MOCNÉ AMULETY

prastaré praSlovanské ochranné Amulety


Zde si můžete vybrat prastaré a mimořádně silné praSlovanské Sluneční symboly ve formě ochranných amuletů z úžasného Cedrového dřeva, a to přesně podle Vašeho nacítění a zaměření. Účinky těchto Kosmicky silných praSlovanských amuletů jsou mnohovrstevnaté a působí v mnoha rovinách souběžně.

Pro lepší orientaci ve výběru Amuletů, jsou hlavní charakteristiky symbolů rozčleněny do čtyř hlavních oblastí působení, v nichž najdete vždy sedm různých zaměření.

Můžete tak vědomě podporovat různé oblasti svého života: Duchovní, Seberozvoj, Kořeny, Univerzum. Platí, že čím více člověk ví o významu toho kterého symbolu, tím vědoměji a intenzivněji se na jeho působení může napojovat. Proto je níže více rozvedena podstata jednotlivých praSlovanských symbolů. POZNÁNÍ DÁVÁ SÍLU.


Na parádu? To až na druhém místě

Každý z nás, se chce cítit dobře. Každý z nás, chce v sobě objevit a probudit ukrytý potenciál. Cítíme štěstí, když se tak děje. Vše, co umíme, umíme díky našim předkům. Obrazně řečeno, stojíme na jejich ramenou. I my budeme jednou po fyzické smrti pro naše nejmilovanější potomky takovými vzdálenými předky. I my budeme chtít našim potomkům pomáhat, stejně tak, jako naši předkové chtějí nyní pomáhat nám, v našich aktuálních fyzických životech. Zde se naskýtá obrovský potenciál pro náš růst a rozvoj. Přírodní národy vědomě využívají napojování se na moudrost našich předků. Naši předkové byli velmi moudří. Po tisíciletí často zázračně pracovali s Kosmickými silami, věděli, že Kosmické síly pracují neustále a bez přestání svojí tajemnou Kosmickou mocí. Mayové, staří Egypťané, Tibeťané, Druidové, praSlované, ti všichni s těmito silami vědomě pracovali a napojovali se na ně také pomocí práce s posvátnou geometrií a Kosmickou symbolikou.

Kdo se cítí být Slovanem, tomu se nabízí potenciál čerpání nekonečné moudrosti našich předků. praSlovanů. Existují dobře střežené prastaré záznamy o jiném původů našich prapředků, než nás učí ve školách. Uchovávají se v utajení, neboť jejich obsah se v minulosti nehodil a stále ještě nehodí mnoha silám. Naštěstí dodnes existují ochránci a strážci těchto textů. Některé již byly uvolněny, některé strážci uvolňují postupně, podle stavu lidstva. Některé texty údajně existují vyryté do zlatých desek. Podle těchto pramenů se před mnoha desítkami tisícovek let usadili na planetě Zemi Duše 4 národů bílé rasy. Tyto praSlovanské Duše si na svoji novou domovinu přinesli moudrost a vědění Slunečních a Kosmických sil, vlivů a principů.

My Slované, jsme jejich potomky. Napojujme se na moudrost našich předků a rozpomínejme se na pradávné vědomosti, které praktikovali v každodenním životě. Tím se posílí také naše spojení s jejich Dušemi. A za kým chodí Duše? Chodí za tím, kdo chodí s potřebnou myšlenkou, energií a záměrem.

Jednou z krásných a mocných cest takového napojování je vědomé užívání velemoudré Kosmické symboliky, tak jak ji v každodenním životě vědomě užívali praSlované. Tou krásnou a silnou symbolikou je životadárná Sluneční Kosmická symbolika SVASTIKA = SVA + S + TIKA. Pro vědomé používání Slunečních praSlovanských symbolů, je dobré o tom co nejvíce vědět. A co že vlastně znamená název SVASTIKA ?

PRASLOVANSKÉ SLUNEČNÍ SYMBOLY

  SVASTIKA   =   "PŘICHÁZEJÍCÍ Z NEBES"

   a podívejme se na název SVASTIKA naší vlastní rodnou řečí

 • SVA jako "SVAtý" neboli nebeský
 • S jako určení směru, například "spolu S ukazatelem" směru
 • TIKA jako "TIKAT", puslovat
 • v češtině: SVAté S TIKÁním = Nebesa ve směru pulsování = Přicházející z Nebes.

Cítíte tu harmonii? Ještě stále v nás dřímá napojení na moudrost praSlovanských Duší z hvězd.

Dle záznamů praSlované používali 144 Slunečních (Svastických) symbolů. Používali je v každodenní praxi života ... na oblečení, na domech, na předmětech denní potřeby, na nářadích, na hračkách, atd. Podstata Svastických symbolů je dokonale pragmatická, neboť se ve své podstatě jedná o grafy vyzařování nabitých částic vystřelovaných naším Sluncem. Charakter a průběh tohoto cyklicky se proměňujícího vyzařování částic totiž zcela zásadně a charakteristicky ovlivňuje vše živé na Zemi, včetně například jednotlivých lidských povah dle Zvěrokruhu, hormonální činnosti atd. Níže kliknutím na obrázek životadárné vlivy Slunce, se dozvíte o těchto vlivech více. Doporučujeme podívat se i na další odkazy vedle. Ve vědění je síla. A platí to i pro ochranné Amulety.

Amulet má chránit svého nositele. To je jeho poslání. To ovšem platí pouze v případě, že jeho nositel nejedná proti záměrům Univerza. Sluneční symbolika symbolizuje životadárné síly a principy. Pokud by někdo chtěl tuto mocnou životadárnou Kosmickou symboliku používat, jako značku pro destruktivní činnost a šířil by s touto značkou strach, nesvobodu, útisk a smrt, tak tím jde přímo proti záměrům Univerza a přímo proti silám, na něž je tato symbolika napojena. Málokdo si dnes uvědomuje, že nacista Adolf H. si ve své zaslepenosti a hlouposti vybral pro své nacistické smrtící záměry toho nejsilnějšího protivníka, jakého jen mohl - životadárné Kosmické principy a síly. Podle toho však také dopadl. Dá se v tom spatřovat i určitá Kosmická pojistka vývoje lidstva.

Praslované používali Kosmické Sluneční (Svastické) symboly v praxi každodenního života, na oblečení, domech, předmětech denní potřeby, dětských hračkách, nářadích atd. Různou symboliku používali pro různé účely. Pro ochranu dětí, ochranu zdraví, posílení odvahy, posílení ducha, pro posílení napojování se, pro pokornou modlitbu, pro kontakt se svými předky, pro ochranu rodinného krbu vyššími silami, pro osobní růst, pro léčení neplodnosti, pro zdravý vývoj, proti pomluvám, atd.

MIMOŘÁDNÁ SÍLA AMULETŮ


Stejně jako je silná a výjimečná symbolika praSlovanských Amuletů, stejně tak je silné a výjimečné i dřevo, ze kterých jsou Amulety vyřezány.

CEDR je jedinečný strom s úchvatnými schopnostmi. Traduje se o něm mnoho mystických zkušeností. Je velmi vyzdvihován v Bibli. Moudrý král Šalomoun postavil svůj chrám kompletně celý z Cedrového dřeva. V tomto chrámu se pak odehrávaly mystické a energetické jevy. Faraoni se nechávali pohřbít do cedrových sarkofágů. Cedr je napojený na Kosmickou energii, shromažďuje ji a uchovává, a když je zapotřebí, tak ji dává Zemi. Je tedy pro Zemi léčitelem. V Bibli se uvádí, že Cedr je strom zasazený přímo Bohem. V Bibli je Cedr uváděný celkem 72x ! Je to stejná alegorie, jako např 72 schodů nahoru na vrchol 9-ti stupňové Mayské pyramidy a 72 schodů dolů. Celkem tedy 144. Stejně tak i Cedr má kromě viditelného hmotného působení i skryté nehmotné působení. Cedr má mimořádně hluboké kořeny vedoucí až k vodě. Cedr je velmi odolný a věčně zelený strom. Cedr se stal symbolikou panny Marie, která je dárkyní a ochránkyní života. Cedrové dřevo je kouzelné, léčivé, mystické a je také nádherné. Ve spojení s hloubkou a sílou životadárných Slunečních symbolů, působí Cedr doslova Kosmickou mocí. Je zdrojem síly, krásy a zdraví. Obsahuje léčivé balzamické složky a odpuzuje škůdce. Naše Cedrové Amulety jsou navíc ještě ošetřeny přírodním včelím voskem od včelařů s cedrovým esenciálním olejem.

JEMNOHMOTA. Amulety jsou vyřezávány přesnou laserovou technologií. Jeich přesné grafické tvary tak mohou o to lépe pracovat také jako tvarové zářiče v jemnohmotných strukturách. Naše Amulety jsou po vyrobení navíc ještě navibrovány v úžasných zpívajících Křišťálových Pyramidách. Zde o nich více

VADŽRADHARA je čakrou Šamanů a Mystiků. Nachází se uprostřed hrudi, přesně na místě, kam položíme ukazováček, když řekneme "JÁ". Z této čakry působíme na vnější svět. A přesně na tomto místě můžeme nosit praSlovanské Amulety! Velmi doporučuji si zde přečíst základní info o čakře VADŽRADHARA


JAKÉ AMULETY SI VYBRAT ?

Nabízíme Vám sady po sedmi Amuletech. Sedm dní je v týdnu, sedm Amuletů je v každé sadě. Sedmička je šťastná. Sedmička je statisticky vzato bezkonkurenčně nejšťastnějším číslem vůbec. Zde více, proč tomu tak je (důvod je úžasný).

INDIVIDUÁLNÍ SADA 7 AMULETŮ. Všech 7 Amuletů si níže můžete individuálně vybrat podle oblastí, které chcete v životě posilovat, nebo podle nacítění, anebo prostě podle toho, jak se vám líbí, a tím si sestavit vlastní individuální sadu praSlovanských Amuletů. Jak jde život, který rád mění svoje témata, můžete časem dle potřeby nějaký Amulet dokoupit.

TÉMATICKÉ SADY 7 AMULETŮ. Sada 7 praSlovanských Amuletů je také skvělým dárkem pro blízkého. Pro případ, že si nebudete jistí, jaké Amulety bližnímu vybrat, přednachystali jsme vám DEVĚT tématicky různorodě zaměřených sad.

KOŽENÉ ŘEMÍNKY K AMULETŮM. V ceně jsou i řemínky k Amuletům. V nabídce jsou: 4 barvy z 3mm ekokůže a 4 barvy z 2mm kůže. Kvůli prastarému původu Amuletů a cedrovému dřevu, doporučujeme přírodní zakončení jen uzlíkem.

Pokud dáte přednost již sestavené tématické sadě 7 Amuletů, zde je nabídka

SADA AMULETŮ V DŘEVĚNÉ KRABIČCE


AMULET V DÁRKOVÉ KRABIČCE


CENY AMULETŮ

 • chtělo by se říct, že hodnoty, na které nás Amulety napojují, jsou k nezaplacení, ale znáte to ...
 • 144 je cena náhradního dokupovaného Amuletu v případě poškození původního
 • 297 Kč je cena samostatně kupovaného libovolného cedrového Amuletu v dárkové krabičce
 • 450 Kč je cena samostatně dokupované dřevěné krabičky s osmi přihrádkami
 • 2.180 Kč je cena individuální sady 7 libovolných cedrových Amuletů v dřevěné krabičce
 • 2.180 Kč je cena libovolné tématické sady 7 cedrových Amuletů v dřevěné krabičce
 • OBJEDNÁVKA: vepiště prosím slovně názvy (nebo čísla) Amuletů, anebo název vybrané sady

Symbol ALATYR, používaný jakožto AMULET, je možná nejznámějším Slovanským amuletem vůbec. Byl našimi prapředky vnímán tak, že se díky němu může lidský život dramaticky změnit k lepšímu v jediném okamžiku. ALATYR je možná nejznámějším amuletem, avšak velmi často bývá špatně chápán. ALATYR je převážně MYSTICKÝ symbol. Je to jeden ze symbolů, který ... VÍCE ZDE


Symbol ZNIČ, se často používal k ochraně před nemocemi nebo k uzdravení člověka. ZNIČ vnímali tak, že je v člověku schopný probudit energii a sílu, aby dosáhl něčeho nového. Vnímali ZNIČ tak, že nejenže dává sílu, ale také tlačí člověka ke správnému rozhodnutí, které může radikálně změnit osud. Symbol ZNIČ PraSlované často kombinovali s jinými symboly. Důvodem bylo posílení záměru. Symbol ZNIČ, totiž symbolizuje Svatý Neuhasitelný Kosmický Oheň a Nevyčerpatelný Zdroj Života ... VÍCE ZDE


SVĚTOČ, stejně jako SVITOVIT, jsou Univerzálními symboly. Napojení na ně pomáhá člověku pochopit, co je jeho smyslem života, a také hlouběji studovat zákonitosti života. Jedním z hlubokých významů SVĚTOČe je pomoc při hledání harmonie se sebou samým, s vyšším světem a okolním světem. SVĚTOČ a SVITOVIT byly vytvořeny na počest Božských sil, jejichž hlavním účelem je přinášet lidem SVĚTLO a OSVÍCENÍ a pomáhat rozptylovat temnotu, včetně temnoty v Duši člověka ... VÍCE ZDE

SVITOVIT

SVETOČ


PraSlované tímto symbolem symbolizovali dvojaký či podvojný systém pojímání světa a neustálé působení protikladů, světla a tmy, života a smrti, vyzrálosti a nevyzrálosti, pravdy a křivdy atd. Tento symbol PraSlované používali, když prosili vyšší síly o pomoc při řešení složité situace nebo o pomoc při řešení sporu ... VÍCE ZDE


Chcete posilovat své manželství? Svatebník symbolizoval spojení dvou rodů, a také splývání odlišných systémů Těla, Duše, Ducha a Svědomí do jediného Životního systému, kde voda i oheň existují v propojení a splynutí. Síla symbolu je dána také propojením se záměry Tvůrce, proto tolik záleží, jaké záměry daná bytost má. Jsou-li v souladu se životem, se svobodou, s tvorbou, s Univerzem, potom může "symbol" konat zázraky, tedy to, co se děje "ZA ZRAKEM", zraku ukryté ... VÍCE ZDE


Naši hvězdně moudří prapředkové PraSlovani tento symbol používali k ochraně Novorozenců. Symbol RADINEC byl na jejich kolébkách určených pro kojence. Byl na výšivkách na oděvech a na předmětech obklopujících dítě. PraSlovanIé vnímali Radinec tak, že chrání děti před zlými duchy, poškozením a negativními a destruktivními energiemi a záměry. Vnímali ho tak, že pomáhá dětem přinášet radostný život, štěstí a mír. Symbol RADINEC se používal k ochraně malých dětí v prvních letech života, přibližně do 12 let ... VÍCE ZDE


PraSlované tento symbol vnímali a používali jako Nebeský Symbol, který propojuje Nebeské síly s lidskými bytostmi na Zemi. Často jej umísťovali do blízkosti věčného oltářního ohně, aby pomáhal zprostředkovávat Lidské Dary Nebeským Bohům a Nebeským silám. Byl proto často používán jako oltářní symbol ... VÍCE ZDE


SVAROŽIČ je symbolem Nebeské síly boha Svaroga. Symbol symbolizuje uchovávání v prvobytném stavu rozmanitosti všech obrazů forem života ve Vesmíru. Tomu plně odpovídá genialita symbolu, neboť je multi-fraktálního typu a lze jej šířit na všechny strany mnoha různými způsoby překrývánání a napojování. SVAROŽIČ ochraňuje všechny vědomé, moudré a rozumné formy života před Duševní a Duchovní degradací. Také ochraňuje vědomé formy života před úplným vyhubením ... VÍCE ZDE


PraSlované tento symbol vnímali jako ochranný symbol. Používali jej převážně duchovní vůdci, moudří lidé a lidé s vysokým morálním kreditem. Symbol se používal k uchovávání a k ochraně Moudrosti, Spravedlnosti, Šlechetnosti, Čestnosti, a často jej užívali ti, kteří ochraňovali svůj rod, svůj národ a zemi. Mudrci a vůdci jej používali k ochraně svatých moudrých Véd ... VÍCE ZDE


Symbol ČERNÉ SLUNCE nás podle našich prapředků, napojuje na vysoké Kosmické síly a tudíž i na odpovědnost za všechny činy bez výjimky, kterých se člověk dopustí. Protože naši předci PraSlované věděli své, používali symboliku ČERNÉHO SLUNCE i jako symboliku sil stmelujících čtyři Rody Velké Rasy. Černé Slunce v sobě nese symboliku nejutajovanějšího kódu lidstva číslo 1 4 4   ... VÍCE ZDE


BOHODAR je symbolem rodičovského opatrovnictví a stálé podpory světelných nebeských sil nad lidskou rodinou ("dar bohů"). Symbol je vnímán jako nejvyšší symbol moudrosti a spravedlnosti. Symbol BOHODARU často užívali nejvyšší duchovní a mudrci a lidé s vysokým morálním kreditem, tzv. strážci Moudrosti Lidské Rodiny a Nebeské Moudrosti. Užívat tento symbol bylo velikou ctí. Hvězdně moudří PraSlované vnímali BOHODAR tak, že pomáhá lidem sebevědoměji se pohybovat životem a že podporuje jejich duchovní růst. Bohodar je velmi mocným symbolem. V podstatě je tak mocným, jak široce dokážeme otevírat svoje srdce. ... VÍCE ZDE


Podle našich prapředků, proudí v lidském těle tři hlavní energetické toky, či druhy vitálních šťáv, které jsou propojeny s tělesnými hmotami. Tyto toky jsou neustále v pohybu, ale zároveň usilují o rovnováhu. Např. jedna z těchto šťáv "Borea" se projevuje v krevním řečišti, v nervových impulsech, v jídle, ve vzduchu, v myšlenkách - ve všem, co člověka obklopuje a prochází jím. Pokud není člověk v těchto oblastech v rovnováze a je podrážděný a má potíže, může mu DUCHOBOR velmi významně pomoci. DUCHOBOR stabilizuje proudy Éteru a Prány v lidském těle, a rozdmýchává jeho počáteční oheň, naplňuje tělo energií života a posiluje ducha ... VÍCE ZDE


Symbol vyjadřuje prvopočáteční Zemi, která dostává Světlo, Teplo a Lásku od Slunce. Je také symbolem Rozkvétání Země. Název symbolu Mohutnost Plodnosti Matky je zcela výstižný a hovoří za vše ... VÍCE ZDE


SOLARD a KOLARD pomáhají k odchodu starého, dřívějšího řádu života v co nejkratším čase a pomáhají získat novou sílu pro nový osud. SOLARD se také používal a vnímal jako zdroj poznávání hmotného světa, podstaty věcí a podstaty všeho, co se ve světě projevuje. KOLARD je otočeným symbolem Solardu. Je vnímán jako symbolika ohnivé obnovy a transformace. Nese v sobě také informace o Transformaci v rámci Božských zákonitostí a pravidel. Používali jej často ti, kteří si našli rodinu nebo životního partnera, a kteří chtěli mít potomky a žít s nimi v harmonii, obcházet problémy a stavět a budovat a tvořit nové ... VÍCE ZDE


Symbol Garuda je spojován s Galaktickými hodnotami jako je: Neomezený Božský potenciál, Dokonalost, Duchovní roviny, Toky energií, Božské úrovně, Kosmos. Pro PraSlovany byl GARUDA Nebeský symbol, který symbolizoval Nebeské "Kolo", na kterém umí létat Bůh Višnu. PraSlované Garudu někdy nazývali obrazně "ptákem." Tento "pták" (létající Višnuovo město), PraSlované také vnímali jako své vzdálené město. Symbol Garuda je spirálovým zobrazením toho "CO PŘICHÁZÍ Z NEBE." Symbol GARUDA byl často zobrazován na Vimánách (létajících objektrch určených pro meziplanetární a mezigalaktické cestování) ... VÍCE ZDE


DCHATA je ohnivým Božím znakem, který charakterizuje provázanost a vnitřní strukturu člověka. Symbol popisuje čtyři základní elementy, které nám Tvořivé Božské Síly darovaly a ze kterých je utvářený každý člověk naší Velké Bílé Rasy. Tak vnímali DCHATU naši předkové PraSlovani. Těmito čtyřmi elementy jsou: TĚLO, DUŠE, DUCH, SVĚDOMÍ. Naši předkové PraSLovani kladli velký důraz na svědomí, jakožto samostatnou rovinu Duchovního rozvoje. Tedy kvalitu ve smyslu nezpronevěřit se sám sobě, své Duši ... VÍCE ZDE


NEBESKÝ KŘÍŽ je mocným a univerzálním symbolem. Může ho užívat či nosit každý, kdo chce cítit spojení se svými předky a Božským principem. Pokud se nosí Nebeský Kříž třeba na krku, lze doslova cítit podporu a napojení Vyššího Světa. Nebeský Kříž je proto vhodný i pro období, kdy nám docházejí fyzické nebo morální síly, kdy jsme vyčerpaní, kdy ztrácíme víru v sebe a své silné stránky. Takto vnímali a užívali symbol Nebeského Kříže naši moudří předci PraSlovani. Nebeský a Sluneční Kříž, to je symbolika dvou sil: Nebeské Duchovní a Rodové, proto se také někdy nazývají "Předek", protože napojují na ochranné síly a snahy Duší našich předků ... VÍCE ZDE


Sluneční symbol Soloň PraSlované používali na ochranu člověka před temnými silami. Umísťovali symbol na své různé oděvy. Tímto symbolem také chránili svůj majetek, a proto symbol Soloň umísťovali také na některé předměty denní potřeby, zejména ty, které slouží k obživě, tedy hrnce, kastroly, nádobí. Zrcadlově otočený symbol Soloně se nazývá JAROVRAT. Byl využíván k podpoře jarního rašení a růstu plodin a také podpoře vhodného počasí. Proto se symbol Jarovrat umísťoval na zemědělské nářadí a předměty ... VÍCE ZDE

SOLOŇ

JAROVRAT


Symbol NAVNIK symbolizuje Duchovní pouť člověka. Duše lidí bílých národů (rodů Velké Rasy) po smrti těla na Fyzické Zemi (Midgard Zemi) putují Duchovními cestami. Pro každého člena Velké Rasy jsou vytvořeny čtyři Duchovní Poutě. Rodnou Domovinou lidských Duší Velké Rasy je Nebeský svět. Odtud přichází tyto Duše po materializaci na Zemi. A sem se po smrti těla i navrací ... VÍCE ZDE


Prastaré texty uvádí, že vše je světlo, a že vše se do světla navrací. Říkáme VYSVĚTLIT někomu něco, nebo OSVĚTLIT něco. Říkáme to, protože si vědění a informace spojujeme se světlem. Takže pokud symbol nese název SVĚTLA DAR, je to dar nejvyšší. Sluneční Symbol SVĚTLA DAR je také spojován s PraSlovanskou symbolikou původní severní pravlasti bílých národů. Tuto pravlast tyto původní národy dostaly DAREM. Tato oblast či území se jmenovala DAARIA, někdy také Hyperborea. Vědoucí bytosti se tedy mohou na tento silný symbol napojovat jak Kosmicky, tak i v kontextu naší PraSlovanské Pravlasti ... VÍCE ZDE


PraSlované tento symbol používali jako Nebeskou symboliku, označující světelnou Nebeskou Pouť lidí Rodu Velké Bílé Rasy. Narajana symbolizovala nejen duchovní vývoj člověka, ale také specifický způsob jeho chování. Duchovní pouť je nekonečná. Symbol je natolik chytrý, že také vytváří úchvatné nekonečné vzory. Lze získat rovnou několik typů úžasných nekonečných vzorů ... VÍCE ZDE


PraSlované používali tento symbol jako symboliku Pravlasti lidských Duší (dle prastarých textů je Sluneční úroveň shromaždištěm vyspělých Duší, které se již nemusí inkarnovat, avšak pokud chtějí, tak mohou). Zde dle PraSlovanů přicházejí na svět nematerializované lidské Duše (Slunce je vnímáno tedy jako portál pro příchod Duší) Zde se dle PraSlovanů ustanovuje těmto Duším ZLATÁ POUŤ a následně mohou odejít na Zem. Tak jako ZDROJ všeho je nekonečný, tak i vývoj Duše pokračuje dál a dál ... VÍCE ZDE


SYMBOL RODA je pod záštitou hlavního PraSlovanského boha RODA, který je považován za předka všech PraSlovanských Bohů. Je symbolem RODINY. SYMBOL RODA pomáhá jemnými Kosmickými silami chránit před škodlivými magickými vlivy, před zlými lidmi, před nemocemi, včetně těch, které přenáší rodina. Pokud člověk ve svém životě plní zásady PraSlovanských Bohů (čistota ve svém svědomí, bytí v souladu s přírodou, spravedlivé a čestné jednání, ...) potom mu SYMBOL RODA může pomáhat svými Posvátnými Kosmickými silami.SYMBOL RODA (RODU) je prvotním otiskem RODA, je jakoby jeho energetickou fotografií, jeho energetickou podstatou. Je dokonalou symbolikou naší mateřské galaxie Mléčné dráhy ... VÍCE ZDE


PraSlované tento symbol používali jako Sluneční kultovní symbol, kterým si pomáhali k dosahování vytyčeného cíle. Symbolem Sadchana symbolizovali tvořivou snahu o úspěch, a současně i dokonalost. Tímto symbolem se označovaly systémy prastarých obřadů, za jejichž pomocí se dosahovalo spojení s vyšším Božským světem ... VÍCE ZDE


VŠESLAVEC plní roli ohnivého OCHRÁNCE. Chránil PraSlovany před hádkami a před spory. Tak působil v rovině vědomí. V rovině hmoty pak působil jako OCHRÁNCE před fyzickým požárem. Umísťoval se proto do blízkostí zdrojů ohně, krbů atd., aby nedošlo k požáru. Používal se jakožto symbol zachování míru. V rodinách i mezi klany. Pomáhá lépe odlišovat přátele od nepřátel. Doporučuje se také těm lidem, kteří se dostali do nějaké nové životní situace (nová funkce, nové zaměstnání, vstoupí do manželství). Pomáhá jim nastolit harmoničtější a mírumilovnější prostředí ... VÍCE ZDE


OBEREŽNIK (dříve zvaný VESTNIK) přináší zdraví, štěstí, radost. Ochraňuje štěstí. PraSlovani propojili symboliku devíticípé hvězdy se symbolem Slunečního vyzařování. Otce Slunce vztahovali k nejvyšším tvůrčím principům v našich životech ... VÍCE ZDE


PraSlované tento symbol vnímali jako ochranný symbol. Používali jej převážně duchovní vůdci a lidé s vysokým morálním kreditem. Symbol se používal k uchovávání a k ochraně Moudrosti Rodu Velké Rasy, ve které se uchovávají tradice rodů, Kultura vzájemných vztahů, Pamětí předků o Bozích, a Ochráncích Rodu. VÉDY jsou spisy obsahující Vědění a Moudrost PraSlovanů ... VÍCE ZDE


Ochraňují vdané ženy od temných sil a nízkých vibrací, například pomluv, kleteb, před zlým pohledem, temnou magií atd. Speciálně symbol OHŇOVEC se často doplňoval o další Sluneční symboly, podle toho, na co bylo potřeba se zaměřit. Vdaným ženám poskytuje OHŇOVEC velmi silnou, až spalující (agresivní) ochranu před temnými silami ... VÍCE ZDE


PraSlovani používali tento symbol k zesilování koncentrace. Symbol Duchovní Síla symbolizuje trvalou proměnu Duch. Stejně jako je největší moudrostí Poznání, že CESTA JE CÍL, tedy, že vývoj bytosti pokračuje neustále dál a dál, a že žádná konečná a definitivní meta neexistuje, a že nejvyšší kvalitou vývoje je harmonické prožívání cesty "tady a teď", tak i symbol Duchovní Síly je nekonečného typu a lze s ním zaplňovat prostor na všechny strany neustále dál a dál. Je to dokonalý symbol fraktálního typu ... VÍCE ZDE


SLAVEC poskytuje zdraví všem dívkám a ženám a pomáhá vdaným ženám porodit silné a zdravé děti. Ženy a zejména dívky, velmi často používali Slavec na svém oděvu. Symbol SLAVEC používaly ženy trpící neplodností, či vážnými ženskými chorobami.  PraSlovani vnímali SLAVEC tak, že každá žena, obklopující se čistými a silnými Slunečními Symboly, tím očišťuje svůj energetický systém a léčí své energetické pole, a tím se mění k lepšímu duchovně i fyzicky ... VÍCE ZDE


NOVORODNIK. Tentýž symbol, jen s obráceným směrem. Symbolizuje Nebeskou Ohňovou sílu. Oheň, to je transformace a proměna. Novorodnik symbolizoval proměnu - rozmnožení prastarých rodů. Jedná se o plodorodný symbol. Proto se často nosil na ženských oděvech, sukních, ženských košilích, ženských opascích. Při dnešním stavu zvýšené neplodnosti ... těm lidem, kterých se to týká, mohu jen doporučit se o tuto symboliku více a hlouběji zajímat.

Tentýž symbol, jen s obráceným směrem se jmenuje RYŽIK. Je to PraSlovanský Sluneční symbol čistého Světla našeho Slunce. Je symbolem pozemské plodnosti a bohaté úrody. Umísťoval se na zemědělské nářadí, na stodoly, obilnice atd. ... VÍCE ZDE


U PraSlovanů byl symbol Svarga symbolem Nebeské Poutě a harmonického Duchovního růstu a zdokonalování přes prožívání mnohých a rozličných mnohovrstevnatých realit a světů, jež utváří cestu Zlaté Poutě, která Duši vede do kvalit, které se nazývají SVET PRAVI. Tyto principy Zlaté poutě jsou nekonečnou cestou. Onou Cestou, která je v podstatě Cílem. Vše je jedním, vše na sebe navazuje a vše je nekonečné podstaty ... VÍCE ZDE


Velesovik je Nebeskou symbolikou. Zvolené barvy jsou dokonalé. Temně fialová je barvou něco mezi Duchovní barvou a barvou Kosmu jako takového. Žlutá (zlatá) barva je barvou hvězd, tedy vyživovatelů života v Kosmu. Tvar a forma Velesoviku přesně odpovídá jak Slunečnímu vyzařování, tak i spirálním galaktickým ramenům hvězdných systémů Mléčné Dráhy a Kosmických galaxií obecně.

Symbol Velesovik se dle indicií používal k ochraně milovaného člověka před přírodními neštěstími a katastrofami a v případě, že se milovaný člověk nachází někde daleko, tak před neštěstími jako takovými ... VÍCE ZDE


 ŘEMÍNKY K VÝBĚRU