NABÍDKA NAŠEHO OBCHŮDKU   Pro osobní výběr či odběr zboží, nám prosím napřed zavolejte, abychom nerušili probíhající terapie. Děkujeme.


volejte pro návštěvu obchůdku

776 776 011

možnost úhrady

+ 50 Kč

.

INFO K MOŽNOSTI DAROVÁNÍ KOUSÍČKU RADOSTI DĚTEM + 50 Kč

U nás můžete hradit dvě různé ceny za téže zboží či služby. Buď 1) ceníkovou cenu, anebo 2) dobrovolně ceníkovou cenu + 50 Kč navíc. Proč byste to dělali? Pokud si vyberete platbu + 50 Kč, tak tyto peníze pošleme na účet ZDRAVOTNÍHO KLAUNA, který krásně rozveseluje děti v nemocnicích po celé ČR a také nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK, který zase úžasně pečuje o děti, jež to tolik potřebují. Osobně mám s těmito bohulibými organizacemi velmi dobré zkušenosti. Jsem rád, když charitativní příspěvky jdou na něco konkrétního a kvalitního. Pokud to také tak cítíte, uveďte prosím plus 50 Kč do textu objednávky, děkuji.

Děkuji všem, kteří si v roce 2019 zvolili platbu + 50. Zde je konkrétní ukázka toho, co díky Vám potěší děti na dětském onkologickém oddělení v dětské nemocnici v Brně přes nadaci KRTEK.__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________