ELFÍ HARFA

ELFÍ HARFA - BRÁNA PRO VÝŠŠÍ SVĚTY

MONOCHORD je tak trochu nástroj z jiného světa. Již v dávných časech na monochordu demonstroval moudrý Pythagoras matematické a vibrační principy fungování našeho světa. Jak to? Princip monochordu, totiž spočívá v něčem podstatném a unikátním. Monochord znamená v původním slova smyslu "jedna struna" a tudíž vzájemné souzvuky stejně, nebo velmi podobně laděných strun, znějí jinak, než běžné hudební nástroje. Posloucháním monochordu, se v našem vnímání otevírají citlivé vnitřní brány jemných souzvučných nuancí. Monochord má tak z tohoto hlediska terapeuticky nesmírně mocný a bohatý zvuk, plný alikvótních tónů.

A nejen to. Je tu ještě něco navíc. Je to něco záhadného a úžasného. Při hře na monochord, se často ozývají tzv. Tartiniho tóny. To jsou zvuky a tóny, které VZNIKAJÍ NOVĚ při souběhu velmi podobných tónů. Muzikolog Tartini tento fenomén vědecky zkoumal během svého života.

Tyto nově vzniklé (Tartiniho) tóny podle vědců vznikají pouze v našem vnímání a nejsou tedy prý fyzikálně skutečné. Jsou prý jakousi iluzí či klamem Je však dost možné, že právě tento jemný proces v rámci vnímání vědomí, může sloužit jako brána pro různé jemnohmoté a nehmotné entity, aby se přidávaly do velejemného vibračního přenosu. Je známo, že na silových místech v přírodě, se při těchto lesních "Tartiniho zpěvech" rády přidávají vyšší bytosti. Bývá to pak vždy velmi silným zážitkem. Záleží převážně na tom, jací lidé a s jakými vibracemi, nabídnou vyššímu světu tímto jemným alikvotním hraním, možnost přidávat se a napojovat.

ELFÍ HARFA se tak ve Vašich rukou může stát branou pro vstup ELFÍCH ENERGIÍ.

audionahrávka - Tartiniho tóny . Elfí Monochord

audionahrávka - ELFÍ HARFA

Monochord, který máme v nabídce, je zcela unikátní. A to převážně tím, kdo jej Vytváří (schválně jsem nepoužil slovo vyrábí). Člověk, který jej Vytváří, je plně propojený s vyššími světy. Vytvořil již mnoho různých typů monochordů.

ELFÍ HARFA - co by monochord, je natolik jedinečným, osobitým a mocným nástrojem, že se běžným monochordům zcela vymyká. Jejich Tvůrce jej proto nazval ELFÍ HARFOU. Jinak se totiž drží, jinak vypadá, jinak také v nástroji probíhají energie... a krom toho, je něžná a současně i pevná, no prostě je nádherná. Elfí Harfu, lze držet  na těle jako osobní nástroj, třeba jako kytaru, lze ji objímat a cítit tak v těle plně její vibrace.

Elfí harfa může v rukou napojené bytosti, sloužit jako brána pro vyšší ELFÍ BYTOSTI. V takovém případě, pak můžete slyšet přidané jedinečné zvuky a cítit úžasné energie (tzv. výše uvedené Tartiniho tóny).

Hlavním přínosem Elfí Harfy je terapeutický, energetický a očistný účinek. A to současně jak pro toho, pro koho hrajeme, tak i pro samotného hráče. Elfí harfu je prostě potřeba zažít a užít si ji.

nahrávka Elfí Harfy v ladění 432Hz spolu se zpívajícími křišťálovými pyramidami


ELFÍ HARFA - SPECIFIKACE

  • VELIKOST: Elfí harfa je velikostně tak akorát. Měří téměř 120 cm, takže není zvukově nijak "chudá" a přitom s ní lze ještě dobře manipulovat a lze ji díky tomu, také přikládat přímo na tělo.
  • MATERIÁL: Harfa je z březového dřeva. Níže o bříze více. A zde pro zajímavost najdete více o účincích i dalších druhů dřev.
  • ROZMĚRY a HMOTNOST: 119 x 48 x 10 cm, Váha 5 kg.
  • LADĚNÍ: Ladění Elfí harfy je možné buď 440 Hz, nebo 432 Hz, dle Vašeho přání.
  • STRUNY: Elfí harfa obsahuje 44 strun (40 základních ocelových strun 0,3 až 0,4 mm + 4 vinuté basové struny 0,65 až 0,85 mm). Nejčastěji volené ladění C# + G#, c# + g#.

Bříza pomáhá udržet si mládí, radost ze života a tvořivost. Pročišťuje organismus a působí i při ženských onemocněních. Zahání melancholii a vyvolává dobrou náladu. Má uklidňující účinky na nervovou soustavu. Strom s bílou kůrou se považuje za strom mládí. Jsou to stromy milenců a sexuality. Podle lidové tradice chlapci stavěli svým dívkám pod okna "máje", čímž vyjadřovali svou touhu po svatbě a potomcích. Bříza rozproudí energii, odstraňuje nechutenství, úzkost, sklíčenost, depresi a uklidňuje nervovou soustavu. Podporuje látkovou výměnu, zmírňuje artritidu, dnu a léčí kožní onemocnění. Podívejte se jaké účinky na zdraví má březová voda.

ELFÍ HARFA - VÝROBA, CENA, DODÁNÍ

STROM ŽIVOTA. Elfí Harfa má v základním provedení vyobrazený symbol STROM ŽIVOTA. Konkrétní provedení tohoto Stromu Života je speciálním a velmi silným symbolem. Byl vytvořen se záměrem nést v sobě důležité kódy a klíče principů fungování tohoto světa. Zde o něm více. Strom Života je umístěný na Elfí harfě na energeticky nejsilnějším rezonančním místě. Pracuje tedy v harfě s největší účinností a mocí.

VAŠE VLASTNÍ SYMBOLIKA. Nabízíme Vám však možnost nechat si při výrobě Elfí Harfy zakomponovat místo Stromu Života Váš vlastní symbol, či logo, nebo obrázek.

JEDINEČNOST "VÝROBY" - Elfí Harfa je Ruční tvůrčí energetické dílo a každá z Harf vzniká nikoliv pouze technickým a technologickým postupem. Bytost, která Elfí Harfu vytváří, se při její výrobě napojuje na vyšší světy a komunikuje s nimi, aby se dílo povedlo tak, jak má. Velmi často se pak stává, že spokojený majitel Elfí Hafy při hraní jen tak, pro potěchu, z ničeho nic uslyší, nebo zavnímá jméno, kterým se mu jeho Elfí Harfa představí a kterým mu nabídne svoje napojování. Například v mém případě se mi takto představila. Její jméno zaznělo přímo nádherně: "UELA." Takže moje Elfí Harfa se jmenuje UELA. Je to její podstata a záleží už jen na mě, jak to uchopím dále.

TERMÍN DODÁNÍ - Z výše uvedeného plyne, že výroba každé Elfí Harfy není jen pouhou výrobou nějakého zboží. Je to proces, který nemá smysl chtít urychlovat, nebo nějak znásilňovat. Z tohoto důvodu bývá lhůta dodání individuální a většinou se pohybuje od 1 do 2 měsíců.

CENA - 16.300 Kč se Stromem Života. S vlastním symbolem / logem / obrázkem to je + 198 Kč.