NÁBYTEK Z ROSTLÉHO DŘEVA

NEOBYČEJNÝ NÁBYTEK (A POŽITEK) ZA OBYČEJNÉ CENY

! info: Výrobní kapacita je plně vytížena, současné objednávky je možné začít vyrábět v říjnu 2017 !

Nábytek z rostlého dřeva je jiný, než běžný klasický nábytek. Je s ním spojeno něco, co nejde jen tak lehce popsat. Kromě toho, že je krásný, že je natur, že je pevný a masivní a kvalitní atd. atd , tak ... jak to říci ... "žije" se svými obyvateli. Lidé se ho rádi dotýkají, dobře se na něm cítí, přitahuje pozornost, je s ním spojená dobrá energie, ...

Například u nás v centru si mnoho žen po čase na židli sedne do tureckého sedu a uvolněně si povídají. Uvolní svoje tělo, umožní páteři a tělu jinou pozici, než mělo doposud. Toto není na běžné židli možné. Výsledkem je skvělá uvolněná nálada a příjemná energie v místnosti. Takový je svojí podstatou nábytek z rostlého dřeva. Výběrem konkrétního druhu dřeva nábytku a jeho specifických energií, lze jít ještě hlouběji, při zacílení jeho působení.

Rádi Vám navrhneme a dodáme nábytek z rostlého dřeva, přesně dle vašich požadavků. Ceny sice stanovíme individuálně, jsou však velmi podobné cenám v běžném obchodě.

Co kus to originál. Co kus to solitér, exot, skvost. Přitom cena je naprosto srovnatelná s nábytkem v běžných obchodech.

KONTAKT PRO KONZULTACI - Jiří Veselý 776 776 011

Velké těžké masivní lavice, naše cena cca 3 700 Kč. Jak pro vnitřní tak i venkovní užití.

Lavice, mají masivní desku, která je však navíc podélně rozříznutá a opětovně slepená. Tím je zajištěno, že se masivní deska nebude v budoucnu kroutit tzv. do vrtule.

velká masivní židle, naše cena cca 3 500 Kč

kromě nábytku, vyrobíme na míru také různé atypy

Další výhodou je, že automaticky vyrobíme nábytek dle specifických požadavků, včetně úplných atypů. Cílem je absolutní splynutí funkčnosti, estetiky a srdíčka uživatele. Proto rádi poradíme, navrhneme, vyrobíme, zajistíme.

Nevšedním aspektem výroby nábytku z rostlého dřeva je, že do určité míry můžeme vybírat dřeva dle sil a elementů, s nimiž jsou různé druhy dřev spjaty. Ideálně dle účelu a zaměření konkrétního druhu nábytku.

Stůl masiv. Je víc než běžný masiv. Je supermasiv. Volně posuvné boxy umožnují flexibilitu orientace stolu.

Židle atyp  - natur masiv s výměnnou a stavitelnou opěrkou zad. Židle slouží pro zvukové harmonizace.

Postel z rostlého dřeva - JASANU.  Navoskovaná, nelakovaná, tedy stále voňavá. Úžasná energie.

Krásný natur rámeček. Lahodí oku i Duši. 777 Kč

Lotosový minioltáříček dle specifického zadání uživatele. 1.800 Kč


DRUHY DŘEV

A JEJICH ENERGIE

 • Dub je symbol síly, moudrosti a pořádku. Navštivte ho, když se neumíte v životě v něčem rozhodnout, když jste unavení, chronicky nemocní nebo těžce odoláváte tlakům okolí. Poradí si i se zánětlivými onemocněními. Je symbolem dlouhověkosti a síly a moci. Už naši předkové ho považovali za posvátný. Znamená pohyb a v minulosti ho považovali za strom soudu, umění a osvícení. Dubová kůra má protizánětlivé účinky, zastavuje průjem a krvácení. Používá se při špatném trávení a hemoroidech. Přikládá se na špatně se hojící rány a i proti pocení.
 • Cedr je jedinečný strom s úchvatnými schopnostmi. Traduje se o něm mnoho mystických zkušeností. Je velmi vyzdvihován v Bibli. Moudrý král Šalomoun postavil svůj chrám kompletně celý z Cedrového dřeva. V tomto chrámu se pak odehrávaly mystické jevy. Faraoni se nechávali pohřbít do cedrových sarkofágů. Cedr je napojený na Kosmickou energii, shromažďuje ji a uchovává, a když je zapotřebí, tak ji dává Zemi. Cedrové dřevo je kouzelné, léčivé, mystické a nádherné. Ve spojení s hloubkou a sílou životadárných Slunečních symbolů, působí Kosmickou doslova mocí. Je zdrojem síly, krásy a zdraví. Obsahuje léčivé balzamické složky a odpuzuje škůdce.
 • Tis byl považován za posvátný strom - vládce duší. Téměř ve všech evropských kulturách tis znamenal příchod smrti a rostl zejména na hřbitovech. Kromě jeho červených plodů je všechno jedovaté. Tis chrání před temnými vlivy, ale vyvolává i vzpomínky na minulou existenci.
 • Bříza pomáhá udržet si mládí, radost ze života a tvořivost. Pročišťuje organismus a působí i při ženských onemocněních. Zahání melancholii a vyvolává dobrou náladu. Má uklidňující účinky na nervovou soustavu. Strom s bílou kůrou se považuje za strom mládí. Jsou to stromy milenců a sexuality. Podle lidové tradice chlapci stavěli svým dívkám pod okna "máje", čímž vyjadřovali svou touhu po svatbě a potomcích. Bříza rozproudí energii, odstraňuje nechutenství, úzkost, sklíčenost, depresi a uklidňuje nervovou soustavu. Podporuje látkovou výměnu, zmírňuje artritidu, dnu a léčí kožní onemocnění. Podívejte se jaké účinky na zdraví má březová voda.
 • Vrba vám pomůže uklidnit se při nervozitě a podrážděnosti. Svými spuštěnými větvemi představujícími smutek přitulí každého se zlomeným srdcem. Vrba je symbolicky i stromem zesnulých. Z vrby vycházející melancholie přechází na citlivé lidi a připomíná pomíjivost pozemského života. Posiluje pocit odpovědnosti. Konejšivě působí na ty, kteří prožívají vnitřní chlad, nenávist a nemají dostatek odvahy. U lidí se silným charakterem posiluje léčitelské schopnosti.
 • Olše podporuje ženskost, smyslnost a mateřství. Nejvíce ze všech stromů ji ovlivňuje měsíční světlo, proto se v její blízkosti posilují spiritualistické schopnosti. Povzbuzuje ženské a mateřské impulsy, smyslnost a odstraňuje s tím spojené emoční bloky. Dále obnova sil, posiluje duševní moc člověka, ochrana před hádkami a spory. Pomáhá v nesnázích a od bolesti. Na píšťalku z olše se přivolává vítr. Germáni věřily, že první muž pochází z jasanu a žena z olše.
 • Buk vám uleví při onemocněních, které souvisí se psychikou. Pomáhá při učení a navozuje vnitřní pohodu. Je magickým symbolem života. Buk je i symbol hlavy. Pokud se opřete o buk a necháte, aby vám pročistil energetické kanály, dokáže vás zbavit nebo zmírnit bolesti hlavy a migrény. Je to strom filozofů, podporuje mentální činnost, vyjasňuje myšlenky a zvyšuje tvořivost. Řekové posílali k buku neplodné ženy v naději, že jim strom svou životodárnou energií pomůže zplodit potomka. Buk je i ochráncem, Slované věřili, že tam, kde roste buk, nemohou uškodit žádné čáry.
 • Ořech harmonizuje krevní oběh a dýchání. Posiluje sebejistotu, odvahu a dává pocit svobody. Pomáhá jít do věcí naplno s velkou trpělivostí. Podněcuje objektivu a svobodný pohled na věc. Posiluje sílu podvědomí. Léčení mysli a spojení s vyšším já. Pomáhá ženám v přechodovém období a při přecitlivělosti, obnovuje ženskou plodnost.
 • Kaštan uklidňuje, zmírňuje napětí a strach. Léčivě působí na nohy - od kostí a kloubů přes žíly a svaly až po pokožku.
 • Kaštan jedlý. Otevírá cestu k humoru, pomáhá nalézat pravdu, nesnáší faleš a lež, napomáhá v hledání a uvědomění si harmonie mezi rozumem a citem (Závisí na vaší snaze!). Také k rozpoznání tenké hranice mezi lží a pravdou. Vhodný na srdce, krevní oběh, ledviny, při špatném stavu vlasů.
 • Třešeň posiluje psychickou stabilitu a poskytuje ochranu před tlakem vnějšího světa.
 • Borovice vám pomůže zrealizovat vaše sny a touhy. Ulevuje i při revmatických bolestech a posiluje oslabený organismus. Posiluje plíce, dodává životní energii, radost. Zahřívá srdce a dokáže odplavit smutek. Usnadní odpouštění a pomůže zbavit se špatného svědomí. Pobyt v její blízkosti posiluje paměť a navrací duševní rovnováhu. Má antiseptické účinky. Inhalací se zbavíte rýmy.
 • Smrk harmonizuje a pročišťuje organismus, pomáhá i při únavě. Přináší klid a mír do duše. Je dokázáno, že smrk má schopnost důkladně pročistit vzduch. Smrk má ochrannou moc a na některých místech ho i dnes vysazují, aby chránil dům a rodinu před zlem, nemocemi a nepřízní osudu.
 • Jedle navrací v těžkých životních situacích sílu a chuť žít. Pomáhá při onemocněních dýchacích cest a krevního oběhu. Rozvíjí vůli a zásobuje nás životní energií. Je to strom Vánoc, ohlašuje příchod nového roku a čas znovuzrození. Posiluje intuici a její léčivá energie podporuje prokrvení těla. Léčí plíce, zahleněné dýchací cesty, bronchitidu a urychluje hojení ran. Zmírňuje některé srdeční potíže a bolesti hlavy. Kouř z jedlového jehličí čistí atmosféru.
 • Akát. Naplňuje energií, posiluje optimismus a dobrou náladu, přináší úlevu od stresu.

 • Borovice. Přináší štěstí, povzbuzuje pozitivní příjímání sebe sama, posiluje duševní rovnováhu, napomáhá k opatrnosti, pečlivosti i pilnosti. Pomáhá při kašli i rýmě, při dýchacích obtížích všeho druhu.

 • Hrušeň. Zvláštní moc očištění od jedu v organismu, kultivace mužské energie ( léčení poruch potence) posiluje srdce, příznivá na střeva.

 • Habr. Úcta k životu. Dnes už velmi vzácný, nejtvrdší evropské dřevo. Probouzí důvěru ve vlastní energii a schopnosti, dodává sílu vydržet a překonávat všechny nesnáze, pomáhá v toleranci a vyrovnání rozdílu. Má mnoho citu pro spravedlnost a chápání souvislostí, má smysl pro čest a velkorysé odpouštění, je proti absolutním soudům, proti každému fanatismu, raději přejímá vinu i nevýhody na sebe, má schopnost zachovávat správnou míru. Věrně slouží člověku.

 • Jabloň. V keltské mytologii symbol dovršení a moudrosti. Strom lásky, poznání dobra a zla, symbol dokonalosti. Výrazem spojení člověka s přírodou, mezi životem a smrtí, mezi tímto a oním světem (sjednocuje oddělující). ,,AVALON" = jablečná země - keltské označení pro nadpřirozený svět - zemi blahobytu a míru - ráj. Schopnost pomáhat trpícím. Pomáhá při pocitech nečistoty a hanby. Stimuluje harmonii a vnitřní očištění. Ženský princip, plodnost, dlouhověkost, posiluje nervovou soustavu i srdce. Věčné mládí a blaženost.

 • Jasan. Pomáhá svobodě, posiluje schopnost chápat posloupnost věcí i života, posiluje vůli, mírní deprese i smutek. Posiluje vnitřní připravenost, nezávislost, ctižádost (pozor na chorobnou!). Germáni věřili, že první muž byl z jasanu a žena z olše. Má moc nad vodou. Výroba luků, šípů, oštěpů. Kouzelné hole (Druidové). Aktivuje sílu vůle a podvědomí, proti depresím, posiluje tělo při problémech a starostech, rozptyluje obavy.spojuje všechny úrovně života. Jeho síla rozvíjí vůli a probouzí v člověku mystickou sílu. Povzbuzuje funkci jater, ledvin, zmírňuje horečku, nachlazení a obyčejným dotekem může hojit i rány.

 • Javor. Posiluje otevřenost poctivost, bojuje o identitu, má rád pohyb, hledání věčných pravd, duchovna a víry. Dlouhověkost, mírní horečky, tiší emoce, zklidňuje děti, léčí nespavost.

 • Jilm. Velmi vzácný. (Nejcitlivější strom na okolní vlivy a exhalace). Podporuje velkorysost, dobré smýšlení, pilnost, spolehlivost, tvůrčí sílu, smysl pro spravedlivou míru. Dodržuje pravidla hry, má ochotu pomáhat. Chce jít svou vlastní cestou, pomáhá překonat strach, je individualista.

 • Jalovec. Dárce života. Posiluje a osvěžuje, zahání zlé duchy, posiluje a podporuje nervy a psychiku, povzbuzuje. Hojně užíván v aroma-terapii i léčitelství. Staré pořekadlo: ,, Užívejte jalovec, jezte bedrník, nebudete stonat, nebudete mřít. Jalovcový prut sloužil jako zbraň proti zlým duchům.

 • Lípa. Symbol Slovanů (náš národní strom). Symbolizuje něžnost a jemnost slovanské povahy. Přináší štěstí. Ochrana proti zlým mocnostem, pomáhá nalézt čistou pravdu a smířit rozhádané strany. Zvyšuje citlivost na vyšší duchovní úrovně. Léčí a posiluje srdce, proti nespavosti, horní cesty dýchací, žaludek, střeva. Má omlazující účinek.

 • Švestka. Původně slíva, k nám se dostala od Římanů. Pochází z orientu. Má v sobě mnoho energie. Pomáhá léčit partnerské vztahy. Chrání srdce, celková ochrana.

 • Třešeň. Pomáhá při strachu, mobilizuje odvahu, snižuje únavu, kultivuje energii ženy. Omlazuje tělo i obličej, pozitivní vliv na potenci.

 • Topol. Pěstuje a opatruje své vztahy, nabízí spolehlivost těm, kdo jsou spolehliví. Skromnost, otevřenost, mnohostrannost. K navazování kontaktů a ke komunikaci, je otevřený. Překonává nejistotu.

 • Vrba. Velká schopnost tolerance a soucítění s lidmi, živoucí vnímání života jaký je a jaký by mohl být. Napomáhá intuici a citu. Zachovává svěžest, klid a mír. Symbol moudrosti a inspirace. Stimuluje pocit zodpovědnosti, též odpuštění a viny. Může být symbolem smutku, ale také obnovy víry v znovuzrození. Přináší schopnost na nazírání do budoucnosti. Ochrana před zlými vlivy.

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem