KRYSTALY

Kdo cítí krystaly, ten nepotřebuje slova, ani argumenty. Krystaly jsou prostě léčivými doteky naší matičky Gaii. A nejen to. S krystaly můžeme také "kamarádit" a "čarovat", tedy - pracovat s nimi s energeticko-morfickými poli ...

Znáte ten úžasný pocit, když zaboříte prsty do pytle s fazolemi, čočkou, obilím atd? Tak stejně tak úžasné pocity mám, když se dotýkám a obklopuji krystaly, kameny, minerály. A vím, že v tom nejsem sám. Má to tak více lidí. Mnoho lidí vnímá léčivou harmonizující sílu i nádheru krystalů.

Vzhledem k tomu, že naše Centrum má štěstí na skvělý zdroj různých "vychytávek" a specialit v oblasti drahých kamenů krystalů a minerálů a vzhledem k tomu, že stále více se snažíme uspokojit rostoucí poptávku našich klientů, vytvořili jsme tuto stránku nabídky a poptávky krystalů a minerálů.


Níže najdete jak naše tipy na různé vychytávky fascinujících krystalů, tak i aktuální nabídku. Skutečnost však bývá mnohem barvitější. Proto to berte pouze jako aktuální tipy. Sdělte nám prosím, co byste rádi a my se pokusíme Vás uspokojit.


AKTUÁLNÍ NABÍDKA KRYSTALŮ

Nabídka se může průběžně aktualizovat. Je nutné vždy potvrdit dostupnostnost konkrétního krystalu.


úžasný FADEN QUARTZ

Silný Faden Quartz ve formě přívěšků na krk. Uchycení je čisté stříbro s puncem českého úřadu.


Vyobrazené zvláštní krystaly jsou mimořádné křišťály typu Faden Quartz (jsou vzácné, možná proto český ekvivalent názvu neexistuje)
Jedná se o křišťály, které byly obrovskou silou stlačeny navíc ještě navzájem do sebe. Vyznačují se trojí výjimečností. Díky obrovským tlakům při procesech růstu v sobě obsahují obrovskou energii. Jsou magické a velmi silné. Díky stlačení vytváří velmi jemné struktury. Díky výjimečnému propojování jsou navíc i výjimečně krásné. Jsou fascinující kombinací síly, jemnosti a krásy.

A nejen to. Máme to štěstí, že většinou máme Faden Quartzy z Íránu !!! Je to oblast prastarých prvních kultur, Mezopotámie, Sumer, Babylon, Peršané, Semité, Starý Egypt, atd. atd. Tato oblast je úplně přesycena mofrickým polem záhadně geniálního prastarého vědění a mystiky. Ten kdo ví, ten už nepotřebuje další nápovědy, co s takovými krystaly superprůvodci.

NÍŽE JE AKTUÁLNÍ NABÍDKA FADEN QUARTZŮ

Klikem na obrázek se vám otevře disk s obrázky Faden Quartzů. Je možno je i stáhnout.

Níže Faden Quartz krystaly, které jsou aktuálně k dispozici: č. 2 a 13 jsou již také prodané.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA MIMOŘÁDNÉHO FADEN QUARTZU

Tento kus je mimořádný hned dvojnásobně. Jednak jsou Faden Quartzy mimořádné samy o sobě. A druhak tento kus má mimořádnou orientaci svých mnoha os. Je tak vhodný pro všesměrové práce s energiemi. Může se tak stát velmi mocným a moudrým pomocníkem aktivní vědomé bytosti.

Cena jedinečného kusu 4.500 Kč. Váha 216 gr. rozměry 150mm x 80mm x 70mm.


 úžasný BARYT

Všudypřítomný elektromagnetický smog, elektro-magnetické záření, ionizující záření, počítače, televize, mobily, a hlavně wifi internety ... jak se s tím mají naše tělesné buňky vyrovnat?

Baryt je prakticky nejúčinnější dostupný prostředek na čištění prostoru od různých velmi škodlivých zdrojů záření. Jaderné elektrárny mají vymalované stěny barvou, jež je vyrobená právě z rozemletého minerálu BARYTU. Je to dostupné opatření, které velmi účinně odstiňuje škodlivá a všudypřítomná energetická záření (WIFI, mobily, gama záření, rentgenové záření, ionizující záření, elektromagnetické záření atd.)  VÍCE ZDEChtěli byste něco pořídit? Máte jasnou či jen mlhavou představu, co by to mělo být? Napište nám.

Pokud je níže u krystalu nebo minerálu uvedeno, že je k dispozici, je možné si jej ještě objednat.


NAVIBROVANÉ SADY 12ti KŘIŠŤÁLŮ

( k dispozici )

( již prodáno )

( již prodáno )

Sada 12ti křišťálů navibrovaných křišťálovými léčivými zvukovými nástroji (zpívajícími křišťálovými pyramidami, křišťálovou harfou, křišťálovými mísami atd.) a kompletní sadou léčivých Solfeggio frekvencí, je vhodná pro osobní práci s energiemi, ozdravné procesy, čakrové meditace a harmonizaci. Cena za celou sadu č. 1) 2.700 Kč, za sadu č. 2) také 2.700 Kč a za sadu č. 3) rovných 900 Kč plus poštovné.


SELENIT 45cm x 16cm x 16cm ! Tento přenádherný Selenit je zcela mimořádný. V příhodném světle mi evokuje doslova Andělský vzhled. Je mimořádný také svým tvarem, dominancí a velikostí. Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí další.

Vlastnosti Selenitu: umožňuje přístup k andělskému vědomí a duchovnímu průvodci. Čistý selenit nabízí spojení s vyšším světelným tělem a pomáhá je ukotvit v pozemských vibracích. Budí telepatické schopnosti. Selenit pochází z dávnověku, jeho magická síla je obrovská. Dodává tělu velké množství energie, rovná páteř a léčí její problémy, neutralizuje působení volných radikálů v těle a škodlivé účinky amalgámových zubních výplní. Selenit lze použít k vytvoření ochranné mřížky kolem domu a současně jím nastolit klid v prostoru, kam nemají zasahovat vnější vlivy ...

Cena 3.600 Kč  ( již prodáno )

Toto jsou další dva úžasné, krásné a silné Selenity, které obohatily naši nabídku.

Cena 4.900 Kč za kus ( Selenit na obrázku vlevo je již prodaný)

Jejich povrch je doslova fascinující. Jakoby se nehmotné andělské prostředí přímo zhmotnilo.


MUSKOVIT SLÍDA 35cm x 30cm ! Mimořádně nádherný kus, který se jen tak nevidí, mimořádná velikost a mimořádné vlastnosti. Fotka nedokáže vystihnout jeho skutečnou světelnou krásu. Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí další.

Vlastnosti Muskovitu: potlačuje neschopnost řešit problémy a zabraňuje působení vnějších negativních vlivů na člověka. Dále pozitivně působí na zdravotní problémy jako jsou žaludeční vředy, záněty žlučníku a ledvin, záněty nervů, diabetes, infekce a horečky. Muskovit navozuje vnitřní klid a uvolnění, umožňuje rozvahu, toleranci a nadhled. Posiluje srdeční činnost, slinivku břišní a žlučník.

Cena 3.600 Kč  ( již prodáno )


KŘEMEN / KŘIŠŤÁL / FLUORIT. 25cm x 18cm. Nádherný velký kus. Neporušené krystaly. České naleziště!!! Křemenné krystaly se vytvořili na Fluoritové podkladové desce. Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí další.

Vlastnosti Křemenného Křišťálu: Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Působí na ostatní kameny.

Vlastnosti Fluoritu: Silná ochranná moc, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetického záření.

Cena 3.600 Kč  ( již prodáno )


OKO ... OKNO DO DUŠE
Magické oko Země ... okno do Duše Země


Co vše dokáže příroda. Máme další velmi zajímavý mineralogický přírůstek. Magické oko. Úplně vybízí pracovat s ním v symbolické rovině. Kámen je okem, je oknem do Duše Země, nabízí uvnitř sebe krystalovou jeskyňku, do které lze vkládat své záměry a psychoenergeticky s nimi pracovat.


Cena 2.900 Kč ( již prodáno )


ARAGONIT 38cm x 20cm. Další úžasný a veliký minerál. Je nádherný. Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí další.

Vlastnosti: Aragonit dodává energii a ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje. Čistí energetické blokády. Transformuje geopatogenní zóny. Učí nás trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá v okamžicích napětí a tiší stavy neklidu. Chrání před citovým nátlakem a zlostí. Nabízí posilu a podporu. Vhodný pro meditace, podporuje duchovní růst, disciplinovanost a spolehlivost. Uklidňuje, přináší koncentraci a rovnováhu. Stabilizuje základní (kořenovou) a zemskou čakru. Pomáhá ukotvovat lidi s přílišným sklonem k "létání v oblacích" v jejich vlastním těle. Šíří v těle energii, zahřívá. Má blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Napomáhá ukládání vápníku v těle. Ulevuje od fyzických projevů bolesti a svalových křečí. Posiluje imunitní systém. Pomáhá proti nočnímu neklidu.

Cena 2.900 Kč  ( k dispozici )


CHEVRON AMETYST 7 x cca 12cm. Surový neopracovaný. Sedm jednotlivých papsků. Lze s nimi vytvářet geometrie. Určeno pro energetické, mystické a čakerní práce. Sada sedmi kusů.

Vlastnosti: Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, posiluje imuitní systém.

Cena za sadu sedmi kusů 1.440 Kč  ( již prodáno )


FADEN QUARTZ. Opět je tu jedna výjimečná křišťálová rarita. Kliknutím na obrázek uvidíte Faden Quartz na videoukázce.

Faden Quartz jsou křišťály obrovskou silou stlačené navzájem do sebe. Vyznačují se trojí výjimečností. Díky obrovským tlakům při procesech růstu v sobě obsahují obrovskou energii. Jsou magické a velmi silné. Díky stlačení vytváří velmi jemné struktury. Díky výjimečnému propojování jsou navíc i výjimečně krásné. Jsou fascinující kombinací síly, jemnosti a krásy. Lze s nimi provádět nejnáročnější energetické a duchovní práce.

Cena 1.800 Kč  ( již prodáno )


KŘIŠŤÁL GEODA Krásná, veliká, plná, mohutná, těžká. 25cm. 5kg. Cena za obě poloviny 2.200 Kč


KŘIŠŤÁL GEODA. Krásná, veliká, plná, mohutná, těžká. 30cm. 7kg. Cena za obě poloviny 4.000 Kč


KŘIŠŤÁL GEODA. Krásná, veliká, plná, mohutná, těžká. 40cm. 8kg. Cena za obě poloviny 4.200 Kč


TURMALÍN ELBAIT. Fantastický mega kus turmalínu. 19 × 18 × 11 cm, 4,5 Kg. Cena 6.000 Kč !


KŘIŠŤÁL TRS. 18 × 28 cm, 1,9 Kg. Cena 4.800 Kč


ARAGONIT. Krásný veliký exemplář 24 × 25 × 14 cm, 7 Kg. Cena 2.800 Kč


NOVÁ NABÍDKA KRYSTALŮ

kliknutím na obrázek se otevře soubor fotek a videí nových krystalů v nabídce


po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem