ODSTÍNĚNÍ ŠKODLIVÉHO ZÁŘENÍ

Mimořádná dodávka přenádherných barytů právě naskladněna (dva obrázky výše). U barytů je jedno jak vypadají, všechny čistí prostor stejně účinně. Pokud je však baryt i krásný, může sloužit navíc i jako krásná ozdoba v prostoru. Nově naskladněné baryty jsou tak krásné, že takové jsme ještě nikdy neměli. 

CENA

Cena těchto mimořádných barytů je 2 Kč/gram a nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Dříve jsme mívali také české Baryty a to za cenu 1 Kč/gram. České Baryty však už bohužel nemáme. Na začátku kovidových opatření byla česká naleziště uzavřena a nic zatím nenasvědčuje tomu, že budou opět zprovozněna. 


Žádné teorie ani sliby. Video ukazuje vysoký stupeň čištění od škodlivého záření ... mobil, LED, WiFi, Notebook, Zářivky

Avanturín vyniká vysokou mírou schopnosti čištění od škodlivého záření (až 25%). Baryt je známý jako bezkonkurenčně nejúčinnější minerál z hlediska schopnosti čištění (55%). Flow Disc, který kombinuje Baryt s tvarovými zářiči základní Kosmické Geometrie dosahuje v průměru míry čištění 85%.


Účinné a neškodné odstínění škodlivého záření  -  krystalický minerál BARYT

Všudypřítomný elektromagnetický smog, elektromagnetické záření, ionizující záření, počítače, televize, mobily, a hlavně wifi internety ... jak se s tím mají naše tělesné buňky vyrovnat?

Vědci se snaží horečně zjistit, proč u mladých mužů klesla za pouhých pár dekád vitální aktivita spermií na kriticky nízkou úroveň, čímž dramaticky narůstá míra jejich neplodnosti (dle WHO činil počet spermií v roce 1950 minimálně 80 milionů/ml, v roce 1964 se počet snížil na polovinu. Snižování pokračovalo šíleným tempem a v roce 2010 činil počet už jen 15 mil/ml. A současně stejně dramaticky klesá i aktivita a pohyblivost spermií) Vědci se domnívají, že by na vině mohl být právě všudypřítomný elektromagnetický smog a ionizující záření. A jestli takto dramaticky útočí škodlivé záření na spermie, stejně tak škodí i ostatním buňkám našeho těla.

V podstatě před tímto zářením není v současnosti žádné účinné a rozumné ochrany. A zdá se, že bude ještě hůř. Zanedlouho budou napojené na WIFI zdroje (a lidským hlasem hovořící) zřejmě i ledničky a pračky a také i to co nás v tuto chvíli ani nenapadne ...

Přesto můžeme provést ve svém domově, či kanceláři alespoň nějaká vitalizující účinná ochranná opatření. A ne jen tak ledajaká. Můžeme využít vlastností Barytu. Jeho účinnost je darem z nebes.

Co je Baryt? Jaderné elektrárny mají vymalované stěny barvou, jež je vyrobená z rozemletého minerálu BARYTU. Je to opatření, které velmi účinně odstiňuje různá energetická záření (gama záření, rentgenové záření, ionizující záření, elektromagnetické záření atd.) Baryt je krystalický kosočtverečný minerál hojně obsahující Baryum (cca 60%),

Nejvhodnějšími materiály pro pohlcení, rozpuštění a odstínění vysokofrekvenčního záření jsou materiály s vysokým protonovým číslem a vysokou hustotou. A právě takový je prvek Baryum (56 protonů v jádře), potažmo minerál Baryt. Je jedním z nejvhodnějších dostupných a hlavně neškodných materiálů pro rušení a odstínění škodlivých záření.


Např Baryt o hmotnosti cca 800 gramů má schopnost odstínit 60% škodlivého záření zářivky ze vzdálenosti dva metry od ní. 

O něco větší Baryt má schopnost ošetřit (čistit a vitalizovat) místnost o velikosti cca 20 - 25 metrů čtverečních. 

Zajímavé je také, že jeho schopnost odstínění a vyrušení škodlivého pole se zdá být trvalá. Jeho působení probíhá na kvantové úrovni. Zřejmě proto Baryt nevyžaduje pravidelné, ani občasné čištění či nabíjení, jako je to běžné u krystalů pracujících na principu krystalické mřížky.

Protože to považuji za velmi prospěšné, a mám to v praxi odzkoušené, nabízíme Vám k vitalizaci prostoru a čištění a odstínění škodlivého záření prvotřídní Baryty, tvořené převážně krystalickým Baryem. Jsou krásné, a natolik užitečné, že jsou v podstatě k nezaplacení v dnešní technologické době. Naštěstí nejsou drahé, takže si je může dovolit úplně každý a také úplně všude, kde jich je třeba. Do každé místnosti, do pracovny, ke svým elektrickým zařízením atd. atd. A jeden menší můžete nosit sebou v kabelce, aby byl stále s Vámi. Kdo je navíc "kamínkovej", ten ví, nebo cítí, že krystaly jsou "živé" entity. Lze je tedy využívat i zcela vědomě.

České Baryty


CENA

CENA, OBJEDNÁNÍ, DOPRAVA, PORADENSTVÍ

Rádi Vám poradíme množství a také rozmístění barytů za účelem čištění Vašeho prostoru. 

1 Kč / gram. Prvotřídní český Baryt stojí jednu korunu za gram. Bohužel od Covidových dob jsou Česká naleziště uzavřená a zdá se, že se už neotevřou. 

2 Kč / gram. Jeden gram Barytů, které jsou navíc také i mimořádně krásné, stojí dvě koruny za gram. Velikosti bývají různé. Lze je však libovolně seskupovat. Čím je větší gramáž, tím intenzivněji čistí prostor. Při osobním odběru v Brně odpadá poštovné, jinak je potřeba k ceně připočíst ještě běžné poštovné České pošty.

Barytový Flow Disc

Úžasný Kosmický Portál Flow Disc obsahuje ve svém materiálu kromě 2,2 kg čistého krystalického Křišťálu také 1,1 kg Barytu. Svým materiálem tedy velmi mocně čistí prostor od škodlivého záření.

Osobní zkušenost lékaře, který používá Flow Disc:

MUDr. Stanislav Rössler:

"…V práci často používám svalový test, udělal jsem pokus: U manželky ukazoval svalový test slabou reakci na bederní páteř a tlusté střevo, pak si stoupla na Flow Disc a sval byl pevný, opakovaně. Dokonce je svalový test pevný, i když stojí na Discu a má mobil u hlavy, což jinak bez Flow Discu není možné. Stejně pokus dopadl i se mnou, manželka umí svalový test, ruka pevná všude, i s mobilem u hlavy, pokud stojím na Flow Discu."

Více osobních zkušeností s Flow Discem najdete zde.


po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem