ODSTÍNĚNÍ ŠKODLIVÉHO ZÁŘENÍ

Mimořádná dodávka přenádherných barytů právě naskladněna (dva obrázky výše). U barytů je jedno jak vypadají, všechny čistí prostor stejně účinně. Pokud je však baryt i krásný, může sloužit navíc i jako krásná ozdoba v prostoru. Nově naskladněné baryty jsou tak krásné, že takové jsme ještě nikdy neměli. 

CENA

Cena těchto mimořádných barytů je 2 Kč/gram a nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Úplně dole najdete obrázek s našimi standardními baryty (které jsou i tak mnohem hezčí, než bývá běžné) za cenu 1 Kč/gram. Ty však už bohužel nemáme. Na začátku kovidových opatření byla česká naleziště uzavřena a nic zatím nenasvědčuje tomu, že budou opět zprovozněna. 


Účinné a neškodné odstínění škodlivého záření  -  krystalický minerál BARYT

Všudypřítomný elektromagnetický smog, elektromagnetické záření, ionizující záření, počítače, televize, mobily, a hlavně wifi internety ... jak se s tím mají naše tělesné buňky vyrovnat?

Vědci se snaží horečně zjistit, proč u mladých mužů klesla za pouhých pár dekád vitální aktivita spermií na kriticky nízkou úroveň, čímž dramaticky narůstá míra jejich neplodnosti (dle WHO činil počet spermií v roce 1950 minimálně 80 milionů/ml, v roce 1964 se počet snížil na polovinu. Snižování pokračovalo šíleným tempem a v roce 2010 činil počet už jen 15 mil/ml. A současně stejně dramaticky klesá i aktivita a pohyblivost spermií) Vědci se domnívají, že by na vině mohl být právě všudypřítomný elektromagnetický smog a ionizující záření. A jestli takto dramaticky útočí škodlivé záření na spermie, stejně tak škodí i ostatním buňkám našeho těla.

V podstatě před tímto zářením není v současnosti žádné účinné a rozumné ochrany. A zdá se, že bude ještě hůř. Zanedlouho budou napojené na WIFI zdroje (a lidským hlasem hovořící) zřejmě i ledničky a pračky a také i to co nás v tuto chvíli ani nenapadne ...

Přesto můžeme provést ve svém domově, či kanceláři alespoň nějaká vitalizující účinná ochranná opatření. A ne jen tak ledajaká. Můžeme využít vlastností Barytu. Jeho účinnost je darem z nebes.

Co je Baryt? Jaderné elektrárny mají vymalované stěny barvou, jež je vyrobená z rozemletého minerálu BARYTU. Je to opatření, které velmi účinně odstiňuje různá energetická záření (gama záření, rentgenové záření, ionizující záření, elektromagnetické záření atd.) Baryt je krystalický kosočtverečný minerál hojně obsahující Baryum (cca 60%),

Nejvhodnějšími materiály pro pohlcení, rozpuštění a odstínění vysokofrekvenčního záření jsou materiály s vysokým protonovým číslem a vysokou hustotou. A právě takový je prvek Baryum (56 protonů v jádře), potažmo minerál Baryt. Je jedním z nejvhodnějších dostupných a hlavně neškodných materiálů pro rušení a odstínění škodlivých záření.

Osobně jsem byl svědkem měření účinnosti odstínění u zářivkových svítidel. Baryt, který se vejde do dlaně, má schopnost odstínit toto škodlivé záření i ze vzdálenosti 2 metry od zářivek. O něco větší Baryt má schopnost ošetřit (čistit a vitalizovat) místnost o velikosti cca 20 - 25 metrů čtverečních. Zajímavé je také, že jeho schopnost odstínění a čištění škodlivého pole je dle odborníků trvalá, ale přesto si myslím, že občasné či pravidelné energetické, "čištění" a "nabíjení" mu nemůže uškodit, stejně jako u ostatních krystalických minerálů.

Protože to považuji za velmi prospěšné, a mám to v praxi odzkoušené, nabízíme Vám k vitalizaci prostoru a čištění a odstínění škodlivého záření prvotřídní Baryty, tvořené převážně krystalickým Baryem. Jsou krásné, a natolik užitečné, že jsou v podstatě k nezaplacení v dnešní technologické době. Naštěstí nejsou drahé, takže si je může dovolit úplně každý a také úplně všude, kde jich je třeba. Do každé místnosti, do pracovny, ke svým elektrickým zařízením atd. atd. A jeden menší můžete nosit sebou v kabelce, aby byl stále s Vámi. Kdo je navíc "kamínkovej", ten ví, nebo cítí, že krystaly jsou "živé" entity. Lze je tedy využívat i zcela vědomě.

České Baryty


CENA

CENA, OBJEDNÁNÍ, DOPRAVA, PORADENSTVÍ

Rádi Vám poradíme množství a také rozmístění barytů za účelem čištění Vašeho prostoru. 

1 Kč / gram. Prvotřídní český Baryt stojí jednu korunu za gram. Bohužel od Covidových dob jsou Česká naleziště uzavřená a zdá se, že se už neotevřou. 

2 Kč / gram. Jeden gram Barytů, které jsou navíc také i mimořádně krásné, stojí dvě koruny za gram. Velikosti bývají různé. Lze je však libovolně seskupovat. Čím je větší gramáž, tím intenzivněji čistí prostor. Při osobním odběru v Brně odpadá poštovné, jinak je potřeba k ceně připočíst ještě běžné poštovné České pošty.

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem


Obrázky níže jsou ilustrační. Dokumentují vzhled Barytů z prvotřídního českého naleziště. Tyto Baryty jsou prvotřídní kvality, obsahují vysoké procento Baria, jsou proto velmi účinné (a těžké).


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________