ODSTÍNĚNÍ ŠKODLIVÉHO ZÁŘENÍ

NASKLADNĚNO ! V NABÍDCE JSOU KRÁSNÉ KOUSKY

Účinné a neškodné odstínění škodlivého záření  -  krystalický minerál BARYT

Všudypřítomný elektromagnetický smog, elektromagnetické záření, ionizující záření, počítače, televize, mobily, a hlavně wifi internety ... jak se s tím mají naše tělesné buňky vyrovnat?

Vědci se snaží horečně zjistit, proč u mladých mužů klesla za pouhých pár dekád vitální aktivita spermií na kriticky nízkou úroveň, čímž dramaticky narůstá míra jejich neplodnosti (dle WHO činil počet spermií v roce 1950 minimálně 80 milionů/ml, v roce 1964 se počet snížil na polovinu. Snižování pokračovalo šíleným tempem a v roce 2010 činil počet už jen 15 mil/ml. A současně stejně dramaticky klesá i aktivita a pohyblivost spermií) Vědci se domnívají, že by na vině mohl být právě všudypřítomný elektromagnetický smog a ionizující záření. A jestli takto dramaticky útočí škodlivé záření na spermie, stejně tak škodí i ostatním buňkám našeho těla.

V podstatě před tímto zářením není v současnosti žádné účinné a rozumné ochrany. A zdá se, že bude ještě hůř. Zanedlouho budou napojené na WIFI zdroje (a lidským hlasem hovořící) zřejmě i ledničky a pračky a také i to co nás v tuto chvíli ani nenapadne ...

Přesto můžeme provést ve svém domově, či kanceláři alespoň nějaká vitalizující účinná ochranná opatření. A ne jen tak ledajaká. Můžeme využít vlastností Barytu. Jeho účinnost je darem z nebes.

Co je Baryt? Jaderné elektrárny mají vymalované stěny barvou, jež je vyrobená z rozemletého minerálu BARYTU. Je to opatření, které velmi účinně odstiňuje různá energetická záření (gama záření, rentgenové záření, ionizující záření, elektromagnetické záření atd.) Baryt je krystalický kosočtverečný minerál hojně obsahující Baryum (cca 60%),

Nejvhodnějšími materiály pro pohlcení, rozpuštění a odstínění vysokofrekvenčního záření jsou materiály s vysokým protonovým číslem a vysokou hustotou. A právě takový je prvek Baryum (56 protonů v jádře), potažmo minerál Baryt. Je jedním z nejvhodnějších dostupných a hlavně neškodných materiálů pro rušení a odstínění škodlivých záření.

Osobně jsem byl svědkem měření účinnosti odstínění u zářivkových svítidel. Baryt o velikosti cca 5 x 5 cm má schopnost odstínit toto škodlivé záření již ze vzdálenosti 2 metry od zářivek. O něco větší Baryt má schopnost ošetřit (čistit a vitalizovat) místnost o velikosti cca 20 - 25 metrů čtverečních. Zajímavé je také, že jeho schopnost odstínění a vyrušení škodlivého pole je údajně trvalá, ale přesto si myslím, že občasné či pravidelné energetické, "čištění" a "nabíjení" mu nemůže uškodit, stejně jako u ostatních krystalických minerálů.

Protože to považuji za velmi prospěšné, a mám to v praxi odzkoušené, nabízíme Vám k vitalizaci prostoru a čištění a odstínění škodlivého záření prvotřídní Baryty, tvořené převážně krystalickým Baryem. Jsou krásné, a natolik užitečné, že jsou v podstatě k nezaplacení v dnešní technologické době. Naštěstí nejsou drahé, takže si je může dovolit úplně každý a také úplně všude, kde jich je třeba. Do každé místnosti, do pracovny, ke svým elektrickým zařízením atd. atd. A jeden menší můžete nosit sebou v kabelce, aby byl stále s Vámi. Kdo je navíc "kamínkovej", ten ví, nebo cítí, že krystaly jsou "živé" entity. Lze je tedy využívat i zcela vědomě.

CENA, OBJEDNÁNÍ, DOPRAVA, PORADENSTVÍ

Jeden gram prvotřídního Barytu stojí jednu korunu. Průměrná cena našeho průměrně velikého prvotřídního Barytu se pohybuje kolem 200 až 300 Kč. Při osobním odběru (možno v Brně a plánujeme brzy odběrné místo i v Praze) odpadá poštovné, jinak je potřeba k ceně připočíst ještě běžné poštovné České pošty.

NASKLADNĚNÉ KONKRÉTNÍ KUSY BARYTU

Baryt je prvotřídní kvality, obsahuje vysoké procento Baria, je tedy proto velmi těžký


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________