.

Vaše zkušenosti s Flow Discem

Je neuvěřitelné, jak různorodé a bohaté jsou zkušenosti uživatelů Flow Discu. Zdá se, že Flow Disc je mocným Kosmickým portálem. Ukazuje se, že je zcela novým, či novátorským nástrojem seberozvoje. Jeho širokospektrální účinky nás proto neustále překvapují a uvádí v úžas. Myslíme, že bude jedině dobře, pokud si tyto zkušenosti budeme navzájem sdílet, pro rozšiřování našich obzorů. Níže najdete autentické zkušenosti uživatelů Flow Discu. 

❤️Tímto srdečně děkujeme uživatelům Flow Discu, že se s námi podělili o své zkušenosti. Přejeme Vám RaDost ze života. Prožívejte s Flow Discem hodnotné chvíle.

Jana Štadaniová

"Prvé dni, na základe Vašich doporučení, boli len také zoznamovacie. Už som Vám napísala, že mám mačku, britskú modrú. Vyhýba sa ľudským dotykom, chýba jej tá povestná mačacia prítulnosť. Od prvého dňa je Flow Disc jej miestom, na ktorom leží niekoľkokrát do dňa. Mám ju už takmer 5 rokov a verte mi, že si neľahne na hocičo. Ale prečo Vám píšem hlavne o nej.... Pretože si myslím, že zvieratá sú múdrejšie ako my, pretože zostali v spojení. A ak má niekto niečo vyhodnotiť, bude to v tomto prípade ona. Keď Flow Disc používam, nech je kdekoľvek, pribehne ku mne. Sleduje ma pohľadom, trvajúci na mačky nebývalo dlho. Je to také zvláštne. Akoby videla niečo iné. Inak ma vníma. A ak sa jej v tom stave Flow dotknem, nevie sa toho dotyku nasýtiť
V kontakte s Flow Discom akoby moje hmotné telo svojou prioritou ustúpilo niečomu inému. Podobne ako pri meditácii. S rozdielom, že s diskom nič nemusím. Len sa naň postavím a odovzdám sa mu. Je to spojenie. Akoby spojenie medzi ,, Nebom a Zemou". Pri meditácii sa strácam v jednote, s Flow Discom si uvedomujem viac možno jemnohmotné telo. Ale to spojenie je to najdôležitejšie a najsilnejšie. Akoby Flow Disk cez dotyk mojich nôh moje telo zakoreňoval v Zemi, ale Dušu mi posielal Domov."

MUDr. Stanislav Rössler

"Nejprve jsem měl Flow Disc pod postelí, ale v noci jsem ho musel dát pryč, nemohl jsem spát, to bylo na začátku, nyní už mi to nevadí a spím dobře. Jinak já necítím nějaké vjemy subjektivně, ale moje dcera Zuzana (má od Vás křišťálovou pyramidu a křišťálový pohár) cítí vibrace po těle, chvění v žaludku i motání hlavy, raději k němu moc nechodí, pokud je u nás. Je na ni moc silný. Ona sama vnímá velmi citlivě energie všeobecně. Manželka cítí vibrace do nohou, když na Flow Discu stojí bosa. Já v práci často používám svalový test, udělal jsem doma takový malý pokus: U manželky ukazoval svalový test slabou reakci na bederní pateř a tlusté střevo, pak si stoupla na Flow Disc a sval byl pevný, opakovaně. Dokonce je svalový test pevný, i když stojí na Discu a má mobil u hlavy, což jinak bez Flow Discu není možné. Stejně pokus dopadl i se mnou, manželka umí svalový test, ruka pevná všude, i s mobilem u hlavy, pokud stojím na Flow Discu."

Miluše Siedeková

"Stále zkouším a sleduji Flow Disc a sebe. Na noc si dávám Flow Disc do šuplíku pod postel. Mám ho přibližně v oblasti srdce. První noc jsem zažila cosi zvláštního a zároveň krásného... Asi ve tři hodiny v noci, mě vzbudil jakýsi zvuk... nelze ho popsat... a v místech srdeční čakry, se mi objevila spirála, jakoby vytvořená z noční oblohy z mnoha a mnoha barev... Od té doby mi v mých 62 letech přibývá energie. Cítila jsem se stále unavená a neměla jsem do ničeho chuť. Teď je vše jinak. Mimo jiné jsem začala opět jezdit na kole. Další změna je ta, že výrazně lépe zvládám vysoké letní teploty. Nikdy jsem vedro neměla ráda. Za mě skvělá investice."

Petr Křížek (škola mystérií)

"Jako lektor kurzů duchovního rozvoje, jsem si zvykl Flow Disk s sebou autem vozit na víkendové akce i večerní kurzy a dávám ho tam lidem k dispozici před začátkem cvičení, protože jim to hezky nastartuje energii. Líbí se mi, že hlavně na začátku, když se na něj člověk postaví, tak cítí příval energie i ti lidé, kteří jinak říkají, že zatím energie moc necítí. To je velký přínos. Každý (snad se nenašel jediný), pociťuje velmi rychle, že to s nimi něco dělá, tedy že začíná tělem proudit energie. Přijde mi to, jako takové rychlé nakopnutí zemskou léčivou energií přes čakry na nohách a to pak může mít na jednotlivé lidi různé účinky podle toho, co kdo zrovna potřebuje. V tom mi to i trochu připomíná faraónská žezla.

Já sám ho mám pod stolem u PC a mám na něm bosé nohy a je to příjemné a zklidňující."

Robert Jíša (skladatel)

"Flow Disc jsem po několika měsících užívání věnoval blízké osobě. Chystám se proto nyní objednat další, pro sebe. V první řadě mě překvapil vlastní pocit z Flow Discu, když jsem ho poprvé držel v ruce. Je mnohem těžší než jsem předpokládál a ačkoliv nejsem schopen přesně popsat PROČ, cítíl jsem silnou energii a jakési okamžité ukotvení, které mi přinášel. Pocit stabilizace. Vizuálně jde o nádherný objekt, který i jako původně technicky vzdělaného člověka, nyní hudebního skladatele, takže taky alespoň částečně technicky orientovaného (skládát hudbu jen za pomocí intuice nejde) profesionála, mě od začátku fascinoval v komplexitě informací, vzkazů, kódů, kterými mluví s okolím. Když jsem ho měl ve svém hudebním studiu, jeho efekt byl zklidňující ale hlavně vyrovnávající energie proudící prostorem. Měl jsem pocit lepšího soustředění, menší únavy a určitého příjemně aktivního klidu. V ložnici vytvářel také atmosféru energie a stability. Jakoby uměl být neutrální v momentech, kdy je člověk sám se sebou a aktivně povzbuzující ve chvílích, kdy organismu energie chybí a potřebuje podporu.
Celkově jsem přesvědčený, že Flow Disc je dobrý pomocník pro stabilizaci jak těla tak duše a kdykoliv bych ho doporučil třeba i jako dárek."

Linda Samaraweerová (choreografka, lektorka tance a jógy)

"Flow Disc mi je vizuálně příjemný. Ale používám ho nejraději během meditace, sednu si na něj a velmi rychle začnu cítit, že mi páteří proudí víc energie, že se energetický kanál v páteři otevírá a ze zdola vzhůru proudí silná energie (bez Flow Discu během meditace ten pocit také někdy nastane, ale ne vždy, a ne tak rychle... většinou během meditace bez Flow Discu dochází u mě k rozplynutí fyzického těla, tudíž už žádná páteř nehraje roli...). S Folw Discem je to podobné jako u akupunktury, ale v akupunktuře vnímám slabé proudění v meridiánu na kterém se nachází jehla, když sedím na Flow Discu, tak to vždy cítím v páteři. Je také příjemné si na Flow Disc stoupnout, pak vnímám jak energie proudí skrze nohy vzhůru. Jinak mám Flow Disc pod postelí, přijde mi to během spánku příjemné. Během menstruace jsem ale Flow Disc musela dát k nohám (původně byl u hlavy) a přišlo mi, že během menstruace byla energie vzhůru vzhledem k poloze Flow Discu u hlavy příliš silná, poté co jsem Flow Disc dala pod postel k nohám, přestaly i menstruační bolesti."

Šárka Nováková (terapeut Access Bars)

"Zvykáme si na sebe. První poznatky s Flow Diskem: večer jsem s nim seděla, různě, měla jsem na něm nohy. Jak jsem šla spát, tak jsem si uvědomila, že se cítím jinak. Jako by můj stav byl povýšen. Vnitřní klid byl větší, spokojenost, nadhled, pohoda, vše z jiné úrovně. Rozšířené, větší. Vnímání sebe, jako by více v jednotě a uvedomování si souvislostí."

Alena Kučerová

"Flow Disc mám doma, chvíli jsme se seznamovali, teď je kámoš u gauče. Myslím, že mi dal klid a to je u mě hodně moc. Dal mi asi i dvě migrény, které mě vždy na den vyřadily z provozu, ale to bude takový ten kopanec, který mě posune. Varování. Vím co mám dělat, alespoň myslím si. Rozhodně pozoruji, že jsem - li v přímém kontaktu s Flow Diskem, tak ostřeji vidím, a to o dost. Je krásné být v něčem jedna z prvních na světě, v to jsem nikdy ani nedoufala. Ráda bych měla Flow Disc i na stole, ale když ho tam dám, zabere velký prostor a už se tam nevejde s jídlem pro rodinu. Neuvažujete i o menším rozměru? 

A když se na něm leží, tak krásně uvolňuje hrudník."

Jana Michálková

"Můj nejsilnější dojem byl ihned po vybalení Flow Discu. Již na fotografii mě ten můj (Dračí kůže) oslovil, ale po vybalení to byla Láska na první pohled. Nemohu se na něj stále vynadívat. No a energie, která z Flow Discu šla byla neuvěřitelná. Nejsem člověk přecitlivělý na energie, pracuji s nimi již léta a hned tak něco mě "neporazí", ale tady jsem hned po rozbalení cítila velký tlak na třetí oko. Šlo to až do závrati, taková síla to byla. Takže seznamování probíhalo opatrně. Zprvu jen koukání a hlazení, pak jen opatrně a krátce při práci na počítači jsem si na něj položila nohy. Zpočátku jsem cítila doslova pálení na chodidlech, jako bych nohy položila na horký radiátor. Flow Disc mám krátce a teprve o tomto víkendu jsem se odvážila si na něj na chvíli stoupnout. Cítím při tom, jak mi tělem prochází energie, která mne uvolňuje z napětí. A včera jsem Flow Disc umístila na noc do ložnice. Zatím dále od postele. Dnes v noci mě napadlo jej opřít o stěnu, abych na něj z postele viděla. U Flow Discu "Dračí kůže" ve tmě svítí barevná ramena ve tvaru víru. Je to nádherně uklidňující. Vnímala jsem, jak se intenzita svitu mění. Jako by se zesilovala a ztrácela se, a nebylo to nestálostí tmy v ložnici. Není tam nic, co by víc "prosvětlovalo" tmu, třeba z oken venku. Ve spánku mě to nijak nerušilo, ale ráno se mi tedy z postele vůbec nechtělo. A co je také zvláštní, tak běžně si pamatuji sny nebo alespoň útržky, ale dnes tedy nic. Jen hluboký spánek."


Richard Synčák (spoluautor Flow Discu)

"V poslední době mě baví pracovat s Flow Discem i tímto způsobem: opřu si Flow Disc o zeď a hledím do něj. Po čase začínám vidět různé věci. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem začal každým okem vidět něco jiného. Velmi jsem se toho lekl. Ztratil jsem rovnováhu. Raději jsem si lehl a doufal, že se to spraví. Po krátkém čase, cca do 20 minut se mi vidění opět spojilo a vše se "spravilo." Nenechal jsem se tím odradit. Další dny jsem v tom pokračoval. Postupně jsem začal vidět různé obrazy a různé vjemy (zprávy) z jiných sfér."

jirka inkateo veselý (spoluautor Flow Discu)

"Po cca třičtvrtě roku vývoje a testování Flow Discu, mě napadlo zkusit si dát Flow Disc pod poštář a spát na něm hlavou. První dvě noci jsem byl nadšený. Přišly totiž za mnou v noci ve spánku vyšší bytosti a vytáhly mě z těla a vysvětlovaly mi věci kolem Flow Discu. První noc mi vysvětlovaly, co vše Flow Disc umí, a druhou noc ukazovaly působení barev Flow Disců. Během mého kontaktu s nimi jsem si všechno dobře uvědomoval. Po probuzení jsem si však toho už moc nepamatoval. Jednu radu jsem si však zapamatoval, a to tak mocně, že ji nikdy nezapomenu. Byla to jejich úplně poslední rada. Jako by to byl přímo záměr, tuto jejich poslední radu, či větu, vyzdvihnout nad všechny ty předchozí, neboť to poslední, co mi řekly, převálcovalo všecho, co bylo řečeno do té doby. Jako by tím chtěly vyjádřit, že vše co bylo řečeno před tím, je nedůležité proti tomu, co mi chtějí říct na závěr. Na závěř bytosti řekly toto: NEJVĚTŠÍ DARY, JAKÉ FLOW DISC ČLOVĚKU PŘINÁŠÍ, SE ODVÍJÍ OD JEHO SCHOPNOSTI UMĚT SE RADOVAT. Tečka. Po této zprávě se vytratily. No a zajímavé je, že po další třetí noci, mě velmi rozbolela hlava. Musel jsem dát Flow Disc z podpolštáře pryč. Už asi bylo řečeno vše co bylo potřeba. Ukázalo se, že Flow Disc byl takto blízko hlavy, během noci, moc silný i na mě."