.

Vaše zkušenosti s Flow Discem

Je neuvěřitelné, jak různorodé a bohaté jsou zkušenosti uživatelů Flow Discu. Zdá se, že Flow Disc je mocným Kosmickým portálem. Ukazuje se, že je zcela novým, či novátorským nástrojem seberozvoje. Jeho širokospektrální účinky nás proto neustále překvapují a uvádí v úžas. Myslíme, že bude jedině dobře, pokud si tyto zkušenosti budeme navzájem sdílet, pro rozšiřování našich obzorů. Níže najdete autentické zkušenosti uživatelů Flow Discu. 

❤️Tímto srdečně děkujeme uživatelům Flow Discu, že se s námi podělili o své zkušenosti. Přejeme Vám RaDost ze života. Prožívejte s Flow Discem hodnotné chvíle.

Jana Štadaniová

"Prvé dni, na základe Vašich doporučení, boli len také zoznamovacie. Už som Vám napísala, že mám mačku, britskú modrú. Vyhýba sa ľudským dotykom, chýba jej tá povestná mačacia prítulnosť. Od prvého dňa je Flow Disc jej miestom, na ktorom leží niekoľkokrát do dňa. Mám ju už takmer 5 rokov a verte mi, že si neľahne na hocičo. Ale prečo Vám píšem hlavne o nej.... Pretože si myslím, že zvieratá sú múdrejšie ako my, pretože zostali v spojení. A ak má niekto niečo vyhodnotiť, bude to v tomto prípade ona. Keď Flow Disc používam, nech je kdekoľvek, pribehne ku mne. Sleduje ma pohľadom, trvajúci na mačky nebývalo dlho. Je to také zvláštne. Akoby videla niečo iné. Inak ma vníma. A ak sa jej v tom stave Flow dotknem, nevie sa toho dotyku nasýtiť
V kontakte s Flow Discom akoby moje hmotné telo svojou prioritou ustúpilo niečomu inému. Podobne ako pri meditácii. S rozdielom, že s diskom nič nemusím. Len sa naň postavím a odovzdám sa mu. Je to spojenie. Akoby spojenie medzi ,, Nebom a Zemou". Pri meditácii sa strácam v jednote, s Flow Discom si uvedomujem viac možno jemnohmotné telo. Ale to spojenie je to najdôležitejšie a najsilnejšie. Akoby Flow Disk cez dotyk mojich nôh moje telo zakoreňoval v Zemi, ale Dušu mi posielal Domov."

MUDr. Stanislav Rössler

"Nejprve jsem měl Flow Disc pod postelí, ale v noci jsem ho musel dát pryč, nemohl jsem spát, to bylo na začátku, nyní už mi to nevadí a spím dobře. Jinak já necítím nějaké vjemy subjektivně, ale moje dcera Zuzana (má od Vás křišťálovou pyramidu a křišťálový pohár) cítí vibrace po těle, chvění v žaludku i motání hlavy, raději k němu moc nechodí, pokud je u nás. Je na ni moc silný. Ona sama vnímá velmi citlivě energie všeobecně. Manželka cítí vibrace do nohou, když na Flow Discu stojí bosa. Já v práci často používám svalový test, udělal jsem doma takový malý pokus: U manželky ukazoval svalový test slabou reakci na bederní pateř a tlusté střevo, pak si stoupla na Flow Disc a sval byl pevný, opakovaně. Dokonce je svalový test pevný, i když stojí na Discu a má mobil u hlavy, což jinak bez Flow Discu není možné. Stejně pokus dopadl i se mnou, manželka umí svalový test, ruka pevná všude, i s mobilem u hlavy, pokud stojím na Flow Discu."

Miluše Siedeková

"Stále zkouším a sleduji Flow Disc a sebe. Na noc si dávám Flow Disc do šuplíku pod postel. Mám ho přibližně v oblasti srdce. První noc jsem zažila cosi zvláštního a zároveň krásného... Asi ve tři hodiny v noci, mě vzbudil jakýsi zvuk... nelze ho popsat... a v místech srdeční čakry, se mi objevila spirála, jakoby vytvořená z noční oblohy z mnoha a mnoha barev... Od té doby mi v mých 62 letech přibývá energie. Cítila jsem se stále unavená a neměla jsem do ničeho chuť. Teď je vše jinak. Mimo jiné jsem začala opět jezdit na kole. Další změna je ta, že výrazně lépe zvládám vysoké letní teploty. Nikdy jsem vedro neměla ráda. Za mě skvělá investice."

Petr Křížek (škola mystérií)

"Jako lektor kurzů duchovního rozvoje, jsem si zvykl Flow Disk s sebou autem vozit na víkendové akce i večerní kurzy a dávám ho tam lidem k dispozici před začátkem cvičení, protože jim to hezky nastartuje energii. Líbí se mi, že hlavně na začátku, když se na něj člověk postaví, tak cítí příval energie i ti lidé, kteří jinak říkají, že zatím energie moc necítí. To je velký přínos. Každý (snad se nenašel jediný), pociťuje velmi rychle, že to s nimi něco dělá, tedy že začíná tělem proudit energie. Přijde mi to, jako takové rychlé nakopnutí zemskou léčivou energií přes čakry na nohách a to pak může mít na jednotlivé lidi různé účinky podle toho, co kdo zrovna potřebuje. V tom mi to i trochu připomíná faraónská žezla.

Já sám ho mám pod stolem u PC a mám na něm bosé nohy a je to příjemné a zklidňující."

Robert Jíša (skladatel)

"Flow Disc jsem po několika měsících užívání věnoval blízké osobě. Chystám se proto nyní objednat další, pro sebe. V první řadě mě překvapil vlastní pocit z Flow Discu, když jsem ho poprvé držel v ruce. Je mnohem těžší než jsem předpokládál a ačkoliv nejsem schopen přesně popsat PROČ, cítíl jsem silnou energii a jakési okamžité ukotvení, které mi přinášel. Pocit stabilizace. Vizuálně jde o nádherný objekt, který i jako původně technicky vzdělaného člověka, nyní hudebního skladatele, takže taky alespoň částečně technicky orientovaného (skládát hudbu jen za pomocí intuice nejde) profesionála, mě od začátku fascinoval v komplexitě informací, vzkazů, kódů, kterými mluví s okolím. Když jsem ho měl ve svém hudebním studiu, jeho efekt byl zklidňující ale hlavně vyrovnávající energie proudící prostorem. Měl jsem pocit lepšího soustředění, menší únavy a určitého příjemně aktivního klidu. V ložnici vytvářel také atmosféru energie a stability. Jakoby uměl být neutrální v momentech, kdy je člověk sám se sebou a aktivně povzbuzující ve chvílích, kdy organismu energie chybí a potřebuje podporu.
Celkově jsem přesvědčený, že Flow Disc je dobrý pomocník pro stabilizaci jak těla tak duše a kdykoliv bych ho doporučil třeba i jako dárek."

Linda Samaraweerová (choreografka, lektorka tance a jógy)

"Flow Disc mi je vizuálně příjemný. Ale používám ho nejraději během meditace, sednu si na něj a velmi rychle začnu cítit, že mi páteří proudí víc energie, že se energetický kanál v páteři otevírá a ze zdola vzhůru proudí silná energie (bez Flow Discu během meditace ten pocit také někdy nastane, ale ne vždy, a ne tak rychle... většinou během meditace bez Flow Discu dochází u mě k rozplynutí fyzického těla, tudíž už žádná páteř nehraje roli...). S Folw Discem je to podobné jako u akupunktury, ale v akupunktuře vnímám slabé proudění v meridiánu na kterém se nachází jehla, když sedím na Flow Discu, tak to vždy cítím v páteři. Je také příjemné si na Flow Disc stoupnout, pak vnímám jak energie proudí skrze nohy vzhůru. Jinak mám Flow Disc pod postelí, přijde mi to během spánku příjemné. Během menstruace jsem ale Flow Disc musela dát k nohám (původně byl u hlavy) a přišlo mi, že během menstruace byla energie vzhůru vzhledem k poloze Flow Discu u hlavy příliš silná, poté co jsem Flow Disc dala pod postel k nohám, přestaly i menstruační bolesti."

Šárka Nováková (terapeut Access Bars)

"Zvykáme si na sebe. První poznatky s Flow Diskem: večer jsem s nim seděla, různě, měla jsem na něm nohy. Jak jsem šla spát, tak jsem si uvědomila, že se cítím jinak. Jako by můj stav byl povýšen. Vnitřní klid byl větší, spokojenost, nadhled, pohoda, vše z jiné úrovně. Rozšířené, větší. Vnímání sebe, jako by více v jednotě a uvedomování si souvislostí."

Alena Kučerová

"Flow Disc mám doma, chvíli jsme se seznamovali, teď je kámoš u gauče. Myslím, že mi dal klid a to je u mě hodně moc. Dal mi asi i dvě migrény, které mě vždy na den vyřadily z provozu, ale to bude takový ten kopanec, který mě posune. Varování. Vím co mám dělat, alespoň myslím si. Rozhodně pozoruji, že jsem - li v přímém kontaktu s Flow Diskem, tak ostřeji vidím, a to o dost. Je krásné být v něčem jedna z prvních na světě, v to jsem nikdy ani nedoufala. Ráda bych měla Flow Disc i na stole, ale když ho tam dám, zabere velký prostor a už se tam nevejde s jídlem pro rodinu. Neuvažujete i o menším rozměru? 

A když se na něm leží, tak krásně uvolňuje hrudník."

Jana Michálková

"Můj nejsilnější dojem byl ihned po vybalení Flow Discu. Již na fotografii mě ten můj (Dračí kůže) oslovil, ale po vybalení to byla Láska na první pohled. Nemohu se na něj stále vynadívat. No a energie, která z Flow Discu šla byla neuvěřitelná. Nejsem člověk přecitlivělý na energie, pracuji s nimi již léta a hned tak něco mě "neporazí", ale tady jsem hned po rozbalení cítila velký tlak na třetí oko. Šlo to až do závrati, taková síla to byla. Takže seznamování probíhalo opatrně. Zprvu jen koukání a hlazení, pak jen opatrně a krátce při práci na počítači jsem si na něj položila nohy. Zpočátku jsem cítila doslova pálení na chodidlech, jako bych nohy položila na horký radiátor. Flow Disc mám krátce a teprve o tomto víkendu jsem se odvážila si na něj na chvíli stoupnout. Cítím při tom, jak mi tělem prochází energie, která mne uvolňuje z napětí. A včera jsem Flow Disc umístila na noc do ložnice. Zatím dále od postele. Dnes v noci mě napadlo jej opřít o stěnu, abych na něj z postele viděla. U Flow Discu "Dračí kůže" ve tmě svítí barevná ramena ve tvaru víru. Je to nádherně uklidňující. Vnímala jsem, jak se intenzita svitu mění. Jako by se zesilovala a ztrácela se, a nebylo to nestálostí tmy v ložnici. Není tam nic, co by víc "prosvětlovalo" tmu, třeba z oken venku. Ve spánku mě to nijak nerušilo, ale ráno se mi tedy z postele vůbec nechtělo. A co je také zvláštní, tak běžně si pamatuji sny nebo alespoň útržky, ale dnes tedy nic. Jen hluboký spánek."


Richard Synčák (spoluautor Flow Discu)

"V poslední době mě baví pracovat s Flow Discem i tímto způsobem: opřu si Flow Disc o zeď a hledím do něj. Po čase začínám vidět různé věci. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem začal každým okem vidět něco jiného. Velmi jsem se toho lekl. Ztratil jsem rovnováhu. Raději jsem si lehl a doufal, že se to spraví. Po krátkém čase, cca do 20 minut se mi vidění opět spojilo a vše se "spravilo." Nenechal jsem se tím odradit. Další dny jsem v tom pokračoval. Postupně jsem začal vidět různé obrazy a různé vjemy (zprávy) z jiných sfér."

jirka inkateo veselý (spoluautor Flow Discu)

"Po cca třičtvrtě roku vývoje a testování Flow Discu, mě napadlo zkusit si dát Flow Disc pod poštář a spát na něm hlavou. První dvě noci jsem byl nadšený. Přišly totiž za mnou v noci ve spánku vyšší bytosti a vytáhly mě z těla a vysvětlovaly mi věci kolem Flow Discu. První noc mi vysvětlovaly, co vše Flow Disc umí, a druhou noc ukazovaly působení barev Flow Disců. Během mého kontaktu s nimi jsem si všechno dobře uvědomoval. Po probuzení jsem si však toho už moc nepamatoval. Jednu radu jsem si však zapamatoval, a to tak mocně, že ji nikdy nezapomenu. Byla to jejich úplně poslední rada. Jako by to byl přímo záměr, tuto jejich poslední radu, či větu, vyzdvihnout nad všechny ty předchozí, neboť to poslední, co mi řekly, převálcovalo všecho, co bylo řečeno do té doby. Jako by tím chtěly vyjádřit, že vše co bylo řečeno před tím, je nedůležité proti tomu, co mi chtějí říct na závěr. Na závěř bytosti řekly toto: NEJVĚTŠÍ DARY, JAKÉ FLOW DISC ČLOVĚKU PŘINÁŠÍ, SE ODVÍJÍ OD JEHO SCHOPNOSTI UMĚT SE RADOVAT. Tečka. Po této zprávě se vytratily. No a zajímavé je, že po další třetí noci, mě velmi rozbolela hlava. Musel jsem dát Flow Disc z podpolštáře pryč. Už asi bylo řečeno vše co bylo potřeba. Ukázalo se, že Flow Disc byl takto blízko hlavy, během noci, moc silný i na mě."

Jana Horká (Karavan Centrum Hykro)

"Když se ohlédnu zpět, tak Flow Disc mi přinesl radostné zklidnění. Možná nám pomohl něco dokončit i ve firmě. Tento rok jsme měli opravdu hektický, když však jdu kolem Flow Discu, tak mě jeho přítomnost pohladí. Zní to divně, ale nevím jak to popsat. Mám z něj prostě radost. Když si koupím třeba nové boty, tak ta radost je chvilku, ale u Flow Discu je konstantní . On přináší radost. A po té, co jsem zhlédla video k Flow Discu, co všechno je v něm poskládáno a ukryto, tak smekám. Věci mi začínají zapadat více do sebe."

Petra Streďanská

"Flow Disc som pouzivala intuitivne, zo zaciatku len polozenim ruky. Casto som sa v noci budievala, hmyrilo sa mi vela myslienok, aj napriek snahe ostat s cistou hlavou. Pocas takych noci som sa zvykla premiestnit do obyvacky, aby som muza nebudila castym hmyrenim a nervozitou. Odkedy mam Flow Disc, tak si lahnem na gauc, Flow Disc vedla mna a polozim nan ruku. V momente citim, ako energie prudia, ako sa mysel vyjasnuje a ja ostavam pokojna. Stalo sa to takto asi 5 – 6 x, odvtedy uz cele noci prespim. Ked som mala cokolvek tvorit pisomne, tak som bola z toho dost nervozna, pretoze som mala pocit, ze to zo mna ide ako z chlpatej deky. Vtedy mi napadlo dat Flow Disc pod stol a nohy nan. Az som si uvedomila, ze mi praca vobec nevadi a tvorim pokojne a s lahkostou.

Ked ma nieco trapilo a chcela som odpoved, tak som si na Flow Discu pomeditovala a odpoved prisla. Moj posledny zazitok bol nedavno, ked som mala dva dni velke bolesti krizov, ktore vystrelovali do stehien a hore do chrbta. Snazila som sa vyhnut liekom, skusala prirodne cesty liecenia, no uz som bola zufala. Tak som si sadla na Flow Disc, ze zistim co sa bude diat, ci pride pomoc alebo potvrdenie, ze si mam dat medikamenty. Hned ako som si sadla na Flow Disc a parkrat sa nadychla, a vzniesla myslienku do kozmu, odpadla mi hrejiva naplast z krizov (to bola pre mna odpoved, ze ju uz nebudem potrebovat). Najprv som od krcov nemohla ani zohnut nohy, no po velmi kratkom okamihu bolest odchadzala, dostala som aj odpoved preco a este k tomu spravu, ze aj On odo mna nieco potrebuje. Aby som chodila kazdy den povedat, za co som vdacna."

Renata Pourová

"První zážitky s Flow Discem, přislo mi říkat mu Zlatý Anděl. První kontakt byl při rozbalení, když jsem rozlepila krabici, přišlo mi, jako kdyby se otevřely dveře a silná energie mohla ven. Proud silné energie šel ven do prostoru. Úplně první dojem byl harmonie. Večer jsem si ho dala k posteli, že se budu pomalu naciťovat na jeho energie a sílu a on mne doslova vytáhl z postele, jako bych slyšela stoupni si. První moment, když jsem si na něj stoupla, byla obrovská síla do nohou. Měla jsem pocit, že do žil se mi doslova vlévá energie, která šla pomalu nahoru celým tělem a pocitově jsem rostla a rostla až jsem měla pocit, že jsem obr. Dále mě to úplně zvedalo ruce nad hlavu, kde ve výšce nade mnou byl zlatý Anděl. Rostla jsem až k němu a pak dál ... jakmile jsem ho přerostla, měla jsem silný létací pocit, prostě jsem letěla. Najednou jsem měla pocit, že se rozestoupily mraky a já byla u Slunce. V tu chvíli šla energie sloupem přese mne do Flow Discu. Cítila jsem velké propojení mezi Flow Diskem a Sluncem a v té energii jsem stála já, úžasný silný pocit klidu, harmonie, energie. Od té doby cítím velký klid.

Další den se vše opakovalo, proud světla ze Slunce pode mě a zpět a v proudu já. Tentokrát mi energie šla z nohou do zad a pak po celém těle. Neumím ten pocit úplně vyjádřit slovy, snad co se má stát se stane. Víra, že je vše v pořádku, takový zvláštní nic neřešící klid."

Další zkušenosti po určitém čase: "Většinou si ho vezmu do postele a dám si ho pod polštář, musím říct, že spím jako nikdy, když vejdu do ložnice cítím, klid, čistou harmonickou jemnou energii, takový balzám na duši, při stoupnuti mi jde přes nohy silná energie a velké spojení se sluneční energii. Vnímám to jako napojení na centrální Slunce a Sluneční Anděly a ta energie je, jako kdybych se koupala ve Sluneční energii, prostě Boží. Zvláštní je, že mě to nepouští dát si ho třeba do obýváku, což znamená pořídit si další. A při bolesti zad jsem si ho dala pod záda a bolest zmizela."

Lenka Hoskovec

"Můj úplně první pocit byla radost a také, že ať jsem kdekoliv, pokaždé mě ta síla a energie přitahuje k němu. Vrátím se domů a jdu se podívat, dotknout se ho, stoupnout si na něho, anebo když mě bolela záda, lehla jsem si na něj chvilku, jen tak nehybně, vnímala nádhernou energii i nějaké cviky prováděla a když jsem si stoupla, bolest byla pryč. Úžasné, opravdu ty pocity nejde ani popsat slovy, co vše člověk vnímá a cítí s Flow Diskem."

Mgr. Monika Pavlíková

"Ráda bych se s Vámi podělila o první dojmy a zážitky z našich dvou Flow Disků. Jeden je u nás doma a druhý u rodičů. Oba Flow Disky byly vánoční dárky k nezaplacení !!! U nás stál pod stromečkem ještě nerozbalený, pouze postavený v papírové krabici na výšku a mě už se vlnil svět. Skončilo to totálním výbuchem smíchu, který nevydržel můj starší syn, oba jsme se váleli smíchy, brečeli a za břicho se popadali (byla to reakce na jeden vtipný hračkový dárek). Ráda se směji, ale že bych se takhle válela smíchy to se mi jinak stává jen s podporou alkoholických nápojů. Hned jsme začali testovat naše vnímání a nejvíce jsem vibrovala, když se na Flow Disc postavil můj muž, byl jako zářič, vysílač a se mnou to házelo na pohovce. Když máme Flow Disc v ložnici máme oba hluboké spaní a velmi barevné a napínavé sny, které si pamatujeme. Když se na Flow Disc postavil můj táta, zježily se mu všechny chlupy a vytřeštil na mě oči. Také byl jako zářič. Mamka si ho vzala hned první noc do ložnice a ráno hlásila, že jí přestalo bušit srdce, které ji tak zlobilo docela dlouho. Začala mu říkat Milášek :-) Kohokoliv jsme na Flow Disc postavili, tak všichni okolo vnímali, jak se záření šířilo do okolí, jako by se Flow Disc zapnul.

Takže moc moc moc děkujeme. Rodiče jsou nadšení a provozují sezení i cvičení každý den. Já vnímám velký nárůst energie, klidu a pohody u mě osobně i v domácnosti. Naši dva kocouři jsou chvilkama jak z divokých vajec. Velké nadšení. Moc Vám děkuji za tuhle příležitost a poznání. Pořád se divíme tomu, jak to funguje a jak je to možné."

Dana Lučivˇnáková

"Ještě víc než já cítí účinky Flow Discu manžel, kterému odplavil po jednom "sezení" bolest nohou. Teď se dožaduje, abych mu Flow Disc zase půjčila, takže nakonec asi budu muset přikoupit ještě jeden :-)"

Honza Kuba Adamec

"Už doopravdy věřím, že Flow Disc očišťuje mysl a vědomí, očišťuje mobily a škodlivé záření od nich. Budu věřit, že očišťuje i potraviny a vodu. Pokud jste už dřív ztratili schopnost pamatovat si své sny, věřte, že vedle něj budete chtít pořád spát a že sny budou barvitě působivé z vašeho života a budou Vám říkat spoustu otázek, nad kterými budete přemýšlet. Zatím se poznáváme a prohlubuji k němu pouto. Je lepší se mu věnovat déle, sny pak budou barvitější a budou nám otvírat naše strachy a skálopevná přesvědčení. Např. dneska jsem ve snu v práci ze země sbíral jahody a měl jsem od nich upatlanou pusu a ředitelka mě za to vyhodila. Dělám operátora CNC stroje v kovoobráběcí firmě a jahody tam na zemi nerostou :), ale bylo to tak působivé, že jsem tomu věřil a pak se po probuzení smál, že to není pravda. První sen s Flow Discem jsem měl o Kubíkovi (můj synek), kterého už nevídám. Ve snu si se mnou hrál. Probudil jsem se z toho bohužel. Před několika lety jsem nabyl přesvědčení, že už žádné sny nemám. S Flow Discem je však spaní jiné. Měl by s ním spát nějaký odborník na fáze spánku, který by uměl popsat víc.

Když budete dělat točivou masáž rukou po hrotech hexagonálních pyramid, uleví se Vám na rukou podobně, jako když hladíte kočku, nebo své milované zvíře. Děkuji za něj."

Ing. Andrea Polívková (Feng Shui lektor)

"Vybrala jsem si ten "měsíční", a proto jsem si i myslela, že s ním budu mít největší zážitky hlavně v noci. Ale to jsem se spletla. Zážitky se dostavily i ve dne. První prožitek jsem měla hned při prvním použití. Nevěděla jsem, co mám čekat, takže mě ten úlet pěkně překvapil. Malou chvilku po tom, co jsem si na disk sedla a začala s uvolňováním a přípravou na meditaci, jsem se ztratila, zmizela, ulítla…. Pochopila jsem rčení "To byl ale úlet!" Vůbec nevím, kde jsem byla a jak dlouho, ale vrátila jsem se nepoškozená zpět. Docela překvapená, a s pocitem lehkosti bytí. Meditaci na disku jsem absolvovala od té doby víckrát a bylo to pokaždé jiné. V každém případě jsem zjistila, že disk odbourává stres, problémy v hlavě mizí, vyvolává pocit lehkosti…

Občas jsem se musela utkat s naším kocourem Mikešem. Je to ďábelský černý kocour, který disk obsadil a odmítal mě na něj pustit. Dokonce se ho pokusil označkovat, což přeloženo z kočkořeči značí, že si ho přivlastnil. Taky jsem se musela utkat se synem, který disk jednoho dne zabavil a tím zarazil moje experimenty. Byla to pěkná mela a disk jsem mu nakonec úspěšně zabavila. Teď ho mám pod postelí. Chtěla jsem vyzkoumat, jestli má souvislost s fázemi měsíce. Na nic jsem nepřišla, ALE odrušuje patogenní zóny, spím líp, nebudí mě zlé sny, mám víc energie. K nezaplacení!

Řeším dilema, kam s ním? Nejraději bych si ho nosila pod paží všude s sebou… když vařím, do práce, na meditaci, pod postel, na dovolenou… A odmítám se dělit jak se synem, tak s Mikešem, s tím ďábelským kocourem."