.

další informace a souvislosti

Volné a úsměvné povídání o hlubších souvislostech, o pozadí a o účincích Flow Discu s Andreou na YT kanále Zprávy z Galaxie. Předchozí témata najdete zde


Flow Disc vyvinula společnost Human Relax. Ve znaku má symbol Vah a Merkaby. Na miskách Vah je Člověk a Relaxace, neboť vše je o rovnováze.

Flow Disc s různými úpravami

Nedá nám to, abychom nezkoušeli vtělit do Flow Discu další ušlechtilé materiály a prvky. Postupem času tak vznikají různé úpravy a různé dizajny.


  • UŠLECHTILÉ MATERIÁLY. Na povrchu Flow Discu zkoušíme přidávat čisté vločkové Zlato, čisté vločkové Stříbro, různé typy Krystalů (Křišťál, Aquamarín, Lapis Lazuli, Růženín, Jadeit, Sodalit, Ametyst, České Granáty, Olivín, Karneol a další), dále Dubové dřevo, povrchové Carbometum®, Pryskyřici… Sami jsme zvědaví, co další vývoj ohledně přidaných ušlechtilých materiálů ještě přinese.

  • NOVÉ PRVKY A DIZAJN. Zkoušíme také využívat nanášení ušlechtilých barevných pigmentů, přičemž některé z nich jsou zajímavé tím, že ve tmě vyzařují jemné tlumené světlo, což vytváří uchvacující světelné vzory a tvary. Neustále nás překvapují nové a nové možnosti. Jednou z nich je například nanesení hrubého povrchu na část Flow Discu, čímž se vytváří zajímavé kontrasty.

  • ZAMĚŘENÍ A ZÁMĚR. Postupem času také zjišťujeme, že je zájem ze strany klientů o přizpůsobení Flow Discu konkrétnímu uživateli, například pro lepší průběh uzdravování při konkrétní dlouhodobé, anebo závažné nemoci. V takovém případě je dobré při tvorbě Flow Discu nechat se vést nacítěním na daného klienta. Taková práce je sice pracná a náročná, ale je smysluplná, naplňující a objevitelská.


Zde v galerii si zde můžete prohlédnout některé úpravy

zde více ukázek upravovaných Flow Disců

hlubší info k obsažené kosmické geometrii

Hlubší pochopení základních Kosmických principů, jako je např, Posvátná Geometrie, Kosmická Numerologie, Kosmická Symbolika, Řeč Univerza, Energetické procesy, to vše přináší hlubší propojení s Kosmickými silami, které utváří Univerzum.

Vědomí, a to ať už si představíme Kosmické vědomí, anebo naše vlastní vědomí, prostě vědomí obecně, tak vědomí jako takové, je hnací silou a hybatelem událostí. Nikoliv hmota. Vědomí je hybatelem událostí, je příčinou kauzality. Vědomí formuje energie, Vědomí tvoří. A proto nám může v našich životech tolik pomáhat hlubší pochopení základních Kosmických principů.

0            1           2            3          4           5           6           7            8            9           10           11           12           13            14           144                     ֍

Níže najdete odkazy s různými, vzájemně propojenými tématy, které jsme dlouhodobě zkoumali a se kterými jsme doposud hlouběji pracovali. Velmi doporučujeme jejich hlubší prozkoumání. Pokud si v nich najdete právě tu svoji "AHA" informaci, anebo s něčím budete rezonovat, potom budeme spokojení, že jsme malinkou troškou mohli přispět k novému a hlubšímu vnímaní světa.

doporučujeme k Flow Discu

VIA HUMAN + CENTRUM SERAFÍN se již nějakou dobu věnuje bádání, hledání, vývoji, tvoření, a současně také výrobě, v nejrůznějších oblastech Energií, Symboliky, Numerologie, Materiálů, Harmonizérů vody atd. atd. Jedním z našich dalších počinů je právě Flow Disc. Vše holisticky souvisí se vším. Proto jsme přesvědčeni, že i mnohé jiné naše výtvory jsou v holistické harmonii s Energiemi a informační matricí ukrytou ve Flow Discu. Společně tak mohou s Flow Discem vytvářet synergické efekty.

  • Např. skvělá Harmonizační Karafa s vodou od společnosti VIA HUMAN, nabitá energiemi Flow Discu, může člověku prospívat zázračnými účinky navibrované vědomé vody. 
  • Harmonizační krystalové poháry, harmonizačí krystalové svícny, ...
  • Anebo jiný příklad: po prostudování úžasné Kosmické Numerologie od CENTRA SERAFÍN pomocí Karet SVĚTLO ČÍSEL, se mohou při užívání Flow Discu probouzet nové obasti neomezeného tvůrčího potenciálu.
  • Další mimořádně silnou entitou k pyramidálnímu Flow Discu Vám může být zpívající křišťálová Pyramida.


Předkládáme vám proto s dovolením naše tipy, co by mohlo být prospěšné propojovat s účinky Flow Discu

další chystané "Flow" výrobky

SPECIÁLNÍ SMĚS CCB NA PODLAHY. Flow znamená napojení a proudění energií. Jedním z důvodů, proč energie u FLOW DISCU tak mohutně proudí, je speciální směs CCB, ze které je vyrobený (40% čistého Křišťálu, 20% Barytu, Carbometum®, superčisté Zlato, superčistá Platina ... ). Tato mimořádná vitalizační směs přímo láká a vybízí také k využití u jiných výrobků a jinými způsoby. Jednou ze zajímavých možností je nabídnout lidem pytlovanou CCB směs, např. pro vytvoření podlahy ve sprchovém koutě, kde energetická vitalizační směs ve styku s vodou a s bosýma nohama, má obzvláště mimořádný smysl.

tvarový zářič Flow Discu na zeď, do vody do vany ...

Zvažujeme také jiné způsoby využití mimořádně silného Tvarového zářiče Flow Discu. Jeho vzor bychom rádi nabídli vyrobený z jiného materiálu (aby to bylo lehké) k zavěšení na zeď. Tvarový zářič by tak mohl působit v prostoru, třeba na úrovni hlavy někde v kanceláři a ještě by mohl být navíc i dizajnovou ozdobou kanceláře. Máme velmi zajímavé výsledky při použití tištěného Flow Discu přímo ve vodě při koupání. Flow Disc předává vodě ve vaně informační strukturu a ta působí pozitivně na koupajícího se. Zatím však stále ještě nejsme spokojení s kvalitou provedení 3D tisku.

Flow Disc samolepky

FLOW DISC SAMOLEPKY. Chystáme také nejdostupnější variantu mimořádně silného tvarového zářiče Flow Discu a to ve formě samolepek. Samolepku je možno nalepit například na horní víko notebooku a takto svým záměrem veškerý obsah notebooku chránit na úrovni vědomého tvoření. Uvědomme si, že tvoření se meze nekladou, a že to co ve skutečnosti hýbe světem je myšlenka a záměr.


prototypy nových typů Flow Disců

Jasanový Flow Disc

Základem je jasanové dřevo, silné kameny jako larimar, tyrkys …, pryskyřice, zlato a další. Ukázka zadní strany a světelného nočního efektu.


Nové materály, nové postupy, nové možnosti. Ukázka prototypu Flow Discu "VESMÍRNÉ NEBE", který je Vesmírně krásný i na své zadní straně.