Harmonizační karafy a poháry ViaHuman

Není voda jako voda. Voda může být vodou živou (vitální), nebo také vodou mrtvou. Chceme-li být my sami vitálními a zdravými bytostmi, potom dodávejme svému tělu vodu živou, tedy vodu vitalizovanou. Vitalizací vody rozumíme procesy, které mají za cíl přiblížit strukturu a biologickou prospěšnost běžné pitné vody na úroveň přírodní pramenité vody. Všichni chceme, aby nás voda, kterou pijeme léčila a vitalizovala a nikoliv, aby nás sice nenápadně, ale jistě umrtvovala.

Zde najdete relativně podrobný nástin, jaký je rozdíl mezi vodou vitalizovanou a vodou umrtvenou např. průchodem vodovodním potrubím, či působením negativních informací. Voda je tekutý krystal, který do sebe ukládá okolní informace. Negativní vlivy způsobují, že voda není schopna vytvářet vnitřní krystalické struktury, ztrácí vitalitu (biologickou prospěšnost) a co je ještě horší, působí v živých buňkách jako všudypřítomný destruktor.

Můžeme si nějak pomoci? Ano můžeme. Trošku se zajímejme, trošku vykonejme a ono to půjde. Prvním krokem vitalizace vody z vodovodního řádu by měla být filtrace vody (stačí i filtrační konvice). Druhým krokem vitalizace vody pomocí průtokového rotačního harmonizéru (více zde) a třetím a nejelegantnějším krokem je skladování a pití vody přímo z harmonizačních nádob. Nejelegantnější je proto, že v nich můžeme vodu i pozorovat a kochat se tímto krásným pohledem. Harmonizační karafy a poháry jsou praktickým šperkem kuchyně a ozdobou domácnosti. Pít vodu Vás začne bavit. Dívat se na vodu Vás začne bavit. Díky tomu jí v dobrém rozpoložení vypijete více a díky tomu budete vodě předávat Vaše vlastní pozitivní energie. Tato Vaše krásná voda potom předá pozitivní energie Vašim buňkám, orgánům a celému tělu.

Při výběru karafy nebo poháru můžete i zacílit bližší zaměření harmonizačních vlivů, například podporou některé konkrétní čakry atd. Fungují však všechny karafy. Proto doporučuji řídit se při výběru spíše citem, než rozumem. Každopádně s Vámi rád prokonzultuji vhodný výběr (Jiří Veselý +420 776 776 011)

Všechny karafy a poháry ViaHuman jsou jedinečnou ruční prací českých mistrů sklářů. Co kus to originál. Použitým materiálem je borosilikátové sklo. Sklo je svou tetraedrickou strukturou velmi blízké struktuře krystalů a vody. Je to ideální materiál k harmonizaci vody. Poháry jsou vyráběny v Čechách ručním tvarováním. Zručnost českých sklářů je světově proslulá a energie lidského faktoru je další přidanou hodnotou v účinnosti poháru. Zakomponování všech použitých materiálů do tvaru poháru je precizní ruční prací a díky tomu je každý pohár jedinečným originálem. Karafy v sobě nesou náročné technologické now-how, protože každé sklo teplotně pracuje a není snadné kvalitně spojit orgonitový výplňový materiál s povrchem skla tak, aby se to později díky teplotní roztažnosti navzájem neoddělovalo.

ceny karaf

  • 1. 490 Kč - 1,4L kreativní / nekonečně tvůrčí - včetně podstavce a zátky
  • 2.490 Kč - 1,4L krystalová / nebesky křišťálová - vč. podstavce
  • 2.990 Kč - 1,4L orgonitové / krystalové / jednočakrové - vč. podstavce
  • 3.290 Kč - 1,4L orgonitová / krystalová / vícečakrová - vč. podstavce
  • 3.290 Kč - 1,4L orgonitová / krystalová / historická - vč. podstavce

ceny pohárů

  • 1.390 Kč - ledový pohár
  • 1.590 Kč - křišťálový pohár
  • 1.590 Kč - ametystový pohár
  • 1.590 Kč - růženinový pohár

KARAFY

Karafa ViaHuman 1,4l orgon rainbow

Tato designová karafa je navržena k dosažení maximálně holistického způsobu energetizace vody.
• Voda upravená karafou příznivě působí na základní energetické body těla - čakry.
Barvy jednotlivých vrstev orgonitu karafy zahrnují celou barevnou škálu od červené barvy kořenové čakry až po fialovou barvu korunní čakry.
• Každá horizontální úroveň obsahuje trojici polodrahokamů podporující fungování příslušné čakry.
• Křišťálový hrot v srdci orgonitu usměrňuje komplexní spektrum energií do vody v karafě.
• K účinku karafy přispívá originální tvar, který je navržen v souladu s principem Zlatého řezu.
• Součástí balení je praktická dřevěná zátka, objem karafy je 1,4 l.
• Karafa je vyráběna ručně huťařskou technikou z českého křišťálu.

CENA: 3.290 Kč vč. DPH            Objednat karafu

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


Karafa ViaHuman 1,4l orgon blue

Tato designová karafa je určena k harmonizaci vody a jiných chladných nápojů.

• Voda z karafy vyniká jemnou nasládlou chutí a při dlouhodobém pití zdravotně prospívá.
• Voda v karafě je harmonizována tvarem, který je navržen v souladu s principem Zlatého řezu.
• Dalším harmonizačním prvkem jsou materiály umístěné do dna karafy - známé jako orgonit.
• Součástí balení je praktická dřevěná zátka, objem je 1,4 l.
• Karafa je vyráběna ručně huťařskou technikou z českého křišťálu.
• Orgonit v této karafě ve tmě vydává příjemné modro-tyrkysové světlo.

Modrá barva je spojována hned se třemi čakrami Srdeční, Krční, Čelní

CENA: 2.990 Kč vč. DPH            Objednat karafu

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


Karafa ViaHuman 1,4l orgon gold

Orgonity v karafách jsou směsi několika druhů materiálů, které svým uspořádáním zvyšují účinnost minerálů, které jsou v orgonitu umístěny a jsou jednou z jeho nejdůležitějších částí. Částice orgonu (známé také jako prána nebo čchi) narážejí do úlomků kovu v orgonitu. Tím vzniká velmi rychlý a nahodilý pohyb částic a dochází ke zvýšení vibrací částic. Orgonit kolem sebe vytváří prostor se zvýšenou vibrací. Podle některých zdrojů 10000-12000 Bovisových jednotek. Po nalití do karafy se voda začne energeticky zvedat na tuto úroveň. Vnímaví lidé dokáží působení orgonitu zřetelně prociťovat.

Každý orgonit je svým složením jedinečný.

Zlatá barva je spojována s těmito čakrami: Srdeční, Temenní. Zlatožlutá je spojována se Solarem plexem.

CENA: 2.990 Kč vč. DPH            Objednat karafu    

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


Karafa ViaHuman 1,4l orgon historical glass

Základem orgonitu je aventurín umístěný v jeho vrcholu. Tento minerál mimo jiné navozuje stav vyrovnanosti, rozptyluje negativní emoce i myšlenky a udržuje rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií. Ve spodní části orgonitu je umístěn symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu, které zobrazují rovnováhu materiální a duchovní stránky života. Ležatá osmička vyjadřuje vesmírné nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti. K holistické účinnosti karafy přispívají další kameny s kruhovým rozmístěním. Jsou vybrány podle příslušnosti k základním tělesným čakrám.

První čakra - červený jaspis Druhá - karneol Třetí - tygří oko Čtvrtá - avanturín Pátá - tyrkenit Šestá - sodalit Sedmá - ametyst.

Zelená je barvou srdeční čakry a použitý zelený odstín barvy orgonitu uvolňuje, regeneruje, vitalizuje, hojí a osvěžuje. Je to barva humánní lásky. Orgonit v této karafě vydává světlo pozorovatelné ve tmě.

  CENA: 3.290 Kč vč. DPH            Objednat karafu

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


Karafa ViaHuman 1,4l orgon rose

Základem orgonitu je surový neopracovaný růženín umístěný v jeho vrcholu. Růženín je jedním z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Má uklidňující, tišící účinek, obnovuje důvěru a posiluje léčení traumat a krizí. V další vrstvě jsou umístěny tromlované-ohlazené růženíny. Ve spodní části orgonitu je umístěn symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu, které zobrazují rovnováhu materiální a duchovní stránky života. Ležatá osmička vyjadřuje vesmírné nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti. K holistické účinnosti karafy přispívají další kameny s kruhovým rozmístěním. Jsou vybrány podle příslušnosti k základním tělesným čakrám. První čakra - červený jaspis Druhá - karneol Třetí - tygří oko Čtvrtá - avanturín Pátá - tyrkenit Šestá - sodalit Sedmá - ametyst. Růžová je barvou lásky, orgonit vydává světlo pozorovatelné ve tmě.

CENA: 2.990 Kč vč. DPH             Objednat karafu

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


Karafa ViaHuman 1,4l orgon green

Základem orgonitu je krystal křemene- křišťálu umístěný v jeho vrcholu a směřující vzhůru. Křišťál je univerzálním léčebným minerálem a mimo jiných pozitivních vlivů působí jako usměrňovač a zesilovač energie. Ve spodní části orgonitu je umístěn symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu. Kde ležatá osmička vyjadřuje vesmírné nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce - zdroj životní energie na Zemi.

Po obvodu symbolu jsou rozmístěny minerály, které symbolizují základní živly. Avanturín- země, karneol - oheň, sodalit - voda a tyrkys vzduch. Smyslem symbolu je propojit energii základních živlů. Barva orgonitu je odrazem určité vlnové délky viditelného světla a vibrace každé barvy má svůj význam.

CENA: 2.690 Kč vč. DPH            Objednat karafu

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


Křišťálová karafa ViaHuman 1,4l

Mezi krystaly je pro mnohé křišťál králem všech králů. Harmonizuje, nabíjí, zaceluje. O co je nenápadnější, o to je účinnější.
Spojením průhledných elementů v karafě dochází k nádhernému spojení silných přírodních vlivů. Karafa je vyrobena ze speciálního borosilikátového skla. Její stěny jsou vyrobeny dle principu zlatého řezu (nejrozšířenějšího životního přírodního principu, volný pohyb molekul vody si tak načítá informaci zlatého řezu). Vnitřní dóm karafy obsahuje jiskrné křišťály, které působí blahodárně nejen na vodu v karafě, ale okolní prostor obecně.
Je tak elegantní a vnitřně čistá svojí podstatou, až vyráží dech. Pokud je poblíž světelného zdroje, poskytuje průchodem světla pastvu pro oči, a toto harmonizované světlo, které prošlo vodou i křišťály následně vstupuje do našich energetických drah.

CENA: 2.490 Kč vč. DPH            Objednat karafu

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


Karafa ViaHuman 1,4l BASIC - CREATIVE

Tato tvůrčí Karafa umí vitalizovat vodu, mnohými způsoby. Je vyrobena ze speciálního borosilikátového skla. Její stěny jsou vyrobeny dle principu zlatého řezu (nejrozšířenějšího životního přírodního principu, volný pohyb molekul vody si tak načítá informaci zlatého řezu) a uvnitř hlavního dómu obsahuje karafa volný prostor pro vkládání "ČEHOKOLIV", například krystalů, symbolů, slov, přírodnin, světla, atd. atd.

S touto karafou jde dokonale tvůrčím způsobem tvořit či "čarovat" ve prospěch vlastního těla. Jeden den nebo týden, tam můžete mít vložený lísteček se slovy MILUJI TĚ, abyste to podle cítění a nálady třeba příště vyměnil za nádherné křišťály, anebo třeba dáreček, který jste dostal od blízké osoby. Např. energie dětského obrázku je úžasná.

Tato karafa je úžasná díky jednomu zásadnímu a podstatnému principu. Díky pozornosti, kterou člověk věnuje vodě, když si hraje a přemýšlí, co příště vloží do karafy. Jak dokazují pokusy, vnitřní struktura vody se přímo odvíjí od našeho mentálního pole. Tato karafa není tudíž běžnou pasivní karafou. Je AKTIVNÍ karafou. Člověk díky ní často a rád věnuje svoji pozornost vodě, kterou pak sám pije. Voda na to reaguje. A co si sami zasejeme, to si i sklízíme.

níže několik příkladů vložených náplní z nekonečných možnosti

CENA: 1. 490 Kč vč. DPH              Objednat karafu

cena je včetně dřevěného podstavce a dřevěné zátky


A co třeba vložený papírek se slovy MILUJI TĚ. Karafa basic je prostě nekonečně tvůrčí.

Krásný dřevěný podstavec. Vhodný pro všechny karafy. V ceně karaf již je zahrnut tento dřevěný podstavec. Cena 290 Kč.

Cena kulového uzávěru karafy je 140 Kč.

Aktuálně (02 2018) se chystá i podsvětlený dřevěný podstavec, fungující i jako biolampa! Voda tím úplně ožije.


POHÁRY

Pohár Vám navibrujeme podle Vašeho přání.

Křišťálový pohár ViaHuman 0,3l

V nádherném poháru jsou sladěny dva základní prvky ovlivňující vodu. Je to vnitřní kaskádovitý tvar poháru, který je navržen v souladu s Fibonacciho posloupností a dále působení polodrahokamů. Základním prvkem energetizace je krystal křemene - křišťálu umístěný v jeho spodní části a směřující vzhůru. Křišťál je univerzálním léčebným minerálem a mimo jiných pozitivních vlivů působí jako usměrňovač a zesilovač energie. V kruhu kolem křišťálu jsou rozmístěny minerály, které symbolizují a posilují sedm základních čaker. 1.jaspis 2.Karneol 3. tygří oko 4.avanturín 5-tyrkys 6. sodalit 7.ametyst. V dolní části poháru je umístěn harmonizační symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu . Ležatá osmička vyjadřuje nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce - zdroj životní energie. Meziprostor poháru je vyplněn tromlovanými křišťálky, které obklopují svou energií každou tekutinu v poháru.

CENA: 1.590 Kč vč. DPH                Objednat pohár


Ledový pohár ViaHuman 0,3l

V poháru jsou sladěny dva základní prvky ovlivňující vodu. Je to vnitřní kaskádovitý tvar poháru, který je navržen v souladu s Fibonacciho posloupností a dále působení polodrahokamů. Základem prvkem energetizace je krystal křemene - křišťálu umístěný v jeho spodní části a směřující vzhůru. Křišťál je univerzálním léčebným minerálem a mimo jiných pozitivních vlivů působí jako usměrňovač a zesilovač energie. V kruhu kolem křišťálu jsou rozmístěny minerály, které symbolizují a posilují sedm základních čaker. 1.jaspis 2.Karneol 3. tygří oko 4.avanturín 5-tyrkys 6. sodalit 7.ametyst. V dolní části poháru je umístěn harmonizační symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu. Ležatá osmička vyjadřuje nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce - zdroj životní energie.

CENA: 1.390 Kč vč. DPH              Objednat pohár


 Křišťálovo Ametystový pohár                       Křišťálovo Růženinový pohár

CENA: 1.590 Kč vč. DPH       Objednat pohár         CENA: 1.590 Kč vč. DPH        Objednat pohár


Energie barev a působení použitých kamenů

• červená - barva odvahy a průbojnosti. Červený jaspis přináší zdraví a sílu a odstraňuje škodlivé látky z oběhového systému, krve a jater.
• oranžová - barva vitality, radosti a hravosti. Karneol stabilizuje energii, obnovuje vitalitu, přináší pozitivní vnímání života, motivuje k úspěchu.
• žlutá - barva světla, svěžesti, radosti, umocňuje veselou náladu, podporuje myšlení. Tygří oko je ochranný kámen. Brání zlým myšlenkám, léčí zrak, uzdravuje krk a rozmnožovací orgány, pomáhá při léčbě zlomenin.• zelená - osvěžuje, regeneruje a podporuje tělesnou imunitu. Kámen Aventurín, chrání před geopatogenními zónami, spojuje rozum a cit a podporuje vnímání. Tiší bolesti srdce, odbourává problémy se štítnou žlázou, srdeční problémy, léčí svalový systém a přináší úlevu od kožních problémů.
• tyrkysová - spojuje působení modré a zelené barvy. Tyrkys je léčivý krystal regenerující tkáně, kladně působící na dnu, revmatismus a žaludeční obtíže. V duševním životě přináší člověku sílu, pomáhá při depresích a strachu.
• modrá - vyvolává uklidňující pocity, navozuje tělesnou a duševní rovnováhu, odbourává strach. Kámen Sodalit rozvíjí mysl, zvyšuje sebevědomí. Působí jako očista lymfatického systému.
• fialová - barva je vnímána jako spirituální, je barvou pokory, odpuštění a skromnosti. Ametyst je kámen s ochrannou silou. Má léčivé a očistné schopnosti, uklidňuje, odstraňuje strach a vztek. Zmírňuje bolesti hlavy a léčí nespavost.


Návod k používání karafy ViaHuman orgon

Před prvním použitím karafu vypláchněte vodou. Nevlévejte do karafy horké tekutiny, není vyrobena z varného skla a mohlo by dojít k prasknutí skla !! Nevystavujte karafu mrazu a teplotním šokům, mohlo by dojít k jejímu poškození. Nevystavujte prázdnou karafu na slunce, materiál orgonitu není vhodné po delší dobu zahřívat, při naplnění karafy nedochází na slunci k přehřívání orgonitu. Nevkládejte karafu do myčky a v žádném případě do mikrovlnné trouby !! Pro vyčištění postupujte tak, že do karafy nalijte lžíci octa nebo kyseliny citronové a dolijte vodou cca 40°C, to znamená teplé z řádu, dlaní ucpete hrdlo a obsah protřepejte. vápenatý povlak se uvolní. Nepokládejte karafu s orgonitem na horkou plotnu, nevystavujte karafu do kontaktu s plamenem. Každý orgonit je vzhledem a složením jedinečný, bublinky v orgonitu nemají vliv na účinnost. Voda je energetizována již po 10.minutách po nalití do karafy, doporučujeme pít najednou alespoň 0,5 l vody hodinu před jídlem. Doporučujeme ideálně naplnit karafu už večer pro ranní pití vody, dojde k celkovému uvolnění volného chloru, voda má pokojovou teplotu a je výborná pro ranní zavodnění organismu. Karafa je určena k harmonizaci pitné vody, upozorňujeme, že teplá voda z bojleru není považována za pitnou! Energetizace vody probíhá do teploty cca 41°C při vyšší teplotě se harmonizující informace ztrácí. Karafu lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu - džusů, smoothies, ledových čajů, ale také piva nebo jako dekantér na víno. U vína naplňte karafu asi do poloviny výšky orgonitu a pravotočivým kroužením uvolňujte aroma a aktivujte pozitivní energii. Nahodile se vyskytující bublinky a drobné nerovnosti na skle karafy jsou charakteristické pro ruční výrobu a nemají vliv na účinnost karafy. Při používání protiprachové dřevěné zátky může být vnímáno aroma dřeva v chuti vody , pokud vnímáte toto aroma jako nepříjemné - zátku nepoužívejte. Vzhled orgonitu se odlišuje v drobných detailech, každá karafa je jedinečným originálem s ruční výrobou skla i orgonitu. Barva orgonitu ovlivňuje jeho vibrační vyzařování. Při umístění ve tmě vynikne barevné vyzařování Vaší karafy.


po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________