PRÁCE SE SNY + kniha + e kniha

Sny a Práce se sny nabízí nekonečné možnosti rozvoje. Zkušenosti, které jsem získal při této práci, se snažím předávat dál:

  • jednotlivými výklady snů
  • dále osobním vedením
  • přednáškami
  • podpůrnou literaturou (kniha Práce se sny)
  • tradičními i netradičními workshopy (např. cyklus Noční povídání do usnutí)

Jestli mohu něco vřele ze své zkušenosti doporučit, tak je to využití duchovního daru, který nám vyšší svět přináší noc co noc.

Skrze sny můžete dostávat zcela konkrétní moudré odpovědi na Vaše konkrétní otázky. Když o to budete stát, tak Vás v práci se sny rád naučím vše, co mi bylo dáno.

Zkuste se zasnít pro jednou... zkuste si představit, že jste andělem, nehmotným rádcem ... prostě nefyzickou bytostí a že s nekonečnou soucitností a nezištností pomáháte nějaké jedné lidské bytosti vtělené na Zemi. Znáte veškeré její přednosti i slabosti. Nijak ji však neodsuzujete, nijak ji nesoudíte. Záleží vám na ní z celého čistého srdce. Pomáháte jí, co nejmoudřeji umíte. Každou noc posíláte lidské bytosti několik pečlivě promyšlených a připravených snových rad a impulzů. Noc co noc, každý rok, po celý její lidský život.

A teď si představte, že lidská bytost většinu snů ani nezaregistrovala, některé sice ano, ale ani těm se nijak zvlášť nevěnovala. Vaše andělská pomocná snaha bohužel nenašla uplatnění. Tisíce a tisíce Vašich pečlivě připravovaných snových rad po celý život unikalo mezi prsty.

Jaká asi musí být míra trpělivosti a nezištnosti andělů a duchovních rádců, kteří nám takto pomáhají ...

A teď si zkuste představit, že Vy jako člověk vtělený zde na Zemi, začnete cíleně pracovat na navázání vědomého vztahu se svým duchovním rádcem. A zjistíte, že tu skutečně je a že Vám skutečně pomáhá. Vybudujete si opravdovou, fungující a živoucí snovou komunikaci se svým duchovním rádcem a objevíte a procítíte jeho nekonečnou moudrost a genialitu. Váš rádce využije Vaší snahy a získá tím možnost přizpůsobovat se Vašemu způsobu chápání. Plni pokory užasnete. Naplní Vás štěstí a velkolepost bytí. Ve svém vývoji vyletíte raketově vzhůru...

Hezké? Opravdu?


Jsem autorem knihy PRÁCE SE SNY (290 Kč - vydala Fontána). Bohužel (či Bohudík) v papírové podobě je kniha již vyprodaná. V současnosti si ji lze koupit jako e knihu PRÁCE SE SNY za 190 Kč.


Vyžádané sny mohou být konkrétními odpověďmi na naše konkrétní otázky. Bylo mi dovoleno vypracovat jednoduchou, a jak se ukazuje, zřejmě i univerzální metodiku individuálního postupu interpretace snů a práce s nimi. Například trénink zapamatování snů je překvapivě jednoduchý a účinný. Kromě toho se v knize PRÁCE SE SNY také snažím přiblížit pozadí zdroje snů, jejich smysl a význam. Jsem přesvědčený, že sny jsou jednou z nejvyšších Božích tvůrčích technologií, která je zcela bez hranic a která má naprosto neomezený potenciál. Sny jsou uměním moudrosti. Skrze vyžádané sny nám mohou moudře radit například naši duchovní rádcové z nefyzické reality, nebo nám může také odpovídat například živá bytost GAIA, Univerzum ... a další struktury vědomí.

Noc co noc má každý z nás možnost zužitkovávat ve svůj prospěch pár jednoduchých rad a poznatků, které vycházejí z letitých zkušeností s prací se sny. V mém osobním případě znamenala cílená práce se sny doslova životní revoluci. A nejen pro mě samotného.

Pro někoho bude nejspíš šokem, až prací se sny zjistí, jaký je zdroj jeho vlastních snů. Rady, které nám však sny přinášejí, sledují výhradně naše dobro a nezištně a neúnavně nám pomáhají a pomáhají ...

více o práci se sny a také konkrétní ukázky interpretace snů najdete zde  www.pracesesny.cz

níže si můžete stáhnout názornou ukázku interpretace snu vzniklou příjemným "odmazáváním"


CENY:

  •  190 Kč - e kniha PRÁCE SE SNY
  • 300 Kč - klasická kniha PRÁCE SE SNY (již vyprodáno)
  • 500 Kč - výklad snu (průměrná cena - cena dle náročnosti)
  • 500 Kč - 60 minut - práce se sny formou osobního vedení a osobních lekcí

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem