ŽIVOTNÍ ČÍSLO A KOSMICKÉ PŮSOBENÍ

Jaké je Vaše životní číslo? Jaký je jeho význam a na co poukazuje?

NÍŽE NAJDETE APLIKACI, jež Vám na základě Vašeho data narození ukáže příslušné Kosmické vlivy

  • znamení zvěrokruhu
  • číselné vlivy ve znamení
  • životní číslo
  • životní harmonické vlivy
  • životní etapa
  • focus podvědomí
  • vlivy daného dne
  • světlo čísel

Mnohé nefyzické bytosti nám lidem neustále dávají různými cestami najevo, jak moc si váží našeho rozhodnutí jít zušlechťovat Duši pobytem ve hmotě na planetě Zemi. Zářným příkladem toho může být třeba úžasný channeling nefyzických bytostí od Esther Hicks. Tyto nefyzické bytosti (skupina Abraham) se nám snaží neustále připomínat, že my lidé jsme duchovními bytostmi, a že inkarnací ve fyzických tělech se na to velmi lehce zapomíná. Snaží se nám neustále připomínat, kdo jsme a odkud pocházíme.

Kdo jsme a odkud pocházíme? To je otázka všech otázek. Znát její odpověď má cenu štěstí a naplnění života. Myslím, že je jen dobře, že neustále hledáme. A je také moc dobře, že dokážeme nalézat. Jaká je Vaše osobní dharma? Co jste si vybrali jako hlavní téma tohoto života? Víte to? Hledáte na to odpověď? Vím, že ano, a to i když byste stokrát tvrdili opak. Smysl a naplnění svého života hledá každá vědomá bytost, ať už na rozumové nebo "jen" podvědomé úrovni.

Jaké je Vaše životní číslo?  Jaký je jeho význam a na co poukazuje?  Vnímáte naplnění Vašeho života?

Životní číslo zcela konkrétně souvisí s naplánovanými podmínkami konkrétní inkarnace. Něco vyjadřuje, vystihuje a něco určuje. Dá se chápat jako celoživotní světélko přímo před očima, které má dar osvětlovat nám cestu životem a připomínat nám to, na co jsme v tomto životě nechtěli zapomenout a co si na úrovni Duše přejeme zušlechťovat. Životní číslo zjistíte numerologickým výpočtem. Například datum 27 09 1963 se vypočítá 2 + 7 + 0 + 9 + 1 + 9 + 6 + 3 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1. Výsledným jednociferným numerologickým číslem data 27 09 1963 je číslo 1. To je třeba moje osobní životní číslo. Dlouhá desetiletí jsem hledal hlavní nit mého života. Až díky Kosmické numerologii jsem si začal uvědomovat, že jedničkové principy jsou skutečně tím, co mě v životě velmi naplňuje a co mi současně jde nejméně. Celý život hýřím nápady, mám jich plno a mohu je rozdávat. Ono je ale také dobré a naplňující je umět občas dotáhnout do funkční realizace. Bingo! Moje životní číslo je úžasnou a moudrou připomínkou toho, co chce moje Duše zušlechťovat v tomto životě, Cítím, že jsem na správné stopě. Ano, jedničkové principy jsou těmi, které mě dokáží naplňovat a dělat šťastným. A nejen to, možná, že moje životní číslo není jen o upomínce na jedničkové principy, ale že současně mi tyto jedničkové principy v mém životě pomáhají na úrovni Kosmického působení. Vždyť jsem si přece tyto vlivy přímo zakomponoval do své vlastní inkarnace.

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14  


Datum narození vložte níže ve formátu: DEN,MĚSÍC,ROK například 27,9,1963

Kosmické povídání o číslech na "Cesty k sobě"


Chcete znát hlubší souvislosti? Můžete si nechat vypracovat Orientační Inkarnační Mapu (cca 36 str. A4)

Jaký bude (nebo už je) mimořádný rok 2020

Zde najdete souhrnný přehled, jak na sebe čísla navazují a jak tím vytváří číselný Příběh Stvoření.

A zde je vstup do fascinujícího světa Kosmických symbolů a jejich působení
__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________