INKARNAČNÍ MAPA

ORIENTAČNÍ  INKARNAČNÍ  MAPA

Kdo jsi a jaký je důvod tohoto tvého života? Jaká je Tvá Dharma? Co tě má dar učinit šťastným? Víš co je tvým životním tématem? Víš jaké je zaměření či zatížení tvého rodu? Chceš poznat hlubší rodinné souvislosti? 

Tvoje životní čísla a tvoje jméno není dílem náhody. Na jejich určení se podílela Tvoje Duše, vyšší světy a také Duše tvých nejbližších. Jsou to Kosmická vodítka, Kosmické značky a současně také Kosmické síly.

Úžasná Kosmická numerologie zrcadlí základní Kosmické principy. Díky jejímu pochopení dokážeme tato osobní Kosmická vodítka lépe vnímat. A nejen to, díky jejímu pochopení dokážeme tyto skryté Kosmické síly vědomě směrovat.

Pokud lépe pochopíte, proč jste se inkarnovali a na co nechce Vaše Duše v tomto životě zapomínat a pokud lépe pochopíte totéž i u svých nejbližších, potom dramaticky zvyšujete svoji šanci na plný a smysluplný vývoj Vaší Duše, Vašeho života a Vaší rodiny.

Cena kompletního rozboru Orientační Inkarnační Mapy (cca 35 stran A4) je 1440

Při sestavování Orientační Inkarnační Mapy jsou použity následující systémy numerologických vhledů čísel a textů: Hebrejská Kabala, Kosmická numerologie, Kabala v rámci Kosmické numerologie, Učení Keltů, Učení dálného východu, Astrologie, a také prvky Fyziologie a Psychlogie. Výstupem je jedinečná Orientační Inkarnační Mapa, která obsahuje různé úrovně provázaných informací. Například jaké je téma Vašeho života, s kým máte v rodině harmonické vazby, a jakého jsou typu, jaké období z hlediska vývoje Duše právě prožíváte a jaké období a kdy bude následovat, jaký směr vlastností chce Vaše Duše v tomto životě zušlechťovat. Jaké vlivy jsou pro Vás harmonické, Jaký je vztah mezi Vaším zaměřením a Vaším životním znamením. Jaké jsou aktuální vlivy Vašeho nevědomí / podvědomí ...           a mnoho dalšího.

Každá Orientační Inkarnační Mapa je individuální a proto se mohou jednotlivvé roviny a vrstvy informací u jednotlivých map různě lišit. A tak je to v pořádku. Jsme individuality a jsme tvůrčí bytosti. Hledáním rosteme. Orientační Inkarnační Mapa se dá chápat jako dlouhodobý tvůrčí interní studijní materiál. Lze s ní pracovat niterně a průběžně po celý život.

CHCEŠ-LI ZNÁT SVOJI INKARNAČNÍ MAPU, PROSÍM VYPLŇ ÚDAJE


INDIVIDUÁLNÍ ZDRAVOTNÍ  NÁSTAVBA


Pokud chceš přidat později i zdravotní nástavbu, která Ti cíleně vybere a určí vhodné byliny, potraviny a léčebné postupy, šité přímo na míru Tvému zdravotnímu stavu, tak provedeme celostní diagnostiku a díky ní doporučíme potřebné.

Byliny sestavené Tobě na míru ti připravíme a dodáme.

To je však až druhým krokem

__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________