INKARNAČNÍ MAPA

ORIENTAČNÍ  INKARNAČNÍ  MAPA

Kdo jsi a jaký je důvod tohoto tvého života? Jaká je Tvá Dharma? Co tě má dar učinit šťastným? Víš co je tvým životním tématem? Víš jaké je zaměření či zatížení tvého rodu? Chceš poznat hlubší rodinné souvislosti? 

Tvoje životní čísla a tvoje jméno není dílem náhody. Na jejich určení se podílela Tvoje Duše, vyšší světy a také Duše tvých nejbližších. Jsou to Kosmická vodítka, Kosmické značky a současně také Kosmické síly.

Úžasná Kosmická numerologie zrcadlí základní Kosmické principy. Díky jejímu pochopení dokážeme tato osobní Kosmická vodítka lépe vnímat. A nejen to, díky jejímu pochopení dokážeme tyto skryté Kosmické síly vědomě směrovat.

Pokud lépe pochopíte, proč jste se inkarnovali a na co nechce Vaše Duše v tomto životě zapomínat a pokud lépe pochopíte totéž i u svých nejbližších, potom dramaticky zvyšujete svoji šanci na plný a smysluplný vývoj Vaší Duše, Vašeho života a Vaší rodiny.


Cena kompletního rozboru Orientační Inkarnační Mapy (cca 40 - 45 stran A4) je 3.600

Při sestavování Orientační Inkarnační Mapy jsou použity následující systémy numerologických vhledů čísel a textů: Hebrejská Kabala, Kosmická numerologie, Kabala v rámci Kosmické numerologie, Učení Keltů, Učení dálného východu, Astrologie, a také prvky Fyziologie a Psychlogie. Výstupem je jedinečná Orientační Inkarnační Mapa, která obsahuje různé úrovně provázaných informací. Například jaké je téma Vašeho života, s kým máte v rodině harmonické vazby, a jakého jsou typu, jaké období z hlediska vývoje Duše právě prožíváte a jaké období a kdy bude následovat, jaký směr vlastností chce Vaše Duše v tomto životě zušlechťovat. Jaké vlivy jsou pro Vás harmonické, Jaký je vztah mezi Vaším zaměřením a Vaším životním znamením. Jaké jsou aktuální vlivy Vašeho nevědomí / podvědomí ...           a mnoho dalšího.

Každá Orientační Inkarnační Mapa je individuální a proto se mohou jednotlivvé roviny a vrstvy informací u jednotlivých map různě lišit. A tak je to v pořádku. Jsme individuality a jsme tvůrčí bytosti. Hledáním rosteme. Orientační Inkarnační Mapa se dá chápat jako dlouhodobý tvůrčí interní studijní materiál. Lze s ní pracovat niterně a průběžně po celý život.

CHCEŠ-LI ZNÁT SVOJI INKARNAČNÍ MAPU, PROSÍM VYPLŇ ÚDAJE

UKÁZKOVÁ REAKCE NA INKARNAČNÍ MAPU

Následuje ukázka reakce, kterou Inkarnační mapa vyvolává. Osobně to vnímám tak, že člověk dotává chuť rozvíjet svoje potenciály a má chuť více pozorovat souvislosti a tedy celkově růst.

"To je síla! Žasnu nad tím, jak je vše propojené, co všechno je možné vyčíst z pár informací, které jsi ode mne měl....jsem v hlubokém úžasu a vděčnosti :). Je to opravdu objevování na celý život.... a pokaždé když se k tomu vracím, zase objevím a navnímám něco jiného :). Mnoho informací, které jsem se v mapě dočetla, se mnou velmi silně rezonuje... je to to takové to "...no jo anoooo, vždyť tak to v hloubce Duše cítím, jen jsem to něměla tak přesně slovně zformulované"... Je to takové zvláštní osvobozující potvrzení, že to , co cítím není " divné", že si to vlastně moje duše dávno vybrala-přinést dané principy do tohoto života :) a zářit jimi.... něco z toho se už malinko daří, něco je ještě na dlouhou trať , ale .... :) .... je to tam :) ! Huraaaa! Máš krásný dar propojovat a "načítat" hluboká moudra z čísel ! .... Mapa ve mne probudila zase touhu po hlubším a intenzivnějším rozvíjení schopnosti vnímat "tajemné a netušené", číst sdělení mé duše mezi řádky každého dne, všímat si požehnaní, které je ve Všem a vědomě tvořit zázraky , žasnout nad nimi a být za vše hluboce vděčná :)."

Díky :)
díky,díky,díky,díkydíky,díky,díky,díkydíky :)
.....měj se krásně... B. M.


INDIVIDUÁLNÍ ZDRAVOTNÍ  NÁSTAVBA


Pokud chceš přidat později i zdravotní nástavbu, která Ti cíleně vybere a určí vhodné byliny, potraviny a léčebné postupy, šité přímo na míru Tvému zdravotnímu stavu, tak provedeme celostní diagnostiku a díky ní doporučíme potřebné.

Byliny sestavené Tobě na míru ti připravíme a dodáme.

To je však až druhým krokem