KOLOIDNÍ STŘÍBRO, ZLATO ...

CO VLASTNĚ ZNAMENÁ "KOLOIDNÍ" A K ČEMU JE TO DOBRÉ?

Přesné pojmenování zní KOLOIDNÍ DISPERZE. Ve své podstatě jsou kvalitní Koloidní přípravky volně rozmístěné jednotlivé atomy určité látky ve velmi čisté lékárenské destilované vodě. Největší výhodou kvalitního Koloidního přípravku, je maximální míra využitelnosti pro tělo. Lidské tělo obsahuje na podvědomé úrovni fascinující moudrost. Tato moudrost řídí všechny vnitřní procesy našeho těla. A právě tato moudrost těla si sama rozhoduje, který atom kde a jak využije pro své buněčné a fyziologické procesy. Například atom Stříbra pošle dál, ven z těla, protože tělo netrpí nedostatkem Stříbra. Mezitím však tento atom zapůsobí na patogeny ukryté kdekoliv hluboko v tělesných a buněčných strukturách. A naopak, třeba atom Hořčíku, si tělo ponechá přesně tam, kde ho potřebuje nejvíce a kam se jiné formy Hořčíku (s většími shluky) jen tak nedostanou. Kvalitní Koloidní přípravky jsou tedy obecně hlavně o vysoké účinnosti a také nejvyšší míře šetrnosti. V podstatě nabízí moudrosti těla možnosti využití dle jeho potřeb.

"ZLATÁ SEDMIČKA" DŮLEŽITÝCH KOLOIDNÍCH PŘÍPRAVKŮ

Skvělá očista od virů, bakterií, plísní, hub, parazitů. Bakterie si díky principu působení Koloidního Stříbra (přiškrtí patogenům energetické metabolické procesy a tím je tzv. "vyhladoví") vůbec nedokážou vytvořit rezistenci. Výborné na záněty a na různá zranění. Skvělé na pleť, na akné a na kůži obecně. Účinná a šetrná prevence.


Železo je skvělé a nenahraditelné pro kvalitní krvetvorbu. Ideální zvláště pro dnešní náročnou "SPIKE" dobu, kdy je obecně poničena kvalita nedokysličené krve a vznikají různě po celém těle sraženiny, shluky a tromby.


Křemík snižuje vnitřní pórovitost cév, čímž brání vzniku aterosklerotických shluků, kornatění tepen a ucpávání krevními sraženinami. Je nutný pro tvorbu kolagenu, pružnost, artérií, šlach, pokožky, kloubů. S věkem klesá množství Křemíku (až o 80%). Nutný pro srdce, mozek, játra... Bojuje proti celulitidě. Bez Křemíku není růstu.


Dnes má téměř každý nějaký nedostatek Zinku. Zinek je naprosto klíčový a nutný pro správné metabolické procesy, kvalitu kůže, vlasů, nehtů... Bez dostatku Zinku nemohou v těle správně pracovat metabolické procesy.


Hořčík omezuje degenerativní procesy stárnoucího těla. Zabraňuje zvápňování tělesných orgánů a tkání. Je nezbytný pro kvalitu kostí, zubů a krve. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Je nutný pro správné fungování nervové soustavy a také svalů.


Prvek Zlato se jmenuje AURUM. To přesně vystihuje jeho působení. Lidská Aura komunikuje s prvkem Aurum, tedy Zlatem. Zlato působí na psychiku, rozšiřuje vědomí, zvyšuje neuronální vodivost, zvyšuje IQ, poskytuje klid, nadhled, intuici, zvyšuje kreativitu... Do našeho Koloidního Zlata pak ještě vkládáme Pyramidální Tvoření.


Měď je klíčová pro tvorbu veledůležitých enzymů a nejúčinnějších antioxidantů v organismu. Chrání srdce a je nutná pro tvorbu kolagenu. Brání stárnutí, šednutí vlasů, řídnutí kostí. Je nutná pro kvalitu imunitního systému a spolu se Železem také i krve.


Koloidní disperze vyrábíme čerstvé přímo na míru pro konkrétního klienta a pro konkrétní použití.

Při běžném "anonymním" nákupu koloidního stříbra (a dalších kovů) nakupující nezná jejich stáří, přičemž právě čerstvost je jedním z klíčových parametrů. Nakupující také nijak nezjistí velikost částeček metalického stříbra u dané koncentrace, což je také velmi důležitý kvalitativní parametr. Při stejné koncentraci mohou totiž částečky být různě veliké, přičemž optimální velikost shluků částic stříbra je od pouhého jednoho jediného atomu po 5 atomů. Vědecká obec potvrzuje, že obecně takto malé částečky jsou volně průchozí pro ledviny, volně prochází buněčnými stěnami, atd. Jsou tedy bezproblémově vyloučitelné ledvinami a neukládají se v organizmu. U takového nákupu také nevíme, zda bylo důsledně dbáno, aby se od začátku výrobního procesu až do okamžiku převzetí (při skladování, při přepravě ...) koloidní disperze nijak nedostala do blízkosti negativních energií a elektrických zařízení, které ničí její kvalitu. Navíc jsou disperze velmi často baleny v nevhodné umělé hmotě.


KOLOIDY, KTERÉ VYRÁBÍME

+ VITALIZAČNÍ KŘIŠŤÁLOVÉ NAVIBROVÁNÍ: Všechny koloidní produkty vystavujeme po jejich vyrobení ještě také účinkům léčivých zpívajících křišťálových pyramid. Produkty vkládáme do vnitřního prostoru křišťálových pyramid, které je svým "zpěvem" harmonizují. Zde najdete ukázky, jakým způsobem křišťálové pyramidy "zpívají". Do produktů se tak přenáší tajemné pozitivní působení pyramidální struktury, dále krystalické struktury křišťálu, a také léčivých zvukových frekvencí hrajícího křišťálu.


KVALITY, KTERÉ NABÍZÍME

 • PORADENSTVÍ: V první řadě se snažíme porozumět tomu, k jakému účelu je vůbec vhodné užití koloidního stříbra (zlata, mědi, zinku ...) u daného klienta. Od toho se odvíjí doporučení vhodné koncentrace, aplikace a dávkování.
 • ČERSTVOST: Koloidní stříbro dodáváme osobně a zásadně co nejčerstvější v řádu dnů od jeho vyrobení.
 • PŘÍPRAVA NA MÍRU: Protože je stříbro (zlato ...) rozpuštěno v lékárenské vícenásobně destilované vodě, můžeme na krystalickou mřížku vody vhodně informačně působit. Pro každého klienta jsme tak schopni vyrobit individuální koloidní disperzi tzv. přímo na míru, s vhodnými informacemi podporujícími danou léčbu či účinnost.
 • KVALITA: Používáme špičkový přístroj německé výroby, který garantuje vhodnou velikost metalických částeček.
 • VITALIZACE: Voda pracuje s informacemi a je naprosto klíčová pro vitalitu organismu. Zpívající Křišťálové Pyramidy zapisují do vody našich Koloidních přípravku navíc i vitalizační léčivé frekvenční vzorce a matrice.

BALENÍ, MANIPULACE, SKLADOVÁNÍ

Dbáme na to, aby koloidní disperze v celém procesu nijak nepřišly do styku s kovem, s umělou hmotou, s elektromagnetickým polem, ... Balení řešíme sklem, které zabraňuje průniku světla.

Povědomost o účincích koloidního stříbra je dnes na takové úrovni, že jejímu dalšímu lavinovitému šíření již nelze zabránit. Existují stovky studií o skvělých účincích koloidního stříbra. Ve světě se o koloidním stříbře dnes hovoří jako o tradičním léčebném prostředku, který moderní medicína tzv. znovuobjevila. Např. v Covidové Pandemické době bylo Koloidní Stříbro, či "nano" Stříbro, hlavním účinným prvkem všech nejůčinnějších "antivirových" roušek a respirátorů. Americká kosmická NASA mohutně využívá účinků koloidního stříbra pro své kosmonauty. Výrobci náplastí využívají antibakteriálních účinků stříbra zcela běžně, atd. atd.

Koloidní stříbro je také nejlepší pleťovou a čistící vodou, jakou známe. Jedinečným způsobem pečuje o pleť. Např. mladí lidé trpící na akné neznají v praxi nic lepšího. Není naším záměrem zde na těchto stránkách přesvědčovat o účinnosti koloidního stříbra, zlata ... Kdo chce, ten si potřebné informace jistě dohledá, Např. nejčastěji se v prostoru veřejného internetu dočtete, že - následuje doslovná citace:

"Použití koloidního stříbra

Dr. Henry Crooks ukázal na kvalitní koloidní stříbro jako na absolutně bezpečný prostředek, který je pro člověka netoxický s vysokou schopností ničit baktérie. Později se ukázalo, že použití koloidního stříbra je účinné také proti plísním, parazitům a virům. Koloidní stříbro je velmi účinné a netoxické. Mikroskopické částice koloidního stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud konkrétní antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých baktérií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných baktérií, virů, mykóz a plísní.

Princip účinnosti

Koloidní stříbro ničí jen nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganizmy a neubližuje přátelským baktériím, které potřebují k životu kyslík. Stříbro neničí tyto bakterie přímo, ale rozkládá enzymy těchto bezkyslíkatých baktérií, virů, plísní, které bez těchto enzymů nemohou existovat. Stříbro tak funguje jako katalyzátor a efektivně enzymy vyřazuje z činnosti.Velikost částic koloidního stříbra je od 1,5 do 5 nm, viry mají velikost od 15 do 150 nm a baktérie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů. Výsledkem této činnosti je, že si baktérie nemůže rozvíjet vůči stříbru odolnost (rezistence), jako je tomu u antibiotik.

Koloidní stříbro a nemoci

Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Podle laboratorních testů dochází k destrukci bakterií, virů a plísní během několika minut od kontaktu se stříbrem. Prakticky není znám mikrob, který by nebyl koloidním stříbrem zničen do 6 minut."CENY KOLOIDNÍCH PŘÍPRAVKŮ

 • koloidní stříbro 25 ppm  1 Litr  -  440 Kč
 • koloidní stříbro 55 ppm 100 ml - 150 Kč - cestovní balení (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní stříbrozinek 55 ppm na pokožku 100 ml - 160 Kč (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní zlato 50 ml - 180 Kč - cestovní přruční balení (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní zlato 0,5 L / 1 L - 692 Kč / 1.250 Kč
 • Rescue Bachovy Kapky s koloidním zlatem 50 ml - 450 Kč (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní měď    1 Litr - 440 Kč
 • koloidní hořčík 1 Litr - 440 Kč
 • koloidní zinek   1 Litr - 440 Kč
 • koloidní železo 1 Litr - 500 Kč
 • koloidní křemík 1 Litr - 660 Kč
 • hloubková očista koupel koloidní stříbro 30 ppm  1 Litr  -  440 Kč
 • hloubková očista koupel koloidní stříbrozinek 30 ppm 1 Litr - 440 Kč
 • hloubková očista koupel koloidní zinek 30 ppm 1 Litr - 440 Kč
 • hloubková koupel koloidní měď 30 ppm 1 Litr - 440 Kč

HLOUBKOVÁ OČISTA STŘÍBRNOU KOUPELÍ

Pokožka je naším největším orgánem. Skrze pokožku vstřebáváme i vylučujeme vše potřebné. Často se na ní zrcadlí mnoho našich problémů. Asi všichni známe různé očistné solné a bylinkové koupele. Další mimořádnou možností očisty těla je koupel v koloidním stříbře. Stříbrná koupel je doslova hloubkovou veleočistou. Koloidní stříbro má dar volně pronikat buněčnými stěnami. Jednou za čas je dobré poskytnout takovou očistu našemu tělu, které nám tak věrně slouží.

Hloubkovou očistu Stříbrnou koupelí můžeme spojit také s dodávkou zinku. Většina z nás má nízkou hladinu zinku. To se pak projevuje různou mírou nekvality keratinových částí těla (vlasy, kůže, nehty). V takovém případě se jedná o Stříbrozinkovou koupel. Nabízíme také hloubkovou očistu samotnou Zinkovou koupelí. Lze si tedy vybrat, podle aktuální potřeby.

Postup očisty je velmi jednoduchý a příjemný. Normálně se v obyčejné vodě vykoupeme a na závěr osprchujeme všechny zbytky mýdla. Tím běžně vyčistíme a otevřeme póry. Poté znovu napustíme vanu čistou vodou. Do ní nalijeme 1 litr koupelového koloidního Stříbra nebo Stříbrozinku, nebo Zinku (používáme koncentraci 30 ppm) a v této lázni setrváme 12 až 18 minut. Čím větší plochu pokožky vystavíme lázni, tím lépe. To je vše. No není to nádherná hloubková očista.

Hloubková očista Stříbrnou / Stříbrozinkovou / Zinkovou koupelí je přínosná také tím, že působí jinými cestami, než je očista přes vnitřní konzumaci. Tím se veškeré očistné účinky navzájem synergicky významně posilují.
Hloubková očista Stříbrnou / Stříbrozinkovou / Zinkovou koupelí je přínosná také tím, že působí jinými cestami, než je očista přes vnitřní konzumaci. Tím se veškeré očistné účinky navzájem synergicky významně posilují.

KOLOIDNÍ MAGNESIUM (HOŘČÍK)

Magnesiu říkáme lidově hořčík. Mnoho léčivých bylin je hořkých. Je to právě díky hořčíku. Hořčiny obecně jsou pro tělo zcela nepostradatelné. Hořčík je možná nejdůležitějším minerálem pro člověka a všechny živé organismy. Je doslova minerálem regenerace, neboť omezuje degenerativní procesy stárnoucího těla. Hořčík zabraňuje zvápňování tělesných orgánů a tkání. Hořčík je nezbytný pro tvorbu kostí, a procesy srážlivosti krve. Je součástí mnoha enzymů (umožňuje více jak 325 enzymatických reakcí v lidském těle). Hořčík je "palivo" potřebné pro činnost lidské buňky a zároveň chrání buňky před toxicitou těžkých kovů. Kontrakci svalů v těle zajišťuje Vápník a jejich uvolnění zase zajišťuje Hořčík. Dospělý jedinec by měl denně přijímat alespoň 365 mg hořčíku za den. Koloidní Hořčík se vyznačuje vysokou vstřebatelností.


KOLOIDNÍ ŽELEZO

V covidové a pocovidové době je velkým problémem kvalita krve a krvetvorby. Krevní sraženiny, nedostatečně okysličená krev, špatná tvorba krevních destiček, shlukování, tromby, embolie, infarkty, náhlá úmrtí, ... to vše se objevuje jako houby po dešti. Tělem vstřebatelné železo významně pomáhá ke kvalitní krvětvorbě. Na co vše je dobré koloidní železo:: • Přispívá ke zdravému energetickému metabolismu • Přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. • Zlepšuje přenos kyslíku v těle • Snižuje míru únavy a vyčerpání • Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím. Zvýšený příjem se doporučuje: • V období sychravého počasí • Při krvácení • Ženám v období těhotenství


KOLOIDNÍ KŘEMÍK

V současné náročné SPIKE době trpí kvalita krve. Různé krevní sraženiny a tromby způsobují a budou způsobovat velké problémy. Křemík má v tomto ohledu jednu klíčovou vlastnost. Významně snižuje vnitřní pórovitost výstelkových cév, čímž zabraňuje vzniku aterosklerotických shluků. Křemík zvyšuje pružnost cév. Znemožňuje tím usazování cholesterolu. Při poklesu hladiny křemíku se snižuje elasticita stěn artérií. S přibývajícím věkem se množství křemíku v organismu zmenšuje. U starších až o 80% ! Proto má velký význam dodávat tělu Křemík ve vstřebatelné (a tedy využitelné) formě. Tento dar mají kvalitní Koloidní přípravky obecně, neboť to jsou jednotlivé atomy, rozmístěné ve vodě. Moudrost těla si pak sama rozhoduje, který atom, toho kterého prvku, si pak ponechá, anebo naopak vyloučí z těla ven.


       DALŠÍ PRODUKTY NA BÁZI KOLOIDNÍCH DISPERZÍ

 • stříbrné masti 60 ml - 450 Kč / 50 ml - 390 Kč obsahují vysoké koncentrace koloidního stříbra. Varianta A: koloidní stříbro 200 ppm s informačně navibrovanou vodou. Bio bambucké máslo nejvyšší kvality, za studena lisované, nerafinované. Varianta B obsahuje navíc ještě i některé vybrané esenciální oleje a výtažky, které působí hojivě a regeneračně na kůži (cedr, heřmánek, eucalyptus, levandule, med, atd.) Masti jsou velmi bohaté na vitamíny A, E, F. Masti jsou navíc také navibrovány léčivými zpívajícími křišťálovými pyramidami. Ruční výroba. Vyrobeno s RaDostí.
 • Bachovy rescue krizové kapky s koloidním zlatem 50 ml - 450 Kč  jsou svým působením unikátní a mimořádné z několka důvodů. Jednak tím, že původní Bachova receptura byla mírně (avšak skvěle) upravena s ohledem na vyšší míru stresu a neklidu dnešní o 100 let pozdější doby, a také tím, že jsou doplněny o Koloidní Zlato. To přidává do kapek esenci chutě do života a hlubší cítění jeho smyslu. Bachovy Rescue kapky jsou navibrovány léčivými zpívajícími křišťálovými pyramidami.

Dle potřeby vyrábíme také jiné koncentrace disperzí, Disperze vyrábíme převážně tzv. na míru, tzn. že jsou individuální. Cena se řídí dle kovu, koncentrace a objemu.

naše šetrnější lihová dezinfekce na ruce i povrchy s kol. stříbrem

 • výsledná koncentrace 72% líh
 • koloidní Stříbro 25ppm, 20% z celkového objemu
 • glycerinový olej
 • esenciální olej Cajeput (tea tree)
 • esenciální olej Eucalyptus Radiata
 • esenciální olej Eucalyptus Citronový
 • esenciální olej Eucalyptus mentolový
 • esenciální olej Cedr
 • kosmetický Ethanol
 • bonusem je příjemná vůně díky kvalitním esenciálním olejům.

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti nemocným dětem


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________

Upozornění z hlediska platné legislativy: Dle aktuálně platné legislativy EU, jsou všechny uvedené koloidní disperze povoleny, určeny a doporučovány pouze pro vnější užití. Vnitřně je lze bezpečně podávat např. našim zvířecím mazlíčkům.