KOLOIDNÍ STŘÍBRO, ZLATO ...

Koloidní STŘÍBRO je silné ANTIVIROTIKUM a kol. Stříbrozinek navíc podporuje i imunitu !


KOLOIDNÍ STŘÍBRO, KOLOIDNÍ ZLATO A DALŠÍ DISPERZE

Vyrábíme v prvotřídní kvalitě koloidní stříbro, koloidní zlato, koloidní měď, koloidní zinek ...


Koloidní disperze vyrábíme přímo na míru pro konkrétního klienta a pro konkrétní použití. Při běžném "anonymním" nákupu koloidního stříbra (a dalších kovů) nakupující nezná jejich stáří, přičemž právě čerstvost je jedním z klíčových parametrů. Nakupující také nezjistí velikost částeček metalického stříbra u dané koncentrace, což je také velmi důležitý kvalitativní parametr. Při stejné koncentraci mohou totiž částečky být různě veliké, přičemž optimální velikost je od 0,126 do 5 nm, což jsou řádově pouze jednotky atomů. Vědecká obec potvrzuje, že obecně takto malé částečky jsou průchozí pro ledviny. Jsou tedy bezproblémově vyloučitelné ledvinami a neukládají se v organizmu.

U takového nákupu také nevíme, zda bylo důsledně dbáno, aby se od začátku výrobního procesu až do okamžiku převzetí (při skladování, při přepravě ...) koloidní disperze nijak nedostala do blízkosti elektrických zařízení, které ničí její kvalitu. Navíc jsou disperze velmi často baleny v nevhodné umělé hmotě.
Koloidní disperze vyrábíme přímo na míru pro konkrétního klienta a pro konkrétní použití. Při běžném "anonymním" nákupu koloidního stříbra (a dalších kovů) nakupující nezná jejich stáří, přičemž právě čerstvost je jedním z klíčových parametrů. Nakupující také nezjistí velikost částeček metalického stříbra u dané koncentrace, což je také velmi důležitý kvalitativní parametr. Při stejné koncentraci mohou totiž částečky být různě veliké, přičemž optimální velikost je od 0,126 do 5 nm, což jsou řádově pouze jednotky atomů. Vědecká obec potvrzuje, že obecně takto malé částečky jsou průchozí pro ledviny. Jsou tedy bezproblémově vyloučitelné ledvinami a neukládají se v organizmu. U takového nákupu také nevíme, zda bylo důsledně dbáno, aby se od začátku výrobního procesu až do okamžiku převzetí (při skladování, při přepravě ...) koloidní disperze nijak nedostala do blízkosti elektrických zařízení, které ničí její kvalitu. Navíc jsou disperze velmi často baleny v nevhodné umělé hmotě.


KVALITY, KTERÉ NABÍZÍME

PORADENSTVÍ: V první řadě se snažíme porozumět tomu, k jakému účelu je vůbec vhodné užití koloidního stříbra (zlata, mědi, zinku ...) u daného klienta. Od toho se odvíjí doporučení vhodné koncentrace, aplikace a dávkování.

ČERSTVOST: Koloidní stříbro dodáváme osobně a zásadně co nejčerstvější v řádu dnů od jeho vyrobení.

PŘÍPRAVA NA MÍRU: Protože je stříbro (zlato ...) rozpuštěno v lékárenské vícenásobně destilované vodě, můžeme na krystalickou mřížku vody vhodně informačně působit. Pro každého klienta jsme tak schopni vyrobit individuální koloidní disperzi tzv. přímo na míru, s vhodnými informacemi podporujícími danou léčbu či účinnost.

KVALITA: Pro výrobu používáme osvědčený špičkový přístroj německé výroby, který garantuje vhodnou velikost metalických částeček.

VITALIZAČNÍ KŘIŠŤÁLOVÉ NAVIBROVÁNÍ: Všechny koloidní produkty vystavujeme po jejich vyrobení ještě také účinkům léčivých zpívajících křišťálových pyramid. Produkty vkládáme do vnitřního prostoru křišťálových pyramid, které je svým "zpěvem" harmonizují. Zde najdete ukázky, jakým způsobem křišťálové pyramidy "zpívají". Do produktů se tak přenáší tajemné pozitivní působení pyramidální struktury, dále krystalické struktury křišťálu, a také léčivých zvukových frekvencí hrajícího křišťálu.

BALENÍ, MANIPULACE, SKLADOVÁNÍ: Dbáme na to, aby koloidní disperze v celém procesu nijak nepřišly do styku s kovem, s umělou hmotou, s elektromagnetickým polem, ... Balení řešíme sklem, které zabraňuje průniku světla.

Povědomost o účincích koloidního stříbra je dnes na takové úrovni, že jejímu dalšímu lavinovitému šíření již nelze zabránit. Existují stovky studií o skvělých účincích koloidního stříbra. Ve světě se o koloidním stříbře dnes hovoří jako o tradičním léčebném prostředku, který moderní medicína tzv. znovuobjevila. Americká kosmická NASA mohutně využívá účinků koloidního stříbra pro své kosmonauty. Výrobci náplastí využívají antibakteriálních účinků stříbra zcela běžně, atd. atd.

Koloidní stříbro je také nejlepší pleťovou a čistící vodou, jakou známe. Jedinečným způsobem pečuje o pleť. Např. mladí lidé trpící na akné neznají v praxi nic lepšího. Není naším záměrem zde na těchto stránkách přesvědčovat o účinnosti koloidního stříbra, zlata ... Kdo chce, ten si potřebné informace jistě dohledá, Např. nejčastěji se v prostoru veřejného internetu dozvíte, že - následuje doslovná citace:

Použití koloidního stříbra

Dr. Henry Crooks ukázal na koloidní stříbro jako na absolutně bezpečný prostředek, který je pro člověka netoxický s vysokou schopností ničit baktérie. Později se ukázalo, že použití koloidního stříbra je účinné také proti plísním, parazitům a virům. Koloidní stříbro je velmi účinné a netoxické. Mikroskopické částice koloidního stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud konkrétní antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých baktérií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných baktérií, virů, mykóz a plísní.

Princip účinnosti

Koloidní stříbro ničí jen nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganizmy a neubližuje přátelským baktériím, které potřebují k životu kyslík. Stříbro neničí tyto bakterie přímo, ale rozkládá enzymy těchto bezkyslíkatých baktérií, virů, plísní, které bez těchto enzymů nemohou existovat. Stříbro tak funguje jako katalyzátor a efektivně enzymy vyřazuje z činnosti.Velikost částic koloidního stříbra je od 1,5 do 5 nm, viry mají velikost od 15 do 150 nm a baktérie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů. Výsledkem této činnosti je, že si baktérie nemůže rozvíjet vůči stříbru odolnost (rezistence), jako je tomu u antibiotik.

Koloidní stříbro a nemoci

Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Podle laboratorních testů dochází k destrukci bakterií, virů a plísní během několika minut od kontaktu se stříbrem. Prakticky není znám mikrob, který by nebyl koloidním stříbrem zničen do 6 minut.CENY: UKÁZKA CEN NAŠICH BĚŽNÝCH KOLOIDNÍCH DISPERZÍ

 • koloidní stříbro 20 ppm 0,5 L / 1 Litr - 188 Kč / 368 Kč
 • koloidní stříbro 25 ppm  1 Litr  -  422 Kč
 • koloidní stříbro 55 ppm 100 ml - 150 Kč - cestovní balení (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní stříbrozinek 25 ppm na pleť 100 ml - 120 Kč (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní stříbrozinek 50 ppm na pokožku 100 ml - 160 Kč (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní zlato 0,5 L / 1 L - 692 Kč / 1.250 Kč
 • koloidní zlato 50 ml - 180 Kč - cestovní přruční balení (sklo s rozprašovačem)
 • rescue Bachovy kapky s koloidním zlatem 50 ml - 450 Kč (sklo s rozprašovačem)
 • koloidní měď  1 Litr - 368 Kč
 • koloidní zinek 1 Litr - 368 Kč , koloidní zinek 100ppm , 100ml - 220 Kč

DALŠÍ PRODUKTY NA BÁZI KOLOIDNÍCH DISPERZÍ

 • stříbrné masti 60 ml - 450 Kč  složení Typ A: koloidní stříbro 200 ppm s informačně navibrovanou vodou. Bio bambucké máslo nejvyšší kvality, za studena lisované, nerafinované. Typ B obsahuje navíc ještě i některé vybrané esenciální oleje a výtažky, které působí hojivě a regeneračně na kůži (cedr, heřmánek, eucalyptus, levandule, med, atd.) V nabídce je více typů. Mast je velmi bohatá na vitamíny A, E, F. Mast je navíc také navibrována léčivými zpívajícími křišťálovými pyramidami. Ruční výroba. Vyrobeno s RaDostí.
Dle potřeby vyrábíme také jiné koncentrace disperzí, Disperze vyrábíme převážně tzv. na míru, tzn. že jsou individuální. Cena se řídí dle kovu, koncentrace a objemu.

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________

Dle platné legislativy EU, jsou všechny uvedené koloidní disperze určeny a doporučovány pro vnější užití. Vnitřně je lze bezpečně podávat například našim zvířecím mazlíčkům.