KRIZOVÉ RESCUE KAPKY (zlaté)

Nabízíme dvě varianty krizových rescue kapek.

  • Bachovy Rescue Krizové Kapky (pouze Bachovy kapky)
  • Bachovy Rescue Zlaté Krizové Kapky (Bachovy kapky + Koloidní zlato)
Co je na těchto kapičkách krizového? Krizové se tyto kapky jmenují proto, protože velmi účinně pomáhají v krizových situacích a obecně v těžkých a náročných životních situacích.


„Bachovky“, které můžete mít kdykoliv po ruce

Dr. Bach vytvořil speciální Rescue (krizovou) směs. V principu je kombinací pěti druhů květů. Slíva třešňová, bílá lesní réva, netýkavka žlázonosná, devaterník penízkovitý a snědek okoličnatý.

Rescue směsi jsou nejrozšířenější kombinací Bachových květových esencí.

Obecně platí, že rescue „Bachovky“ přinášejí úlevu, vnitřní klid a harmonii a podporují v těle člověka sebeléčivé síly. To se samozřejmě hodí vždy a nejen v krizové situaci. Protože Bachovy rescue krizové esence nemají žádné vedlejší účinky a protože se jedná o čistý přírodní produkt, mohou ho bez obav používat všechny věkové kategorie, včetně kojenců a těhotných žen. Nelze se jimi předávkovat, a ani si na ně vytvořit škodlivý návyk.

Tím, že Bachovy rescue krizové esence pomáhají přinášet úlevu, vnitřní klid a harmonii, tak jsou velmi vhodné ve vypjatých chvílích (šok, panika, nervové zhroucení, hádka, stres, zoufalství, duševní zmatek, strachy, při těžkém vnitřním i vnějším zranění, nehodách, při akutních bolestech, např. bolestech zubů, před i po operaci, u porodu, při nespavosti, také u dětí, nebo jako stabilizační a podpůrný prostředek při různých terapiích.

Pokud je budete mít doma v lékárničce, rozhodně neprohloupíte.

DÁVKOVÁNÍ

V krizových situacích se běžně užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu. Kapky se kapou přímo pod jazyk. Dle potřeby je možné Rescue krizové kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže, například na zranění, nebo na bolest na nějakém konkrétním místě, mohou být použity dokonce i při bezvědomí a kómatu nakapáním na spánek, za uši, na čelo, na vnitřní zápěstí, na místa silného pulsu ...

Mohou se přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek na plnou vanu. Před zvýšenou zátěží, nebo očekávaným stresem, se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.

Úžasné je, že Bachovy krizové esence přináší užitek také i zvířatům a rostlinám. Pro mě osobně to je ukazatel toho, že Bachovy esence míří k podstatě skrytého řádu fungování světa. V naší rodině je používáme již čtrnáct let a musím říct, že fungují skvěle.

Naše Bachovy rescue krizové esence máme z vynikajícího a léty osvědčeného zdroje. Mohu je jen a jen doporučit. Krizové rescue kapky, které nabízíme, jsou tak účinné také proto, že jsou přesným složením "vyladěny" pro potřeby "moderních" lidí dnešního světa.


BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE

Tuto úžasnou metodu vytvořil v Anglii Dr. Edward Bach. Do praxe ji zavedl v roce 1928.

Dr. Bach vypozoroval, že každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě jedinečné určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace. Bachovy květové esence pomáhají člověku uvádět do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Bachovy květové esence tvoří 38 výtažků z různých květů a rostlin. Dr. Bach rozlišoval 38 různých "negativních" duševních stavů, resp. "slabostí charakterů" a postupným zkoumáním vybral 38 různých květin pro jejich léčení.

Proces léčení je zcela individuální. Dva pacienti se stejnou lékařskou diagnózou mohou být léčeni různými esencemi, záleží na jejich vnímání situace a jejich pocitech.

Květové esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolena esence není tělem energeticky přijata, a proto nemůže způsobit žádné škody. Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál. Vysoké kmitání, vibrace různých divoce rostoucích rostlin, které podle Dr. Bacha podléhají tzv. vyššímu" uspořádání" se přenáší také na člověka, který je užívá.

Bachova terapie je v dnešní době populární mimo jiné i proto, že se věnuje přítomnosti a řešení aktuálních problémů. Problémy spojené s minulostí řeší paralelně bez nutnosti probírat se často bolestivou minulostí pacienta.

+ KOLOIDNÍ ZLATO

O koloidním zlatě se toho dnes na internetu dozvíte již velmi mnoho. Například to, že na informační úrovni způsobuje díky svým elektromagnetickým vlastnostem intenzivnější propojování neuronů. Využívají toho například neurochirurgové, aby se pacientům po operacích mozku lépe propojovaly axony. Díky aktivnějšímu a intenzivnějšímu  propojování neuronů, se pozvedává celkový psychický a duševní stav. Samozřejmě, že záleží také na kvalitě přípravku. Proto si vše vyrábíme a hlídáme sami. Naše koloidní zlato je disperze složená ze speciální čisté destilované a informačně ošetřené vody a jednotlivých atomů a iontů zlata (shluky o velikosti max. 1 až 5 atomů) Koncentrace je cílená šetrně na informační působení. Již při výrobě je voda vystavena působení pozitivních informačních polí. Následně jsou ještě hotové produkty navibrovávány v léčivých zpívajících křišťálových pyramidách. Kombinací Bachových Rescue Krizových Kapek + Koloidního Zlata, se tak snažíme o propojení a kombinaci toho "nejlepšího s nejlepším".

  • Zde najdete něco více o koloidních disperzích obecně.
  • Zde najdete ukázky, jakým způsobem křišťálové pyramidy "zpívají". Do produktů se tak přenáší tajemné pozitivní působení pyramidální struktury, dále krystalické struktury křišťálu, a také léčivých zvukových frekvencí hrajícího křišťálu.

CENY:

  • Bachovy Rescue Krizové Kapky + Koloidní Zlato - 50 ml - 450 Kč

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem