.

FLOW DISC ÚPRAVY

I když je každý jeden Flow Disc nesmírně silným portálem, přesto nám tvůrcům Flow Discu to nedá, abychom nezkoušeli a netvořili dál. Díky tomu průběžně vznikají nové a jedinečně upravované varianty Flow Disců. Podstatou všech dodatečných úprav je kreativní ruční doplnění Flow Discu o další, tentokrát již povrchové materiály jako jsou: Carbometum®, čisté vločkové žluté Zlato, bílé Zlato, čisté vločkové Stříbro, Fotonické pigmenty, dubové dřevo, různé druhy krystalů, a další.

Různých dodatečných úprav se nabízí nespočet. Každý volně upravovaný kus je velmi výrazným a jedinečným originálem. Ceny takových Flow Disců jsou o něco vyšší a to z důvodů nákladů na dodatečné ušlechtilé materiály a také z důvodů mimořádné ruční pracnosti. 

Často se nám stává, že volně upravovaný Flow Disc si najde svého pánečka, který se do něj zamiluje doslova na první pohled a cítí, že žádný jiný nechce, a že právě ten Flow Disc je pro něj, či pro ni, tím pravým. Vzhledem k jedinečnosti a náročnosti tvorby, jejich výroba nestačí pokrývat poptávku. Úpravy na Flow Discích probíhají pouze když je tvůrčí inspirace a když se sejdou ty správné okolnosti. Tvoří se v RaDosti a pro RaDost, nikoliv na počty kusů.

Je upravený Flow Disc lepší ?

volné úpravy, cena 14.400 Kč

Možnost upravení Flow Discu "na míru" dle nacítění

na míru, po nacítění, cena 18.800 Kč

POZOR ZMĚNA ! JIŽ NENÍ MOŽNÉ OBJEDNAT UPRAVOVANÉ FLOW DISKY, (místo toho chystáme pro Vás novou úroveň užívání, více níže)

Na tuto otázku odpovídáme velmi často. Provedli jsme proto také měření účinnosti čištění od záření u různých druhů Flow Disců. Výsledky dopadly u všech Flow Disců stejně. Průměrná míra čištění intenzity elektrického pole (V/m) u zapnutého mobilu vychází na 92%, a to jak u jednobarevných, tak i upravovamých Flow Disců. Všechny jsou tedy stejně účinné. A to je skvělé. Je vidět, že u Flow Discu dražší neznamená lepší. Znamená to jiné, jedinečné, ale ne lepší. A je také úžasné, jaké míry čištění je dosahováno. 92% je jednoduše famózní. V čem spatřujeme hlavní přínos upravených Flow Disců je skutečnost, že tzv. "zamilovaný" uživatel do toho svého upraveného Flow Discu se nachází v jiném vnitřním nastavení (v "zamilovaném" stavu). A právě niterní nastavení uživatele, hraje klíčovou roli v tom, co se bude aktuálně dít při používání Flow Discu. Cena volně upraveného Flow Discu je 14.400 Kč.

Flow Disc je možné také upravit přímo pro potřeby a stav konkrétního uživatele, aby mu harmonicky prospíval vzhledem k jeho životní situaci (např. zdrav. stavu atd). Je to velice žádaný způsob pořízení Flow Discu. Tento způsob tvoření "živého" Flow Discu má však svoje specifika. Vyžaduje to určité vstupní informace o uživateli, nelze jej vytvářet plánovaně, ale teprve ve chvíli, kdy přijde napojení a insipirace. U Flow Discu "na míru" si nelze určovat, jaké konkrétní prvky má nebo nemá obsahovat. Výsledná konstelace úpravy Flow Discu "na míru" je výsledkem nacítění se na daného uživatele, proto úprava plně zrcadlí obdrženou inspiraci v napojení. Celý tento proces samozřejmě zabírá více času a energie při výrobě, proto i cena je o něco málo vyšší. Flow Disc "na míru" se vytváří po osobní konzultaci (lze i na dálku, telef. či e-mailem a pod.). Cena "živého" Flow Discu vytvořeného na míru je 18.800 Kč.

Postupně jsme dospěli k zásadnímu rozhodnutí ohledně tvorby upravovaných Flow Disců. Flow Disky se již dále nebudou upravovat. Důvodem je skutečnost, že tyto úpravy jsou nesmírně pracné a vyčerpávající. Je to dlouhodobě neudržitelný stav. Poptávka je příliš vysoká. Jednobarevné Flow Disky nejsou o nic méně účinné, máme to ověřené, proto jsme se rozhodli, že raději lidem přineseme místo úprav zcela novou kvalitativní úroveň užívání Flow Disců. Myslíme si, že to bude ještě větším přínosem, než samotné úpravy.
O co se jedná? Chceme všem uživatelům a všem zájemcům o Flow Disc přinést také přenosný osobní Flow Disc (napojený na velký základní Flow Disc). A tento malý přenosný, osobní Flow Disc, bude mít člověk možnost nosit stále sebou, do auta, do kapsy, v batohu ...
Tento nový způsob vytváření vlastního info-energetického pole, má dar lidem přinášet novou úroveň napojování se na Kosmický Portál Flow Disc. Za peníze, které by člověk zaplatil za upravený Flow Disc, si tak nově bude moci pořídit velký Flow Disc a k němu ještě navíc i osobní přenosný Flow Disc. Po zralé úvaze dáváme přednost této zcela nové kvalitativní úrovni práce s energetickým Kosmickým Portálem. Nyní finalizujeme předvýrobní procesy. Paradoxně je malý osobní přenosný Flow Disc výrobně ještě náročnější, než velký Flow Disc. 


Královský

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato.


Měsíční

Magický Měsíční Flow Disc s přidaným čistým vločkovým stříbrem a vitalizujícím Carbometem®Svěží Květ

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato a svítící fotoluminiscenční pigment.


Duhový čakrový

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato, Carbometum®, a duhové svítící fotoluminiscenční pigmenty.


ukázky fotoluminiscence Flow Disců

Různé Flow Discy s fotoluminiscenčními pigmenty ve tmě.


Aqua

Krystaly Akvamarínu spolu s čistým Stříbrem. Krystaly Lapisu Lazuli s čistým Zlatem. Luminiscenční aqua provedení (v noci Disc lehce světélkuje).


Tyrkys

Přidaný modrý fotoluminiscenční pigment.


Druidský

Modrý Čakrový

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato, Carbometum®, dubové dřevo.

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato, čisté vločkové stříbro, duhové pigmenty.


Jin Jang

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato, Carbometum®, čisté vločkové stříbro.


Nefritový květ

Nefrit, Olivín, Růženín, čisté Zlato, v noci světélkující zelený pigment.


Měsíční třpyt

Carbometum®, Stříbro, Křišťál, Turmalín, světélkující pigment pod každým krystalem Ametystu vytváří v noci svítící třpyt hvězd na obloze.


Ametystový

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato, ametystové krystaly, tyrkysový svítící pigment.


Sluneční

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato, krystaly, karneol, citrín, pryskyřice.


Královský - různé varianty

1) Carbometum® navíc mezi hexagony. Čisté Zlato.

2) Carbometum® i na hexagonech. Čisté Zlato hvězdicovitě lemující hexagony.

3) Carbometum® i na hexagonech. Čisté Zlato rovnoměrně rozptýlené.

4) Carbometum® mezi hexagony i na vlnách. Krupičkový povrch. Čisté Zlato.


Vyšisovaná Teracotta

Přidané čisté 24 karátové vločkové zlato, Carbometum® a čisté vločkové stříbro, vyšisovaný Antik dezign.


"na míru" jako podpora při konkrétní nemoci

Flow Disc vytvoření po nacítění se na konkrétního člověka se závažnou konkrétní nemocí (rozpadající se struktury). Ve čtyřech směrech jsou ve Flow Discu naproti sobě čtyři živly Země, Oheň, Voda, Vzduch. U Země jsou použity krystaly Jadeitu, u Ohně Karneolu, u Vody Lapisu, u Vzduchu Křišťál. Uprostřed ve středu Disku jsou Růženíny. V Disku je použito povrchově také dubové dřevo, čisté Zlato a Carbometum®. Celkově Flow Disc posiluje zcelující principy.


Tajemství klidu

Bílé zlato, žluté zlato, světélkující modrý pigment, Ametyst, Lapis Lazuli, Sodalit, Avanturín.

Dětství

Prvky štěstí a hojnosti, světélkující čtyřlístek, Citrín, čisté Zlato, tvořen pro dětskou Duši v nás.


Andělský

Čisté vločkové Zlato, čistý Křišťál a také zlacený Křišťál. Speciální úprava umožňující také zavěšení na zeď.


Propojování světů

Jin Jang. Larimar, Český granát, Křišťál. Čisté zlato, Carbometum®. V noci vytváří Jin Jang efekt jemným vyzařováním světla.


Vortex


Speciální úprava hexagonů s velmi silnou vrstvou dodatečného vitalizujícího Carbometa®. Doplněno o čisté Stříbro.

.


Prozření

Flow Disc "na míru"


Flow Disc vytvořený po nacítění pro velmi vyspělou duchovní bytost. 

Tyrkys, Larimar, Ametyst, Růženín, čisté Zlato, čisté Stříbro, Peříčka, Tyrkysový Flow Disc, Barevné pigmenty, Světelný efekt.

Ve tmě vytváří mimořádně krásný světelný efekt.


Dvojitá Koruna

Velké Citríny, Larimary, Apaptit, české Granáty, Dubové dřevo, Bílé Zlato, Žluté Zlato, Světelný efekt.


Srdce Keltského draka

Flow Disc vytvořený na míru pro jednoho filantropa. Je vytvořený na Jangovou podporu třetí čakry (lidé, kteří se hodně rozdávají pro druhé, to často potřebují). Flow Disc obsahuje kromě Křišťálů a Carbometa a čistého Zlata atd, také Dubové dřevo a krystaly Tygřího Oka. Další jedinečností je spirála vytvořena z Carbometa a čistého Zlata na spodní straně Flow Discu.


Duchovní cesta

Ametysty, čisté Zlato, Český Granát, Carbometum®, Zlacený Křišťál. Flow Disc vytváří speciální světelnou hru při setmění (ukázka vpravo dole)


Tajemný Český Granát


České Granáty dodávají Flow Discu jedinečnou tajemnost a sílu. Doplěno o čisté Zlato a Carbometum®.


Jak nahoře tak dole

Čisté Zlato, Carbometum®, Červený Jaspis, Citrín, Zlacený Křišťál. Ve tmě vytváří krásný světelný efekt.


Orchidej

Orchidej. Forolumiscenční. Vyšisovaný dizajn. Starorůžový odstín.

Růžová Duha

Experimentání duhovo rudé provedení se Zlatem. Fotoluminiscenční.


Zcelující

"Na míru" při konkrétních potížích. Carbometum®, čisté Zlato, čisté Stříbro, Český granát, Ametyst, Křišťál, Jin Jang efekt.


Dračí Kůže

6 pramínků v noci světélkuje. Růženíny na čistém Stříbře. Čisté Zlato s Dubovým dřevem (Druidové s ním duchovně pracovali). Vyšisovaný dizajn.


Violet Jin Jang

přidané Carbometum®, Čisté Zlato, luminiscenční fialový a bílý pigment.

Violet Mystic Ametyst

Ametyst, Čisté Zlato, Čisté Stříbro, luminiscenční fialový pigment.


Křídla

Čisté Zlato, Peří a speciální světelné barvy.


Smaragdová růže

Silná kombinace krystalů: Velké Smaragdy, Olivín, Růženín, Český Granát, Carbometum®, čisté Zlato.


Proti strachu

Čisté Stříbro, Carbometum®, Křišťál, fotoluminiscenční modrý pigment.


Král hojnosti

pravé velké Citríny, Křišťál, Čisté Zlato, Zlacený Křišťál, Bílý pigment, Světelný efekt.


Světelná studna

Velké Citríny, Český Granát, Čisté Zlato, Zlacený Křišťál, Světelný efekt.


Mistr proměn

Čedič z významné české energetické oblasti), čisté Bílé Zlato, čisté Žluté Zlato, Křišťál, Drcený Křišťál, Indigový pigment, Krásný Světelný efekt.


Růžový sen

Růženín, čisté Zlato, Bílé Zlato, čisté Stříbro, Carbometum®, Světelný efekt.


"rada starších"

Ametysty, Tygří Oko, Hematit, Křišťály zlacené čistým Zlatem, čisté Bílé Zlato, Carbometum®, Dubové Dřevo, menší světelný efekt ve Květu života.


Smaragdové Slunce

Velké Smaragy, Velké Karneoly, Carbometum®, čisté Zlato, čisté Stříbro, nádherný Světelný efekt.


Světlozem

Hematit, Český Granát, čisté Stříbro, Hexagony v noci svítí krásným světelným efektem.


Svěží nefritový květ

Nefrit, Růženín, Olivín, čisté Stříbro. Světelný efekt ve tmě.


Něžný Barbar

Poměděné čisté Křišťály, Larimar, čisté Bílé Zlato, surový lámaný Baryt.


Druid

Velké Smaragdy, pravý Citrín, Dubové Dřevo, Tygří Oko, Olivín, čisté Zlato, Zlacený Kříšťál, Světelný efekt.


Ochranná Růže

Flow Disc vytvořený na míru po nacítění. Bude majitelku pomáhat umět chránit sebe sama před využíváním druhými lidmi. Na okrajových třech vlnách proto obsahuje hrubé a ostré krystalky křišťálu. Dále obsahuje Růženíny, Ametysty, bílé Zlato, celoplošný Světelný efekt.


Brána klidu a tvořivosti

Krásné kusy Karneolu, čisté Zlato, Carbometum®, Světelný efekt.


Ochránce

Růženín, Křišťál Ametyst, čisté Zlato, Bílé Zlato, Světelný efekt.


Svátost

Český Granát, Olivín, Malachit, Rubelit, čisté Zlato, Dubové dřevo, Světelný efekt.


Druidum

Šalvěj, Dubové Dřevo, Larimar, Aquamarín, Karneol, Malachit, Opál, Carbometum®, Bílé Zlato, Žluté Zlato, Světelný efekt …