výběr a objednání

aktuální barvy Flow Discu k výběru

Všechny barevné varianty vznikají probarvením celé masy materiálu. Barva Flow Discu je trvalá, nelze ji setřít.

    White Marble

Teracotta

Light Blue

Anthracite

Natural Green

Old Pink   


nově zkoušené barvy

Tyrkys
Tyrkys
Violet
Violet
Honey
Honey

CENA: 9.900 Kč

cena platí pro všechny uvedené barvy


ručně upravené Flow Disky

CENA: 14.400 Kč

cena platí pro všechny ruční úpravy


     doplňkové informace k Flow Discu

 • Váha FLOW DISCU 5.500 gramů
 • Rozměry FLOW DISCU: 417 mm x 20 mm
 • Bezplatným doplňkem k FLOW DISCU je relaxační FLOW DISC audiovideo a také čtyři speciální binaurální FLOW DISC audiovidea (v hladinách Alfa, Beta, Delta, Theta) pro další vnitřní práci s Kosmickými Kódy a pro aktivaci potenciálů DNA.
 • Součástí FLOW DISCU je příbalový leták s bližšími infiormacemi ohledně působení a možnostmi použití a doporučeným způsobem zacházení.
 • Každý Flow Disc je originálem. Jednotlivé kusy se mohou lišit rozložením odstínu, lokálním zabarvením, malými náhodnými bublinkami.* Nic z toho není na závadu.

 • * Na povrchu Flow Discu se mohou občas tu a tam vyskytnout mini dírečky. Je to úplně v pořádku. Jsou to v podstatě pozůstatky po mini bublinkách. Kouzlo CCB směsi totiž spočívá v tom, že obsahuje mnoho kousků křišťálu a ty někdy nedovolí směsi jít až do každého mini prostůrku. Není to strojový výlisek z umělé hmoty. Je to ruční výroba a je to v podstatě kámen. Proto, co kus, to originál. Nejdená se o strojovou výrobou, kde není pro náhodný, či pro přirozený pohyb živlů prostor. Příroda takto strojově nefunguje. Flow Disc však ano. Jeho jedinečnost je jeho předností. Příroda potřebuje volnost, aby mohlo vznikat jedinečné propojování. Flow Disc je v podstatě ručně vyráběný kamenný křišťálový Disc.

  JAKÁ BARVA FLOW DISCU SE VÁM LÍBÍ ?

  anebo jaká jiná barva by se Vám líbila ?

  Svojí odpovědí nám pomůžete vyladit nabídku Flow Discu. Děkujeme.