OČISTA od GRAFENU a OCHRANA

OČISTA OD GRAFENU + OCHRANA

Grafen je materiálem budoucnosti. Jeho struktura je neuvěřitelně drobounká, dokáže mít tloušťku jediného atomu! Díky tomu vykazuje Grafen netušené vlastnosti a neustále se zkoumají jeho nové možnosti využití. Grafen umí např. reagovat na vnější energetické pole, takže lze usměrňovat jeho aktivitu i ze vzdálených vysílačů. A to se samozřejmě (jako vše) dá i zneužívat. Grafen je navíc vůči lidskému tělu silně toxický, takže je dobré vědět, jak se můžeme průběžně čistit od Grafenu a jak se před ním lépe chránit. Zdá se, že před ním nebude v brzké době úniku. Zde o tom více.

Naštěstí se již podařilo zjistit, co dokáže v těle Grafen rozkládat a účinně eliminovat. Objev vědce Kagana a spol. ukazuje, že jedním takovým zdrojem je lidský enzym myeloperoxidáza (hMPO), zeleně zbarvený útočný protein bílých krvinek. Je to dobře fungující "bojová látka" (spouští tvorbu kyseliny chlorné a tyrosilového radikálu, vesměs účinných jedů proti bakteriím). Je to tedy jakýsi "poddruh" bílých krvinek, který nás umí léčit nejen od bakterií, ale naštěstí i od Grafenu. Tento přírodní tělesný zdroj nám však nestačí v případě zasažení organismu Grafenem lidskou technologickou činností ať už záměrně, nebo druhotně. Druhým, tentokrát již dostatečným zdrojem potřebných eliminačních enzymů, jsou peroxidázové enzymy obsažené v Křenu Selském.

KRENZYME DOPLNĚK STRAVY, 50 ML

KRENZYME je silná tinktura s vysokým obsahem účinných látek. Obsahuje 1.860 mg extraktu z kořene křenu selského (Armoracia rusticana). Je to jedna z mála účinných cest, kterou se lze dobře čistit od Grafenu. Doposud se nepodařilo objevit jinou, natolik účinnou látku (enzym myeloperoxidáza hMPO), která by dokázala v takové míře eliminovat struktury Grafenu.

Tinktura bez ethanolu (alkoholu) / 50ml / 31 dávek

DÁVKOVÁNÍ: doporučená denní dávka je 10 kapek 3x denně – celkem 30 kapek (1,6ml). Dávkování je možno zvýšit až na 20 kapek 3x denně. Kapky můžete užívat přímo na lžičku nebo je rozmíchejte ve sklenici vody, ovocné šťávy nebo studeného čaje a ihned vypijte.

Složení: extrakt z kořene křenu selského (Armoracia rusticana), Glycerol, purifikovaná voda

CENA

  • v akci 430 Kč vč. navibrování

GARLIFERM DOPLNĚK STRAVY, 50 ML

GARLIFERM je silná tinktura s vysokým obsahem účinných látek. Obsahuje 2.400 mg extraktu z tzv. fermentovaných stroužků českého česneku setého (Allium Sativum). Silný Antioxidant. Podporuje imunitu, cévy, srdce. Kombinací přesné vlhkosti, teploty a času, dochází k Maillardově procesu (uvolňující se látky se přeměňují na účinnou superpotravinu, cukry tmavnou).

Tinktura bez ethanolu (alkoholu) / 50ml / 25 dávek

DÁVKOVÁNÍ: doporučená denní dávka je 20 kapek 2x denně – celkem 40 kapek (2ml). Dávkování je možno zvýšit až na 20 kapek 3x denně. Kapky můžete užívat přímo na lžičku nebo je rozmíchejte ve sklenici vody, ovocné šťávy nebo studeného čaje a ihned vypijte.

Složení: extrakt z fermentovaných stroužků česneku setého (Allium Sativum) Glycerol, purifikovaná voda

CENA

  • v akci 450 Kč vč. navibrování

BEZALKOHOLOVÉ TINKTURY: Výborné je, že jak Krenzyme, tak i Garliferm jsou obě bezalkoholové tinktury. Jsou připravené s využitím glycerolu z přírodních zdrojů pro přípravu extraktu. Ten dává přípravkům příjemnou nasládlou chuť a bylinnou vůni, připomínající vůni sirupů našich babiček, avšak bez použití cukrů a umělých sladidel. Oba přípravky je také možné používat přímo neředěné na lžičce, nebo nakapáním do sklenice vody, ovocné šťávy nebo čaje.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT: Tvoření kalu a usazenin je přirozenou součástí skladování. Případný zákal či usazeninu doporučujeme užít spolu s tinkturou, neboť právě tam se nachází velice hodnotné látky.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladu (do 8°C) a spotřebujte během 3 měsíců.


ve zpívajících křišťálových Pyramidách


GRAFEN VYSTAVENÝ FREKVENČNÍMU POLI

Zatím ještě nezakázané video hezky ukazuje, jak reaguje ultramoderní materiál oxid grafenu na vnější frekvenční pole. Umíte si představit něco takového ve vlastních buňkách a v tělesných tkáních a v krvi a že by pak někdo zapínal a vypínal ty "správné" frekvence a vysílače ... ale jak je vidět, úplně stačí jen obyčejný mobil. Jak je citováno níže, detektor založený na technologii Grafenu je schopen detekovat jeden jediný mikrovlnný foton, což je nejmenší množství energie v přírodě!

Oxid Grafenu je supercitlivý na okolní záření. Zde více o tom, jak vědci z Harvardu představili Grafenový Senzor mikrovlnného záření, který je 100.000x citlivější než ostatní alternativy.

A níže následuje úryvek z jednoho zdroje, který popisuje, jak armáda spoulpracovala na vývoji přístroje, který na základě jednolistového oxidu grafenu vykazuje 100.000x větší citlivost na mikrovlny:

"Bolometr detekuje elektromagnetické záření měřením nárůstu teploty, když jsou fotony absorbovány do senzoru. Výzkumníci byli schopni dosáhnout vysoké vazebné účinnosti potřebné pro takovou citlivost pomocí Josephsonova spojení - kvantového mechanického zařízení, které je vyrobeno ze dvou supravodivých elektrod oddělených bariérou. Vzali list grafenu a umístili ho mezi dvě vrstvy supravodivého materiálu, aby vytvořili Josephsonův přechod, připojili mikrovlnný rezonátor pro generování mikrovlnných fotonů a - průchodem těchto fotonů zařízením - byli schopni dosáhnout bezprecedentní úrovně detekce. Byly schopny detekovat jednotlivé fotony s mnohem nižším energetickým rozlišením a dosahovat detekčních údajů 100 000krát rychlejších než nejrychlejší nanodrátové bolometry dosud zkonstruované."

"Mikrovlnný bolometr vyvinutý v rámci tohoto projektu je tak citlivý, že je schopen detekovat jediný mikrovlnný foton, což je nejmenší množství energie v přírodě," řekl Dr. Joe Qiu, programový manažer pro polovodičovou elektroniku a elektromagnetické pole, Army Research Office (součást armádní výzkumné laboratoře Velitelství rozvoje bojových schopností armády USA). "Tato technologie potenciálně umožní nové schopnosti pro aplikace, jako je kvantové snímání a radar, a zajistí, aby si americká armáda v dohledné budoucnosti udržela spektrální dominanci."


Vaše pocity z Grafenu? Ještě že na něj existuje nějaký reálně dostupný bič.