OČISTA od SPIKE a NÁPRAVA

OČISTA OD SPIKE + NÁPRAVA POŠKOZENÍ

Očista od SPIKE je Alfou i Omegou při nápravě škod. SPIKE se může do buněk dostat jak přímo z infekce, tak i z tzv. "šmakulády." Bohužel se to týká i lidí pohybujících se v blízkosti těch, co si nechali "šmakuládu" vpravit do těla. Zde více info o tom, co může SPIKE způsobovat, pokud se dostane do buňky. 

Pro účinnou nápravu přírodními prostředky doporučujeme sestavu vycházející z protokolu Dr. Zelenko. Níže o ní najdete potřebné informace i s možností objednání.


1) NEO-DTOX DOPLNĚK STRAVY, 50 ML

NEO-Dtox je neředěná tinktura s vysokým obsahem účinných látek z bylin, bohatých na přirozený obsah kyseliny šikimové. Výtažky ze smrku a borovice pro normální funkci dýchacího systému. Výtažky ze smetánky lékařské a z fenyklu pro normální činnost jater. Fenykl napomáhá též vylučování moči a tím je vhodný při detoxikaci. Přidaný badyáník podpoří normální trávení. Přidané výtažky bylin podporují činnost jater a detoxikaci organismu. 

Jehličí smrku a borovice je ručně sbíráno a zpracováno v Brdských lesích. Obsah kyseliny šikimové v jehličí se v průběhu roku výrazně mění, proto sbíráme jehličí výlučně v období maximálního obsahu této látky. Obsah kyseliny shikimové v produktu je kontrolován metodou HPLC. 

Jehličí je jemně sušeno, drceno na prášek a ten je následně spolu s kořenem pampelišky a semeny fenyklu, anýzu a plodu badyánu zpracován extrémně šetrnou optimalizovanou metodou ambientní macerace. Jehličí obsahuje také pryskyřičnaté aromatické látky, zejména terpeny alfa a beta-pinen, který dává preparátu neodolatelnou vůni a chuť.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučená denní dávka je 20 kapek (0,65ml) 3x denně - celkem 60 kapek. Přípravek je vhodné užívat jako kůru po dobu cca 1 měsíce. Kapky můžete užívat přímo nebo ve sklenici vody, ovocné šťávy nebo studeného čaje a ihned vypijte. 

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladu (do 8°C) a spotřebujte během 3 měsíců. 

SLOŽENÍ: nosič: glycerol (extrakční činidlo), čištěná voda, extrakt z jehličí smrku ztepilého 1:6 (Picea abies) 1135mg*, extrakt z jehličí a výhonků borovice lesní 1:6 (Pinus sylvestris) 455mg*, extrakt z kořene smetánky lékařské 1:4 (Taraxacum officinale) 225mg* , extrakt ze semen fenyklu obecného 1:4 (Foeniculum vulgare) 115mg*, extrakt ze semen bedrníku anýzu 1:4 (Pimpinella anisum) 115mg*, extrakt z plodu badyáníku pravého 1:16 (Illicium verum) 225 mg*. (*obsah účinné látky v denní dávce 60 kapek) 

CENA NEO-DTOX

  • akční cena 850 Kč vč. navibrování. (originál cena je 980 Kč + 50 Kč navibrování)
  • V případě sady s Glutathionem je cena celkem 1.600 Kč vč. navibrování

2) GLUTATHIONE ANTIOX DOPLNĚK STRAVY, 60 KAPSLÍ

GLUTATHIONE Antiox svým obsahem L-Glutathionu, Resveratrolu, Selenu a Zinku napomáhá normální funkci imunitního systému a ochraně buněk.

K obsaženému Zinku a Selenu doporučujeme také ještě Zinek v Koloidní formě a také Koloidní Stříbro. Více informací o tom najdete níže.

OBSAŽENÉ LÁTKY:

  • L-Glutathion: Je přirozenou součástí organismu a jednou z nejdůležitějších detoxikačních látek v našem těle.
  • Resveratrol: přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Je antioxidantem produkovaným jako ochranná látka vinou révou. Získává se též z kořene křídlatky japonské. 
  • Čajovník čínský (zelený čaj - extrakt): je antioxidantem, v čaji obsažené katechiny podporují kognitivní funkce a jsou antioxidanty
  • Zinek: přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, přispívá k normální syntéze DNA, přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá normálnímu metabolismu makroživin, mastných kyselin a vitamínu A.
  • Selen: přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k normální činnosti štítné žlázy, přispívá k normální spermatogenezi

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Základní denní dávka pro dospělé je 1 kapsle 2x denně. V období vysoké zátěže je možné dávku zvýšit na 2 kapsle 2x denně.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí, při teplotě do 25°C.

CENA GLUTATHIONE ANTIOX

  • akční cena 850 Kč vč. navibrování. (originál cena je 980 Kč + 50 Kč navibrování)
  • V případě sady s NEO-Dtoxem je cena celkem 1.600 Kč vč. navibrování

Velmi doporučujeme Koloidní formy Stříbra a Zinku. Likvidují viry, bakterie, plísně, houby, parazity.

V náročné SPIKE době trpí kvalita krve. Díky tomu často vznikají tromby. Pro kvalitní krvetvorbu a pro potřebnou elasticitu cév, žil a tepen velmi doporučujeme koloidní Železo a Křemík.

Skvělá očista od virů, bakterií, plísní, hub, parazitů. Bakterie si díky principu působení Koloidního Stříbra (přiškrtí patogenům energetické metabolické procesy a tím je tzv. "vyhladoví") vůbec nedokážou vytvořit rezistenci. Výborné na záněty a na různá zranění. Skvělé na pleť, na akné a na kůži obecně. Účinná a šetrná prevence. 


Dnes má téměř každý nějaký nedostatek Zinku. Zinek je naprosto klíčový a nutný pro správné metabolické procesy, kvalitu kůže, vlasů, nehtů... Bez dostatku Zinku nemohou v těle správně pracovat metabolické procesy. 


Železo je skvělé a nenahraditelné pro kvalitní krvetvorbu. Ideální zvláště pro dnešní náročnou "SPIKE" dobu, kdy je obecně poničena kvalita nedokysličené krve a vznikají různě po celém těle sraženiny, shluky a tromby. 


Křemík snižuje vnitřní pórovitost cév, čímž brání vzniku aterosklerotických shluků, kornatění tepen a ucpávání krevními sraženinami. Je nutný pro tvorbu kolagenu, pružnost, artérií, šlach, pokožky, kloubů. S věkem klesá množství Křemíku (až o 80%). Nutný pro srdce, mozek, játra... Bojuje proti celulitidě. Bez Křemíku není růstu. 


CENA: Litr Ag 440 Kč / Litr Zn 440 Kč / Litr Fe 500 Kč / Litr Si 660 Kč / L