BEZ CENZURY I.


O kousek níže najdete aktuální souhrn tipů a postupů, jak se čistit od Spike, od Grafenu, jak účinně nayšovat svoji imunitu, kvalitní preventivní postupy, včetně dlouhodobého návodu na průběžné opravování těla. Jak jde čas, tak se do tohoto seznamu, či manuálu, postupně přidávají další nové osvědčené přípravky a postupy.

Seznam je již celkem široký, takže si v něm každý může vybrat právě to, co potřebuje, anebo co cítí, že mu prospěje.


"MANUÁL" NÁPRAVY ŠKOD a PREVENCE

Dr. Vladimir Zelenko byl navržen na Nobelovu cenu za jeho práci na vývoji léčby Covidu-19 a přesto jsou jeho rady, názory a výsledky všude ignorovány. 99% jeho pacientů bylo jeho zásluhou z Covidu vyléčeno. Pozn. : článek, který následuje hned po tomto článku, se přímo věnuje živému rozhovoru s Dr. Zelenko.

Dr. Zelenko je špičkovým lékařem. Je také osobním lékařem prezidentů, politiků a obecně velkých celebrit. Je myslím velmi užitečné, vnímat jeho informace a rady.

Tak zvané "očkování" je smrtící, říká Dr. Zelenko. mRNA a hrotové bílkoviny mohou po čase zmizet, ale protilátky, které jejich následkem vznikly, budou přetrvávat a nikdo neví jak dlouho. Mohou to být celé dlouhé roky, ne-li napořád. Někdo by si mohl myslet, že to je dobré, ale pravý opak je pravda.


KONKRÉTNÍ "MANUÁL" NÁPRAVY ŠKOD a PREVENCE najdete níže


PRVNÍ RIZIKOVÉ OBDOBÍ - akutní období tvorby hrotových proteinů (Dr. Zelenko)

Toto období začíná momentem vpichu a trvá asi 3 měsíce.

Hrotová bílkovina, která se v těle očkovaného začíná nekontrolovaně množit, je pro člověka škodlivá; je to přímý jed. Tato se dostane do krve a postupně do každé buňky v těle. mRNA má položivot jen asi dva týdny, ale za tu dobu každá její molekula vyrobí až 5 000 hrotových bílkovin, takže lidské tělo se stane hromadnou výrobnou této škodlivé bílkoviny. Buňky, do kterých se tyto látky dostanou, začnou rovněž vyrábět hrotovou bílkovinu a postupně se touto výrobou začne zabývat všecko, co člověk v sobě má.

To samozřejmě vede k těžkým zdravotním potížím a způsobuje to nadměrné srážení krve. Údajně k asi 40% těchto příznaků dojde během prvních 2 dnů po očkování. Postupně se toto ohrožení zmírní, ale na jeho místo nastoupí srdeční a mozkové mrtvice, ledvinové a plicní infarkty, jejichž možnost přetrvává až do tří měsíců po očkování.


DRUHÉ RIZIKOVÉ OBDOBÍ - subakutní - období nebezpečných protilátek (Dr. Zelenko)

Toto období začíná za 3 měsíce od doby vpichu a může trvat několik měsíců, ale i několik let.

Ve druhé fázi následků na očkování je důležité za každou cenu zabránit útoku protilátek. To je důležité sledovat u očkovaných už proto, že když jim zatím nic není, tak mají falešný pocit bezpečí. Ohrožení spočívá v tak zvané patogenické přípravě s pomocí zesílení vlivu protilátek (antibody-dependent enhancement). Dr. Zelenko věří, že v té době již mRNA zdegradovaly a nevyrábějí dále hrotovou bílkovinu. Nutno poznamenat, že jiní lékaři s tímto názorem nesouhlasí a myslí, že výroba hrotové bílkoviny pokračuje nadále, prakticky do nekonečna. Tento druhý názor je podpořen tím, že cizí mRNA, injekčně dopravené do těla změní lidské DNA, což učiní výrobu hrotové bílkoviny permanentní, a ještě navíc přenosnou na další generace.

To, co v tomto období ohrožuje očkovaného nejvíc jsou právě protilátky

V kontaktu se skutečným, živým virem tyto protilátky vyburcují imunitní systém, který se projeví přehnanou reakcí, která je tak silná, že člověka může zabít.

Proto je ze všeho nejdůležitější předejít této reakci, zamezit aby k ní došlo (jak se na podzim začnou nemocnice naplňovat nemocnými, kteří byli očkováni, to bude signál, že dochází právě k takovým reakcím. Podle Dr. Michaela Yeadona, tato reakce je smrtelná, je genocidální)


TŘETÍ RIZIKOVÉ OBDOBÍ - dlouhodobé zdravotní problémy, depopulace (Dr. Zelenko)

To, co přijde za tři roky od očkování je velmi těžké předvídat.

Na základě předběžných dat, je pravděpodobné, že dojde k omezení plodnosti. Nárůst v řádu tisíců % v potratech očkovaných těhotných žen toto jen potvrzuje. Rovněž tomu nasvědčuje snížení počtu spermií u mužů, otoky varlat a narušení menstruačního cyklu u žen všeho stáří. Vliv na lidskou plodnost je více než zjevný, takže můžeme očekávat to nejhorší. Když se přidá k hromadné neplodnosti ještě myokarditida (nebezpečná a nevyzpytatelná nemoc srdce) mladých očkovaných, hromadný výskyt rakoviny a auto-imunitní nemoci, to vše dohromady, spolu s neustálou propagací očkování a hrozbami povinného zákroku ... jak se to liší ve své podstatě od genocidy lidstva?

Dr. Zelenko říká, že dnešní vlády nám naprosto zjevně a otevřeně lžou. Lékaři, kteří mají skvělou pověst a fantastické výsledky jsou zbavováni lékařského oprávnění kvůli tomu, že říkají lidem pravdu. Vedlejší účinky tak zvaného "očkování" jsou zkreslovány a počet úmrtí je záměrně snižován. Mnoho případů ze systému hlášení zmizí, nikdo neví kam. Někteří zkoušeli nahlásit nové případy, ale byli ignorováni a jejich zprávy nebyly pod záminkou technických problémů použity.

Tak zvané "očkování" je smrtící, říká Dr. Zelenko. mRNA a hrotové bílkoviny mohou po čase zmizet, ale protilátky, které jejich následkem vznikly, budou přetrvávat a nikdo neví jak dlouho. Mohou to být celé dlouhé roky, snad i napořád. Někdo by si mohl myslet, že to je dobré, ale pravý opak je pravda.

A ještě ke všemu neexistují žádné studie na lidech, podle kterých by se dalo určit, jak dopadnou očkovaní, až přijdou do styku se skutečným, živým zdrojem chřipky. Veškeré studie na zvířatech dokázaly pouze jedno, že zahynula. Když přišla do styku se skutečnou nemocí, protilátky vyvolaly natolik přehnanou imunitní reakci, že jí podlehla.

"A i kdyby to očkování bylo bezpečné a účinné," říká Dr. Zelenko, "jakým právem může někdo rozhodovat, že je kdo potřebuje?

Dr. Zelenko říká, že nejdůležitější ze všeho je předcházet nemoci a vyvarovat se hospitalizace. Nedovolit, aby se nemoc vyvinula a když už k ní dojde, okamžitě se začít léčit.

Tato nemoc, pokud vůbec ještě existuje, má u mladých lidí 99,998% možnost samovolného uzdravení (u starších je to procento 99,7%) a mnozí ani neví, že koronu měli. Takže... proč očkovat populaci, která má téměř 100% možnost se uzdravit i bez lékařské pomoci a bez jakýchkoliv léků?

Prodělání této určité formy chřipky navíc vytvoří přirozené protilátky. Tyto protilátky jsou přesně v tom množství, v jakém jsou zapotřebí a jsou daleko účinnější jak proti koronaviru, tak i proti jeho mutacím, než injekčně dodané, umělé protilátky. Ovšem zde jsou lidé velmi silně manipulováni strachem (hlášením nejrůznějších obměn již neexistujícího koronaviru, jedna horší než druhá, které jsou většinou mediální výmysly. Bohužel, ti, kteří nemají správné informace, snadno této propagandě podlehnou a nechají si tento tisíckrát nebezpečnější vpich dát)

"MANUÁL" NÁPRAVY ŠKOD a PREVENCE

 • OCHRANA PROTI ŠKODLIVÝM VLIVŮM O*KOVÁNÍ
 • ELIMINACE HROTOVÝCH PROTEINŮ
 • LÉČBA
 • PREVENCE

Níže následuje "manuál" eliminace škod, který se bude jistě neustále v průběhu času zpřesňovat a doplňovat. Zkušeností bude přibývat, a tak i protiopatření budou stále účinnější. Dají se tedy očekávat i nějaké změny v čase, nové informace a nové postupy. Níže popsané postupy jsou seskládané z různých kvalitních zdrojů, tak jak se v tuto chvíli nabízí. Naše doporučení je, abyste používali cit i rozum, a vše si raději 3x ověřili z jiných a dalších zdrojů. Berte vše uvedené jako inspiraci k dalšímu osobnímu zkoumání.


Existuje jeden PROTIJED proti účinkům spike proteinů. Antidotum proti nákaze, o kterém vědí "nejvyšší", se nazývá Surami. Je protijedem na biologické zbraně a přenos, nabízí inhibiční účinek proti složkám koagulační kaskády a proti nevhodné replikaci a modifikaci RNA a DNA.

Izolovaná sloučenina původně odvozená z extraktu oleje z jehličí (obsah kyseliny šikimové), je přísně střeženým tajemstvím, které nebylo během této "pandemie" otevřeně zpřístupněno masám, přestože je účinným řešením pro eliminaci škodlivého vlivu o*kování.

Jelikož se jako obyčejní lidé k tomuto léku pravděpodobně nedostaneme, přiložme ruku k dílu, a pojďme si lék "vyrobit." 

Můžeme si naštěstí jednoduše vyrobit protijed, který je snadno dostupný ve formě čaje z jehličí. (Lék Suramin, jenž je účinný na eliminaci hrotových proteinů v těle, je derivátem olejů z jehličí BOROVICE, SMRKU, JEDLE, CEDRU, díky podílu KYSELINY ŠIKIMOVÉ)

KYSELINA ŠIKIMOVÁ

 • KYSELINA ŠIKIMOVÁ (deaktivace strukturálního S proteinu SARS-CoV-2)
 • Cokoliv z jehličí (čaje, vývary, výluhy, maceráty, tinktury),
 • Můžeme ji najít krom jehličí také v BADYÁNU (vysoký obsah kyseliny šikimové).
 • Částečně účinný z hlediska kyseliny šikimové je také PENDREK a HŘEBÍČEK
 • TIP: Velmi silný a čistý koncentrát kyseliny šikimové, navíc z českého zdroje, pochází od Docenta Petra Kaštánka (úžasné jméno pro někoho, kdo pracuje s bylinkami. Byl oceněn "vizionářem roku." Jeho tinktura je výjimečná z několika důvodů: 1) Mohou ji i děti, neboť není v alkoholu, 2) Obsahuje také výtažky z úžasné Smetánky Lékařské, 3) Obsahuje také silné výtažky z Fenyklu a Badyáníku. 4) Obsahuje výtažky z jehličí Borovic a Smrků z Brdských lesů. 5) Tuto skvělou tinkturu si můžete u nás po konzultaci (776 776 011) zakoupit rovnou navibrovanou v úžasných zpívajících Křišťálových Pyramidách.


DALŠÍ PROSTŘEDKY PRO ELIMINACI SPIK PROTEINŮ A NÁPRAVU:

 • KOLOIDNÍ STŘÍBRO. Hodí se dokonce také i pro očistu prostoru. Hrotové proteiny jsou po delší dobu přítomny také i v ovzduší, od očkovaných, kteří je kolem sebe šíří.
 • NAD+ (stimuluje sirtuiny, prodlouží se tím a opraví zkrácené Telomery hl. na bílých krvinkách, což způsobil právě virus a tím získával pole působnosti)
 • NAC = N-ACETYL-CYSTEIN cca 700mg (ideální, protože dává tělu pokyny k samotvorbě GLUTATHIONU)
 • GLUTATHION. Může zmírnit poškození buněk, pozitivně ovlivnit mitochondriální stav a urychlit zotaveníExistuje jeden PROTIJED proti účinkům spike proteinů. Antidotum proti nákaze, o kterém vědí "nejvyšší", se nazývá Surami. Je protijedem na biologické zbraně a přenos, nabízí inhibiční účinek proti složkám koagulační kaskády a proti nevhodné replikaci a modifikaci RNA a DNA.

Izolovaná sloučenina původně odvozená z extraktu oleje z jehličí (obsah kyseliny šikimové), je přísně střeženým tajemstvím, které nebylo během této "pandemie" otevřeně zpřístupněno masám, přestože je účinným řešením pro eliminaci škodlivého vlivu o*kování.

Jelikož se jako obyčejní lidé k tomuto léku pravděpodobně nedostaneme, přiložme ruku k dílu, a pojďme si lék "vyrobit." 

Můžeme si naštěstí jednoduše vyrobit protijed, který je snadno dostupný ve formě čaje z jehličí. (Lék Suramin, jenž je účinný na eliminaci hrotových proteinů v těle, je derivátem olejů z jehličí BOROVICE, SMRKU, JEDLE, CEDRU, díky podílu KYSELINY ŠIKIMOVÉ)

KYSELINA ŠIKIMOVÁ

 • KYSELINA ŠIKIMOVÁ (deaktivace strukturálního S proteinu SARS-CoV-2)
 • Cokoliv z jehličí (čaje, vývary, výluhy, maceráty, tinktury),
 • Můžeme ji najít krom jehličí také v BADYÁNU (vysoký obsah kyseliny šikimové).
 • Částečně účinný z hlediska kyseliny šikimové je také PENDREK a HŘEBÍČEK

TIP: Velmi silný a čistý koncentrát kyseliny šikimové (je i pro děti, je bez alkoholu)

Skvělý český výrobek. Pochází od Doc. Petra Kaštánka (úžasné jméno toho, kdo pracuje s bylinkami. Byl oceněn "vizionářem roku." Tinktura je výjimečná z několika důvodů: 1) Mohou ji i děti, neboť není v alkoholu, 2) Obsahuje také výtažky z úžasné Smetánky Lékařské, 3) Obsahuje také silné výtažky z Fenyklu a Badyáníku. 4) Obsahuje výtažky z jehličí Borovic a Smrků z Brdských lesů. 5) Tuto skvělou tinkturu si můžete u nás po konzultaci (776 776 011) zakoupit rovnou navibrovanou v úžasných zpívajících Křišťálových Pyramidách.  Pro více informací nebo objednání klikněte zde

DALŠÍ PROSTŘEDKY PRO ELIMINACI SPIKE A NÁPRAVU:

 • KOLOIDNÍ STŘÍBRO. Hodí se dokonce také i pro očistu prostoru. Hrotové proteiny jsou po delší dobu přítomny také i v ovzduší, od očkovaných, kteří je kolem sebe šíří.
 • NAD+ (stimuluje sirtuiny, prodlouží se tím a opraví zkrácené Telomery hl. na bílých krvinkách, což způsobil právě virus a tím získával pole působnosti)
 • NAC = N-ACETYL-CYSTEIN cca 700mg (ideální, protože dává tělu pokyny k samotvorbě GLUTATHIONU)
 • GLUTATHION. Může zmírnit poškození buněk, pozitivně ovlivnit mitochondriální stav a urychlit zotavení

TIP: Glutathion podle protokolu Dr Zelenko

Doc. Petr Kaštánek vyrábí nejen skvělou kyselinu šikimovou, ale také i velmi chytrou formu Glutathionu. Jeho složení je: L-Glutathion, dále extrakt z Jerlínu Japonského (Quercetin), dále Resveratrol ze slupek vinné Révy, dále výtažky z Čajovníku Čínského (EGCG), dále Zinek a také potřebný Selen. Po konzultaci (776 776 011) si tento komplexní Glutathion můžete u nás zakoupit. opět navíc rovnou i navibrovaný v úžasných zpívajících Křišťálových Pyramidách.  Pro více informací nebo objednání klikněte zde

 • ZELENÝ JEČMEN současně s CHLORELLOU , pozor musí být nejvyšší kvality a čistoty, ideálně od Green Ways
 • "TŘI BYLINY" nekódující Mikro RNA ze tří bylin: 1) BAZALKA POSVÁTNÁ, 2) ZÁZVOR, 3) ČERNÝ PEPŘ (velmi silný účinek)
 • PRÁVENKA LATNATÁ (andrographis paniculata), ideálně z Himalájí. V konextu korony pomáhá podobně jako Resveratrol a NAD+

 • ŠALVĚJ ČERVENOKOŘENNÁ , destrukce obalu SARS-CoV-2

 • SKALNÍ RŮŽE NAŤ (Cistus incanus) , destrukce obalu SARS-CoV-2
 • CORDYCEPS (medicinální houba)

 • JMELÍ (podporuje cévní systém, periferní krevní oběh v cévních kapilárách, kontroluje metabolismus tuků, udržuje hladiny krevních lipidů)
 • LÉKOŘICE KOŘEN (deaktivace virulentních faktorů SARS-CoV-2)

 • ROZCHODNICE RŮŽOVÁ (rhodiola rosea) , deaktivace hlavní proteázy

 • INHALACE PÁRY S JEDLOU SODOU (bližší postup a zdůvodnění najdete o něco níže) Jde o rozpouštění tukového obalu viru.

DALŠÍ TIPY, KTERÉ MOHOU KOMPLEXNĚ POMOCI

 • ASTAXANTIN 5mg, Používá se na zlepšní zraku.
 • QUERCETIN. Blokuje vznik zánětů. 
 • OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ (silymarin) ,
 • ZINEK (o něco nížeji najdete jeho Koloidní formu)
 • MELATONIN 1mg až 10mg
 • ČERNÝ KMÍN, černucha setá
 • LISTY PAMPELIŠKY. Blokuje vázání Spik proteinů na povrchový receptor buněk ACE2
 • IVERMECTIN (tzv. nejbezpečnější lék v historii) Běžne antiparazitikum, působí však i proti SARS-CoV-2 (Covidu)
 • ANTABUS (neboli Disulfiram) je skvělé antivirotikum. Tesrtuje se aktuálně jako nadějný lék na rakovinu a také na léčbu Covidu.
 • CORDYCEPS (Inhibice lidské buněčné proteázy TMPRSS2)
 • HOMEOPATA na eliminaci očkování - Thuya occidentalis 9 C + Ledum palustre 9 C, 1 x denně 5 granulí - začít užívat 1 x 5 granulí den před očkováním a pak dalších 7 dní.
 • REIF FREKVENCE - likvidují spik proteiny. Reif frekvence jsou dostupné při metaterapii přístrojem Oberon /metaterapie blokuje produkci hrotových proteinů u očkovaných po dobu až 10 dnů.
 • LÉČIVÁ ČÍSLA - Eliminace vedlejších účinků vakcín - 2487498, eliminace hrotových proteinů 9999999
 • LÉČIVÁ SÍLA KOHERENCE SRDCE A MOZKU, nádherná a silná metoda, zde o tom více 

A DALŠÍ VELMI ZAJÍMAVÉ TIPY

 • BACOPA. Extrakt z byliny, který chrání buňky a tkáně a posiluje paměť a mozkovou činnost. Ukazuje se, že právě paměť bývá často zasažena.

 • KŘEN JAKO LÉČBA A OCHRANA PŘED GRAFENEM (křen selský rozpouští Grafen).
 • Grafen je toxin, který byl dohledán v mRNA vakcínách (článek o tom je o něco níže) Vědecký tým kolem Kagana se snažil vyvinout technologie odstraňující následky nehod při výrobě nanotrubiček Grafenu. A Heuréka, objevil něco úžasného. Zjistili, že to dokáže jeden z enzymů, nacházející se v křenu selském, tedy obyčejném křenu.

Podle Dr. Zelenko, během prvních 3 měsíců prvního rizikového období pomáhá brát léky proti srážlivosti krve, jako je acylpyrin a také přírodní NAC (n-acetyl cystein). Ovšem NAC byl rychle zakázán (u nás se sežene na pouze předpis, i když je to přírodní látka). Také je ho možno koupit v Německu, ale je nutno dát pozor, aby neměl umělá sladidla (všechny šumivé přípravky je mají). První rizikové období se dále dělí na virové období, které trvá 5-7 dnů a které je snadno léčitelné.

IVERMEKTIN. Léky jako Hydroxychlorochin a Ivermektin, jsou nejbezpečnější léky v historii medicíny, avšak nyní byly natolik potlačeny, že v mnoha státech už je nelze ani získat. Ivermektin vykazuje neuvěřitelně vysokou míru úspěšnosti v léčbě v prvních dnech korony. Mohu jen a jen doporučit.

Po virovém období následuje zánětlivé období, jehož léčba je trochu složitější. Velmi důležitý je ZINEK, což je součást jak prevence, tak i léčby. Zinek ale musí být přímo v buňkách, kam ho není snadné dopravit. Dobrým pomocníkem mohou být zinkové ionofory, jako je na příklad Quercetin, nebo výtažek ze zeleného čaje, či Plaquenil, nebo také i Ivermectin.

KOLOIDNÍ KŘEMÍK V náročné SPIKE době trpí kvalita krve. Různé krevní sraženiny a tromby způsobují velké problémy. Křemík má v tomto ohledu jednu klíčovou vlastnost. Významně snižuje vnitřní pórovitost výstelkových cév, čímž zabraňuje vzniku aterosklerotických shluků. Křemík zvyšuje pružnost cév. Znemožňuje tím usazování cholesterolu. Při poklesu hladiny křemíku se snižuje elasticita stěn artérií. S přibývajícím věkem se množství křemíku v organismu zmenšuje. U starších až o 80% ! Proto má velký význam dodávat tělu Křemík ve vstřebatelné (a tedy využitelné) formě. Tento dar mají kvalitní Koloidní přípravky obecně, neboť to jsou jednotlivé atomy, rozmístěné ve vodě. Moudrost těla si pak sama rozhoduje, který atom, toho kterého prvku, si pak ponechá, anebo naopak vyloučí z těla ven.

KOLOIDNÍ ŽELEZO Krevní sraženiny, nedostatečně okysličená krev, špatná tvorba krevních destiček, shlukování, tromby, embolie, infarkty, náhlá úmrtí, ... to vše se objevuje v post covidové době jako houby po dešti. Tělem vstřebatelné železo významně pomáhá ke kvalitní krvetvorbě. Přispívá ke zdravému energetickému metabolismu. Přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.. Zlepšuje přenos kyslíku v těle. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím.

KOLOIDNÍ ZINEK s částicemi zinku od 1 do max 5 atomů jsou natolik malé, že volně prochází buněčnými stěnami a tělesnými strukturami (touto "monoatomárností" jsou definovány a charakterizovány obecně všechny kvalitní koloidní disperze). Proto se mohou částice dostat všude tam, kde jsou zapotřebí, a naopak neulpívají tam, kde nejsou potřeba. Jsou tedy pro tělesné struktury volně průchodné. Využijí se tam, kde jsou potřeba (náš koloidní zinek Centra Serafín vyrábíme z informačně ošetřené vody a po vyrobení jej ještě navibrováváme v úžasných léčivých zpívajících křišťálových pyramidách). Zde o našich navibrovaných koloidních přípravcích více

Ve druhé fázi následků na očkování je důležité za každou cenu zabránit útoku protilátek. To je důležité sledovat u očkovaných už proto, že i když jim zatím nic není, tak mají falešný pocit bezpečí a při prvních příznacích nic neudělají. A přitom je naprosto nutné při prvních příznacích okamžitě začít na sobě pracovat.

Jako příklad uvádí Dr. Zelenko zánět v krku, neboli angínu. Lékaři léčí pouze typ "A" a ty ostatní typy léčeny nejsou, protože je známo, že imunitní systém se o ně sám postará. Ale na typ A je nutno použít antibiotika, protože bez léčby by imunitní systém vytvořil tolik protilátek, že by se staly nebezpečnými a vážným ohrožením pro srdce. To stejné se stane při tak zvaném očkování proti Covidu a ve skutečnosti mají být antibiotika nasazena dřív, než imunitní systém zareaguje.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO je jedním z nejúčinnějších, a přitom nejšetrnějších přírodních antibiotik, jaké jen známe. Je to něco jako dar od Boha. Opět zde platí pravidlo, že částice stříbra o velikosti od 1 do max 5 atomů jsou natolik malé, že volně prochází buněčnými stěnami a tělesnými strukturami, tedy nikde neulpívají, zato však vykonají svoji práci. Jejich působení je velice účinné a přitom šetrné. Naruší nejrůznějším patogenům v těle jejich energetické procesy (lidově řečeno postupně zkolabují "hladem") a tělo je následně volně vyloučí přirozenými cestami. Z tohoto důvodu, si např. bakterie ani neumí vytvořit na koloidní stříbro rezistenci. Proto má koloidní stříbro stále plnou účinnost, bez ohledu na četnost užívání. Co je velmi dobré vědět, je že koloidní stříbro lze použít také k ochraně ovzduší v místnostech, jak bylo uvedeno výše, nebo k ošetření roušek atd. Eliminuje totiž Spik proteiny ve vzduchu (jak je uvedeno výše, hrotové proteiny jsou po delší dobu přítomny v ovzduší, od očkovaných, kteří je kolem sebe šíří). Zde o našich navibrovaných koloidních přípravcích více

Koloidní stříbro je geniálně univerzální. Např. kosmonauti používají koloidní stříbro na oběžné dráze v Kosmu jako svoji hlavní lékárničku a prevenci současně (naše koloidní stříbro Centra Serafín vyrábíme z informačně ošetřené vody a po vyrobení jej ještě navibrováváme v úžasných léčivých zpívajících křišťálových pyramidách)

To nejdůležitější je, aby protilátky nevyprovokovaly přehnanou imunitní reakci, čímž by mohly napáchat velké škody. Rovněž pomáhá brát kvalitní vitamin D (např. formaci D3 + K2 čistě z přírodních zdrojů). Pozor na všechny vitamíny, které nepochází z přírodních zdrojů. Více o tom zde.

Většina léčby je zaměřena na zamezení rozmnožování RNA virů. Viry ke svému rozmnožování používají enzym RNA-polymeráze, závislý na RNA. Tento enzym dokáže kopírovat genetický materiál viru, což umožňuje vznik nových virů a jejich rozšíření.

Tomuto musí být zabráněno, aby nedocházelo k další výrobě hrotové bílkoviny, která podněcuje tvorbu protilátek. Zinek sám dokáže zamezit rozmnožování RNA virů, ale musí být obsažen v buňkách, jak již bylo řečeno.

Je ovšem dobré vědět, že zinek a měď se vyvažují. Když bereme příliš mnoho zinku, pak máme nedostatek mědi, která je zase nutná na vyvážení železa a také je potřebná při mnoha metabolických procesech. Proto je nutno brát také měď, asi 2 mg denně je běžná dávka. Obojí se musí brát odděleně, jinak se vypotřebují na potírání jeden druhého a pro léčbu toho moc nezůstane (naši koloidní měď Centra Serafín vyrábíme z informačně ošetřené vody a po vyrobení ji ještě navibrováváme v léčivých zpívajících křišťálových pyramidách)

Nedostatek zinku má skoro každý z nás. Tento nedostatek se projevuje špatnou funkcí imunitního systému, holohlavostí, průjmy, chronickými záněty, depresemi, srdečními nemocemi, neurologickými problémy a neuro-degenerativními nemocemi jako Alzheimer, dále cukrovkou a rakovinou. Zinek spolupůsobí při funkci asi 300 enzymů, což zahrnuje skoro všecky druhy enzymů, co v těle máme. Nedostatek Zinku se obecně často pozná podle různých nekvalit keratinových částí těla (vlasy, kůže, nehty). Při dnešní stravě je velmi těžké dodávat do těla zinek v biologicky a informačně vstřebatelné formě. Prakticky bychom museli denně sníst velké množství dýňových semínek nebo hromady zdravých jater.

Spolu se zinkem a zinkovým ionoforem je dále stěžejní udržovat hladinu vitamínu D a C. Pozor však na vitamín C vyráběný průmyslově. Zde o tom více. Doporučujeme jako vždy čistě přírodní zdroj vitamínu C.

Tyto čtyři látky: Vitamin C (250-500 mg), Vitamin D (5000 IU), Quercetin (250 mg) a zinek (25-50 mg) jsou uváděny jako velmi dobrá forma prevence.

U očkovaných je to zdá se naprostá nutnost, a to i když nemají žádné příznaky. Je možné, že už jen tím je možno zabránit nejhoršímu. Další pomocná metoda je vdechování nebulizovaného kysličníku, který ale musí být ve velmi slabém zředění. Běžně prodávaný 3% kysličník je příliš silný a je ho nutné zředit v poměru asi 1:30, čímž se docílí ředění 0,1%, jak radí Dr. Joseph Mercola. Takto používaný kysličník pomáhá i proti jiným potížím a posiluje plíce. Vitamin C zde funguje jako katalyzátor.

Další pomocné látky pro vstřebání zinku do buněk jsou tak zvané ZIP bílkoviny. Tyto se nacházejí v rostlinách, jako jsou rajčata, hrášek, brokolice, červená cibule, ořechy, červené hrozny a třešně. Podmínkou je, aby rostliny měly dostatečné množství minerálů, což ale není dnes prakticky možno docílit při hnojení umělými hnojivy, která se skládají pouze z dusíku, draslíku, fosforu a síry a postrádají jakékoliv další stopové prvky.

Kde sehnat Ivermectin nebo Plaquenil? Ivermectin a Plaquenil jsou dnes pouze na lékařský předpis. Pokud ho lékař odmítne vystavit, pak je možnost jít jinam, ale pravděpodobnost, že druhý lékař předpis vystaví není velká. Nakonec i lékaři sledují televizi a nemusí vědět skutečnou podstatu celé dnešní tragedie. V Americe je možno k tomuto účelu využít organizaci American Frontline Doctors, kteří za poplatek 90 dolarů udělají s člověkem konzultaci přes telefon a vystaví mu předpis. Není doporučováno použít obdobu těchto léků, vyrobenou pro zvířata, protože tyto mohou obsahovat znečištění, které může být pro lidi škodlivé. Osobně mohu potvrdit, že i když není Ivermektin v dnešní době dostupný, tak se při osobní snaze a iniciativě, přece jen dá občas sehnat i u nás.

DALŠÍ INFORMACE, POUŽITELNÉ KE SNÍŽENÍ RIZIKA OČKOVANÝCH A K PREVENCI VŠECH

Jedna z rad zní přestat používat veškeré rostlinné oleje, včetně oleje olivového. Důvodem je, že obsahují kyselinu linoleickou (Omega 6), která brzdí mitochondriální funkce a je velmi škodlivá při všech problémech horního dýchacího ústrojí. Doporučuje se používat máslo a sádlo, a kokosový tuk (kokosový tuk velmi silně doporučuje úžasný pan Calábek, který dobře ví, co říká. Uvádí, že řetězce kokosového tuku jsou natolik krátké, že jsou ideální pro spouštění samoočistných mechanismů uvnitř našich buněk).

Já osobně jsem zastáncem "všehosmírou", tedy od každého trochu, nic nepřehánět, ale také se ničemu nevyhýbat, prostě zlatá střední cesta. Je to moudrý přístup selského rozumu. Tělo je Kosmicky moudré a pokud mu dáme příležitosti brát si ze širokého spektra látek, určitě si vezme vše co potřebuje. A co nepotřebuje, to vyloučí. Proto bych nebyl až tak striktní, jak zní některé rady.

To, co však kvůli výše uvedenému potřebnému širokému spektru přírodních látek, považuji za zcela nenahraditelné, jsou zdravé potraviny. V regálech obchodů si však koupíme převážně průmyslově zpracované potraviny, navíc vyrobené z průmyslově vypěstovaných plodin. Z hlediska kvality a vitality je to samá mrtvola. Potraviny jsou v podstatě buď lékem, nebo jedem. A z mrtvých a jedovatých potravin, se tělo nemůže dobře ani budovat ani čistit.

ZELENÉ POTRAVINY. Osobně doporučuji zdravé potraviny všem. A těmi nejzdravějšími potravinami, jaké jen lze v dnešní době běžně kupovat, jsou zelené potraviny typu Zelený Ječmen a Chlorella. Nabízí dokonalé spektrum ŽIVÝCH látek. BUDUJÍ organismus a ČISTÍ organismus. A to takovou formou, že tělo si samo řídí, kde, kdy a jak si bude postupně svá poškození opravovat. Samozřejmě jako u všeho, záleží na kvalitě zdroje. Zde o tom všem více

Poděkování: Tímto velmi děkuji Janě Čekanové, z jejichž zkušeností jsem mohutně čerpal a dočerpával. Zde její přínosný web

Jak říkám, vše si ověřujte, cenzurujte, uvedený text není návodem, ale inspirací k dalšímu osobnímu zkoumání. A tak to i má být. Každý, nechť si dojde ke svému postupu svojí cestou. Pak to má o to větší sílu, která pramení z přesvědčení. Jak se říká, VÍRA TVÁ, tě uzdravuje.

ČESNEKOVÁ VODA skokově pozvedá kvalitu imunitního systému. Zde o tom více (dole na stránce)

INHALACE PÁRY S JEDLOU SODOU. Rozpouštění lipidového obalu viru inhalací jedlé sody.

Já i manželka jsme si právě prošli koronou. Snažili jsme se uplatnit postupy "samoléčby", o kterých zde píšu.Vir však i přesto utahoval šrouby a v jednu chvíli, když jsem našel manželku v noci na zemi, už jsem se jí ptal, jestli mám zavolat rychlou. Mě nebylo o moc lépe. A právě v tuto kritickou chvíli jsem si vzpomněl na jednu metodu, která dosud nebyla uvedena v současném MANUÁLU NÁPRAVY ŠKOD A LÉČBY. Je to metoda inhalace jedlé sody. Jakmile jsme zahrnuli do naší samoléčby i tuto super-jednoduchou, ale o to více logickou metodu, začalo se nám ulevovat v řádu dvou či tří dnů. K tomu se přidala účinnost i ostatních přípravků a pak už to šlo jen a jen tím správným směrem.

JAKÝ JE POSTUP? 1x až 3x denně se inhaluje (v našem případě 10 minut) zhruba jeden litr obyčejné vody, která prošla varem a v níž je rozpuštěná jedna polévková lžíce obyčejné jedlé sody. Stačí pouze kastrol a osuška kolem hlavy a inhalovat dokud je voda horká.

CO JE SMYSLEM INHALACE JEDLÉ SODY? - Smyslem je působením teplotou a jedlou sodou rozpouštění tukového lipidového obalu viru a jeho následné teplotní zničení a také jeho nefunkčnost díky ztrátě jeho tukového obalu.

KDY A JAK DLOUHO TO MÁ SMYSL PROVÁDĚT. Navrhovatel či objevitel této metody říká, že to má smysl jak v případě prevence, tak v případě počátku nemoci. V našem případě jsme to však s manželkou uplatnili až v pokročilém stadiu, a přesto byl efekt tak pozitivní. Inhalaci jsme prováděli asi 5 dní. Pro férovost musím dodat, že po třech dnech těchto inhalací jsme měli oba velmi sucho v ústech a velmi málo slin. Bylo to docela nepříjemné, ale byla to maličkost proti přínosu. Tato vysušenost je však důvod, proč bych tuto inhalaci nedělal dál a dál jen tak, když bych nemusel.

SLOVA PŘÍMO OD OBJEVITELE. Gennadij Vasiljevič Judin (doktor medicínských věd, profesor transplantolog)

Tuto metodu navrhl již 1. 5. 2020. Cituji jeho slova:

"COVID 19 je molekula RNK, pokrytá lipidovým (tukovým) obalem. Při teplotě 60 stupňů zahyne během 10 minut. Prvních 4 - 6 dní proniká do lidského organizmu vzdušně kapénkovou cestou. Viry se nacházejí ve slinách ústní dutiny a v hlenu nosohltanu, odkud se také berou pro diagnostiku nákazy. Při nádechu viry dále klesají dýchacími cestami a pronikají do alveolárních buněk, mimo něž nemohou existovat. To vede ke vzniku zánětu plic a v konečném výsledku k nekróze plic.

Navrhuji: zničit a inaktivovat viry, které ještě nepronikly do buněk, působením teploty 80 až 90 stupňů a nejprve rozpustit jejich lipidový obal sodou. Dělá se to následovně. Lékař infekčního oddělení, který je celý den v kontaktu s pacienty nakaženými COVID 19, přichází domů, myje si ruce dobrým mýdlem, potom nalije do čajníku 1 litr studené vody z vodovodu, nasype do ní 1 polévkovou lžíci jedlé sody a přivede roztok k varu. Potom skloní nos a ústa nad čajník a vdechuje páru po dobu 15 minut.

Je jasné, že takovou inhalaci může kdykoliv dělat každý a spolehlivě tak inaktivovat všechny viry, které se dostaly do úst a nosohltanu. Soda přitom rozpouští lipidový obal viru a horká pára ve slinách a hlenech doslova nahaté viry uvaří. V případě pochybností je možné proceduru opakovat, aniž bychom organizmu způsobili nějakou škodu.

V naší vesnici se léčily všechny nemoci z nachlazení u dětí i dospělých stejným způsobem: dýchala se pára nad hrncem svařenými bramborami. A až moje negramotná babička Paša, která pracovala jako služka, se u pánů naučila tuto metodu se sodou a ta se stala v naší rodině tradicí již po více než sto let."

Osobní lékař prezidentů a mocných Dr. Zelenko o covidové genocidě

Dr. Vladimir Zelenko poskytl rozhovor Izraelským Rabínům ohledně vakcinace. Nad slovy tohoto světově proslulého špičkového lékaře by se měli zamyslet všichni. On sám říká, že svými slovy nemá co získat. Říká, že naopak může jen ztratit. Říká, že je mu velmi intenzivně vyhrožováno smrtí. Říká, že může přijít o život, jeho rodina může přijít o život. Může přijít o finance, může být blokován odborně i mediálně. Přesto nedokáže mlčet. Jeho hodnocení Vakcinace je zdrcující. Říká, že vše, co tvrdí, že to vše může podložit tvrdými daty a dokumentací. Kdo chce strkat i nadále hlavu do písku, jistě tak může činit i nadále. Počet a závažnost informací, které odhalují "jiné" skutečnosti o vakcinaci a které pochází od uznávaných odborníků, poslední dobou natolik zesílil, že jen těžko mohou zastánci očkování nadále argumentovat vládními informacemi. Vládní informace ohledně různých počtů, či závažnosti situace, anebo bezpečnosti mRNA vakcíny, to vše je překroucené. Nejsou relevantní a nemohou složit jako relevantní základ pro argumentaci zastánců vakcinace.


Rabíni: Dr. Vladimir Zelenko. Dr. Zelenko je více jak 20 let atestovaný rodinný lékař. Jeho pacienti ho popisují jako rodinného lékaře pro tisíce rodin, a je lékařským poradcem v Kiryas Joel v New Yorku Dr. Zelenko je nyní slavný za svůj Zelenko protokol, který zachránil bezpočet životů po celém světě. Takže... vítejte, dr. Zelenko, děkujeme vám za to, že jste se k nám připojil. Byl bych rád, abyste se vyjádřil k našemu tématu, prosím.

Dr. Zelenko: Moc vám děkuji, slyšíte mě? Ano, slyšíme. V rychlosti vám řeknu svoje zkušenosti. Můj tým úspěšně přímo vyléčil 6000 pacientů. Vycvičil jsem stovky lékařů, kteří nyní učí svoje studenty. Jako skupina dohromady jsme úspěšně vyléčili miliony pacientů. Prezident Trump byl mým pacientem, Rudy Giuliani byl mým pacientem, rabín Chaim Kanievsky byl můj pacient. Pan Litzman, ministr zdravotnictví Izraele, byl můj pacient minulý rok. Jen vám říkám, kteří lidé mě kontaktovali se zájmem o péči. Včetně brazilského prezidenta Bolsonara. Moje zkušenost mi dala velmi unikátní perspektivy v přístupu ke covidu-19, což je v podstatě udržet lidi mimo nemocnici. Rád bych... co se týče dětí, jediný důvod, proč byste kdy chtěli dítě očkovat, je když věříte v obětování dětí. Pokud chcete experimentovat na dětech jako s uhlíkem. tak jim dejte tuto injekci. Jinak není žádný důvod... dovolte mi vysvětlit. Kdykoliv vyhodnocujete jakýkoliv lék, musíte se na něj podívat ze tří perspektiv. Je bezpečný? Funguje? A potřebujete ho?

zdroj: www.otevrisvoumysl.cz  , překlad David Formánek

Jen protože máte tu schopnost, neznamená, že ho musíte použít. Musí tam být lékařská nezbytnost... musí být pro něj potřeba. Když se podíváte na CDC, statistika pro děti do věku 18 let, které jsou zdravé, míra přežití pro ně je 99,998 % bez žádné léčby. Tak jak řekl dr. Yeadon, chřipkový virus je pro děti nebezpečnější než covid-19, a on odhadnul, že sto dětí na milion zemře na očkování. Myslím si, že ten počet bude výrazně vyšší a vysvětlím vám proč. Pokud máte věkovou skupinu... slyšíte mě? Ano, slyšíme vás. Pokud máte věkovou skupinu, která nemá žádné riziko úmrtí na onemocnění, proč byste jim chtěli píchnout jedovatou smrtící injekci? Podívejme se, jestli tato věc funguje.

Dvě nejvíce proočkované země na světě jsou Izrael, kde je 85% proočkovanost, a ostrovní národ v Indickém oceánu jménem Seychely, kde je proočkovanost také nad 80 %. Obě země zažívají vypuknutí varianty Delta. Takže... položím vám otázku. Pokud naočkujete... pokud naočkujete většinu své populace, proč tam stále máte případy onemocnění? To zaprvé... zadruhé: proč byste vůbec podávali třetí dávku toho stejného, co nefungovalo v prvních dvou případech? Dobrá... to je s ohledem na to, jestli to funguje, nebo ne. A promluvme si o bezpečnosti, což je skutečný problém. Existují tři úrovně bezpečnosti nebo úmrtí, na které se musíme podívat. Jedna je akutní, druhá subakutní a dlouhodobá. Akutní definuji od chvíle podání injekce po další tři měsíce. Hlavní riziko injekce jsou krevní sraženiny, tak jak řekl dr. Yeadon. Podle institutu Salk... a mimochodem, vše, co říkám, obhájím dokumentací. A prosím, nevěřte mi, měli byste si věci sami ověřit.

Mohu vám poskytnout důkaz pro vše, co říkám. Podle institutu Salk, když člověk dostane injekci těchto tzv. "vakcín", tělo se stane továrnou na výrobu spike proteinu, tvořící biliony spiků, které se přesouvají do vnitřního povlaku vašich krevních cév. Jde v podstatě o malé hroty uvnitř vaší vaskulatury. Jak krevní buňky skrze ně protékají, poškodí se a způsobí sraženiny. Pokud se to stane v srdci, jde o infarkt, pokud v mozku, tak jde o mrtvici. Vidíme, že hlavní příčina úmrtí z krátkodobého hlediska je na krevní sraženiny, a většina z toho se děje v prvních třech nebo čtyřech dní. 40 % se děje v prvních třech dnech po podání této jedovaté smrtící injekce. Nyní... další problém je, že způsobuje zánět srdečního svalu u dětí. Omlouvám se, záněty srdečních svalů u mladistvých. A třetí problém, který je nejvíce znepokojující, je ten, že podle článku New England Journal of Medicine - podle předběžných dat - míra potratů v prvním trimestru... míra potratů u žen v prvním trimestru po očkování se zvyšuje z 10 % na 80 %.

Chci, abyste pochopili, co jsem právě řekl. Míra potratů v prvním trimestru těhotných žen po očkování se zvýší na osminásobek. To jsou předběžná data, která se časem mohou změnit, ale jen vám říkám, jaká jsou nyní. To je nejmenší z problémů. Druhý problém je subakutní úmrtí. Ve zvířecích studiích, které provedly s těmito vakcínami, se ukázalo, že všechna zvířata reagovala dobře v produkci protilátek. Když ale zvířata byla znovu vystavena viru, proti kterému byla očkována, velký počet z nich zemřel. Po prošetření zjistili, že jejich imunitní systém je zabil. Říká se tomu protilátkově závislé zesílení (ADE) nebo patogenní priming, nebo paradoxní imunitní zesílení. Ale jde o to, že spousta těch zvířat zemřela. Můžete tvrdit, že lidé jsou odlišní. Moje odpověď je: Možná ano, ale ty studie nebyly provedeny... vy jste právě tou studií. CEO Pfizeru řekl, že Izrael je největší laboratoří na světě.

Ty dlouhodobé studie k vyloučení... Dr. Luc Montagnier, který získal Nobelovu cenu za medicínu za objev HIV, řekl, že tohle je největší riziko pro lidstvo a největší riziko genocidy v historii lidstva. Riziko reakce ADE u lidí, ke které dochází později, nebylo vyloučeno. Moje otázka je, proč bych očkoval někoho potenciálně destruktivní, smrtelnou látkou, aniž bych tuto věc nejprve vyloučil? A třetí věcí jsou dlouhodobé důsledky. Existují jasné důkazy, že ovlivňuje plodnost. Poškozuje funkci vaječníků. A snižuje počet spermií. To zaprvé... a zadruhé rozhodně zvyšuje množství autoimunitních onemocnění. Kdo ví, jak to v průběhu času sníží věk dožití? A minulý týden vyšla stať ukazující, že zvyšuje riziko rakoviny. Ať se na to podíváte jakkoliv... ať z akutního hlediska, kdy způsobuje krevní sraženiny, zánět srdečního svalu a potraty, nebo ze střednědobého, subakutního hlediska, kdy může vést k patologickým katastrofálním imunitním reakcím, nebo z dlouhodobého hlediska, kdy může vyvolat autoimunitní onemocnění, rakovinu a neplodnost... To je velká obava.

Vlastně to řeknu takto. Současná izraelská vláda se podle mě chová jak Josef Mengele. Izraelská vláda dovolila.. dovolila experimentování na vlastních lidech. A doufám... Že když uvidíte židovský lid v problémech, měli byste se obrátit k rabínskému vedení, protože pokud hlava je nemocná, co očekáváte od těla? Takže... prosím tohle sdružení, aby dalo zájmy židovského lidu nad politiku a cokoliv jiného, co může změnit váš názor. Každý den mi chodí výhružky smrtí, riskuji svůj život, svoji kariéru, svůj finanční život, svoji reputaci, téměř svoji rodinu... vše, jen tím, že tady sedím a říkám vám to, co říkám. Takže... jen to shrnu. Není žádná potřeba po této vakcíně. Ve skutečnosti není potřebná pro nikoho, a vysvětlím to. O dětech jsem už mluvil. Mají 99,998% míru přežití. Mladí dospělí od 18-45 let mají 99,95% mírů přežití. To jsou data ze CDC. Někdo, kdo už prodělal covid a má protilátky, přirozeně vytvořenou imunitu, má mnohonásobně lepší imunitu než je uměle vytvořená imunita skrze vakcínu. Proč bych tedy očkoval někoho jedovatou smrtící injekcí, která tvoří škodlivé nebo nebezpečné protilátky, když už mám zdravé protilátky?

A když se podíváte na vysoce rizikovou skupinu, která úmrtnost 7,5 %... to jsou moje data, která byla první na světě, která jsem publikoval ve studii v recenzovaném časopise, která se stala základem pro více jak 200 dalších studií, které potvrdily moje pozorování, že když léčíte lidi ve správném časovém období, snížíte úmrtnost o 85 %. Takže ze 600 tisíc Američanů jsme mohli 510 tisícům zabránit před hospitalizací a úmrtím. A mimochodem... tyto informace jsem přímo předal bývalému premiérovi Benjaminovi Netanjahuovi v dubnu 2020. Také jsem informoval každého člena vašeho ministerstva zdravotnictví. Takže... moje otázka pro vás je... pokud mohu snížit úmrtnost ze 7,5 % na méně než půl procenta, proč bych používal jedovatou smrtící injekci, která nefunguje, a má otřesné vedlejší účinky? Uvedu vám příklad. Pokud by všichni na planetě dostali covid, a nebyli by léčeni, úmrtnost po celém světě by byla méně než polovinu procenta. Neobhajuji to... to by zemřelo hodně lidí, konkrétně 35 milionů.

Nicméně... pokud bychom se řídili radami některých "globálních lídrů", tak jak Bill Gates loni řekl, že 7 miliard lidí musí být očkovaných, úmrtnost by byla více jak 2 miliardy lidí. Tak se probuďte. Tohle je třetí světová válka. Tohle je na úrovni trestného činu a zlovůle, kterou jsme ještě nezažili... nejspíše za celou lidskou historii. Jsem proti dětskému obětování. A jsem vážně přesvědčen, že Bůh testuje každého člověka. Test je tento... skloníte se přede mnou? Požádáte mě o ochranu? Vezmete svoje strachy a požádáte mě, abych pomohl, nebo poběžíte za vakcínou, za svou vládou tyranů a krutovládců... v podstatě sociopatů. Oni chtějí být bohové... to není nic nového pod sluncem. Tito lidé se nijak neliší od faraonů. Myslí si, že jsou bohové. Skloníte se před nimi? Pokud se před nimi skloníte, tak dobře... ať vás ochrání. Uvidíme, jak to bude fungovat.

Vidím, jak strach žene lidi k věcem, které jsou naprosto iracionální, které nedávají smysl a obětují tak své děti. A ano... vaše ministerstvo zdravotnictví vám lže. Vaše statistiky jsou naprosto zkreslené. Chcete vidět něco skutečného? Existuje web WorldMeters.info. Vyhledejte si tam Izrael a uvidíte, že 20. prosince došlo k obrovskému nárůstu v křivce úmrtí v Izraeli. Víte, co se 20. prosince stalo v Izraeli? Začalo se plošně očkovat. A tohle jsou čísla, která hlásí izraelská vláda, akorát je příliš hloupá na to, aby je utajila. Neexistuje žádné opodstatnění, aby se používala tato jedovatá smrtící injekce, pokud nechcete obětovat lidi. Asi jsem skončil.

Rabíni: Myslím, že po těchto slovech nemůžete říct, že jste skončil. Oceňujeme si vašeho času, bylo to velmi jasné. Děkujeme. Máte nějaké otázky? Mnoho otázek. Jen k tomu, že 2 miliardy lidí by zemřely, pokud bychom naočkovali 7 miliard lidí, podle toho, co jste řekl, že?

Dr. Zelenko: Ne... ne podle toho, co jsem řekl, ale podle toho, co říkají světové odborníci. Když si poslechnete dr. Malona, který vyvinul technologii mRNA, má původní patenty pro vakcínu, on říká, abychom tohle nepoužívali... vláda vám lže. Vedlejší účinky jsou otřesné. Dr. Cahillová z Irska řekla, že podle ní během dvou let 90 % očkovaných lidí zemře. Když Michael Yeadon byl dotázán na tuto věc, řekl, že tak daleko by nezašel. Nevím... možná to nebude 90 %... nebo co to bude? Možná ne dva roky, možná tři roky. A dr. Luc Montagnier, který je držitel Nobelovy ceny za objev HIV, řekl, že tohle je největší riziko genocidy v historii lidstva.

Rabíni: V Izraeli dostalo vakcínu 6 milionů lidí, že? Tři miliony. Takže tři miliony... pokud to vztáhneme na ten počet, měli bychom vidět kolem 500-800 tisíc úmrtí?

Dr. Zelenko: V průběhu času.

Rabíni: Dobře. Dr. Zelenko... zmínil jste studie, které prý ukazují, že tyto (injekce) rozhodně způsobují problémy s plodností, s počtem spermií, a v poslední době studie zkoumající rakovinu, která ukázala, že způsobují rakovinu. Proč vláda tyto studie neukazuje? Vidíme, že vychází studie o tom, že žádné problémy s plodností nejsou, žádné problémy s počtem spermií, žádné problémy s rakovinou. Nejen vláda, ale velká část lékařského průmyslu nám říká, že všechny tyto studie, co říkají, že vakcíny jsou nebezpečné, jsou nesmyslné a jen jsou namířené proti očkování.

Dr. Zelenko: Mohu odpovědět, ano? Každý člověk, kterého jste právě zmínil, pokud spočítáte celkový počet pacientů, které léčili proti covidu, bylo by to nula. Já jsem léčil přes 6000 pacientů. Takže... musíte vědět, s kým mluvíte. A já tu nemám co získat, jen ztratit svůj život. Řeknu vám následující. Ano, byla velmi koordinovaná snaha potlačit informace, které zachraňují životy. Léky jako hydroxychlorochin a ivermektin, což jsou nejbezpečnější léky v historii medicíny, byly potlačeny a v Izraeli už je nemůžete ani získat. Lékaři, kteří se opováží něco říct, co jde proti narativu, jsou cenzurováni, včetně světových odborníků. Například takový dr. Malone, který vyvinul mRNA vakcínu.

On řekl něco proti narativu, a pak mu odstranili účet z každé mediální platformy. Můžete mi říct proč? A můžete mi říct, proč se potlačují informace o vedlejších účincích ve vztahu s touto jedovatou smrtící injekcí? A řekněte mi, proč se vyvíjí tento obrovský psychologický tlak a nátlak na lidi, aby si vzalu tuto injekci? Na tu otázku byste měli odpovídat vy, ne já. Je zde koordinovaná snaha. A Izrael je v přední linii té snahy.

Rabíni: Americká data z VAERSu také neukazují čísla, o kterých tady mluvíte.

Dr. Zelenko: Dobře, teď jste začal... data z VAERSu k dnešnímu dni ukazují 11 tisíc úmrtí a 450 tisíc nepříznivých událostí. Zaprvé... to není dost? Jaká je vaše hranice úmrtí? VAERS už přiznává tato čísla. Existuje whistleblowerka ze CDC, která právě řekla, že to není 11 tisíc, ale 45 tisíc. To není dost? A pak existuje harvardská studie z roku 2009, která ukázala, že se hlásí pouze 1 % skutečných událostí. Mohl bych říct, že možná vyrážky se hlásí mnohem méně než úmrtí. Takže s ohledem na to řekněme, že se hlásí 20 % úmrtí. A to jsem velmi štědrý.

Pokud vezmete 45 tisíc, jak řekla whistleblowerka, nebo i když vezmete 11 tisíc úmrtí, která přiznávají, takže počet je buď 50 tisíc nebo 200 tisíc. Vy si vyberte. A s VAERSem jsou další dva problémy. Mám kolegy, kteří přišli o pacienty po vakcíně. Pokusili se o tom podat hlášení. Systém jejich hlášení odmítnul... bezdůvodně. A další problém, pro který mám také důkazy, je ten, že hlášení, která byla podána, jsou nyní ze systému mazána, a už je nemůžete najít. I když tedy... a tohle mimochodem není spiklenecká teorie, tohle je spiknutí... ne teorie. Kdybych vám před 18 měsíci řekl, že covid-19 je biologická zbraň, řekli byste, že jsem konspirační teoreik. Noe z Bible byl konspirační teoretik, dokud nezačalo pršet. Takže... když vám nyní říkám, že tohle je uměle vytvořená biologická zbraň, je to spiknutí, ale ne teorie. Všichni souhlasí, že tohle bylo uměle vytvořeno. A vím přesně, kdy to bylo vytvořeno, a znám čísla patentů související s modifikacemi.

Ralph Baric z univerzity Severní Karolíny v roce 1999 modifikoval netopýří koronavirus na povrchovém proteinu tak, aby infikoval lidi. Ten výzkum se pak v USA stal protizákonný. Byl penězi daňových poplatníků a Faucim přesunut do Wuhanu, kde ten výzkum pokračoval, dokud nepřišli na způsob, jak modifikovat tento virus, aby byl pro lidské plíce destruktivnější, a aby způsoboval krevní sraženiny. Vzali v přírodě se vyskytující virus, a pomalu v průběhu času v něm udělali dvě změny. Trvalo jim to 22 let... 20 let, aby ho změnili tak, aby infikoval lidi, a aby pak ničil tkáně. Nikdo neříká, že jsem konspirační teoretik. Lidé říkají, že je to konspirace... je konspirace/spiknutí spáchat genocidu. Je pro židovský lid tak těžké uvěřit tomu, že může existovat skupina lidí schopná ničit? Je to válka proti Bohu... na život se můžeme dívat dvěma pohledy.

Buď máte ten pohled, že člověk je stvořen podle obrazu Boha, což znamená, že váš život má svatost. Pokud váš život má svatost, tak máte lidská práva, a pokud máte lidská práva, není vaší nebo mojí věci rozhodovat, kolik lidí by mělo být na planetě, a kdo by měl žít nebo zemřít. Druhý systém či pohled... nazvěme ho Darwinovský eugenický pohled, který se ve skutečnosti vrací až ke Kainovi. Ale ten pohled říká, že ti, co jsou na vrcholu dominantní hierarchie života, mají největší šanci pro přežití. To nevyhnutelně vede ke třem kategoriím lidí. Ubermenschové, menschové a untermenschové. Ti ubermenschové by před 80 lety byli nacisté, což byli potomci árijských bohů, kteří měli tu víru, že je jejich výsadou, jejich právem, rozhodovat o tom, kdo bude žít a kdo umírat. Takže menschové, což byli Anglosasové, Evropané, byli otroci, a untermenschové, což byli Židé, Slované, postižení, cikáni, političtí vězni... ti museli pryč. Zní to jako pohádka, až na to, že to zabilo 200 milionů lidí.

To stejné probíhá nyní, až na to, že to není antisemitské. Nyní je to jiné. Je tu skupina, která má pocit, že vyspěla do vyšší úrovně vědomí, že jejich nová inteligence a vhledy jim umožňuje tyto věci určovat. Nemyslím si, že vyspěli... podle mě jde o degenerované pohany. Podle mě se stali... tohle jsou ti, co dříve uctívali Molocha. Jsou to stejní lidé.

Rabíni: Chápu, že... jen chceme... Samotné CDC... pan Biden také vede vakcinační kampaň. Jsem proti té kampani... ale můžete křičet tolik, kolik chcete, ale v Americe už vakcínu mělo 200 milionů lidí... omlouvám se.

Dr. Zelenko: Tak vám povím o CDC. Prezident Trump vydal vládní nařízení, že každý Američan by měl mít přístup k hydroxychlorochinu. To nařízení šlo přes Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb, ministra Azara, a nakonec skončilo u CDC u dr. Ricka Brighta. Dr. Rick Bright, než aby využil právo implementovat legislativu, která by tento lék zpřístupnila každému Američanovi a každému člověku na světě... protože největší stížnosti, které mi chodily z Izraele, byly: "No vaše CDC a FDA ten lék neschvaluje." Zejména izraelská vláda jen papouškuje to, co dělají Američané.

Takže jelikož Američané nebyli ochotní to udělat, Izrael to také nebyl ochotný udělat. Co tedy udělali? Vytvořilo schválení k nouzovému použití, které omezilo přístup k těm lékům pouze pro hospitalizované pacienty, čímž v podstatě lék odřízli od ostatních pacientů v domácím prostředí. Tohle bylo zdokumentováno samotným dr. Rickem Brightem a dr. Mantreem. Tohle nejsou moje slova, ale jeho slova. A dále... pak odebrali schválení pro nouzové použití pro hydroxychlorochin a použili studii z Lancetu, která ukázala, že hydroxychlorochin lidi zabíjí. Problém s tou studií byl, že šlo o podvod. A Lancet tu studii musel stáhnout, protože byla založená na neexistujících datech.

Ale FDA a CDC tu studii použili poté, co byla stažena. aby zrušili schválení pro nouzové použití. A důvod byl, protože když lék má schválení k nouzovému použití, ostatní léky ho nemohou mít. A o tři týdny později remdesivir, vyráběný firmou Gilead Pharmaceuticals obdržel schválení k nouzovému použití ve tří miliardové smlouvě. Remdesivir neprokázal žádný přínos. Snížil dobu hospitalizace o pět dní, ale bez přínosu na přežití, a stál 3200 dolarů na pacienta a podával se nitrožilně. Léky, které jsem já používal, stály 20 centů za pilulku a podávaly se doma. A ty léky snížily úmrtí a hospitalizace o 85 %. To znamená, že snížily tržní podíl pro remdesivir o 84 %. Takže... CDC není pro mě autorita. Podle Národního zdravotnického institutu (NIH) nemáte léčit covid, pokud nejste v nemocnici a vaše úroveň kyslíku není pod 92 %. Tohle je rada a doporučení vlády, která chce, abyste zemřeli. Po 18 měsících a desítkách studiích, které prokázaly přínos zhruba kolem 85 % z hlediska léčení, snížení hospitalizací a úmrtí, a máte vládní agenturu, která stále vydává takové doporučení, tak taková agentura naprosto ztratila veškerou důvěryhodnost. Ano, naše vlády jsou zkorumpované. Ano, naše vlády se spolčily.

Víte... kdybych tohle organizoval, přišel bych za světovým vůdcem, premiérem nějaké země a řekl: Zde je 500 milionů dolarů. Vložím je na účet, který nikdo nemůže vystopovat. Jen nás poslechněte, a pokud tak neuděláte, zabijeme vaši rodinu. Takže pouze jeden z 10 Židů odešel z Egypta a dostal se do Izraele. To znamená, že pouze 10 % našich lidí je schopných udělat psychologický přechod z otroctví do spásného myšlení. V tom spočívá ten problém. Jde o střet dvou systémů, které nemohou existovat bok po boku. Vědomí orientované na Boha versus ďábla. Nic nového pod sluncem... vše je to stejné. Akorát bojištěm je nyní covid-19.

Rabíni: Moc vám děkujeme, doktore. Chci vám osobně poděkovat, protože jsem použil váš protokol. Měl jsem covid-19. Podařilo se mi dostat váš protokol.

Dr. Zelenko: Jsem rád, že jste se vyléčil... jen si přeji, aby každý další Žid by mohl být jako vy.

Rabíni: Mám stejnou zkušenost... zafungoval u nás za čtyři dny. Děkuji doktore.

Dr. Zelenko: Nemáte zač... proč tedy každý další Žid nemůže...

Rabíni: To je moje osobní zkušenost.

Dr. Zelenko: Ano... ale nejde o mě. Proč nemůže každý další Žid mít stejnou léčbu?


Ryan N. Cole, MD, FCAF: "SPIKE PROTEIN JE TOXIN. ZPŮSOBUJE ONEMOCNĚNÍ"

WHITE COAT SUMMIT - summit amerických lékařských odborníků z 27. 7. 2021 - přednáška klinického patologa: Ryan N. Cole, MD, FCAF

Zdravím všechny, jmenuji se dr. Cole. Je mi ctí tady být s mými kolegy, velkými kapacitami, jak jste už viděli. Jsem poctěn, že mohu být na pódiu s nimi. Jsem rád, že jsem tady také s právníky, kteří bojují za spravedlnost. A je báječné být v místnosti s usmívajícími se obličeji, které nejsou zakryté zbytečnou látkou, která nic nedělá. Kdo je tedy tento lékař na pódiu? Jsem dr. Ryan Cole, jsem certifikovaný anatomický patolog, klinický patolog, hematopatolog... strávil jsem ve škole příliš mnoho let. Také jsem dělal doktorandský výzkum v imunologii, takže imunologiie a virologie je v rámci mého oboru. Pokud chcete znát mechanismy akce, a jak věci fungují, a tak dále, klidně se ptejte. Každopádně... co tedy vakcína a co způsobuje? Dr. Urso narážel na to, že máme obavy z těchto vysokých čísel... co se tedy děje? Vidíme titullky, tak jak už zde bylo zmíněno... "13letá zemřela tři dny po vakcíně." "15letý zemřel na infarkt." V databázi VAERS je zatím 10 dětí... teď už nejspíše více... které zemřely na infarkt. 39letá máma třech dětí zemřela po vakcíně.

A tak dále... takže ty titulky vidíme. Zde je tedy otázka. Člověk by si myslel, že v této době nového viru a nové experimentální... ani to nerad nazývám vakcína... výzkumná vakcína... Falešná vakcína? Dobře... sraženinová injekce, znásilnění jehlou... ať tomu chcete říkat jakkoliv. Dobře, když se podíváme na data z VAERSu, 11 tisíc úmrtí, 12 tisíc úmrtí, 45 tisíc úmrtí? Asi před měsícem vyšla studie o první post-vakcinační pitvě. Z 11 tisíců úmrtí?! Děláte si srandu? Je tohle ještě věda? Ne! Ne, je to lékařská technokracie. Strach, utrpení a injekce... to je vše, co máte mít. Poslouchejte nás, a tohle bude vše, co získáte. Ne! Takže, jak můžeme dělat vědu, pokud se nedíváme. Nemůžete najít něco, co nehledáte. Kde je financování? Nezávislý patolog... dělám spoustu biopsií, diagnostik rakovin a podobně... nikdy si nestěžujeme, že máme příliš mnoho tkání. Když děláte pitvu, dostanete veškerou tkáň. Ale hádejte co? Najdete také všechny odpovědi. Pokud se ale nedíváme, tak je nenajdeme. A pokud oni říkají, aby se tady pitvy nedělali... že za to nemohly vakcíny... tohle nejsou droidové, které hledáte... tady se nedívejte. Takže... jak proboha máme tedy něco zjistit? Kde je financování? Ano, pitvy jsou drahé. Ale pokud můžeme dávat miliardy na propagaci sraženinové injekce pro děti, které ji nepotřebují... Dr. Fauci, kde je financování pro vědu? Dobře... když se na trh uvede nový neschválený lék, terapie, vakcína, musíte použít francouzský právní systém... vinen, dokud se neprokáže nevina. Takže, pokud dojde k nepříznivé reakci, pokud dojde k úmrtí, došlo k ní kvůli té terapii, dokud neprokážete, že nedošlo.

zdroj otevrisvoumysl.cz,  český dabing,  překlad David Formánek

Ale co my děláme? Díváme se opačným směrem. Sledujeme peníze... kdo je za tím? Nevím... nebudu zde konspiračně teoretizovat, nebudu politizovat, ale říkám, že pokud chcete data, pak musíte použít ten francouzský právní systém a říct: tohle za to může, dokud se neprokáže, že za to mohlo něco jiného. A my teď děláme přesně opak. Dobře, co spike protein? Dáváme genetickou sekvenci do těl lidí, a sekvence... směřuje do našeho deltového svalu. Říká se nám, že tam je malý kotvicí protein, a že jakmile se začne množit, zůstává na tom místě... hádejte co? Nezůstává. Existují studie... a ověřovatelé faktů samozřejmě říkají, že to není pravda... jsem vědec... neptejte se novináře, ale vědce.

Tento spike protein nezůstává jen v deltovém svalu, ale cirkuluje ve vaší krvi a přistává v několika orgánech v těle. A víte, co se pak děje? Ten spike protein, bez přítomnosti těla viru... existují studie na laboratorních zvířatech, ve kterých se po píchnutí pouze spike proteinu bez těla viru projevila stejná onemocnění jako onemocnění covid-19. Stejné plicní onemocnění, stejné cévní onemocnění, stejné srdeční onemocnění, mozkové onemocnění. Spike protein je toxin. Takže znovu... proč do lidského těla pícháme něco, co je toxin? Je to toxin! Způsobuje onemocnění. Tohle není vakcína. Dobře, takže víme, že virus... všichni slyšeli o receptoru ACE2. Zde je příklad. Nalevo vidíte buňku, která pokrývá vaše krevní cévy...

Za chvíli vám ukážu graf s těmi receptory ACE2. Na levé straně v té horní a dolní části vidíte hezky hladké linie. Na pravé straně vidíte, co samotný spike protein z vakcíny dělá s mitochondriemi, což je pohon vašich buněk, dávají buňkám energii. Porovnejte hladké a urovnané linie nalevo s tou pravou částí. Tam jsou fragmentované. To způsobila vakcína... ne virus, ale vakcína. Dobře, zde je lidské tělo... vidíte celou řadu míst, kde máme ty receptory ACE2. Zamyslete se teď... oni nám říkají, že spike zůstává v deltovém svalu. Nezůstává, ale cirkuluje. V harvardské studii na 13 sestřičkách prokázali, že cirkuluje alespoň dva týdny. Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA. Takže může cirkulovat ještě déle. Slyšíte... bože, oni zemřeli krátce po očkování. Bylo to dva, tři týdny... víte co? To je spike protein, který stále cirkuluje.

Snaží se nás oklamat a říct: "To nemohla být vakcína, už to byla delší doba." Ne, pokud toxin stále cirkuluje v těle. Ne, pokud toxin stále cirkuluje. Spike protein je tím toxinem... poškození plic, jak jsem zmiňoval. Na levé straně máte zdravou plicní tkáň. Hezké mezery mezi... takto se my patologové díváme na všechny ty buňky, jsme takoví nerdi. Na pravé straně... vidíte, že je mnohem fialovější a modřejší?

To je zánět. Proč? V plících jsou receptory ACE2, spike se na ně váže a to vede k zánětlivé reakci... imunitní systém napadá vaše vlastní tělo. Onemocnění způsobené spikem... onemocnění z vaší vlastní "sraženinové injekce", z výzkumné vakcíny... oni lžou veřejnosti tím, že tomu říkají vakcína. Slovo "výzkumná" nepoužívají... jen, že je nouzově schválená. Ale neříkají jí podle toho, co to je... že je výzkumná, že je to experiment na lidstvu.

A to přesně dělají, a ukazuji vám proč. Spike protein je toxin, prostupuje skrze hematoencefalickou bariéru. Nevím, jak vy, ale mně se líbí, že mám mozkové buňky tam, kde jsou, a ne fragmentované. Proč bychom tedy do lidského těla vpravili toxin, který naruší krevní cévy ve vašem mozku, umožní vstupu spiku, který způsobí zánět... ta mozková mlha, o které slyšíte u covid pacientů... o té slyšíte také u post-vakcinačně poškozených jedinců. Ale ne... ta injekce nikomu neubližuje. Nebylo jediné úmrtí, nebylo jediné poškození... to vám říkají. Je to lež. A tohle je věda. Dobře, pokračujeme. Nahoře vidíte mozkové buňky... ta fialová tam nepatří, to je zánět ze spiku.

A co děti? Srdeční záněty... hádejte co? V srdci je spousta receptorů ACE2. Vidíte ty modré šipky kolem toho bílého?

To je zánět v srdci... to není normální. K tomu došlo po očkování. To je spike protein, který tam přistál... to je vaše imunita, co napadá vaše tkáně. Na pravé straně s těmi červenými šipkami vidíte osrdečník, který obklopuje vaše srdce. Znovu tam vidíte zánět, který tam nepatří. Srdce se po srdečním poškození samo nevyléčí. Tady všechny ty modré tečky na levé straně je zánět. Vidíte tu šedou uprostřed? To je brzké zjizvení. Hádejte co? Jakmile je srdeční buňka poškozena, zůstane poškozená navždy. Nenahradí se jinou srdeční buňku, ale nahradí se jizvou. Řekněte mi tedy, že chcete dětem ve věku 12 let, 5 let, 13 let, 18 let dát injekci... a v naší společnosti nyní vidíme asi 200x vyšší nárůst případů zánětů srdečního svalu. To je dobrý nápad, dejme dětem toxin, navždy jim zničíme srdce.

Zastavte se a zamyslete se nad tím, co děláme. Je to šílenství, které musíme okamžitě zastavit. Tohle je konec... tohle už není dobrá věda. Tohle je útok jedem na naši populaci. A musí se to okamžitě zastavit. Ledviny to stejné... ledviny jsou poněkud důležité. Tři věci v životě... krev cirkuluje, musíte dýchat a musíte čůrat. Pokud ty tři věci neděláte, zemřete. Chcete touto sraženinovou injekcí poškodit svoje ledviny? To také není dobrý nápad. Játra? Ty potřebujete, abyste vše ve svém životě mohli detoxifikovat. Vidíte tu fialovou? To je zánět, nepatří tam..

Varlata... poněkud důležitá pro další generaci, že? I když to vypadá jako hezké srdce, vidíte tu fialovou uvnitř? Zase zánět. To stejné ve vaječnících. Zde je problém. Ve vědeckých materiálech se o tom nepíše... co před námi skrývají? Japonská studie o biodistribuci... chvíli trvalo tuto studii najít.

Dr. Bridle z Kanady byl napadán za to, že řekl pravdu. Lipidové nanočástice, které obklopují malou RNA, kterou vpichují do těl lidí... ano, hodně toho zůstane v deltovém svalu, ale také to cirkuluje. Hádejte, kde se rády koncentrují? Ve velmi biologicky aktivním orgánu - vaječnících. V dokumentech a přihlášce Pfizeru se jasně uvádí, že u krys došlo k 16% poklesu plodnosti. Krysy jsou jedny z nejplodnějších savců na planetě, a oni na to... "tohle nejsou droidi, které hledáte. Tady nic nenajdete." Co to dělá s lidmi? Hádejte co? Odpověď je, že nevíme. Protože ještě nemáme dlouhodobá bezpečnostní data. To je v tomto ta tragédie a zločin. Prosazují to... je to experiment, nouzově schválen, není plně schválený. Lidstvo je studií třetí fáze. Někteří moji kolegové zmínili, že covid je onemocnění tvořící sraženiny. Jako lékaři... zejména když si pacienti stěžují na post-vakcinační symptomy, úroveň d-dimeru se v případě sraženin zvýší. Tyto sraženiny nevidíme na rentgenu nebo skenu. Tohle jsou mikro-sraženiny.

Všechny ty snímky se záněty, které vám ukazuji, jsou také snímky mikro-sraženin. Když pacienti mají vyšší úrovně d-dimerů, víme, že se jim tvoří mikro-sraženiny. Tohle je něco, co tady už ostatní lékaři zmínili. Pacient, který už prodělal covid, si vytvořil krásnou imunitu. Oni vám lžou, když říkají, ža tato imunita se nerovná imunitě z vakcíny. Líbí se mi ta analogie, kterou říkal dr. Urso. "Prohlídka před vakcínou." Existuje mnohonásobně vyšší riziko nepříznivé reakce, pokud jste prodělali covid, a pak si jdete pro očkování, čímž hyperaktivujete imunitu, což vás může vážně poškodit... nebo zabít. Dobrá... zopakuji, že nemůžete najít to, co nehledáte. Miliardy dolarů utracených za propagaci... jak jsem říkal, toxinu do lidského těla. Výzkumných vakcín. Znovu se ptám našich agentur a federální vlády... kde je financování skutečné vědy?

Nechtějí, abyste viděli to, co vidíme my. V laboratoři mám na stole tkáně mrtvého muže. Další týden mi přijdou další... hádejte co? Jen pár dní po očkování... 50letý zdravý triatlonista. Jeden z mých oblíbených chirurgů, se kterými spolupracuji, měl druhou dávku... může se rozloučit s ježděním na kole. Dobrá, další obava, kterou jsem už zmiňoval, je, že nemáme dlouhodobá bezpečnostní data. Tohle musíme společnosti zdůrazňovat a stejně tak autoritativním agenturám. Jaké je riziko rakoviny po očkování? Nevíme. Jaké je riziko autoimunitního onemocnění? Nevíme. Jaké je riziko celoživotně poškozené plodnosti? Nevíme. Proč tedy proboha jen tak halabala pokračujeme takovou rychlostí vpřed, aniž bychom tyto věci věděli? Je to naprosto proti vědě. A jde o naprostý útok na nás. Už žádné nucení zaměstnanců.

Jak je možné, že nemocnice a zaměstnavatelé říkají: "Nemůžete pro mě pracovat, pokud nebudete subjektem v experimentu na lidstvu." Vraťte se... k Norimberskému kodexu z roku 1947. Jako národ a lidé tento kodex naprosto porušujeme. Kde jsou miliardy na pitvy? Kde jsou miliardy na prokázání vědy? Znovu se vrátím... kde jsou pitvy? Nikde. Ticho po pěšině. Podvodná média zavrhují jakékoliv nepříznivé účinky nebo úmrtí po očkování. To je problém. A co se stalo s konceptem hnutí "Me Too" a jejich motem: "Věřte všem"? Co se stalo stalo s tím: "Věřte jí. Věřte jejímu příběhu." Co se stalo s tím: "Věřte komukoliv"? Proč nechtějí věřit vědě? Nevěří vědě... oni ji zavrhují. Co se stalo s hnutím hlásající - věřte tomu, dokud to nedokážete vyvrátit? Je pryč. Zmizelo. Dobrá... pár poznámek. Jsou důležité a už mi skoro došel čas. V laboratoři vidíme, že tyto injekce dysregulují vaši imunitní reakci. Máme velmi důležité buňky, které udržují ostatní viry pod kontrolou, udržují rakoviny pod kontrolou.

Existují tzv. CD8 zabijácké T-buňky. Existuje studie z Německa a Nizozemska, která zjistila posunutý imunitní profil... a jejich závěrem bylo: "Vidíme znepokojivý vzorec v buňkách, které normálně potřebujeme k boji proti těmto ostatním věcem, ale nevíme, jak dlouho ten posunutý vzorec trvá." Je to jako mít osm blokařů v přední linii... tohle je Texas, můžeme mluvit o fotbale. Mít osm blokařů vpředu a tři nebo čtyři ochromit. Ale odpověď je, že nevíme, jestli budou ochrnutí po zbytek utkíání nebo zbytek své kariéry. A co dále v laboratoři vidíme, je nárůst virů rodiny Herpes jako Molluscum, lidský papillomavirus... různé viry. Mononukleóza a další viry, které se znovu aktivují. Znovu se aktivují v úrovních... a já jsem patolog, takže to vidíme v laboratoři a já vidím první signály... hádejte, co dalšího dělá ta buňka CD8 a některé receptory na těch T-buňkách, říká se jim toll-like receptory a mají určitý vzorec. Udržují rakovinu pod kontrolou.

Za posledních šest měsíců jsem v laboratoři zaznamenal 10-20 násobný nárůst rakoviny dělohy. Každý rok si zaznamenávám data. Posledních šest měsíců... kdy jsme začali očkovat? V lednu 2021. Jak velký nárůst nádorů a rakovin uvidíme v dalších několika letech? Nejspíše velký. Jaká je skutečná odpověď? Nevíme to, a to je v medicíně někdy nejupřímnější odpověď. Že nevíme. Lékař, který vám říká, že vše ví... nevěřte mu. Najděte si nového lékaře. Nárůst latentních virů, atd. Každopádně... vím, že už nemám čas na otázky. Moc vám děkuji. Bůh vám žehnej.

Překlad: David Formánek


ČESKÁ LÉKAŘKA ODMÍTLA OČKOVAT DĚTI 12+

Děkuji paní doktorko, děkuji za vaši odvahu, za váš zdravý selský rozum, za elementární lidskost, za to že jste

Česká lékařka MUDr. Anna Urbanová, vědomě a odůvodněně odmítla očkovat děti 12+ covid vakcínami. Níže cituji text jejího odůvodnění. Na obrázku uvidíte originál vyvěšený na dveřích ordinace.

Citace:

"Vážení rodiče. Už je možnost očkování dětí 12+ na onemocnění covid 19.

Jelikož se jedná o EXPERIMENTÁLNÍ vakcínu s podmínečnou registrací v nouzovém režimu, s neznámými dlouhodobými následky (po 2 - 10 i více letech) s možným postižením plodnosti , podle odborných informací děti a mládež NEJSOU cílovou populací viru SARS-COV 2 a pokud náhodou v mizivém procentu onemocní, pak mají lehký průběh.

Proto velmi DOPORUČUJI: dobře si rozmyslete, zda své děti necháte naočkovat jen proto, abyste mohli do zahraničí a kvůli jiným výhodám.

Já osobně dle svých dlouholetých zkušeností NEHODLÁM nést odpovědnost za možné dlouhodobé postvakcinační následky, a proto odmítám svým pacientům tuto vakcínu aplikovat. Pokud se přesto rozhodnete pro vakcínu, pak je nejvýš žádoucí konzultace, ev. Odběr protilátek.

MUDr. Urbanová"


OXID GRAFENU V m-RNA VAKCÍNÁCH

(A NÍŽE JE TAKÉ DŮLEŽITÉ INFO, JAK ČISTIT TĚLO OD GRAFENU)

Oxid Grafenu, Grafen. Supermoderní objev nanotechnologie. Je to organizovaná uhlíková mřížka, tvořená přímo jednotlivými atomy uhlíku. Grafen může být vodičem elektřiny. Grafen má magnetické vlastnosti. Grafen je 4000 x pevnější než úžasný Titan, Grafen odolává teplotě přes 900° Celsia. Grafen je proto zkoumán jakožto hledané možné rozhraní mezi biostrukturami člověka a elektronického stroje. Oxid Grafenu má však ještě jednu důležitou vlastnost, JE PRO ČLOVĚKA JEDOVATÝ.

V přiloženém videu se dozvíte bližší podrobnosti. Má 22 minut, takže se to dá lehce zkouknout. Já zde vyzdvihnu textově jednu pasáž, která mě velmi zaujala. Ale je tam toho víc. Nemohu samozřejmě všechno vědět. Pokud však však vznikne závažná indicie k prozkoumání, měl by si to každý dál prozkoumávat podle svého uvážení. Doporučuji shlédnout a pak si věci dále ověřovat po své vlastní linii.

Pasáž z rozhovoru. Je to téměř doslovná citace:

Karen Kingston - bývalá zaměstnankyně Pfizeru, dnes analytička pro průmysl farmaceutických a lékařských přístrojů, analyzuje duševní vlastnictví v daném oboru, a analyzuje právní prostředí pro lékaře a dělá klinické analýzy. Keren Kingston říká, že je dnes velice těžké si najít a dohledat spoustu informací ohledně vakcín, a ještě těžší je následné propojování jejich vzájemných souvislostí. K. K. říká, že mainstreamová média nám lžou a sociální prostředí pravdu blokují, a proto si lidé musí věci ověřovat sami.

K. K. např. uvádí, že supermoderní látka Oxid Grafenu, která je pro člověka jedovatá, je součástí očkovacích látek. Říká, že to je nevyvratitelný fakt a že to je na 100%, a že to může kdykoliv dokázat.

K.K. říká, že je důležité vědět, že všechny mRNA vakcíny obsahují PEG-LICované nano-lipidové částice. K.K. říká, že např. v patentu Moderny se píše, že injekce obsahuje formulaci nano-lipidové částice. V patentu se píše o různých složkách a různých PEG-LICovaných formulacích, které mají alfanumerický kód. Dají se také nalézt i v dalších dokumentech podaných odpovědným registračním úřadům a také v testech pro třetí fáze Moderny a Pfizeru.

Samotný patent Moderny má 193 stránek + přílohy. K. K. říká, že v patentu však není uvedená žádná zmínka o Oxidu Grafenu, protože to je obchodní tajemství. Obchodní tajemství nejsou veřejnosti dostupná. Oxid Grafenu není v patentu uveden. Je tam uvedeno "vše", kromě něj. K.K. říká, že Oxid Grfenu je jedovatý a že se to o něm ví a že to může být důvod, proč tam není uvedený. Dalším důvodem utajení podle K.K. může být skutečnost, že Oxid Grafenu je hlavní složkou hydrogelu, což je tekutá šablona umělé inteligence, kterou E.M. a B.G. využívají ve svém výzkumu, za účelem vytvoření rozhraní mezi lidmi a internetem. K.K. uvádí, že pomocí tohoto očkování se zjišťuje, kolik toho lidé vydrží a že každých 6 měsíců dalšího očkování jen zvyšuje testování vyšší hladiny látky v těle.

K.K. říká: že PEG LICované nanočástice jsou ve všech mRNA vakcínách. Jsou tam 4 lipidy. První je cholesterol (v krvi), fosfolipid (na buněčné membráně, umožňuje její propustnost), ionizovatelný lipid, který dává kladný náboj, aby mohl mRNA proniknout do buňky, a pak je tam PEG LICovaný lipid. Vytvořili je, protože mRNA je nestabilní. Ať jde o syntetickou, nebo zvířecí, nebo lidskou. Je velmi nestabilní. 26° Celsia ji zabije, Slunce ji zabije, pokud na ni dýchnete zemře. Zemře sotva se dostane přes oblast nosohltanu, jakéhokoliv zdravého jedince. Sliny ji zabijí. mRNA sama o sobě nemůže přežít, proto potřebuje tuto biosféru, kterou pro ni vytvořili, proto máme tyto 4 lipidy ... a pak tam dali OXID GRAFENU. Oxid grafenu je 4000 x silnější než Titan a dokáže odolat teplotě 926° Celsia. Takže vzali tento velmi nestabilní Virus s jednou šroubovicí, a udělali ho nezničitelný. PEGlicovaný lipid je vyráběný společností Sinopec (má sídlo v Číně).

K.K. popisuje neuvěřitelně různorodé a zavádějící označování pomocných látek ve vakcínách v různých technických listech výrobců vakcín. Jedna a ta samá látka je jinak značená v dokumentech podávaných k registraci pro různé státy. Díky tomuto důkladnému zahalování a matení, je nesmírně obtížné dohledat pravou podstatu látky.

Zde můžete shlédnout celý rozhovor. Je dabovaný na otevrisvoumysl.cz jak v češtině, tak i s titulky.

A JAK SE ČISTIT OD GRAFENU?

Snad jako vždy nám nejvíce pomáhá obyčejný selský rozum, cit a zkušenosti. Nic nepřehánět, od každého trochu, zelenina, ovoce, pohyb, důvěra ve Stvoření a z toho vyplývající se nestrachování se. RaDost ze života. To jste však určitě ve spojitosti s Grafenem nechtěli slyšet.

Skutečně existuje velmi účinné odbourávání Grafenu v těle. Dnes už víme, že existují dva velmi významné zdroje degradující Grafen. Objev Kagana a spol ukazuje, že jedním zdrojem je lidský enzym myeloperoxidáza (hMPO), zeleně zbarvený útočný protein bílých krvinek. Je to slušně fungující "bojová látka" (spouští tvorbu kyseliny chlorné a tyrosilového radikálu, vesměs účinných jedů proti bakteriím). Je to tedy jakýsi "poddruh" bílých krvinek, který nás umí léčit nejen od bakterií, ale i od Grafenu. Je tedy dobré dělat maximum pro naše krvinky.

KŘEN JAKO LÉČBA A OCHRANA PŘED GRAFENEM. Vědecký tým kolem Kagana se snažil vyvinout technologie odstraňující následky nehod při výrobě nanotrubiček Grafenu. A Heuréka, objevil něco úžasného. Zjistili, že to dokáže jeden z enzymů, nacházející se v křenu !!! Myslím, že se vyplatí to vědět. A stará selská pravda: "od každého trochu", je prostě moudro nad všemi moudry.


JEN BLÁZEN BY SOUHLASIL S ČASOVANOU BOMBOU VE SVÉM TĚLE

Aktuální informace: Byl jsem upozorněn, že české MInisterstvo Zdravotnictví používá zavádějící označení Spike Proteinu, protože Spike protein označují jako S protein. Jinými slovy S Protein a Protein S mají být dvě naprosto odlišné věci. Proto se já osobně musím více zahloubat nad podstatou řádků níže ohledně srážlivosti krve a podrobit vše větší kritice a seberktice. To samozřejmě nic nemění na skutečnosti, že mRNA strukutry jsou v tělech člověka časované bomby, které mohou neustále anebo kdykoliv nárazově negativně škodit a negativně ovlivnit tělesné procesy.

Dovolím si umístit zde tři naprosto různé reakce na tuto problematiku. Jsou tak různé, jak jen může být různý život kolem nás.

1) prof. RNDr. Jan Konvalinka, CS. Citace: "To je jiny protein S, proboha, ten nema s virovym proteinem nic spolecneho! Popletl jste dva proteiny vinou jejich podobneho nazvu. Virovy spikovy protein (S protein) nema s lidskym proteinem S nic spolecneho, maji jen podobne jmeno. Prosim, opravte to, muze to zbytecne vydesit spoustu.  lidí. Dekuji."

2) Lada Engová. "Ja nemám ráda vulgarismy, nicméně pro tentokrát to řeknu, bez té omáčky kolem. Nikdo z nás, pokud nejsi diplomovaný biolog, těmhle věcem ve skutečnosti pořádně nerozumí a já se*u na to, jestli je to Spike-protein nebo s-protein, jestli v tom je či není grafem atd.atd... Mě jednoduše mé srdce a má intuice jasně říká, že tohle rádoby očkování je prostě hodně špatně. Neunesla bych, dát se očkovat tímto svinstvem. Proč? Protože pro mne by to znamenalo odvrátit se od Boha, od své přirozenosti, podstaty, lidství, duše...... Něco takového by mě vnitřně (duševně)...roztrhalo na kusy."

3) A názor autora příspěvku. S Protein a Protein S mají být tedy dvě naprosto odlišné věci. OK. Musím se proto více zahloubat nad podstatou řádků tohoto příspěvku, např. ohledně srážlivosti krve atd. a podrobit vše větší kritice a sebekritice. To v mém vnímání však nic nemění na skutečnosti, že mRNA strukutry vnímám v těle člověka jako časované bomby, které mohou neustále, anebo kdykoliv nárazově negativně působit a pracovat. Ať už vědci pozorovatelně, anebo i různými dosud neznámými mechanismy. Kdo je pak později schopen dohledat a říct, zda něco v těle hůře fungovalo, než fungovat mohlo? Můj otec (ročník 36) cca před rokem, podle jeho vlastních slov, si prodělal koronu. Lehl a týden se nemohl ani postavit. Překonal to však a paradoxně se další rok cítil velmi dobře. Všechny testy měl neustále negativní. Pak byl očkován. Věřil tomu. Za měsíc a něco, zcela nečekaně, ve spánku odešel. Kdo kdy dohledá, co přesně se dělo v jeho těle, zda nějaké nepřirozené procesy nebyly přitěžující příčinou? Nejde to dohledat. Jde však být preventivně obezřetný a neskákat hned do všeho co se nám cpe. Otec tomu věřil. Tedy v pořádku. S mojí důvěrou je to však už jinak.


text původního článku:

Jedna indicie v kovidových diskuzích mě přiměla, abych tady úplně na plnou hubu uvedl jednu podstatnou věc. Dokonce, abych ji zde doslova zakřičel, protože mi přijde, že je kolem toho celkově takové divné "blbé" ticho. Přitom to je zcela zásadní věc.

Když budete hledat na webu, co je vlastně ten tolik zmiňovaný Protein "S", tak na stránkách Ministerstva Zdravotnictví se dozvíte že... cituji: "Spike protein neboli S protein je charakteristický protein vyskytující se na povrchu viru SARS-CoV-2. Tento protein si v roce 2020 vydobyl zvláštní pozornost, neboť proti němu jsou namířeny moderní mRNA vakcíny."

Takže podle autority nejvyšší v naší zemi, vyznívá info o "S" proteinu (které je určené pro širokou veřejnost), takovým způsobem, jakoby byl něčím špatným a nežádoucím a je navíc úzce spojovaný s Covidem.

Z této informace jasně vyplývá, že je dobré se proteinu "S" zbavit a že je dobré proti němu bojovat. Nemůžeme se pak divit, že na vyhledávání a ničení struktur proteinu "S" jsou zacíleny m-RNA "vakcíny." V tomto kontextu, pak m-RNA "vakcíny" vypadají jako ti správní kladní hrdinové. Černá nebo bílá. Bum bum, šup, šup, A JE TO. "Tečka" za koronavirem.

Protein "S" však není tím, co se nám tak hloupě předkládá. Všichni přece víme, že nic není černobílé a že jedna a ta samá látka může být jak prospěšná, tak i nežádoucí, vždy podle kontextu použití.

Podívejme se proto do mnohem hlubší, lékařské definice proteinu "S".

Cituji wikiskripta.eu: "Protein S je vitamín K-dependentní plazmatický protein tvořený v játrech, který hraje důležitou úlohu v inhibici koagulace. Je kofaktorem aktivovaného proteinu C, se kterým vytváří komplex. Protein C ve vazbě na protein S inaktivuje aktivované faktory V a VIII."  Zde uvádím zdroj

Ale ale, copak to tu máme? Máme tu něco, bez čeho nemůžeme být ani zdraví, a dokonce ani mezi živými. To je silná káva.

Mými laickými slovy (odborníkům se omlouvám) to znamená, že Protein S hraje klíčovou roli ve správném řízení fungování srážlivosti krve. Moudré tělo si neustále, podle dané situace, nastavuje správnou úroveň srážlivosti krve.  Zde zdroj informací o fungování srážlivosti krve

A pamatujete si ještě, jaké byly (a stále jsou) příčiny některých zemí ohledně pozastavení "vakcinace" určitými vakcínami? Těmi příčinami jsou úmrtí (např. hodně u mladých žen). Konkrétně taková úmrtí po vakcinaci, kde hlavní podezřelou příčinou z úmrtí (nebo dokonce potvrzenou hlavní příčinou) jsou krevní sraženiny.

Tedy nesprávné fungování srážlivosti krve. Vidíme tedy, že se to již děje. Nyní si však všímáme pouze jen těch křiklavých případů. Pokud se však v těle člověka bude projevovat, byť jen částečná či občasná porucha srážlivosti krve, rozprostřená do deseti, či dvaceti let, nebo do zbytku celého života, kdo si to pak za x let, po vakcinaci spojí s m-RNA "vakcínou", která proběhla v nějaké historické době? Zcela určitě už nikdo.

Hlavní potíž je v tom, že když nám něco začne přepisovat genetiku v těle, a to tak, aby se vyhledávaly a narušovaly struktury proteinu "S", tak tyto procesy mohou v těle probíhat s různou intenzitou i nadále, po mnoho let, nebo nezřídka i po zbytek života. Způsobů a důvodů, jakou cestou k tomu může docházet je více, neboť tělo a genetika je neuvěřitelně komplexní systém. Právě proto se musí tyto dlouhodobě nevyzkoušené "moderní vakcíny" typu m-RNA teprve dlouhodobě pozorovat a zkoumat, a právě proto jsou označované jako experimentální a mají status dočasně povolené "vakcíny"

Otázka, kterou křičím kolem sebe, tedy zní: CHCETE EXPERIMENTOVAT VE SVÉM TĚLE S DLOUHODOBÝMI PORUCHAMI SRÁŽLIVOSTI KRVE? Pokud někdo i po těchhle informacích řekne ano, třeba kvůli cestování, tak je podle mě blázen.

Jestli se nemýlím, tak špatná srážlivost krve (ucpané cévy atd) jsou jednou z hlavních příčin úmrtí obecně. Kdo by pak dokázal rozpoznat, že příčinou bylo narušení přirozeného fungování proteinu "S" neboli K vitamínu, který se nám tvoří v našich moudrých játrech.

A to se tu bavíme pouze o poruchách srážlivosti krve. Dovedu si představit, že správné fungování vitamínu K, produkovaného našimi játry, je veledůležité i pro mnoho dalších vnitřních procesů.

P.S. Dřív měli lidé blázny v úctě. Říkávalo se, že žijí v jiném světě, že žijí v napojení. Mě však ti současní "blázni" připadají spíše odpojení.


V HOLANDSKU S 83% PROOČKOVANOSTÍ SE VIR ŠÍŘÍ NEJRYCHLEJI

PROOČKOVANOST 83% A PŘITOM VYSOCE RIZIKOVÁ ZEMĚ? a NAOPAK PROOČKOVANOST POUZE 20% A PŘITOM NÍZKÁ RIZIKOVOS?

Co že to je za nesmysl?

Ale kdepak. Jsou to čerstvá oficiální data a přímo z úřadu nejpovolanějšího. Jsou to AKTUÁLNÍ OFICIÁLNÍ DATA Z EU (ECDC) z 23. 7. 2021. ECDC = Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemoc.

 • HOLANDSKO JE AKTUÁLNĚ NEJPROOČKOVANĚJŠÍ ZEMÍ - 83%. Podle statistik ECDC si nejlépe vede Belgie a Nizozemsko, kde dostalo aspoň jednu dávku vakcíny skoro 83 procent dospělých. Zdroj zde
 • HOLANDSKO BYLO AKTUÁLNĚ OZNAČENO JAKO VYSOCE RIZIKOVÁ ZEMĚ S VYSOKOU MÍROU RIZIKA ŠÍŘENÍ KORONAVIRU (spolu se Španělskem nejhorší v EU) Zdroj zde

a naopak podle stejného zdroje:

 • BULHARKO A RUMUNSKO JSOU AKTUÁLNĚ ŘAZENY MEZI ZEMĚ S NEJMENŠÍ PROOČKOVANOSTÍ V EU (cca kolem 20%)
 • BULHARKO A RUMUNSKO JSOU AKTUÁLNĚ ŘAZENY MEZI ZEMĚ S NÍZKÝM RIZIKEM.

Nedávno jsem na FCB psal o té naší krásné žumpě lidské. Jsme zaplaveni informacemi. Ale je to žumpa. Čemu má pak člověk věřit? Nejhůř na tom budou zřejmě nejvíce vystrašení lidé.

Jediné, co můžeme skutečně dělat je zapojit vlastní cit a srdce, a zkušenost se selským rozumem. A co vidí selský rozum? Že vlády očkování lidem vnucují. Něco tedy někde pěkně smrdí. Co říká cit? Že nechat si vpravit do těla něco, o čem nic nevím, a o čem čtu jen samé rozporuplné informace, mě nenechává klidným. Není to důvěryhodné. A co napovídá selský rozum? Že bohatí bohatnou závratným tempem a že se jedná o tak obrovský byznis, že si ho nelze ani představit. No schválně: Jedna vakcína = cca 300 Kč a jedna velká firma jich vyrobí a prodá světu cca 10 miliard. To je celkem 3.000.000.000.000 Kč. Já si takové peníze už ani neumím představit. Kolik lidí bych asi za takové peníze různě po světě ohnul, aby mi zobali z ruky a říkali jen to, co chci právě já, že? Toto mi napovídá selský rozum. Buď opatrný člověče, je to mega-byznis. O nějakou "pravdu" a o dobré úmysly, se tu nejedná.

A máme tu ještě informace od lidí, kteří z toho nemohou finančně profitovat. Mohu tedy zkoumat jejich pohledy, jako alternativu k vládním propagandám.

Jedním takovým je Dr. David Martin, odborník na patentové právo. V rozhovoru níže s německým právníkem dr. Fuellmichem sdílí šokující fakta o dnešní situaci kolem koronaviru. Více ve videu. Překlad Dana Faltusová a Josef T.

Textový přepis celého rozhovoru pro případ, že by byl smazán najdete zde  , a odkaz na originální článek zde

Krátká textová ukázka z rozhovoru:

"Co je víc problematické a co je vlastně nejvíce neslýchaný problém je to, že Anthony Faucimu a NIAID (Národní institut pro alergie a infekční nemoci) přišla flexibilita koronaviru jako potenciální kandidát pro HIV vakcíny. Takže SARS vlastně není přirozený vývoj zoonotické úpravy koronaviru. Anthony Fauci v roce 2009 vlastně financoval výzkum na univerzitě v Chapel Hill v Severní Karolíně specificky pro to, aby se vytvořil, a nemůžete dělat nic jiného než naříkat nad tím, co teď přečtu, protože to pochází přímo z patentové přihlášky podané 19. dubna 2002, a slyšeli jste datum správně, 2002, kdy NIAID vytvořila infekční koronavirus s vadnou replikací, který byl specificky zaměřený na lidský plicní epitel. Jinými slovy, my jsme SARS vytvořili."


MOUDRÁ a ALARMUJÍCÍ SLOVA MUDr. SONI PEKOVÉ PhD

KDO CHCE, K TOMU TYTO INFORMACE JISTĚ DOPUTUJÍ.

SLOVA SKUTEČNÉHO ODBORNÍKA V MOŘI CHAOSU. MUDr. Peková o viru a m-RNA vakcínách atd. Vřele doporučuji shlédnout celý rozhovor. Textově zde pro ukázku uvádím jednu její odpověď na jednu z mnoha otázek

OTÁZKA NA MUDr. Soňu Pekovou PhD.: "Je vakcinace m-RNA technologií dostatečně bezpečnou technologií pro masové nasazení?"

DOSLOVNÁ CITACE JEJÍ ODPOVĚDI: "Absolutně není bezpečná. To nemá precedens. To se vlastně nikdy nepoužívalo tyto vakcíny, ani ve zvířecím světě, natož lidském. To je vlastně panglobálním experimentem, co vakcína m-RNA udělá. Nikdo to netuší, prostě může mít nějaké predikce v laboratoři, ale to co to udělá ve finále a na lidech, nikdo to netestoval, takže je to úplně experimentální věc, kde nutno teda očekávat experimentální výsledky. Ty m-RNA vakcíny mají ti vědci co dělali in silico predikci, jaké potenciální neblahé účinky to může mít, nebo jaké to má charakteristiky biologické třeba, a to jsou recenzované články, ale je jich málo a v této zemi je bohužel totální embargo na tyto informace. Tam se třeba píše o tom, že ten protein, který tam vzniká, ten S, tak má jakési vlastnosti, které vypadají jako prionové, takže může to způsobit nějaké neurodegenerativní onemocnění v dlouhodobějším horizontu. To že mě tady bolí rameno po vpichu, to fakt neřeším, ale řešila bych to co bude za 5, nebo 10 let. Spousta lidí hlásí neurologické komplikace, různé obrny. Jestli jsou dočasné, nebo jsou trvalého charakteru... Je to vlastně úplně experimentální věc, která se jaksi z úrovně vlády, z této politické úrovně, tlačí lidem, že je to bezpečné. NEVÍM JAK POLITIK MŮŽE VĚDĚT, ŽE JE TO BEZPEČNÉ, KDYŽ TO NEVÍ ANI TEN ODBORNÍK, KTERÝ SE V TOM OBORU LÉTA POHYBUJE.

Jaký to strach z nezávislých slov! Tento rozhovor smázli na YouTube a také na Vimeo. Tak zde snad už vydrží


VÝBUŠNÁ ZPRÁVA - UMĚLÝ PŮVOD VIRU

Druhý nejprodávanější deník v Británii (Daily Mail) uveřejnil 28. 5. 2021 výbušnou zprávu. Dle nové studie našli vědci ve vzorcích COVID-19 tzv. "jedinečné otisky prstů", které podle jejich tvrzení mohly vzniknout pouze při manipulaci v laboratoři. Deník čerpá informace z 22ti stránkového dokumentu dvou vědců (brit Angus Dalgleish a nor Birger Sørensen).

Vědci, dospěli k závěru, že sekvence RNA z netopýra a luskouna byly do viru vloženy laboratorně a že COVID-19 "nemá důvěryhodného přirozeného předka", a došli také k závěru, že tvůrci viru zpětně upravili vlastnosti viru tak, aby zakryli své stopy. A pokud někdo zakrývá své genetické manipulační stopy, tak k tomu má samozřejmě i svůj důvod. Jedna a jedna jsou dvě.

Studie rovněž poukazuje na "záměrné ničení, utajování nebo znečištění dat" v čínských laboratořích a konstatuje, že "vědci, kteří se chtěli podělit o svá zjištění, to nedokázali nebo zmizeli."


Až donedávna většina odborníků neochvějně popírala, že původcem viru bylo něco jiného než přirozená infekce přeskakující ze zvířat na člověka.

Česká odbornice na genetiku MUDr. Soňa Peková, tvrdí neochvějně již od samého počátku, že virus Covid-19 je umělého původu a nepochází z přírody. Osobně jsem shlédl její přesvědčivou argumentaci v rozhovoru na ČT. Tehdy ještě ČT nevěděla, co si má jako oficiálně myslet. Již tehdy MUDr. Soňa Peková poukazovala na sekvence, které byly z vědeckého hlediska dokladem umělé genové manipulace.

A někde jsem zaslechl zvěsti, že výrobce nejrozšířenější vakcíny, má přímou finanční účast na laboratořích ve WU HANU. A tato firma měla také nejdříve schválenou právě tu svoji vakcínu. Jedna a jedna jsou dvě.

Zde zdroj v Daily MailZDRCUJÍCÍ FAKTA A PODSTATA VĚCI

14. 5. 2021

Herecký výkon pana Kamase zrovna nemusím, ale fakta a podstata věci jsou zdrcující.

Na serveru manipulatori.cz podrobili toto video kritice. V podstatě nenašli nic konkrétního a jen máchají rukama a minulostí autora. Samotná relevantní kritika faktů a údajů uvedených v tomto videu, se však nekonala. Je tedy zřejmé, že z věcného hlediska není co kritizovat.

Každému tak stačí selský rozum, aby si dal dohromady 1 a 1.

A to, že náš zdravotnický systém a legislativa je v důsledku už z principu věci systémově nastavený proti tomu, co je snahou každého člověka BÝT ZDRAVÝ.

Náš zdravotní systém nás dokáže v podstatě uléčit k smrti. Nejvíce se to ukazuje v právě probíhající korona-pandemii.

ODPOJENÍ DUŠE PO GENETICKÉ VAKCINACI

Díky Danai Colledge (fcb přítel), jsem si mohl přečít jednu konkrétní zkušenost jednoho konkrétního energetického terapeuta v jedné soukromé zprávě. Dostal jsem svolení tento text, zde umístit. Samozřejmě, že to u každého může být jinak. Zde zkušenost terapeuta:

"Ošetřil jsem osobu, která dostala první a druhou dávku vakcíny. S touto osobou jsem již zacházel energicky, ale nevěděl jsem, že již byla očkována. Když jsem zahájil léčbu, všiml jsem si změny, velmi těžké energie v jejích jemných tělech. Nejchladnější bylo, když jsem pracoval na srdeční čakře, spojil jsem se s jeho duší ... No, duše byla oddělena od fyzického těla, už neměla žádný kontakt a bylo to, jako by se jeho duše vznášela ve stavu totálního zmatku, už neměl přímý kontakt se svým tělem a osobností.Jde o vážné poškození vědomí, které ztrácí kontakt s fyzickou částí, tedy s naším biologickým strojem. Během léčby mi tato duše řekla, že už necítí své tělo a že se cítí vznášet se v hluboké nevolnosti. Energie, s níž duše pracovala, tedy energie jejího energetického pole, byla velmi těžká a tyto vysoce znečišťující látky jste cítili prostřednictvím jemných těl. Pokračoval jsem v léčbě vysíláním světla do srdeční čakry, poté do duše člověka. Zdálo se, že duše již nemůže přijímat světlo, frekvenci ani energii. Byla to pro mě velmi silná zkušenost ... Pak jsem si uvědomil, že tato vakcínová látka ve skutečnosti slouží k oddělení vědomí, aby již nemohla interagovat s tělem, které má v životě, kde již neexistuje kontakt, frekvence, světlo, energetická bilance nebo více mysli ... Začal jsem plakat pro tu duši, hluboce mě to dojalo, byl to velmi silný zážitek. Tomu člověku jsem nic neřekl, protože jsem nevěděl, jak to říct a jestli jsem tomu rozuměl.Uvědomil jsem si, že to nejen kontaminovalo jemnohmotná těla nebo fyzické tělo, ale že to bylo něco, co mělo co do činění s naší duší cíleněji: cílem je poškodit a pokusit se zničit kontakt s vědomím. Rudolf Steiner řekl přesně toto: "Nejde jen o kompromitování imunitního systému." Aktualizace - po druhém ošetření osoby došlo k nové změně, ke zhoršení, jak pro tíhu, tak pro energii přenášenou jejím energetickým polem. Především došlo k velmi důležitému snížení frekvence. V současné době nemá jeho fyzická situace ve fyzickém těle žádné příznaky. Pokud jde o situaci, která se projevuje na energetické úrovni a především na duši, došlo k potvrzení, že duše byla vyloučena z fyzického těla. Je to stále spojeno takzvanou šňůrou, ale stále více se potvrzuje, že již neexistuje žádná interakce s fyzickým tělem, ani emocionálně, ani mentálně, již neexistuje žádný typ komunikace. Duše již není schopna řídit tato tři těla, pokračovat v procesu inkarnace a evoluce, právě proto, že tento kontakt byl přerušen. Jelikož se jedná o něco nového, co se nikdy nestalo, vědomí duše neví, co se projevuje, je duše v situaci, kdy neví, proč byla vyloučena. Je si vědom toho, že k tomu došlo po první dávce vakcíny, ale již nemá formu komunikace, už nemůže používat těla, v nichž jsme oblečeni, aby zůstali na zemi. Vývoj a zkušenosti, které osobnost přenáší do duše, všechno bylo přerušeno.


OČKOVAT NEBO NEOČKOVAT ?

OČKOVAT NEBO NEOČKOVAT ?

12. 05. 2021 odpověď Petře Smetanové z facebooku

Krásný den přeji. Postupně jsem dospěl k přesvědčení, že koronavirus je učitel, a to ať už je původu jakéhokoliv. Svět vnímám tak, že duchovní příčiny přesahují naše rozumové znalosti o fungování hmoty a hmotného světa.

Také jsem dospěl k tomu, že není zapotřebí přesvědčovat druhé o vlastní "pravdě."

A je také pravda, že koronavirus udělá s každým zcela úplně něco jiného. Původně jsem koronavirus zlehčoval. Dnes už raději mlčím a v tichosti pozoruji. Je to učitel, který zřejmě s každým udělá právě to, co je zapotřebí.

A také se říká, nikdy neříkej nikdy. Takže dnes vykřikovat: "To já bych se nikdy nenechal očkovat ... " To už také dnes takto nevykřikuji. Přesto mám k principu očkování jako takovému vlastní silný názor. Je můj, nikomu ho nevnucuji.

Vy se však ptáte a žádáte o názor, či argumenty. Zkusím vám tedy naznačit zajímavý úhel pohledu.

Dnes může každý sesbírat hromady informací. Některé jsou vládní, jiné od farmaceutických výrobců (což často bohužel bývá jedno a totéž) a jiné zase nevládní. V každém případě se dají shánět a dávat do souvislostí. Je např. možné sehnat informace od MUDr. Elekové např. zde https://www.youtube.com/watch?v=6QOkls97gKo nebo mnoho dalších https://www.youtube.com/watch?v=sI2NPXD4GVk , hromady dalších kvalitních informací získáte od pana Milana Calábka. Na webu je k dispozici mnoho rozhovorů s ním i jeho stránky https://www.mandala-praha.cz/milan-calabek2/

A mnoho dalších a dalších a dalších. Takže kdo chce, ten si cestu k těm svým informacím najde. Není tedy zapotřebí někoho přesvědčovat. Stačí když člověk, který chce, hledá, a má chuť se něco dozvědět, a pak se také podle toho může zařídit. Tento přístup má stejně největší cenu a přínos.

Máme v Brně Centrum, kde pracujeme na očistě těla, imunitě atd. Moje starší sestra je na tom podobně jako vy. Neví, není si jistá, a tak se mě ptá na očkování. Moje upřímná odpověď mojí vlastní sestře, která potřebuje logické argumenty, je zhruba v tomto duchu:

Kolik existuje na planetě nemocí? Tisíce? Miliony? Kolik nemocí je teprve neobjevených a kolik nemocí se může díky různým vlivům teprve vyvinout? Miliony? Osobně bych řekl, že se jedná o nekonečné množství nemocí.

Principiálně vzato, tedy člověka může zasáhnout jedna z mnoha milionů nemocí. Kterou z nich si nepřeji dostat? Jednu, dvě, třicet, tisíc, nebo jakoukoliv z těch milionů?

Zřejmě lidé nechtějí dostat žádnou z nich. OK. Dejme tomu, že očkovací látka proti nemoci XY bude natolik dobrá, že jí skutečně z větší části zabrání (na nějakou omezenou dobu), a že nemoc XY mě neskolí, a že ji nějak dobře zvládnu. To je však jen jedna stránka věci. Druhá strana téže mince je, že mi onen vakcinační chemický koktejl (s RNA potvorami a vloženými DNA sekvencemi a zprávami včetně těžkých kovů atd atd) částečně sníží kvalitu imunitního systému, protože onen chemický koktejl tělo do určité míry zatíží a poškodí. Takže např, o 80% zvýším šanci na to, že na nějakou dobu nemoc XY lépe zvládnu, ale kvalita imunitního sytému a mého celkového zdraví klesne o 10%.

Kolikrát tedy moje tělo snese snížení kvality imunitního systému a zdraví o pouhých 10%? Nejvíce 10x. Při jedenácté vakcíně přichází kolaps imunity. A platí, že nejsem 11x více ochráněný ani 11x zdravější. Naopak po kolapsu jsem ohroženým druhem. A co zbylých 5 milionů nemocí, proti kterým jsem se nevakcinoval?

Například Klíšťata. Lidé se nechají očkovat "proti klíšťatům". To je jakoby jsme se chtěli nechat očkovat proti krávám, nebo proti želvám. Lze se však nechat očkovat proti Klíšťové encefalitidě. To už ano. Ale co třeba Borelióza? Proti ní vakcína nefunguje. Přitom Borelie je mnohem nebezpečnější (protože v těle zůstává na rozdíl od Encefalitidy už navždy).

V principu tedy platí, že se nelze očkovat proti všem nemocem, které bychom rádi nedostali a že očkování obecně snižuje odolnost a tudíž celé naše zdraví.

Ony jsou totiž efekty a důsledky krátkodobé a dlouhodobé. Např. roušky mohou být částečně prospěšné krátkodobě. Na 14 dní, cíleně použité, s dodržováním pravidel, s častou výměnou atd atd. Ale pokud to je dlouhodobé užívání, tak se dlouhodobě reinfikujeme zpětným vdechováním toho, čeho se plíce potřebují zbavit, kultivujeme si kvasinky a bakterie před vlastní pusou, a to pak vdechujeme do plic. Co se asi stane po roce? Naše odolnost se snižuje. Místo toho, abychom byli lépe ochráněni, jsme ochráněni méně a dokonce jsme tím přímo i ohrožení.

A vakcíny to samé. Z dlouhodobého hlediska, při vakcinaci od mládí (hexavakcíny a jiné lahůdky) jde každá další vakcinace proti naší odolnosti.

Samozřejmě, že právě nemocní jsou ti, kdo živí farmaceutický průmysl, a že právě farmaprůmysl potřebuje prodat to, do čeho vložil při vývoji miliardy. Farma průmysl je natolik bohatý, že přesně tak je i mocný a tudíž zákony a vládní rétorika mu jdou na ruku.

Ale jak říkám, kdo chce, ten dnes může sehnat takové informace, aby mohl zapojit svůj vlastní selský rozum a vlastní cit. A o to myslím právě v letošním pětkovém roce jde https://www.centrumserafin.cz/jaky-bude-rok-2021/

To, co se teď děje všem lidem po celé planetě, to je učitel, který všem bez rozdílu, nabízí velikou lekci.

Pokud budete hledat sama za sebe a upřímně, vždy bude správně to, co si zvolíte, protože vše poslouží jako lekce a poznání pro další růst.

Toť moje přesvědčení.


A JEŠTĚ JEDNA ČERSTVÁ INFORMACE "Z PODPALUBÍ"

Přidávám zde ještě jednu čerstvou a závažnou informaci od jedné vědkyně, ohledně právě té nejrozšířenější vakcíny od Pfiz.... 

Jedna klientka našeho Centra Serafín (nebudu jmenovat) je paní vědkyně se všemi myslitelnými tituly. Tato paní profesorka se dokonce pracovně věnuje tématu, které obnáší studium vládních materiálů ohledně koronaviru.

Už několik měsíců kontroluje a bombarduje vládní zdroje (ministerstva) ohledně chybných a nesmyslných dat, která česká ministerstva na svých webech uvádí. Ti je pak dokonce někdy i opraví na její popud.

Když u nás byla tento týden, tak nám řekla, že si dala tu práci, aby si prostudovala originál samotné studie výrobce oné vakcíny. Tato studie je však dobře schovaná. Všude jsou jen odkazy na studii, ale studie sama je dobře schovaná. Nakonec ji přece jen dohledala v originále a prostudovala. A její závěr? Lež na Lež. Manipulace s čísly a manipulace s podmínkami zúčastněných. Zřejmě to je důvod, proč ji musela pracně dohledávat.

Jsem genetický laik. Proto nemohu soudit ani argumenty RNA vakcín ani posuzovat složení RNA koktejlů. Mohu jen cítit, že tomu už z principu nevěřím a že mi to celé smrdí. A když je kolem toho ještě takové temno a faleš, tak proč asi?

NEUTRALIZACE POŠKOZENÍ mRNA VAKCÍNAMI

Covid vakcína používá mRNA ke změně části našeho genetického kódu (tvorby proteinů)

JÓD. Esenciální minerál, jód je využíván štítnou žlázou ke tvorbě hormonů štítné žlázy, které kontrolují mnoho funkcí v těle včetně růstu a vývoje, opravování poškozených buněk a podporování zdravého metabolismu.

ZINEK. Zinek umožňuje tělu tvořit proteiny a DNA, přispívá k léčení zranění a hraje roli v růstu a vývoji během dětství. Má také antioxidační vlastnosti a hraje důležitou roli v buněčné imunitní funkci a upravuje mRNA hladiny cytokinů.

KVERCETIN . Kvercetin, flavonoid s několika prokázanými zdravotními přínosy jak pro lidi, tak pro zvířata, projevuje celou řadu biologických aktivit.

UHLÍK C60. Uhlík 60 (C60) je přirozeně se vyskytující molekula, kterou tvoří 60 atomů uhlíku, které tvoří něco, co vypadá jako dutý fotbalový míč. Vědecké jméno pro C60 je "Buckminsterfulleren" a je to jediná molekula jediného prvku, která tvoří kulovitou klec, a může to být nejsilnější antioxidant, který se zatím objevil, provádějící antioxidační akci Superoxidu dismutázy, Glutathionu, Katalázy a COQ10.


PQQ. Pyrolchinolínchinón (PQQ) je silný antioxidant a buněčný energetický posilovač, který podporuje zdraví vašich energii produkujících mitochondrií, chrání je před oxidačním poškozením, a dokonce vám pomáhá tvořit nové mitochondrie. PQQ je ve skutečnosti jediná živina na Zemi, o které se ví, že je schopná generovat nové mitochondrie. PQQ je obsažen v ovoci a zelenině a v lidském mateřském mléce, a je rostlinným růstovým faktorem a bakteriálním kofaktorem.

PŮST. Půst pouze na vodě (po dobu jednoho týdne) opravuje poškození DNA a zastavuje tvorbu cizí mRNA.

KONOPNÝ EXTRAKT. Plně-spektrální konopný extrakt je další skvělé doporučení díky pozitivním efektům na náš endokanabinoidní systém, který reguluje téměř každou vnitřní funkci těla. Tento organický konopný extrakt užíváme každý den!

ZELENÝ JEČMEN a CHLORELLA. Zelené potraviny jsou v dnešní době snad jediným prakticky a celoplošně realizovatelným zdravým komplexním vyživováním těla, které tělo komplexně detoxikuje, opravuje a vyživuje. 

LÉKAŘKA POSLANKYNĚ V RAKOUSKÉM PARLAMENTU O VAKCINACI

překlad a zdroj:  www.otevrisvoumysl.cz

Dagmar Belakowitsch


VAKCINAČNÍ EXPERIMENTY NA DĚTECH od 0,5 - 12 let

překlad a zdroj: www.otevrisvoumysl.cz 


ANI DVĚ DÁVKY VAKCINACE NEOCHRÁNILY PŘED NOVOU VLNOU

13. 5. 2021. Ani plná vakcinace na Seychelách lidi neochránila před novou nákazou. Jakoby nové vlně kovidu bylo úplně jedno, zda lidé prodělali dvě, nebo jednu, nebo žádnou vakcinaci.

Celá jedna třetina nově nakažených na Seychelách, už má dvě dávky očkování. Seychely jsou nejproočkovanější zemí na světě. Plných 85% obyvatel už má dvě dávky vakcíny. Zhruba před týdnem tam přesto opět propukla velká vlna "nákazy" koronavirem. Na řadu přišly opět restrikce. Byly zavřeny školy, lidé byli vyzváni, aby nechodili do práce atd. Třetina nově nakažených již má za sebou dvě dávky očkování. Zbylé dvě třetiny tvoří lidé s jednou dávkou a bez dávky. Celkově vzato, jakoby nové vlně kovidu bylo úplně jedno, zda lidé prodělali dvě, nebo jednu, nebo žádnou vakcinaci.

A česká veřejnoprávní média? V médiích jsem to neviděl. A to máme dobu mobilů a internetu, kde se taková věc nedá utajit.

Zde o tom na novinky.cz             Zde o tom na idnes


VELKÉ MNOŽSTVÍ KOVOVÝCH ČÁSTIC VE VAKCÍNĚ


níže smazaný příspěvek z FCB:

NAŠE ZLOČINY NA NAŠICH DĚTECH

Vyspělost společnosti se vždy pozná podle toho, jak se společnost má k těm nejzranitelnějším. Děti mezi ně patří. Co u nich pokazíme v mládí, to už později nenapravíme. Děti jsou naší vlastní budoucností. Je doslova zločinem, vědomě jim ničit kvalitu zdraví, života a chápání světa. České děti, jsou již rok doma. Jsou už rok nuceny sedět hodiny a hodiny u počítače a být na elektronice. Když někdo řeší jako problém kvalitu distanční výuky, tak už se jen směju. Ta je totiž tak jako tak principiálně u nás mizerná i normálně. To, co je však neodpustitelným zločinem, je právě roční změna režimu dne našich dětí. Náš 12letý syn, první půlrok říkal, jak moc by raději chodil do školy, mezi spolužáky. Dnes už si však natolik zvykl na neomezený přístup k PC, že už mu více vyhovuje být doma a ve chvílích, které si urve pro sebe, tak hraje hry. Rodiče v práci a synátor na PC a hrách a úkolech ze školy. Den za dnem, celý rok. Toto mu natolik změnilo jeho chápání světa, že už to je záležitost nevratná. Sociální kontakty a jejich potřeba jdou dolů, jejich zvládání, ... pohybové aktivity, to vše šlo kvalitativně dolů, a naopak závislost na PC a internetu nezdravě vzrostla.Mám i druhé dítě, v prváku na střední škole. Tady jsou škody na vývoji snad ještě větší. Mladí lidé se potřebují v pubertě distancovat od domácího prostředí a potřebují se zařazovat do okolní společnosti, což je bolestný proces i tak normálně. Dnes však tráví čas osamoceně, odloučeně od vrstevníků, dále trčí v domácím prostředí zavaleni školními úkoly na PC a internetu. Dívky tráví čas na sociálních sítích a víte sami, jakou paseku tyto sítě dokážou v duši mladého člověka napáchat. Obrovsky (naprosto neuvěřitelně) v ČR nyní stoupla míra sebepoškozování mladistvých. Včera jsem se vrátil z jedné dětské psychiatrické nemocnice, Je do posledního místečka beznadějně přeplněná. Na dívčím oddělení je z 25 dívek 20 dívek se sebepoškozováním a sebevražednými sklony. Před covidem jich tam bývávalo cca 3. Zde o tom více na seznamzpravy.cz

Žiji v Brně. Je to druhé největší město v ČR, a hlavně má dobrého ducha a atmosféru. Je zde hodně mladých, je zde Campus, mnoho skvělých umělců atd. Minulou neděli se u nás v Brně konala demonstrace proti covidovým zločinům na našich dětech. Bylo tam podle mého odhadu cca 2000 rozhořčených lidí. Tito lidé už nepotřebovali o ničem přesvědčovat. Co tím chci říct? Že zde bylo pouze 2000 lidí. Čekal bych, že v naší krásné zemi (vedené však hlupáky a zločinci) bude více rodičům a lidem záležet na kvalitě vývoje našich dětí, tedy naší budoucnosti. Ale jak poznamenala jedna demonstrantka: "NO LEDNICE JSOU PLNÉ, TAK PROČ BY CHODILI" Je mi z toho smutno. Když vidím, jak někteří nosí poctivě (neboli ustrašeně) náhubky všude kde to jen jde. Jakési necertifikované mrchy, se závadnými materiály, které na obličeji vytváří efekt Petriho misky, ve kterých se namnožují nejrůznější bakterie a kdy tělo neustále zpět vdechuje to, čeho se potřebují plíce zbavit ... A našim dětem (několikrát otestovaným) to ještě navrch k tomu na půl dne nasadíme jako náhubek ...TO JE NÁŠ ZLOČIN NA NAŠICH DĚTECH. Nejedná se jen o zločin mocipánů, kteří si řeší vlastní byznys, je to také náš vlastní zločin na našich vlastních dětech, když jako ovce vedeme své děti na pomyslný špalek, mlčíme, a přitom někde uvnitř víme, že to je celé špatně.


REINFIKOVÁNÍ SE DÍKY DLOUHODOBÉMU NOŠENÍ ROUŠEK

Koronavirus napadá hlavně dýchací cesty a plíce. Bude tedy velmi dobré naslouchat odborníkům přes dýchací cesty a plíce. Jedním z takových největších renomovaných odborníků u nás je Mudr. Martina Vašáková (1 LF UK a VFN, vede plicní kliniku v Thomayerově nemocnici). Nebojí se říkat věci nahlas. Za to jí velmi děkuji. Pojďme se podívat na silný argument, proti plošnému nošení roušek. Díky odvážné pneumoložce paní Mudr. Vašákové zjišťujeme z odborného prostředí, že pokud se lidé nakazí koronavirem, a zjistí to až za tři až pět dní, tak při celodenním nošení roušky nebo respirátoru se znovu a znovu reinfikují vydechovaným toxinem a dostávají takovou zpětnou nálož toxinů do svého těla, že na JIP pak končí čím dál mladší ročníky. Mudr. Martina Vašáková již od léta 2020 nepřehlédnutelně volá do světa, že: "Nařízení o rouškách je iracionální, není na tom nic zdravého"


UPOZORNĚNÍ: Některé informace jsou převzaty z jiných webů, či od jiných zdrojů. Kde můžeme, tam odkazujeme na tyto zdroje. Doba je však překotná, proto se např. schválily experimentální preparáty dočasně, atd. Může se proto stát, že díky této překotnosti, se někdy vloudí i nějaká nepřesnost. Pokud však časem odhalíme, že uvedená informace nebyla relevantní, tak celou věc uvedeme na pravou míru. A proto vás nabádáme, abyste si vše sami ověřovali a cenzurovali. Uvedené texty nejsou a nemají být návodem, ale pouze inspirací k vašemu dalšímu osobnímu zkoumání. A tak to má být. Každý, nechť si dojde ke svému náhledu a postupu svojí vlastní cestou. Pak to má o to větší sílu, která pramení z vlastního přesvědčení.