ZRCADLENÍ


Lidské tělo běžně obsahuje nejrůznější patogeny, parazity, bakterie, viry, ... dokonce každý den v těle zdravého člověka vzniká přes 100.000 rakovinných buněk. Přesto všechno, si s tím imunitní systém u zdravého člověka dokáže poradit. Každou jednu rakovinnou buňku vyhledá a zneškodní.

Stejně tak si poradí se všemi bakteriemi a viry. Není tedy cílem nemít v sobě žádné bakterie a viry. To by s nimi náš imunitní systém ani neuměl pracovat. Cílem by tedy mělo být, mít imunitní systém v tak dobrém stavu, aby si uměl sám poradit s přicházejícími patogeny. To by mělo být naším přáním, a to by také mělo být cílem našeho snažení.

Co však slýcháme z médií? Když je někdo covid pozitivní, tak v médiích se o takovém člověku hovoří, jako o NAKAŽENÉM.

Museli bychom tedy hovořit o nakažených lidech vždy, tedy také u naprosto zdravých jedinců, protože vždy máme v tělech různé patogeny. Při takovém pohledu na svět, by ani nenakažení lidé neexistovali.

Na tomto příkladě, je dobře vidět, jak média manipulují s lidskou psychikou. Hrají na struny strachu. Dělají to vědomě? Nebo jen z hlouposti v honbě za dramatičností kvůli sledovanosti?

Ať tak či onak, je dobré se pozastavit a pouvažovat vlastní hlavou. Být pozitivní, to ještě nic neznamená. Dokonce se zdá být dobré mít v sobě určité patogeny (bakterie, viry, rakovinové buňky, atd.) a přitom zůstávat zdravý. Pozitivita tedy sama o sobě neznamená nic podstatného a vypovídajícího. Může totiž být zvládnutou pozitivitou anebo nezvládnutou.

Jde tedy o imunitu. O nic jiného nejde.

A čemu se věnují média? Kolik procent času a energie věnují osvětě za získání lepší imunity ? 

Já osobně jsem za celé 2 covidové roky v médiích neviděl ani jediný cílený pořad, který by národ učil pozvedávat vlastní imunitu. Přitom vláda, média a lékaři, by nás měli doslova zasypávat různými radami a postupy, jak navýšit svoji imunitu. Vnímám to jako tragické selhání autorit. Nechť je nám to všem poučením, že každý sám za sebe se musí postarat o své zdraví. Umíte si představit, kde bychom dnes byli, kdybychom byli od rána do večera, dva roky v kuse, masírováni informacemi o možnostech navýšování imunity? 

Místo toho jsme však byli dva roky v kuse, od rána do večera, masírováni strachem a manipulativními počty o nakažených. Na tom je dobře vidět, o co komu jde. O imunitu však nejde ani vládě, ani zdravotnictví, a Bohužel ani lékařům.

O imunitu však jde nám.

Proto zde dáváme několik zajímavých tipů a informací, které mají dar pozvedávat imunitu na mnohem vyšší a kvalitnější úroveň. A to dokonce i skokově.


1) OKAMŽITÁ MOŽNOST NAVÝŠENÍ

Česneková Voda

Recept je nesmírně jednoduchý a také nesmírně účinný. Působí se zde vodou na stěnu tenkého střeva. Studený výluh účinně penetruje stěnu tenkého střeva. Nárůst imunity v řádu dnů. Již po 4 dnech výrazný posun. Ideální doba praktikování 21 - 30 dní. Pozn. Jedna postarší dám mi prozradila, že když byli malí, tak tuto česnekovou vodu praktikovaly doma každý rok, od podzimu do jara, a že vůbec nepoznali co je to nemoc. První, čeho jsem si všiml sám u sebe, byla skutečnost, že již po 10 dnech praktikování jsem se ráno probouzel s neucpaným nosem. Před tím to bylo u mě časté. Občas jsem si musel udělat nosní konvičku. Při česnekové vodě byl nos čistý. Níže na této stránce najdete více o česnekové vodě více a také návod na přípravu.


2) PRAVIDELNÁ JEDNOROČNÍ HLOUBKOVÁ CESTA

Očista střev Křemelinou

Jak jsme u česnekové vody poznali, na střevech záleží. Vědci vědí, že 80% látek, které používá imunitní systém, vzniká ve střevech. Proto je veledůležité mít střeva v pořádku. Křemelina je přírodní sediment. Není to žádná chemie vyrobená člověkem. Lidé znají Křemelinu po tisíciletí a také ji tak dlouho využívají. Křemelina čistí střeva od velkých nánosů hlenů na stěnách střev a od patogenů v těchto hlenech uložených. Je naprosto ideální udělat si jednou ročně hloubkovou očistu Křemelinou. Pije se rozmíchaná ve vodě a je bez chuti a zápachu, takže nikomu nevadí. Je to nesmírně příjemná a účinná forma očisty střev a navýšení stavu imunity. Zde o Křemelině a očistě více.

Koloidní přípravky

Do hloubkové jednoroční očisty je skvělé zařadit i očistu koloidními přípravky. V této oblasti rádi poskytneme individuální poradenství. Zde více o koloidních přípravcích.


3) PRAVIDELNÁ TRVALÁ NEJKVALITNĚJŠÍ CESTA

Zelené Potraviny: Zelený Ječmen a Chlorella od firmy Green Ways

Potraviny mohou být jedem, anebo také lékem. A to trvale. Když si člověk udělá z potraviny lék, a ještě k tomu trvale, tak výsledkem je něco úžasného. Tělo funguje návykově. Pokud tělo zjistí, že dostává dlouhodobě a trvale přísun potřebných kvalitních živých látek a komplexů, potom s tím začne počítat a začne postupně spouštět opravné procesy. Lidské tělo obsahuje na podvědomé a buněčné úrovni Kosmickou moudrost. Umí si poradit s kde čím. Tělo samo nejlépe ví, kde má největší problém. Dokonce také ví, jak to opravit. Většinou je však již příliš zdecimováno jedy a dalšími patogeny, a tak na to už nezřídka nestačí. Pokud však tělu dodáme trvale potřebné komplexy látek, potom s tím tělo naloží po svém. Začne se trvale čistit a také postupně sebeopravovat. Je dobré, že Zelený ječmen a Chlorella není z hlediska legislativy ani potravní doplněk, ani lék, proto se na to nevztahují žádné regule. Je to čistá potravina, jako jsou třeba jablíčka. A jablíček můžete sníst kolik chcete a kdy chcete.

Když se rozhlédneme po živočišné říši, tak vidíme, že ta nejnáročnější těla, největší, s největší zátěží (sloni, žirafy, dobytek, krávy, velryby) budují svá dokonalá a statná těla travinami anebo řasami. A přesně tím je Zelený ječmen a Chlorella. Jejich potenciál je tedy absolutní. V případě zájmu o více informací poskytujeme zdarma poradenství ohledně Zeleného ječmene a Chlorelly. Zde o tom najdete více.


Způsobů navyšování imunity existuje jistě bezpočet různých cest a možností. My zde předkládáme takové, které se nám osvědčily. Jsou snadno praktikovatelné a tím trvale udržitelné. A to je zásadní a podstatné.

Co je ještě dobré vědět o imunitě a cestách, jakými se utváří, je povědomí o skutečné roli a funkci krčních mandlí.


PODSTATA IMUNITY  _  KRČNÍ MANDLE

Imunita dle Bruce H. Liptona Ph.D.:

Bruce H. Lipton, Ph.D. je americký vývojový biolog, zabývající se vlivy vlastního myšlení na epigenetiku. Je objevitelem principu epigenetiky, tedy, že buňky nejsou řízeny geny, ale informacemi z prostředí. Dnes už i díky němu víme, že nekódujících 96% DNA, řídí a organizuje zbylých 4% kódující DNA. Ještě nedávno přitom bylo vnímáno 96% nekódující DNA jako evoluční odpad či balast, který k ničemu není. Dnes už zaplať pánbůh víme, že je to zcela jinak.V dnešní náročné koronavirové mRNA době, nám právě takoví odborníci na genetické struktury a principy a epigenetiku, mohou pomoci se lépe zorientovat.

POVAHA IMUNITNÍHO SYSTÉMU, ROLE MANDLÍ A ROLE VAKCÍNY

Imunitní systém je plně rozvinutý ve dvou až třech letech života dítěte. Imunita je zajišťována skrze mateřské mléko a protilátky, které ho chrání, dokud ho nezačne chránit jeho vlastní imunitní systém. Pokud dítě dostane vakcínu pod kůži, vede to k velkému problému jeho imunitního systému, který ještě není plně vyvinutý. Obecně podávání antigenů skrz kůži není vhodný způsob, jak aktivovat imunitní systém dítěte.

Dosud panuje rozšířený, avšak mylný názor, o funkci mandlí, a to, že mandle brání bakteriím a virům, aby se hrdlem dostaly do střev (mandle se nachází pod nejtlustší vrstvou zažívacího ústrojí, která je dokonce silnější než kůže, proto je nejméně pravděpodobné, že tudy se mohou bakterie a viry dostat do našeho těla)Mandle se nenachází na povrchu trávícího ústrojí, nemají přímý kontakt s přicházejícími patogeny. Mandle jsou pomocí kanálků spojeny s hrdlem. Když něco polykáme, naprostá většina projde hrdlem. Ony malé kanálky jsou však otevřené směrem k mandlím. Tím umožňují, aby maličkatý zlomek toho, co prochází hrdlem, se dostalo k mandlím.

MANDLE JSOU OTEVŘENÉ SMĚREM VEN. NEZABRAŇUJÍ TEDY VSTUPU PATOGENŮ DO ORGANISMU

Je to tedy přesně naopak, než se dosud myslelo. Jsou vůči patogenům otevřené a vítají je. Děje se to proto, že mandle jsou centrem učení. Příroda vytvořila mandle proto, aby přivedly do těla patogeny z vnějšího prostředí a imunitní systém mohl získat informace o prostředí, ve kterém žijeme.

Nejlépe nám to ukazují malé děti. Vše, co se dá strčit do pusy, tam také skončí. Tak se vytváří přirozená imunita. Orálně.Mandle jsou místem, kde buňky imunitního systému načtou informace z prostředí, ať už jde o viry nebo bakterie a naučí se, jak na tyto patogeny vytvořit imunitní odezvu. Mandle jsou přirozeným imunitním systémem přírody.

APLIKACE VAKCÍNY POD KŮŽI OBCHÁZÍ PŘIROZENÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

Jakékoliv očkování, které obchází tento přirozený imunitní systém, například aplikace vakcíny pod kůži, je zcela zcestné a nesprávné. Očkování, které je vpraveno jehlou pod kůži, nerespektuje přirozený proces vytvoření odezvy imunitního systému. Takové očkování velmi mate imunitní systém. Je to tak prosté, že?


IMUNITA A ČESNEKOVÁ VODA

ANEB VŮZ PATŘÍ ZA KONĚ A NE PŘED KONĚ

NAŠE IMUNITA, TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ.  KORONAVIRUS ÚTOČÍ V PRVNÍ ŘADĚ NA IMUNITNÍ SYSTÉM

ČESNEKOVÁ VODA JE VELMI ÚČINNÝM OPATŘENÍM, JAK LZE IMUNITNÍ SYSTÉM SKOKOVĚ NAVÝŠIT

návod na vyrobení česnekové vody dle návrhu vědců

  • Večer jeden oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu V PŘÍČNÉM SMĚRU (to je velmi důležité, aby se otevřela vlákna) a vloží se do
  • 1/2 l nádoby ze skla nebo porcelánu a naplní se vodou při pokojové teplotě. ⠀
  • Ráno je "česneková voda" připravena k použití. Musí se konzumovat 1/4 litru ráno na lačno a 1/4 litrovou sklenici 2 hodiny po posledním jídle.
  • Následujícího dne bude třeba postup přípravy "česnekové vody" opakovat s čerstvým stroužkem česneku. ⠀


Pokračujte v užívání česnekové vody po dobu jednoho měsíce. Během této doby bude vytvořena specifická imunita proti COVID-19.

Taškent byl za Sovětského Svazu známý svým špičkovým lékařským výzkumem. Dodnes tam působí špičkoví odborníci. (R. M. Khaitov, B. V. Pinegin, napsali učebnice imunobiologie)

Když se objevil koronavirus, tak se mu tito vědci přirozeně podívali na zoubek ve svých laboratořích. Velmi brzy přišli se zásadními zjištěními. Kandidát lékařských věd SHUKHRAT KHALILOV vysvětluje, jak se věci s koronavirem mají (k datu 21 03 2020 !)

Cituji: "Hlavním nebezpečím viru COVID-19 je, že především ovlivňuje imunitní systém. A TEPRVE POTOM, NA DRUHÉM MÍSTĚ, ovlivňuje plicní tkáň. Časové zpoždění mezi těmito dvěma vlnami útoku je přesně to, čemu říkáme "INKUBAČNÍ DOBA".

Často používáme slova jako "silná" nebo "slabá" imunita. Obyčejní lidé však prakticky vůbec nevědí, co to je. Většina lékařů navíc má velmi malou představu o struktuře imunitního systému a funkčnosti jeho jednotlivých

částí. Tento text je však pro netrénovaného čtenáře velmi obtížný. Pokusím se vysvětlit mechanismus působení viru COVID-19 na lidské tělo nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem.

80% celého imunitního systému je koncentrováno ve sliznicích a submukózních vrstvách tenkého střeva ve formě lymfoidní tkáně a jejích akumulací - Peyerových náplastí. Lymfatická tkáň produkuje protilátky (lymfocyty T-, B-, G- atd.), jakož i různé typy imunoglobulinů.

Protilátky lymfatickým systémem vstupují do dolní duté žíly srdce a po průchodu plicním oběhem vstupují do systémového oběhu a jsou přenášeny po celém těle. Posiluje se tedy imunita tkáně, včetně vlastní tkáňové imunity plicní tkáně.

COVID-19, smíchaný s jídlem během jídla, vstupuje do střev a začíná ničit lymfoidní tkáň. Výsledkem je, že postižená lymfoidní tkáň přestává produkovat lymfocyty a imunoglobuliny. Tím je zničen imunitní systém a v důsledku toho je imunita tkání v plicích výrazně oslabena.

Od tohoto okamžiku začíná druhá vlna útoku koronavirů na již nechráněnou plicní tkáň, která se projevuje těžkou pneumonií, která končí smrtí. V současné době jsou všechna protiepidemická opatření zaměřena na zabránění vstupu koronaviru do plic, což je v zásadě extrémně nákladné a prakticky neúčinné. A všechna terapeutická opatření jsou zaměřena pouze na boj proti komplikacím, ve formě pneumonie.

Je třeba si uvědomit, že COVID-19 je hrozbou po mnoho let a desetiletí. To, co dnes máme, je jen první vlna pandemie. A takových vln bude mnoho. Současně jsou všechna preventivní a terapeutická opatření zaměřena na koronaviry lokalizované v plicích, zatímco se neprovádí žádný vliv na střevní koronavirus. Jinými slovy, "VŮZ JE UMÍSTĚN PŘED KONĚ." ⠀

Existuje mnoho přírodních produktů, které mají nejen baktericidní vlastnosti, ale také přímo ovlivňují viry a zabíjejí je.

Nejúčinnější v tomto ohledu je ČESNEK. A pokud vypijete denně 2 až 3 sklenice česnekové vody, pak okamžitě (!) vstoupí do tenkého střeva a začne okamžitě (!) zabíjet COVID-19!

Tím je dosaženo následujících efektů:

  • "Zabitý" COVID-19 přestává ničit lymfoidní tkáň tenkého střeva. Výsledkem je, že lymfoidní tkáň nadále funguje správně, tj. produkují protilátky a munoglobuliny.⠀
  • Poškozený imunitní systém se rychle zotavuje a posiluje, což vede k významnému zvýšení imunity tkáně v plicní tkáni. Nepřekonatelná bariéra vzniká pro COVID-19, ale také pro mikroby (stafylokoky atd.) A houby, které také představují významné nebezpečí v případě koronavirové pneumonie.


Pod vlivem "česnekové vody" se v tenkém střevě odehrává velmi zajímavý sled událostí. Česnekovou vodou "ZABITY A OSLABENÝ" COVID-19 není už nic jiného než PŘÍRODNÍ VAKCÍNA přirozeně zformovaná uvnitř lidského těla.

Vědci dále uvádí, že po užití "česnekové vody" se v tenkém střevě vytvoří přírodní vakcína za 30-40 minut a zcela zdarma. Přírodní vakcína začíná aktivně vytvářet specifickou imunitu proti COVID-19." Tolik citace vědců z Taškentu.

Pozn. po česnekové vodě nijak nepáchne z úst, což určitě přispívá ke snadnému praktikování.


NAŠE VLASTNÍ BUŇKY, CIZÍ BUŇKY A IMUNITA

Vědci se rozhodli prozkoumat moderními technologiemi, kolik buněk obsahuje lidské tělo tzv. vlastních a kolik jich je netělesného původu. K dispozici měli data sestavená analýzou DNA a magnetickou rezonanci užívanou pro výpočet objemu orgánů. Dospěli k závěru, že průměrný člověk mezi 20 - 30 lety s výškou 170 cm a váhou 70 kg je složen z 30 triliónů lidských buněk. A teď pozor: kromě vlastních 30 triliónů lidských buněk obsahuje lidské tělo dalších 39 triliónů jiných organismů !Poměr vlastních a cizích buněk je tedy přibližně 1:1. 

Dalo by se tedy říci, že polovina našeho těla není našeho vlastního původu. A je jasné, že nás tyto "naše-nenaše" buňky ovlivňují zcela zásadně. Např. střevní mikroflóra neovlivňuje pouze imunitu, ale také mozek. 

Asi největší množství cizích mikroorganismů najdeme v tlustém střevě. Další bakterie, prvoci a kvasinky se soustředí na kůži, v ústech, průduškách a pohlavních orgánech. Velkou část lidských buněk tvoří červené krvinky. Bráno početně a bráno na váhu se na tělesné hmotnosti podílejí cca 2,5 kilogramy. Většinu naší váhy (asi 20 kg) tvoří buňky svalové, přestože je jich početně výrazně méně. Kvalitní střevní mikroflóra je základem nejen imunity a zdraví, ale i psychické kondice. Je dobré vědět, že správný a kvalitní základ střevní mikroflóry získávají novorozenci při průchodu matčinou pochvou. Ukazuje se, že u dětí narozených císařským řezem se mikroflóra vyvíjí jiným způsobem a některé druhy organismů v ní mohou zcela chybět. 

Pozn.: Když chce někdo jednoduše obnovit střevní mikroflóru, tak jeden nejjednodušších a nejúčinnějších postupů je jíst denně po dobu jednoho týdne jednu lžičku kysaného zelí. Žádné Bi-Fi udělátka ze supermarketu. Velikým motorem pro různé kvasinky je bílý cukr, bílá mouka ... jsou to v podstatě civilizační jedy. Důležité funkce vykonávají rovněž mikroorganismy usazené na kůži. Ty tvoří kožní mikrobiom. Je to neviditelný biofilm, který pokožku chrání před vnějšími vlivy a škodlivými viry či bakteriemi přicházejícími z okolí. Dnes už asi většina lidí slyšela, že naše šampónová přehnaná hygiena nám snižuje odolnost proti infekcím, ekzémům a kožním zánětům.