BEZ CENZURY II.


VELKÉ COVIDOVÉ VYŠETŘOVÁNÍ


ODHALOVANÁ SKUTEČNÁ DATA

PROPAGANDISTICKÁ FALEŠNÁ DATA


INFORMACE OD ČESKÝCH VĚDCŮ


SROZUMITELNÉ ARGUMENTY

  • ODBORNÝ POSUDEK OD 500 KANADSKÝCH LÉKAŘŮ
  • SROZUMITELNÝ I PRO LAIKY
  • CO VŠE JE ŠPATNĚ NA VAKCÍNĚ OD PFxxxx

PŘIROZENÉ PROTILÁTKY vs VAKCINAČNÍ PROTILÁTKY

ÖFICIÁLNÍ DATA ÚZIS 01 2022 DOKLADUJÍ, ŽE PRODĚLANÁ NEMOC CHRÁNÍ 10x VÍCE, NEŽ VAKCINAČNÍ PROTILÁTKY

OČKOVACÍ PROPAGÁTOŘI JSOU KONEČNĚ USVĚDČENI Z OHLUPOVÁNÍ NÁRODA. Data jasně ukazují, že TI CO NEPRODĚLALI NEMOC, ALE PŘITOM JSOU OČKOVANÍ, ZAPLNILI NEMOCNICE 10 x VÍCE, NEŽ TI, KTEŘÍ NEMOC PRODĚLALI A PŘITOM NEJSOU OČKOVANÍ. Pojďme se na to podívat blíže.

Lež, anebo úplná nekompetentnost. Těžko říct, co je horší. Rok po zahájení očkování nás na hlavních veřejnoprávních programech ČT přesvědčovali vládní odborníci, že ochrana a protilátky z vakcíny, jsou mnohem lepší, než z prodělané nemoci. Prostě chtěli lidem natlačit šmakuládu za každou cenu. Tvrdili to v době, kdy přesvědčovali všechny plošně ke třetím dávkám očkování. Vůbec jim nevadilo, že první dvě dávky už byly neúčinné. Přitom stačí jen základní rozum a cit, aby člověk věděl, že vlastní protilátky jsou tím nejlepším, co příroda vytvořila.

A dnes, kdy máme k dispozici oficiální data, se ukazuje, jak moc nás tito odborníci ohlupovali. Na základě oficiálních dat z ÚZIS jasně vyplývá, že: TI, KTEŘÍ COVID JIŽ PRODĚLALI, BEZ OHLEDU NA TO, ZDA JSOU ANEBO NEJSOU OČKOVANÍ, TAK MAJÍ NĚKOLIKANÁSOBNĚ LEPŠÍ OCHRANU NEŽ TI, KTEŘÍ NEMOC NEPRODĚLALI A TO BEZ OHLEDU NA TO ZDA BYLI NEBO NEBYLI OČKOVANÍ.

Oficiální tabulka ÚZIS, kde je vše jasné, přehledné a neprůstřelné. Nikdo nic neobkecá.

Co z tabulky ÚZIS za období 1. 1. 2022 až 15. 1. 2022 vyplývá?

  1. PŘÍRŮSTKY POZITIVNÍCH: přibylo cca 60.000 těch, co nemoc ještě neprodělali, naproti tomu jen cca 6.000 těch, co ji již prodělali. Tedy v absolutních číslech ti, co nemoc ještě neprodělali to dostali 10 x více než ti, co mají vlastní protilátky na základě prodělané nemoci, a to bez ohledu na to, zda byli nebo nebyli očkovaní. V přepočtu na 100 tisíc ve skupině to je pak cca 3 x více než ti, co mají vlastní protilátky.
  2. HOSPITALIZACE: nově hospitalizovaní, kteří nemoc ještě neprodělali, zaplnili v absolutních číslech nemocnice cca 50 x více než ti, co nemoc již prodělali a to opět bez ohledu na to, zda byli, nebo nebyli očkovaní. V přepočtu na 100 tisíc ve skupině to je cca 10x více. TAKŽE SHRNUTO: TI CO NEPRODĚLALI NEMOC, ALE PŘITOM JSOU OČKOVANÍ, ZAPLNILI NEMOCNICE 10 x VÍCE, NEŽ TI, KTEŘÍ NEMOC PRODĚLALI A PŘITOM NEJSOU OČKOVANÍ.
  3. JIP ODDĚLENÍ: V absolutních číslech zaplnili JIP oddělení ti, kteří nemoc ještě neprodělali cca 15 x více než ti, co již nemoc prodělali, a to opět bez ohledu na to, zda byli, nebo nebyli očkovaní. V přepočtu na 100 tisíc ve skupině to je cca minimálně 10 x více u těch co nemoc neprodělali než ti, co mají vlastní protilátky proděláním nemoci a to opět bez ohledu na očko nebo neočko.


TAKŽE JAKÉ TO MÁME ODBORNÍKY NA ČT ? Vlastní protilátky z prodělané nemoci poskytují zhruba desetinásobně vyšší a lepší ochranu, než "šmakuláda", která je lidem tlačena pod kůži násilnou propagandou. Lidé mají často tendenci důvěřovat bílým plášťům a odborníkům. Jenže ti, kterým dávala prostor ČT (a jiným raději ne), tak tito odborníci jsou buď zcela nekompetentní, kterým v podstatě patří odebrat tituly, anebo patří rovnou potrestat, protože takto z moci odborníka nejpovolanějšího, veřejně manipulovat se zdravím a s důvěrou národa je trestné.


NENÍ NIC VÝMLUVNĚJŠÍHO NEŽ KREVNÍ SKENY

Kdyby nás chtěli propagátoři vakcín přesvědčit o bezpečnosti vakcín, tak by nám ukazovali výsledky rozborů krve, tělesných tkání atd. atd. Není nic výmluvnějšího, než výsledky testů a rozborů.

Proč se to neděje? Můžeme třikrát hádat. Přikládám obrázky krevních skenů. Čtyři lidé bez očkovaní = levý sloupec. Čtyři lidé po očkování = prostřední sloupec. V pravém sloupci jsou pak jejich bližší detaily.

Obrázky jsou vykopírované z videa. Zvídavým nebo podezíravým doporučuji níže video shlédnout.


CO SE DĚJE S KRVÍ A TUTLÁ SE TO

KDO UMÍ NAPOČÍTAT DO PĚTI ...

Před koronou a o*kováním bylo dle fotbalové federace FIFA ročně zhruba 4 až 5 případů náhlého úmrtí sportovce přímo na hřišti. V roce 2021, tedy v době o*kování, bylo evidováno případů náhlého úmrtí sportovců mnohem více. Zkuste si tipnout o kolik procent více. To nemáte šanci uhodnout. JE TO NÁRŮST O VÍCE JAK DVA TISÍCE PROCENT ! Ano čtete dobře 21 násobný nárůst případů. A to ještě ke všemu, jen za jednu půlku roku. Pokud by to tímhle tempem pokračovalo dále, potom by celkový roční nárůst byl více jak čtyři tisíce procent. A to se zde bavíme pouze o úmrtí. Případů kolapsu, jako takového, je téměř dvakrát tolik. Tato čísla se jen velmi těžce dohledávají. Co bylo před týdnem volně uvedeno na wikipedii, tam už dnes není k nalezení. Například níže najdete konkétní seznam náhlých úmrtí a kolapsů za dobu tří měsíců, avšak s tím, že tento seznam vzikal detektivní prací nadšenců amatérů. Vše si museli aktivně dohledat sami. Je tedy pravděpodobné, že skutečný seznam bude Bohužel ještě obsáhlejší. Vše si proto raději ještě ověřujte sami.

CO SE TO DĚJE?


Příčiny smrti: srdeční selhání, infarkty, mrtvice, embolie plic, hluboké žilní trombózy, krevní sraženiny ...

POČÍTÁNÍ DO PĚTI, KTERÉ ZVLÁDNE ASI KAŽDÝ

Víte, co může být na světě tím nejostřejším řezným nástrojem? Je to něco, co je natolik ostré, že víc ostré to už ani být fyzikálně nemůže. I ten nejostřejší chirurgický skalpel je proti tomu jako nějaká tupá kláda. Tím nejostřejším nástrojem je jednoatomová vrstvička uhlíku, neboli oxid grafenu. Je pět tisíckrát pevnější než Titan, a přitom je ostrý, tak, že tenčí vrstva materiálu neexistuje. Rozřízne lehce úplně cokoliv.

Jak to souvisí s úmrtím sportovců? Jak to souvisí se srdečním selháním, infarkty, mrtvicemi, emboliemi plic, hlubokými žilními trombózami, krevními sraženinami?

Jeden z odborníků na oxid grafenu, německý profesor Dr. Andreas Noack, se snažil lidem až do 23. 11. 2021 aktivně předávat následující zjištění, které je citováno níže.

Dr. Andreas Noack: "Epitel je extrémně hladký jako zrcadlo. Je rozřezán těmito žiletkami (oxidem grafenu). To je to, co je tak nebezpečné.

Jestliže píchnete vakcínu do žíly, žiletky začnou cirkulovat v krvi a rozřezávat epitel. Podlou věcí na tom je, že toxikologické testy jsou dělány v Petriho misce a tam nenajdete nic.

Jsou to nejostřejší struktury, jaké si dovedete představit, protože jsou jen jeden atom tenké.

Jde o velikou molekulu, která je extrémně ostrá. Jsem specialista na aktivovaný karbon. Ve své doktorské práci jsem měnil oxid grafenu na hydroxid grafenu.

Dr. Noack k politikům a lékařům: A jestliže s tím budete pokračovat, slibuji vám, že žádný soud na světě vás nezachrání. To, co provádíte, je masová vražda. Rakousko nese zodpovědnost. Oni první přišli s nucenou vakcinací.

Spojil jsem se se světovým výrobcem aktivovaného grafenu. Po roce jsem měl na starosti nové produkty s aktivním karbonem. Koupili jsme malou společnost blízko Newcastlu v Anglii. Staral jsem se o nové karbonové produkty pro celou Evropu. ...

Jestliže provedete pitvu obětí, nenajdete nic. Toxikologové dělají své testy v Petriho miskách, nedokážou si představit, že existují struktury, které mohou rozřezávat krevní cévy. Existují snímky koagulované krve tekoucí z nosu. Lidé zemřou na vnitřní krvácení.

Zejména výkonní sportovci, kterým rychle cirkuluje krev, padají mrtví k zemi.

Čím rychleji krev koluje, tím více škody žiletky nadělají. Když jako chemik toto někomu píchnete do krve, víte, že jste vrah.

Je to nový materiál, toxikologové o něm nemají ponětí. Najednou dává smysl, že oběti vypadají takto.

Pozorujeme lidi, jak kolabují bezprostředně po vakcinaci a mají záchvaty. Tito lidé měli v ruské ruletě smůlu.

Spolu s vakcínou se do těla dostávají kompletně nové substance, které se v přírodě nevyskytovaly. Každý hovoří o messengeru mRNA, který má komplexní efekty. Teorie mRNA je složitá. Ale každému chemikovi je jasné, co to (hydroxid grafenu) dělá. Vidíte, že příběh mRNA je možná diverze.

Nedovedu si představit, že by mně, jako specialistovi na karbon, byl někdo schopen dát uspokojující vysvětlení, proč jsou tyto karbonové žiletky ve vakcínách.

To je válka. Oni messengerem RNA odvádějí naši pozornost. Ale lidé nemohou kolabovat tak rychle hned po injekci. Děje se ještě něco jiného. A tento efekt by se měl zkoumat.

V Rakousku chtějí lidi povinně o*kovat. Dr. Noack proti tomu bojuje. Ukazuje na fotku a říká:

"Prohlásil se za specialistu. Rakouští lékaři evidentně nemají chytřejšího člověka, než tady toho. Je to lékař, který nerozumí chemii, anebo je to zločinec anebo je to masový vrah.

Po studii španělských lékařů je oficiálně potvrzeno, že vakcíny obsahují hydr(oxid) grafenu. Takže je jasné, že jsou injektovány žiletky. Takže on je pravděpodobně neschopný.

Jestliže chcete násilně očkovat celou populaci, musíte svůj úkol dělat extrémně opatrně. Protože pokud je ve vakcínách něco špatného, zabijete celou populaci země.

Musíte vážit rizika. Jak nebezpečná je korona? Jak nebezpečná je injekce?

Tenhle chlap se ptá, jestli by lidé měli být před aplikací injekce svázáni. A to je top lékař.

Jsou lékaři v Rakousku tak neschopní, že nerozumí základům, na nichž je chemická medicína založena? Pak by se měli vzdát svých licencí.

Každý lékař v Rakousku, který bude po těchto zveřejněných informacích pokračovat s očkováním, je vrah.

Já nejsem jen tak nějaký chlápek v oblasti karbonu. Získal jsem v této vědě doktorát.

Každý chemik to ví. Epitelové buňky jsou extrémně hladké z dobrého důvodu. Ale pokud jsou takto rozřezány, stávají se drsnými a věci se na ně lepí.

Nyní to může očkovat každý idiot a když se trefí do žíly ... Za chvíli bude dovoleno, aby to očkovali i lékárníci. Pro mne je to ruská ruleta.

Zde je Petriho miska. Normální toxikologický test používá Petriho misku. Tento materiál je deklarován jako experimentální vakcína z dobrého důvodu. Oni nevědí, co se stane. Každý očkovaný subjekt musí podepsat, že přebírá plnou odpovědnost.

Bude trvat 50 let, než budou publikovány smlouvy s Pfizerem.

Co je v těchto smlouvách? Proč 50 let?

V Německu ani v Rakousku není nikdo s mými zkušenostmi. Vedoucí německý specialista v oblasti karbonu, Dr. Harmut von Kienle, byl jeden rok mým mentorem. Napsal jsem disertační práci z této oblasti. V tomto oboru jsem založil svou společnost a vyhrál jsem se svým podnikatelským záměrem soutěž ve Wolfsburgu. Vyhrál jsem v soutěži 175.000 marek (87.500 eur). Získal jsem rizikový kapitál ve výši 6 milionů marek (3 miliony eur). Měl jsem 10 vývojářů k vývoji těchto nových karbonových produktů. Takže vím, o čem zde hovořím.

Dr. Noack ukazuje na fotografii. "Jsou první, kdo zavádí povinné očkování. Zabíjejí celý rakouský národ. Pan Schallenberg je za to zodpovědný. Potřebuje správné poradce.

Už jsme tu jednou měli Rakušana, který přinesl celé Evropě utrpení a smrt.

Apeluji na vás, abyste sdíleli toto video na všech kanálech.

Pan Schallenberg potřebuje tisíce nebo stovky tisíců dopisů. Musí vědět, že je to břitva, to znamená, že to zabíjí. A jestliže to ví a dále pokračuje, je to masový vrah. Bude kráčet v Hitlerových stopách. To teď musí vyjít najevo.

Jsem připraven hovořit s kýmkoli o tomto materiálu. Jako chemik tvrdím, že to jsou žiletky.

A zaznamenal jsem, jak málo lékaři vědí o chemii. Ale pracují s chemií v těle. V malých dětech. V těhotných ženách. A nyní vy, lékaři, víte, co vlastně děláte.

A jestliže budete pokračovat v očkování, jste vrazi.

Dr. Noack k posluchačům: Běžte s tím ven, napište to. Dejte to svému lékaři, dejte to svým politikům.

Dr. Noack k politikům a lékařům: A jestliže s tím budete pokračovat, slibuji vám, že žádný soud na světě vás nezachrání. To, co provádíte, je masová vražda. Rakousko nese zodpovědnost. Oni první přišli s nucenou vakcinací.

A vy, pane Schallenbergu, potřebujete ty nejlepší konzultanty. A pokud si nejste schopen vybrat nejlepší konzultanty, jste neschopný a je nutné, abyste rezignoval. To samé platí pro ministra zdravotnictví. Jak kompetentní jste vy? Jste připraven násilně naočkovat všechny Rakušany žiletkami, které nejsou biologicky rozložitelné.

Dr. Noack k posluchačům: Sdílejte toto video, přepisujte ho, dejte ho na USB a pošlete ho politikům a lékařům."

Dr. Andreas Noack vytvořil video, ve kterém popsal oxid grafenu, který se nachází ve vakcínách. Poukázal na jeho škodlivost a na vážné následky, jaké má pro tělo. Jakmile bylo video zveřejněno, získalo si velkou popularitu mezi uživateli internetu. Video bylo také přeloženo z němčiny do angličtiny.

O pár dní později bylo oznámeno, že Dr. Andreas Noack zemřel.

SEZNAM DOHLEDANÝCH PŘÍPADŮ NÁHLÉHO ÚMRTÍ SPORTOVCŮ ZA NECELÉ 4 MĚSÍCE

Zde zdroj seznamu uvedeného níže. Dá se předpokládat, že skutečný stav bude obsahovat ještě více případů, neboť seznam je výsledkem pouze soukromého pátrání aktivních občanů. Zde seznam případů za pouhé 3 měsíce a 9 dní:

4.6.21, Itálie, 29 let. Giuseppe Perrino, 29letý bývalý profesionál, zkolabuje a umírá na charitativní hře pro svého zesnulého bratra.• 7.6.21, Německo 38 let. Profesionální stolní tenista Michael Schneider náhle a nečekaně umírá. • 12.6.21, Dánsko, 29 let. Fotbalista Christian Eriksen se během zápasu Euro Cupu bez života zhroutí: dá se oživit, ale do konce života potřebuje kardiostimulátor. • 22.6.21, Maďarsko, 18 let. Fotbalista Viktor Marcell Hegedüs zemřel při rozcvičce na tréninku v Maďarsku. • 14.07.21, Nizozemsko, 31 let. Olympijský vítěz v rychlobruslení Kjelt Nuis je po očkování vážně nemocný, hospitalizován se srdečními problémy. • 16.07.21, Egypt. Fotbalista Imad Bayumi zemřel během přátelského zápasu v Egyptě .• 22.07.21, Německo, 36 let. 22. července se setkaly SV Olympia Schlanstedt a Germania de Kroppenstedt. Během zápasu zkolaboval hráč Schlanstedtu Nicky Dalibor a musel být oživován na hřišti. • 23.07.21, Německo, 27 let. Tim B. z SV Hamberge (Šlesvicko-Holštýnsko) se zhroutí a umírá při návratu z fotbalového turnaje .• 24.07.21, Německo. Hráč týmu TuS Hoberge-Uerentrup (Bielefeld) zkolabuje na hřišti se zástavou srdce. • 31.07.21, Nizozemsko, 19 let. Házenkářka Whitnée Abriska (19) zemřela na zástavu srdce těsně před letem. • 02.08.21, Belgie, 18 let. Rune Cogheová z Eendracht Hoglede (Belgie) utrpěla během zápasu infarkt • 02.08.21, Rakousko, 18 let. Kronika: Anonymní 18letý hráč v Burgenlandu (Rakousko) zkolabuje na hřišti a je zachráněn díky zásahu vrtulníku. • 06.08.21, Německo. Hráč okresní ligy z SpVgg. Oelde II musí vzkřísit jeho protivník. • 14.08.21/37, Belgie, Bývalý francouzský profesionální fotbalista Franck Berrier zemřel na několik infarktů při hraní tenisu • 15.08.21 Německo. Trenér brankářů SV Niederpöring dostává po tréninku infarkt. • 16.08.21 Francie 24 let. Profesionál z Bordeaux Samuel Kalu utrpí během zápasu Ligue 1 zástavu srdce. • 18.08.21 Belgie 25 let. Belgický fotbalista Jente Van Genechten (25 let) utrpěl v úvodních fázích pohárového utkání zástavu srdce .• 21.08.21, Turecko, 31 let. Fabrice N'Sakala (31) z Istanbulu Besiktase zkolabuje na hřišti, aniž by soupeř zasáhl, a musí být převezen do nemocnice. • 22.08.21, Itálie, 29 let. Pedro Obiang z Sassuolo Calcio, klubu v italské první lize, byl hospitalizován pro myokarditidu po očkování Covidem.• 22.08.21, Venezuela, 30 let. Venezuelská národní šampionka v maratonu Alexaida Guedezová umírá na infarkt během závodu na 5000 metrů .• 24.08.21, Lucembursko, 29 let. José dos Reis, hráč Red Black Pfaffenthal (Lucembursko) omdlí na hřišti a musí být oživen. • 29.08.21, Německo. V Dillenburg C-League (Střední Hesensko) hráč Hirzenhainu omdlí a zápas je přerušen. • 05.09.21, Francie, 16 let. Diego Ferchaud z ASPTT Caen utrpěl zástavu srdce v zápase ligy U-18 v Saint-Lô .• 06.09.21, Rakousko. Hráč z ASV Baden (Dolní Rakousko) zkolabuje na hřišti a musí být oživován. • 06.09.21, Itálie, 16 let. Anonymní 16letý fotbalista utrpěl v Bergamu srdeční zástavu • 06.09.21, Belgie, 27 let. Belgický amatérský fotbalista Jens De Smet z Maldegemu dostane během zápasu infarkt a umírá v nemocnici. • 06.09.21, Itálie, 13 let. Fotbalista klubu Janus Nova ze Saccolonga (Itálie) zkolaboval na hřišti se zástavou srdce • 07.09.21, Velká Británie, 17 let. Fotbalista Dylan Rich během zápasu v Anglii umírá na dvojitý infarkt. • 09.09.21, Německo. Hráč Birati Club Münster stihne v zápase Kreisligy proti FC Nordkirchen II osud Eriksena: kolaps se zástavou srdce. Večírek je opuštěný • 10.09.21, Německo, 24 let. Lucas Surek z BFC Chemie Leipzig má diagnostikovanou myokarditidu. • 10.09.21, Německo, 24 let. Lucas Surek (24 let) z BFC Chemie Leipzig trpí myokarditidou .• 11.09.21, Francie, 49 let. Ain / Francie: Frédéric Lartillot podlehne infarktu v šatně po přátelském utkání. • 11.09.21, Itálie, 45 let. Andrea Astolfi, sportovní ředitel Calcio Orsago (Itálie), dostane po návratu z tréninku náhlý infarkt a vidí • 11.09.21, Dánsko, 22 let. Abou Ali utrpěl zástavu srdce během ligového zápasu v Dánsku • 11.09.21, Nizozemsko, 19 let. Hokejista Sebastiaan Bos náhle a nečekaně zemřel .• 12.09.21, Rakousko, 40 let. Půlmaratonský běžec během závodu zkolaboval a krátce na to zemřel. • 13.09.21, Německo. Anil Usta z VfB Schwelm (Ennepetal) zkolabuje na hřišti se srdečními problémy. • 13.09.21, Francie 33 let. Dimitri Liénard z FC Štrasburk zkolabuje se srdečními problémy v zápase Ligue 1. • 14.09.21/37/37, USA Bývalý profesionál NFL Parys Haralson náhle a nečekaně umírá.  • 18.09.21, Německo 25 let. Kingsley Coman (25) z FC Bayern München podstoupil operaci srdce poté, co utrpěl srdeční arytmii. • 18.09.21, Kanada 25 let. Kanadský vysokoškolský fotbalista Francis Perron zemřel krátce po zápase. • 19.09.21, Francie 19 let. Devatenáctiletý fotbalista FC Nantes utrpí na tréninku zástavu srdce .• 19.09.21, Německo. Volejbalový trenér SG Traktor Divitz Dirk Splisteser se v pásmu zápasu zhroutil mrtvý • 21.09.21, Augsburg. Asistent rozhodčího zápasu Kreisligy Augsburg v Emersackeru kolabuje se srdečními problémy • 21.09.21, Německo. Během kvalifikačního utkání na mistrovství světa žen mezi Německem a Srbskem v Chemnitzu musela být anglická čárová rozhodčí Helen Byrneová odvolána ze hřiště se srdečními problémy. • 27.09.21, Německo. Zápas přerušen kvůli srdeční zástavě rozhodčího v utkání, které hraje Lauber SV (okres Donauwörth) • 27.09.21, Itálie, 20 let. Mladý řidič dostane po skončení turnaje infarkt. • 28.09.21, Německo, 17 let. Sedmnáctiletý fotbalista z JSG Hoher Hagen musí být oživován během zápasu v Hannoversch Münden • 28.09.21, Itálie, 53 let. Fotbalový trenér Antonello Campus se zhroutil mrtvý při tréninku se svým mládežnickým týmem na Sicílii • 28.09.21, USA, 16 let. Dvakrát očkovaný teenager omdlí při hraní fotbalu a krátce nato zemře. • 29.09.21, Německo. Šéf týmu Dietmar Gladow z Thalheimu (Bitterfeld) utrpěl před zápasem smrtelný infarkt • 29.09.21, USA. Středoškolský fotbalista při tréninku zkolaboval a zemřel v nemocnici. • 30.09.21, Německo. Hráč omdlel během zápasu Kreisligy A 2 mezi SV Hoßkirch a TSV Sigmaringendorf. Utrpěl zástavu srdce a musel být resuscitován. • 1.10.21, Německo, 15 let. Zemřel brankář mládeže Bruno Stein z FC An der Fahner Höhe v Gräfentonně (Durynsko). • 3.10.21, Rakousko, 64 let. Bývalý trenér brankářů a v poslední době skaut Ernst Scherr náhle a nečekaně zemřel. • 4.10.21, Německo, 42 let. Alexander Siegfried z VfBMoschendorf náhle a nečekaně zemřel. • 7.10.21, Itálie, 17 let. Sportovec z Colverde utrpí během tréninku zástavu srdce. • 8.10.21, Francie, 49 let. Hráč SC Massay utrpí během zápasu smrtelný infarkt. • 9.10.21, Mexiko. Caddy Alberto Olguín se po infarktu zhroutil mrtvý na golfovém hřišti. Předpokládá se, že jde o druhou takovou smrt v krátké době. • 9.10.21, Anglie, 29 let. Profesionální útočník Shrewsbury Ryan Bowman musí po půlhodině hry opustit hřiště s extrémními srdečními problémy a nechat se ošetřit defibrilátorem.


SKVĚLÝ VIDEOROZHOVOR PLNÝ RELEVANTNÍCH FAKTŮ

KONKRÉTNÍ ČERSTVÉ ZKUŠENOSTI PŘÍMO Z PRAXE

TIP: Video je celé dobré, avšak je dlouhé 6 hodin a 20 minut, a proto zde dávám tip na rychlou prvotní závažnou informaci a to v čase od 20min:00s do 35min:30s

O CO TAM JDE? Výrobce vakcín skrze vlády do o*kování tlačí, nutí a vydírá své občany, jen aby do nich narval vakcínu za každou cenu. A přitom od samého začátku, až dodnes, žijí občané v dohadech, protichůdných informacích, a mlžení. Vlády přichází po celou tu dobu pouze s obecnými propagandistickými proklamacemi, tipu: odborníci říkají, že benefity převažují rizika, že vakcína sice je experimentální, ale že se jí není potřeba bát, že umožňuje svobodné cestování atd. Kecy o ničem.

Po celou dobu se nikde neobjevují od vlády nějaké aktuální konkrétní relevantní informace. Například zvýšená míra pitev, rozebírání výsledků skenů tkání pitvaných osob, systematický sběr účinků, diskuze odborníků v rámci argumentace PRO a PROTI atd. Zkrátka od vlády přichází jen jakési stále se opakující tlachání, nikoliv argumentace, která by vycházela z aktuálního dění a aktuálních následků. Proto mnoho lidí nevěří a proto vlády musí své občany vydírat.

Například, kdyby fungovala kvalitní diskuze PRO a PROTI, tak bychom nutně museli diskutovat fakt, že v prvních fázích experimentální vakcíny, byla podle výrobce, podána jedna třetina vakcín, jako placebo. To je totiž podmínkou experimentálních fází. A co to znamená v reálu? V reálu to znamená, že třetina lidí aniž by byla vakcinována "účinnou látkou" může zvesela a z plna hrdla roznášet a šířit virus, protože se k ní přistupuje jako k očkované, avšak očkovaná není. Celá jedna třetina! Navzdory tomuto základnímu faktu, vytváří vlády segregaci společnosti. JAK JE MOŽNÉ, ŽE SE TAKTO PROSTÝ FAKT NIKDE NEDISKUTUJE?

Uvedený Videorozhovor je přesným opakem nicneříkajícího tlachání, neboť vychází z nejčerstvějších zkušeností z praxe a z reality. Účastníci diskuze jsou špičkoví vědci, profesoři, kardiologové, pediatři, odborníci, lékaři z ČR a SK.

Jejich argumentace vychází z reality, z jejich odbornosti, která se přímo týká relevantních zkušeností. Co je ihned zjevné a patrné, je to, že je to oáza normálnosti, neboť argumenty jsou jasné, relevantní, logické a vychází z praxe a reality. Jinými slovy, kdo by chtěl shodit ze stolu uvedené argumenty, nemohl by to nijak rozumně zdůvodnit. Takovému člověku by už fakt nebylo pomoci.

Toto video je určitě vhodné pro všechny, kdo nechtějí být za naivky, za neinformované, nebo rovnou za hlupáky. Je tedy vhodné jak pro o*kované tak i pro neo*kované.

Rozumně a logicky uvažující člověk, který není virovým odborníkem a nerozumí virologii, a nerozumí DNA souvislostem, ten se potřebuje ve svém rozhodování opřít o nějaké autority. Zde jsou autority nezpochybnitelné a argumentace logická. Rozumně uvažující člověk, by tedy přinejmenším měl mít důvod k opatrnosti. Je přece lepší být opatrný, když hrozí nenávratné poškození organismu.

A ještě větší opatrnost by tu měla být vůči dětem.

ZOPAKUJI TIP: Video je celé dobré, avšak je dlouhé 6 hodin a 20 minut, a proto zde dávám tip na rychlou prvotní závažnou informaci a to čase od 20min:00s do 35min:30s


PFIZxx VYDÍRÁ STÁTY SKRZE VAKCÍNY

WION je indický nadnárodní zpravodajský kanál vysílaný v angličtině se sídlem v Novém Dillí. Je součástí sítě kanálů Zee Media. Pokrývá globální zprávy a aktuální události z indické perspektivy. Je to Indická nadnárodní obdoba CNN.


GRAFEN VYSTAVENÝ FREKVENČNÍMU POLI

Zatím ještě nezakázaná videa hezky ukazují, jak reaguje ultramoderní materiál oxid grafenu na vnější frekvenční pole. Umíte si představit, že by se vám tento materiál nacházel v buňkách a v tělesných tkáních a v krvi a že by pak někdo zapínal a vypínal ty "správné" vysílače ... ale úplně stačí jen obyčejný mobil.

Oxid Grafenu je supercitlivý na okolní záření. Zde více o tom, jak vědci z Harvardu představili Grafenový Senzor Mikrovlnného záření, který je 100.000x citlivější než ostatní alternativy.

A níže zde následuje úryvek z jednoho zdroje, který popisuje, jak armáda spoulpracovala na vývoji přístroje, který na základě jednolistového oxidu grafenu vykazuje 100.000x větší citlivost na mikrovlny:

"Bolometr detekuje elektromagnetické záření měřením nárůstu teploty, když jsou fotony absorbovány do senzoru. Výzkumníci byli schopni dosáhnout vysoké vazebné účinnosti potřebné pro takovou citlivost pomocí Josephsonova spojení - kvantového mechanického zařízení, které je vyrobeno ze dvou supravodivých elektrod oddělených bariérou. Vzali list grafenu a umístili ho mezi dvě vrstvy supravodivého materiálu, aby vytvořili Josephsonův přechod, připojili mikrovlnný rezonátor pro generování mikrovlnných fotonů a - průchodem těchto fotonů zařízením - byli schopni dosáhnout bezprecedentní úrovně detekce. Byly schopny detekovat jednotlivé fotony s mnohem nižším energetickým rozlišením a dosahovat detekčních údajů 100 000krát rychlejších než nejrychlejší nanodrátové bolometry dosud zkonstruované."


UNESEME HOLÁ FAKTA, TEDY PRAVDU?

Fakt číslo 1)

Zákony máme proto, aby společnost lidem zajišťovala spravedlivý řád a pravidla. A proto je uzákoněno, že výrobci preparátů, které jsou experimentální, jsou u těchto preparátů povinni uvádět fakt, že jsou experimentální. Proto výrobci mRNA vakcín uvádí, že jsou experimentální. Důvodem je, že nikdo nemůže dnes vědět, jaké mohou mít DNA zásahy v těle účinky za 10 let. Kdyby se např ukázalo za 10 let, že škody na zdraví jsou nepřijatelné, tak preparát nebude povolený. (Pozn.: mimochodem mRNA vakcína nesplňuje svým mechanismem působení základní definici vakcíny, takže označení vakcína není správné, ale to ponechme v tuto chvíli stranou)

Fakt číslo 2)

"Experiment (česky též vědecký pokus) je soubor jednání a pozorování, jehož účelem je ověřit (verifikovat) nebo vyvrátit (falzifikovat) hypotézu nebo poznatek, které něco tvrdí o příčinných vztazích určitých fenoménů." Tak takhle zní přesná definice experimentu (wikipedie).

Fakt číslo 3)

Výrobce nejrozšířenější vakcíny v ČR inkasuje jen za první dvě vlny o * kování hrubým odhadem tři tisíce miliard korun. Ano čtete dobře. Tři tisíce miliard. Finanční zdroje výrobce, které může vyčlenit na globální lobbing a globální podporu svého produktu jsou tedy v takové výši, že je to zcela bezprecedentní.

Fakt číslo 4)

Největší výrobce mRNA vakcíny oznámil, že testoval svoje mRNA vakcíny na 2.200 "dětských dobrovolnících" ve věku 5 až 12 let. Termín "testoval" v tomto případě znamená, že vpravoval do těl dětí pokusný DNA preparát za účelem pokusu (jehož účelem je ověřit nebo vyvrátit hypotézu nebo poznatek). Výrobce tím vystavil riziku tisíce dětí za účelem pokusu v DNA působení. Teprve až následující roky ukáží, zda to zdraví dětí uškodilo, či nikoliv. Slovo "dětští dobrovolníci" v praxi znamená, že o vpravení pokusné DNA látky do těla mladé lidské bytosti, rozhodl někdo jiný, než ten, komu byla do těla vpravena pokusná DNA látka. Největší výrobce mRNA vakcíny oznámil, že v současnosti svoje pokusné mRNA preparáty testuje na dětských dobrovolnících ve věku od 6 měsíců. Zde raději už nebudu dál pokračovat.

Fakt číslo 5)

Některé vlády (včetně české), byť jsou demokratického zřízení, obecně přistoupily na systém restrikcí a záměrného nátlaku za účelem donutit co nejvíce vlastních obyvatel, včetně dětí (jež nejsou cílovou skupinou), aby do svých těl vpravily POKUSNÝ preparát, který má vliv na DNA procesy. Tyto restrikce veřejně přiznávají. Např česká republika omezila platnost testu na 24 hodin a schválila jeho plné hrazení a ministr Hamáček navrhuje, aby bez očkování anebo plně hrazeného testu nesměli občané této země chodit do svých zaměstnání. Vláda přiznala, že účelem těchto opatření je znepříjemnit život lidem, kteří se nechtějí nechat o * kovat.

Fakt číslo 6)

Pokud má někdo pochybnosti či odmítá do sebe vpravit pokusný preparát, který má vliv na DNA procesy a u něhož dnes nikdo nemůže vědět, jaké mohou mít DNA zásahy v těle účinky za 10 let, tak je veřejně politiky a vrcholnými činovníky označován jako nezodpovědná osoba, což je vzhledem ke všem výše uvedeným faktům zásahem do práv občanů. Takové jednání je oficiální veřejná dehonestace velké části demokraticky smýšlejících občanů, jejichž proviněním, které vláda nazývá "nezodpovědností" je ta skutečnost, že občan do sebe okamžitě nenechal vpravit DNA preparát, který je teprve ve fázi pokusů a občan o tom chce více přemýšlet a vyčkat. Toto výhradní právo na vlastní názor a postoj k vlastnímu tělu je cíleně a záměrně dehonestováno. To odporuje všem pravidlům demokratického zřízení. Takové jednání je v demokracii z podstaty věci trestné.

Fakt číslo 7)

Vládní média jsou placená z daní všech obyvatel země. Jejich smyslem a podstatou je zajištění vyvážené informovanosti obyvatel, jakožto protiváha proti různým možným komerčním vlivům. V současnosti však vládní média zcela zásadně a zjevně porušují tuto rovnováhu. Např. v ČT proběhla velká diskuze na téma, zda je vhodné očkovat děti od pěti let (neboli do těl malých dětí, jež nejsou cílovou skupinou, vpravovat mRNA pokusné preparáty). Do této diskuze ve veřejnoprávní televizi v hlavním vysílacím čase bylo pozváno celkem 5 hostů, přičemž se pro o * kování malých dětí vyslovilo všech pět hostů. Nikdo nebyl proti. O * kování malých dětí, je přitom téma, kde je velká část společnosti proti o * kování, a to i z řad dospělých o * kovaných, kteří sami chtějí být o * kovaní. Takové zcela jednostranné vysílání ČT zcela odporuje smyslu veřejnoprávního média. Vládní médium plní nedemokratické vládní zadání.

Fakt číslo 8)

Občané s pozitivním Covid testem jsou označováni za nakažené. Pokud platí tento princip, pak v takovém případě jsme nakažení všichni. Všichni lidé, totiž ve svých tělech mají patogeny a parazity. Máme je v očích, střevech, játrech, tkáních, všude. Všichni lidé bez výjimky. Lidé se však liší v množství patogenů a parazitů, které mají a také v reakci na tyto parazity. Lidé žijí s parazity normálně. Potíž tedy není v tom mít v sobě patogeny, nebo parazity, ale v tom, jak organismus na tyto patogeny reaguje. Obecně platí, že virům ani parazitům se zatím lidstvo neumí vyhnout. Naší snahou by tedy mělo být, dobře zvládat jejich přítomnost. Naší snahou by tedy mělo být zvládat tyto patogeny dobrou kvalitou svého imunitního systému. Naší snahou by tedy mělo být zvládat kvalitou svého imunitního systému také přítomnost různých SARS virů např i Covidu. Pokud tedy někdo vykazuje pozitivní test na Covid, ale jeho tělo to přitom zvládá dobře (třeba jako když zvládá přítomnost parazitů), potom bychom měli být rádi. Měli bychom si tedy přát, abychom všichni mohli mít v sobě viry, a přitom díky imunitnímu systému byli zdraví. Označovat tedy záměrně pozitivitu jako NÁKAZU je zcela manipulativní, zcestné a nemorální.

Tak toto jsou prosím jen holá fakta, o nichž je zbytečné diskutovat, jestli to tak je anebo není. Tak to prostě je.

JE TO HODNĚ NEPŘÍJEMNÁ PRAVDA, ŽE? Někdo před tím zřejmě strčí hlavu do písku a jiný třeba zase ne. Vše je o lidech.

Každopádně platí, že jakékoliv restrikce jsou na základě výše uvedených faktů ve spravedlivé či demokratické společnosti zcela neobhajitelné. A pokud jsou neobhajitelné, potom za to měli hlavní tvůrci restrikcí nést v demokratickém zřízení právní zodpovědnost.

ZDE MANUÁL OČISTY A NÁPRAVY ŠKOD


OČKOVÁNÍ MALÝCH DĚTÍ 5 +

NASTUPUJÍCÍ GENERACE OVLADATELNÝM TUPÝM STÁDEM ?

Co se odjakživa líbí mocným? Líbí se jim dobře ovladatelné tupé stádo. Malým dětem cca až do 15 let stáří, se velmi mohutně utváří cerebrální struktury. Neuronové spoje a mozkové struktury. Toto období náročného budování mozku si vyžaduje náročné zdroje. Například je v tomto věku 3x vyšší nárok na okysličování mozku. Kyslík do mozku přivádí zejména krev.

Představme si, že malému dítěti něco způsobí dlouhodobý pokles zásobování mozku kyslíkem. Například tím, že krevní destičky budou poškozené a budou se vzájemně slepovat a budou vytvářet tromby a tím budou hustit krev a tím budou zpomalovat krevní průtok. Do mozku tím trvale poklesne přísun kyslíku. Cerebrální struktury dítěte pak nebudou tak dobře rozvinuté. V dospělosti pak bude mít jedinec tak trochu jednodušší vnímání. Odhaduje se cca o 25 až 30 bodů IQ.

A teď si představme, že tento pokles úrovně mozkových struktur, by byl celosvětově celoplošnou záležitostí. Co by se stalo? Pro ty mocné, by to bylo tupé a krásně ovladatelné stádo. Jak lákavá představa. Že to zní jako nějaká zprzněná SCI-FI? Ale ano, z historie víme, že mocní mívají často zvrácené představy.


Analýza o*kovací látky Pfi*** používané na Slovensku

Tým lékařů z Detvy provedl analýzu vakcíny od firmy Pfi*** užívané od 08/21

Pozn.: materiál je převzatý ze slovenského webu a protože je téměř beze změny, tak jej ponechávám ve Slovenštině. Vždyť jsme bratři, tak proč to překládat.

"Ako lekári sme sa ešte nestretli s toľkou aroganciou k ľudskému životu a ignoráciou Božích zákonov, ako sami uvidíte v predkladanej štúdii. Už vopred žiadame všetky kompetentné orgány na Slovensku a aj v zahraničí, aby takúto analýzu previedli vo svojich vedeckých ústavoch a informovali verejnosť. Pre posúdenie našej práce stačí klasický mikroskop, kvapka krvi a kvapka vakcíny. Nespotrebované vakcíny sa v očkovacích centrách bežne svojho času vyhadzovali do odpadu"

1) Zde je náter vakcíny na sklíčku. Vakcína pri 150-násobnom zväčšení obsahovala len viditeľné guľôčky vakcinačného gélu a neboli viditeľné žiadne iné partikuly. Bola to úplne mŕtva tekutina. Bez akéhokoľvek potenciálu.

2) Fotografia, kde sa 30 min. po pridaní 3 kvapiek slín a jednej kvapky vakcíny začali tvoriť vločky oxidu grafénu. Vzorka nevykazovala takmer žiadnu ďalšiu aktivitu.


3) Situácia sa dramaticky začne meniť po zmiešaní kvapky krvi a vakcíny. Grafén - jeho dvojrozmerné partikuly ostrejšie o 10-tky rádov ako britva - poškodia, doslova rozrežú erytrocyty a začnú z nich (červených krviniek) extrahovať hemoglobín. Dochádza k postupnému zmasakrovaniu červených krviniek, ktoré sa zlepia - stratia potenciál nosiť kyslík a vytvárajú koaguláty a zrazeniny. Postupne strácajú aktivitu a v značnej miere odumierajú.

4) Na obrázku vidieť detail jednej bubliny vakcinačného gélu, kde sa vľavo nachádzajú zničené erytrocyty, v strede sa vznáša hemoglobín a vpravo je ohraničený okraj bubliny.


5) V tomto vyextrahovanom hemoglobíne sa postupne behom pár minút začne vytvárať niečo na prvý pohľad veľmi podobné ľudskému mozgu a neurónom - grafénová sieť. V bielych štruktúrach si všimnite niečo, čo sa veľmi podobá na vajíčka. Sú to makrofágy - posledná línia obrany organizmu, postupne rástli a zväčšovali sa.

6) Na tomto obr. vidíme narastajúcu hrotnatú štruktúru. Tá sa svojim rastom zapichne do tkaniva. Sú to grafénové mnohotvary, na ktorých sa v tkanivách pridržiavajú spike proteíny t.j. toxické proteíny spôsobujúce ťažkú otravu organizmu. Ich produkcia začne až vstupom vakcínovej mRNA do ľudskej bunky. V našom pokuse sa množili v bielych krvinkách.


7) Tento obrázok bol pre nás šokom. Cca po 90 minútach sa začal v čírom roztoku vytvárať takýto parazit. Cca do hodiny bol kompletne sformovaný. Jeho rastový potenciál je obrovský.

Dobre si všimnite tie vlákna, čo vychádzajú z tela parazita. Rýchlosť ich rastu je enormná. Môže to byť aj niekoľko cm za hodinu. Parazit dokáže z roztoku nasávať k svojim štruktúram červené krvinky. Tie sa po prichytený na tie vlákna začnú scvrkávať a meniť na strapaté erytrocyty obr. níže.

8) To je jasná známka pôsobenia parazita. Parazit doslova vysáva červené krvinky. Všimnite si krvinky bez krvného farbiva. V tele parazita bol uložený hemoglobín. Tam sa dostane cez tie vlákna. Tento parazit je umelo vytvorený z grafénu. V mikroskope je krásne vidieť, ako parazit nasáva z roztoku červené krvinky, vysaje ich a ako rýchlo rastú tie výbežky. Treba si uvedomiť, že toto celé sme pozorovali na podložnom sklíčku. Tieto procesy musia za optimálnych podmienok prebiehať rádovo rýchlejšie ako na sklíčku s obmedzeným priestorom, mŕtvymi červenými krvinkami a nízkou teplotou Tento parazit sa nenachádza vo vakcíne v aktívnom stave. Vytvorí sa až v organizme do niekoľko desiatok minút na základe vnesenej informácie z vakcíny.


9) Krásny obrázok parazita po zahriatí - po odplavení hemoglobínu a odstúpení mŕtvych červených krviniek.

10) Po aplikácii ivermektínu došlo k rozpadu prevažnej väčšiny štruktúr.

Co dodat závěrem? Je mi z toho úplně zle. A je mi z toho smutno. Každopádně děkuji lékařům, kteří analýzu provedli a také ji hlavně zveřejnili. Také děkuji webu https://qanon.sk , který si to nenechal pro sebe. Teď už nezbývá, než informovat se, informovat se, informovat se.


KREV "PŘED" a "PO"

POROVNÁNÍ OBRAZU KRVE PO KREVNÍM ROZTĚRU U NEO*KOVANÉHO A O*KOVANÉHO

Obrázek vlevo je porovnání krevního roztěru u osob bez o*kování a po o*kování:

Obrázek krevního roztěru osoby bez o*kování:

Krvinky jsou pěkně kulaté, mají tmavý střed, což je normální. Jsou mezi nimi dobré mezery. Nevidíme žádný nadbytečný materiál, nijak se neshlukují a nemají zvláštní tvary.

Obrázek krevního roztěru osoby po o*kování:

V porovnání se zdravými krvinkami nalevo jsou všechny zmačkané, nejsou hezky kulaté, jejich středová část vypadá zničeně, a začínají se shlukovat způsobem, kdy se k sobě jakoby přilepují a je tam něco navíc, něco podivného, jakési zlatavé trubicové struktury.

Dr. van Wahlburgen tyto zlatavé struktury nazývá trubice. Když je pod obyčejným mikroskopem ještě více zvětšil, tak vidíme, že ve skutečnosti mají formu trubice a na jejich obou koncích můžeme vidět otvor. Připomínají tak nápadně trubicovitou formu oxidu grafenu.


Dr. Jane Rubyová přináší šokující objev (cz dabing)

VIDEO: co covid injekce dělají s vaší krví?

Přepis rozhovoru:

Show Stew Peterse přinesla první zprávy o obsahu těchto injekcí, konkrétně Pfizeru a pak AstraZenecy. To video na Rumblu má nyní přes milión zhlédnutí. Neříkám to, abych se chvástal, ale jsem vděčný... říkám to, abych ukázal, že lidé vážně chtějí vědět, co se jim píchá do krve, co je jim vnucováno do těla. Jak jsou klamáni. Byli jsme přinuceni, abychom se stali vlastními lékařskými vyšetřovateli, jelikož jsme dospěli k pochopení, že zombíci v laboratorních pláštích nejsou důvěryhodní a nejednají v našem nejlepším zájmu, nepovažují lékařskou svobodu za jakoukoliv důležitou věc, a jsou ochotní jen nahodile očkovat kohokoliv, kdo jim přijde do kliniky. Dnes tu zodpovíme konkrétní otázky. Je tu s námi dr. Rubyová s další šokující zprávou. Britští lékaři nyní mají nepopiratelný důkaz, který ukazuje, co přesně tyto injekce dělají s vaší krví. Dr. Jane Rubyová... moc vám děkuji, že tu jste. Je spousta zpráv, zdokumentovaných v databázi VAERS... v mém emailu, který je zahlcen otázkami. Lidé mají výčitky po očkování. Cítí se unaveně, slabě, duševně zmateně, mají závratě... co tyto injekce dělají s krví lidí?

Dr. Rubyová: Stew, tohle je skutečně šokující zpráva. Tohle je poprvé, co jsem viděla analýzu krve pod obyčejným mikroskopem. Tyto snímky máme od dr. Philipa van Wahlburgena. Je to 40letý lékař se zkušeností v Británii, který se rozhodl, že pacienti, kteří za ním chodí se stížnostmi a nemocemi v důsledku očkování, které on sám nedoporučuje, tak se rozhodl zkoumat jejich krev pod mikroskopem v rámci tzv. krevního roztěru. Dovolte mi publiku ukázat, co je krevní roztěr. Jdete na normální odběr krve pro jakoukoliv běžnou analýzu, odběr proběhne z vaší žíly do zkumavky a pak část té krve dají na speciálně ošetřenou skleněnou destičku, na kterou se pak dívají pod mikroskopem. To, co dr. van Wahlburgen objevil, a tyto snímky se světem sdílel, a jsem přesvědčená, že jsou vůbec první svého druhu, je to... a vaším producentům jsem poskytnula snímek, na který se můžeme podívat. Když se podíváte na tento konkrétní snímek, jedná se o porovnání pod stejným zvětšením pod mikroskopem.

Nalevo vidíte normální zdravou krev osoby, která nebyla očkovaná jakoukoliv touto látkou. Jakoukoliv touto "vakcínou". A vidíte, že jde o červené krvinky. Jsou pěkně kulaté, mají tmavý střed, což je normální. Jsou mezi nimi dobré mezery. Nevidíte žádný nadbytečný materiál, nijak se neshlukují a nemají zvláštní tvary. Když to ale porovnáte s pravým snímkem na své obrazovce, tam vidíte krevní roztěr osoby, která se nechala očkovat jednou z injekcí Moderny. Než se dostaneme k těm velkým zlatým trubicovitým strukturám, všimněte si, že v porovnání se zdravými krvinkami nalevo jsou všechny zmačkané, nejsou hezky kulaté, jejich středová část vypadá zničeně, a začínají se shlukovat způsobem, kdy se k sobě jakoby přilepují.

Dr. van Wahlburgen ty zlaté struktury nazývá trubice. Když je pod obyčejným mikroskopem ještě více zvětšil, ve skutečnosti mají formu trubice a na jejich obou koncích můžete vidět otvor. Pamatujte, že tohle pozoruhodně vypadá jako oxid grafenu, který jsme viděli pod obyčejným mikroskopem od španělských výzkumníků La Quinta Columna, kde jste viděli takové složené proteiny, které vypadaly, jakoby byly pod kouskem papírového kapesníku.

On to tedy bude dále zkoumat.

Druhý snímek, což je samostatný snímek, ukazuje velký počet těchto krvinek, které se naprosto sloučily.

Nejsou normální, mezi nimi není žádná mezera, a pak tam vidíte tuto velkou buňku, která je plná bílých teček. Jsme přesvědčeni, že to může být makrofága, nějaká obranná bílá krvinka.

A uvnitř těchto malinkatých bílých teček... dr. van Wahlburgen řekl, že když nad tuto konkrétní buněčnou strukturu umístil fluorescentní světlo, a viděl tyto bílé tečky... tyto bílé tečky se rozzářily. A to je nesmírně ohromující a nesmírně děsivé. Také jsem vaším producentům poskytla několik dalších snímků, které doufám, že můžete publiku ukázat. Mějte na mysli, že každý tento snímek pochází od jiného pacienta z praxe dr. Wahlburgena. Všechny z nich mají očkování jako společný jmenovatel a konkrétně očkování od Moderny. Takže máme velké obavy...

Stew, tohle je důvod... víme, že tyto injekce, zejména Pfizer a Moderna, jsou příčinou krevních sraženin, které způsobují mrtvice, infarkty, záněty srdečního svalu, pocity slabosti... když se dostanou do neuronů, tak způsobují nervosvalové degenerativní onemocnění jako Guillainův-Barrého syndrom a roztroušená skleróza. Každopádně... chtěla jsem to sdílet co nejdříve. Takové analýzy nemůžete získat, pokud je chemicky zanalyzujete. Podle mě je důležité, aby lidé věděli, že existuje důvod, proč se cítíte nemocně.

Stew: My jsme spekulovali... očividně existuje důvod, proč tyto injekce mají prázdné produktové informace. Nechtějí vám to říct... vehementně popírají jakoukoliv zodpovědnost, jakoukoliv zodpovědnost za škody... pojišťovny lidem nezaplatí výdaje, pokud dostanou tento Guillainův-Barrého syndrom nebo roztroušenou sklerózu, pokud dostanou ty nejvysvětlitelné třesy. Tento nepopiratelný magnetismus, který se u lidí projevuje... lidé nemají být magnetičtí. Pak jste nám přinesla objev o oxidu grafenu. My jsme byli první, kdo o tom mluvili. Pamatuji, jak jste mi říkala, že máte pocit, že jste v tom sama... a podívejte, teď všichni začínají mluvit o oxidu grafenu. Včera jsem mluvil s dr. Judy Mikovitsovou. Slyšeli jsme, jak dr. Meehan a Clay Clark a několik dalších lékařů, se kterými jsem od té doby mluvil, říkají, že věří v objev těch španělských výzkumníků La Quinta Columna. Věří, že tyto informace jsou naprosto pravdivé. Teď nám ukazujete nepopiratelný důkaz s těmito snímky z mikroskopu, co přesně tyto injekce dělají s krví člověka.

Tohle se musí okamžitě zastavit. Co to bude vyžadovat? Vím, že nemůžete k tomu sdílet svůj pohled, protože očividně chcete být zodpovědná se svými zprávami, jste zdravotní odbornice, ale ptám se publika: Co to bude vyžadovat? Tohle video by také mělo mít přes milión zhlédnutí, jelikož vy u obrazovek děláte svoji práci tím, že sdílíte tohle video s lidmi, protože nás cenzurují, ruší nám účty... další týden mám zákaz na Twitter. Dr. Jane, nevím, jestli jste to věděla. Tentokrát to bylo naprosto absurdní... akorát jsem sdílel příběh o lidech ze Severní Karolíny, kteří chodí dům od domu a snaží se lidi očkovat.

Vypadají velmi oficiálně se svými rouškami, bundami, dokumenty, zastupující vlády... to se tam děje. To je fakt. Snaží se očkovat lidi touto látkou, o které se nyní ví, že obsahuje oxid grafenu, což je pro lidi toxický jed, podle našich samotných vládních agentur není schválený pro použití u lidí, a nyní ukazujeme nepopiratelné důkazy, co tyto injekce dělají s krví člověka. Tohle jsou nebezpečné injekce, kterým se nepravdivě říká "vakcíny". Snaží se je také vnutit vašim dětem. Je to naprosto šílené.

Dr. Rubyová: Ano, Stew. Nepotřebujete ani hematologa nebo jakéhokoliv lékaře, abyste se na tyto snímky vedle sebe podíval a uviděl, že s krví na pravém snímku je něco velmi špatně. S těmi trubicemi a překroucenými krvinkami.

Stew: Já jsem ani nedokončil vysokou školu a také to vidím. Nejsem lékař.

Dr. Rubyová: Vypadá to otřesně.

Stew: K sakru, ani jsem nedokončil dvouroční titul v komunitní akademii. Nebylo to pro mě... Ale jsem dostatečně vnímavý, že dokážu říct, že tohle nevypadá správně.

Dr. Rubyová: Přesně tak, Stew. Ta krev vypadá otráveně. Obsahuje nebezpečné věci, ty červené krvinky na ně zoufale reagují a jsou překroucené. Když krvinky změní tvar a spojí se dohromady, nemohou fungovat, a jejich hlavní prací je přenášet kyslík do všech buněk. Tohle je související důvod, proč lidé cítí únavu, závratě, slabost, duševní zmatenost.

Stew: Ano, protože byli otráveni. Prokázali jsme, že ty injekce obsahují jed. Teď prokazujeme, že injekce obsahující jed způsobují otravu vaší krve. Nyní tyto věci můžeme jednoznačně definovat jako jedovaté injekce. Dr. Jane Rubyová... můžete ji kontaktovat na drjaneruby@protonmail.com. Pokud máte něco, co byste jí chtěli poslat, něco jste objevili, nebo máte otázky... dr. Jane lidem na dotazy odpovídá... musíte odpustit nějaké zpoždění, protože pochopitelně je zahlcena dotazy, jak se o ní dozvídá více lidí na této platformě a na dalších. Ještě o tom nebudu mluvit, ale prý s touto platformou také chcete někam jít. Něco se pro dr. Jane Rubyovou chystá.

Dr. Rubyová: Jen počkejte.

Stew: Mám za vás radost a víte co... jsem vám upřímně velmi vděčný. Jsem moc rád, že nás Bůh dal dohromady, a že jsme se našli. Stejně tak jsou rády miliony diváků a posluchačů tohoto programu, protože mi chodí laviny zpráv s poděkováním pro dr. Jane Rubyovou, že konečně někdo, komu záleží na mých dětech, naší budoucnosti a našem zdraví, se nebojí o těchto věcech mluvit. Chci říct, že je mnoho z vás, kteří jste odvážní, že o těchto věcech mluvíte, ale ne dostatečně odvážní, aby s tím vyšli ven jako vy. Za to vám děkujeme. Dr. Jane Rubyová, více od ní na webu drjaneruby.com a její email je drjaneruby@protonmail.com. Show Stew Peterse bude za minutu pokračovat.

zpracoval web www.otevrisvoumysl.cz  ,  překlad: David Formánek  ,  děkuji


UPOZORNĚNÍ: Některé informace jsou převzaty z jiných webů, či od jiných zdrojů. Kde můžeme, tam odkazujeme na tyto zdroje. Doba je však překotná, proto se např. schválily experimentální preparáty dočasně, atd. Může se proto stát, že díky této překotnosti, se někdy vloudí i nějaká nepřesnost. Pokud však časem odhalíme, že uvedená informace nebyla relevantní, tak celou věc uvedeme na pravou míru. A proto vás nabádáme, abyste si vše sami ověřovali a cenzurovali. Uvedené texty nejsou a nemají být návodem, ale pouze inspirací k vašemu dalšímu osobnímu zkoumání. A tak to má být. Každý, nechť si dojde ke svému náhledu a postupu svojí vlastní cestou. Pak to má o to větší sílu, která pramení z vlastního přesvědčení.