KRYSTALOVÉ LÁHVE

KRYSTAL, SKLO, NEREZ, 0,5L VODY

Voda je zázrak. Život je zázrak. Voda je život. Život je plný vody. A člověk, člověk je samá voda.

Všichni víme a cítíme, že kvalita a vitalita vody je pro naše zdraví veledůležitá. Zde se dozvíte více o úžasných schopnostech vody.

Krystalové láhve jsou jednou z možností, jak je možné vodu vitalizovat a energetizovat. Láhve mají přiměřenou velikost. Tak akorát. Ani moc velké, ani moc malé. Pojmou půl litru vody. Zvolené materiály jsou kvalitní. Sklo a nerez. Vložené krystaly jsou velké, kvalitní a jsou připevněny nezávadným způsobem, tedy bez lepidla či tmelu. Jsou připevněny nerezovým drátkem. Každý krystal je originál, po všech stránkách, včetně velikosti a zbroušení. U některých láhví se proto stává, že krystal má v místě připevnění mírnou vůli a může se trošku sem tam pohnout. Ničemu to však nevadí, a pokud je v láhvi voda, tak se toho ani nedá všimnout. Rozhodně to je lepší řešení, než tam upevnit krystal napevno nějakým chemickým tmelem.

Výborné je, že se dá celá láhev jednoduše rozšroubovat. Jak nahoře, tak dole. I samotný krystal jde odšroubovat. Vše je tedy krásně a jednoduše vyčistitelné. Kvalita materiálů je skvělá, takže je vše jak má být. Součástí krystalové láhve je i černý, textilní termo obal.

Krystalové láhve se vyrábí v šíři cca 15 druhů krystalů. Křišťál, křišťál prorostlý turmalínem, ametyst, růženín, tygří oko, záhněda, obsidián, citrín, lapis lazuli, fluorit, avanturín, labradorit ... Aktuální nabídka je vždy individuální. Rozhodně je z čeho vybírat.

NAVIBROVÁNÍ VE ZPÍVAJÍCÍCH KŘIŠŤÁLOVÝCH PYRAMIDÁCH

Kdo bude chtít, tomu mohu navibrovat láhev s krystalem v úžasných léčivých zpívajících křišťálových pyramidách. Zde o tom více


CENA

Cena Krystalových láhví je nyní stanovena na 990 Kč, což je myslím vzhledem k hodnotě samotného krystalu uvnitř láhve skvělá cena. K ceně láhve je potřeba přičíst ještě případně poštovné. Každý kus je jedinečný originál. Čekací a objednací lhůty proto mohou být někdy i delší. Pozn. Tato cena je již zdražená o 100 Kč, neboť výrazně narostly náklady za mezinárodní dopravu, díky koronavirovým leteckým výlukám. Pokud se cena za dopravu vrátí zpět, snížíme zpět i cenu krystalových láhví.

Další možností je cena + 50 Kč, tedy dobrovolně uhradit o 50 Kč více. Proč byste to dělali? Pokud si vyberete platbu + 50 Kč, tak tyto peníze pošleme na účet ZDRAVOTNÍHO KLAUNA, který krásně rozveseluje děti v nemocnicích po celé ČR a také nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK, který zase úžasně pečuje o děti, jež to tolik potřebují. Osobně mám s těmito bohulibými organizacemi velmi dobré zkušenosti. Jsem rád, když charitativní příspěvky jdou na něco konkrétního a kvalitního. Pokud to také tak cítíte, uveďte prosím : plus 50 Kč do textu objednávky. Děkuji.


ZAJÍMAVÝ A KRÁSNÝ EFEKT - po nalití vody

Díky lomu světla vzniká v láhvi po nalití vody krásný efekt. Krystal se zvětší a zvýrazní svoji krásu a strukturu.

BEZ VODY
BEZ VODY
S VODOU
S VODOU

Jeden a tentýž krystal. Vlevo je láhev bez vody a vpravo s vodou.


VNITŘNÍ STRUKTURA VÍČEK

Horní a spodní odšroubovatelná víčka jsou nerezová. Uvnitř jsou černé závitové vložky z plastu. Tento plast však nijak nepřichází do sytku s vodou. Skleněný okraj láhve utěsňuje bílé silikonové těsnění a ta vnitřní část víčka, která je ve styku s vodou, už je opět nerezová. Podle mě, to je skvěle vymyšleno. Může se stát, že čerstvé silikonové těsnění může někdo s citlivým nosem cítit, např v období těhotenství atd. Běžně však do 1 měsíce normálně vyčichne.

Na obrázku je také vidět, že i samotný krystal lze odšroubovat z dolního víčka.


Tak co, líbí? Je to krásné a funguje to. Je to takový malý, skromný a přitom mocný osobní přítel na cestách. 


Existují i další způsoby vitalizace a energetizace vody.

Zde najdete více o vitalizačních karafách a pohárech.      Zde najdete více o geniálním vitalizéru vody