SVĚTELNÝ STROM ŽIVOTA

ŽIVOTADÁRNÉ SVĚTLO

Prastaré texty mudrců nás ujišťují, že "VŠE JE SVĚTLO A DO SVĚTLA SE NAVRACÍ"

Světelný Strom Života je Světlem a současně je i Stromem Života. Toto propojení z něj dělá mimořádně silný vitalizér životního bioprostoru. Proč a jak je to možné? Bude nejspíš dobré se nad Světlem a jeho podstatou napřed trochu zamyslet.

TYP 1) ZRCADLOVÝ STROM ŽIVOTA (průměr 40cm)
TYP 1) ZRCADLOVÝ STROM ŽIVOTA (průměr 40cm)
TYP 2) SVÍTÍCÍ STROM ŽIVOTA (rozměry 45cm, 55cm, 60cm. Na obr 120 cm)
TYP 2) SVÍTÍCÍ STROM ŽIVOTA (rozměry 45cm, 55cm, 60cm. Na obr 120 cm)

Ručně vyřezávaný svítící Strom Života. Je centrální dominantou naší meditační oázy.

Dnešní věda objevuje, že Světlo je nositelem informací. Počítače dnes používají místo klasické elektřiny v drátech mnohem výkonnější světelný tok v optických vláknech. Astronomové analyzují Světlo přicházející z dalekých hvězd a exoplanet a podle vlastností fotonů, dokáží zjistit, z jakého materiálu se těleso skládá. Světlo je zvláštní. Někdy se chová jako částice a jindy zase jako vlna. Je to proto, že ve skutečnosti je Světlo ještě něčím úplně jiným.

Proč se maluje Světcům Svatozář? Jaký druh Světelné energie jim to stoupá z páteřního kanálu až nad hlavu? A proč pro mimosmyslovou komunikaci a kontakt s duchovními bytostmi lze použít také techniku Zrcadel?

Světlo je "živé", protože živě reaguje na vědomí všeho ve svém okolí. Zdroj Světla a Světlo samotné si zasluhuje naši úctu a vědomou pokornou pozornost. Německý kvantový fyzik Dr. Fritz Albert Popp objevil a prokázal, že všechny živé buňky vyzařují ze svého nitra zvláštní koherentní Světlo. Částečky tohoto Světla nazval biofotony a v jeho laboratořích probíhá intenzivní výzkum měření vyzařování biofotonů živých buněk za nejrůznějších podmínek. Studují jej i největší počítačové laboratoře. Toto dokonale koherentní Světlo je totiž dokonalým médiem pro přenášení informací. Zdá se, že se buňky v našich tělech mezi sebou navzájem dorozumívají právě pomocí Světla.

Říkáme "VYSVĚTLIT", anebo "OSVĚTLIT", dokonce celé jedno období nazýváme "OSVÍCENECTVÍ." Je to proto, že někde na podvědomé úrovni víme, že Světlo je propojeno s informačním polem Kosmického Vědomí.

Pricnipy Kvantového světa se zcela vymykají našim zkušenostem. Když vidíme židli, tak si myslíme, že víme, že vidíme hmotu židle. Ve skutečnosti však žádnou hmotu nevidíme. Vidíme informace fotonového toku, nikoliv židli. Jakže? !!! Ano, opravdu, ŽÁDNOU HMOTU NEVIDÍME. Bylo by určitě dobré to VYSVĚTLIT. Zkuzme si to OBJASNIT. 

Židle je složena z atomů. Atomy jsou složeny z elektronů na oběžných drahách a prototonů a neutronů v jádře. Kdybychom jádro atomu zvětšili např do velikosti pomeranče, tak nejbližší elektron bude obíhat cca 6km od pomeranče. Objem atomu je tedy samý prázdný prostor. Hlavním objemem je tedy neviditelné nic. Elektron na oběžné dráze se podobá mraku energie, který je rozprostřený kolem celého atomu, přičmž nikde není konkrétně a sám o sobě je neviditelným energetickým vírem. Stejně tak jádro atomu je tvořeno prostorovou nicotou a samotné protony a neutrony jsou opět neviditelnými energetickými minitornády, které jsou rozprostřeny v někde prostoru. Atom je prázdnota a neviditelná podivná forma energie. Tak jakto, že velkou sumu atomů nakonec přece jen vidíme?

To co vidíme, je světlo. Vidíme fotony, které doletěly k atomu židle, interagovaly s povrchem atomu, odrazily se od energetického pole obalu atomu a doletěly do našeho oka s informacemi o interakci s obalem atomu.

Hmota je neviditelná. Viditelné je Světlo, se svými informacemi. Informace tohoto fotonového informačního toku pak podle kvality našeho "vnitřního překladače" vnímáme. Např. někdo vidí jen informace hrubé hmoty, někdo vidí navíc také i Auru atd.

Světlo, které vnímáme očima. tedy to které vnímáme svými fyzickými senzory, a tedy jen v určitém energetickém spektru, vnímáme "tak nějak běžně". Světlo, které vnímáme vnitřním zrakem, však má zcela jinou kvalitu. Zde o tom najdete více. Poznáte, jaký kvalitativní rozdíl je mezi světlem "fyzickým" a nefyzickým". Uzříte tam zajímavou metodou neviditelné. Dokonce uzříte vlastní vědomí.

Nefyzické Světlo je Světlo, které není vibračně "ořezáno" omezeními fyzických senzorů. Nefyzické Světlo, je Světlo, které vzniká, či je součástí nehmotného vědomí.


Zdá se tedy, že se Světlem to má tak, že je to spíše informační proces, nežli fyzický. Interaguje se svým okolím, posykuje informační toky v nehmotné sféře, či realitě. Při interakci se Světlem tedy záleží na stavu VĚDOMÍ, jaké má schopnosti, záměry a možnosti.

Když se díváme do zrcadla, tak nevidíme povrch zrcadla. Když v zrcadle vidíme sebe, tak se nedíváme na povrch zrcadla. Díváme se za zrcadlo. Tedy někam, kde nic není. Přesto uvidíme sebe. Vidíme se v hloubce za zrcadlem. Jsme přesně tak daleko za zrcaldem, jaká je naše vzdálenost před zrcadlem. Za zrcadlem nestojíme, přesto se tam vidíme? Skutečně? Dojem prostoru za zrcadlem, vzniká uvniř našeho vědomí. Náš osobní vnitřní překladač, řadí přicházející informační toky do vzorců, které nám dávají smysl. Vždy se snaží je seřadit a propojit ta, aby nám to dávalo smysl. Jenže smysl nám dává je to, co už známe a máme osahané. Přichází-li informační toky takových kavlit, které neznáme, nemáme si je jak smysluplně poskládat a interpretovat. To co vidíme, je tedy současně výsledkem kvality našeho vnitřního překladače. Někdo vidí více a jiný méně.

ZRCADLOVÝ STROM ŽIVOTA SE ZLATAVÝM ZRCADLEM
ZRCADLOVÝ STROM ŽIVOTA SE ZLATAVÝM ZRCADLEM

Tím jsme se pomaličku dostali k uvědomění, že Světlo jsou informace a že Světlo spolupracuje a interaguje s Vědomím.

Pokud tyto fascinující kvality Boží entity Světla, propojíme s další mohutnou životadárnou entitou (STROMEM ŽIVOTA), tak vědomě vkládáme do Světelných informačních toků náš životadátný záměr. Fotony odražené ze životadárného symbolu Stromu Života, jsou pak nositeli informační sady Stromu Života. Fotony zaplňují celý prostor a tím do něj přináší životadárné energie. Bioprostor, tedy prostor kde existuje život, se tím vitalizuje životadárnými Kosmickými enegiemi.

Nabízíme dva tipy Světelného Stromu Života.

  •  1) ZRCADLOVÝ STROM ŽIVOTA
  • 2) SVÍTÍCÍ STROM ŽIVOTA

V obou případech je Strom Života vytvářen Světelným tokem. Prvním, typem je zrcadlové provedení, kdy podkladem pro fotony je zlatavé zrcadlo. Design je velmi zajímavý, neboť je to současně částečně i funkční zrcadlo, do kterého se dá různým způsobem dívat a propojovat se tím vědomě se symbolikou Stromu Života.

1) ZRCADLOVÝ STROM ŽIVOTA


CENA ZRCADLOVÉHO STROMU ŽIVOTA

  • 1.800 Kč průměr 40cm (bříza, zlatavé zrcadlo)
  • x.xxx  Kč průměr dle Vašeho zadání = individuální cena (lze zvolit také zrcadlo, stříbrné, nebo zelenkavé)

2) SVÍTÍCÍ STROM ŽIVOTA

Druhým typem je Světelný Strom Života s dálkově regulovatelným barevným Světelným tokem. Barvu si můžete jednoduše navolit na malém dálkovém ovladači podle Vaší momentální nálady a pocitu. A to je přesně to, co může podpořit Vaše aktuální niterné potřeby a harmonizovat tak Vaše vnitřní síly. Barva Světla není NIC. Barva Světla je energie o konkrétní frekvenci. Celé naše tělo je složeno z částic a částice nejsou nic jiného, než energie o konkrétních frekvencích. Proto tělo tak hloubkově reaguje na harmonizující frekvence, ať už z rukou léčitele, nebo ze zvukových léčivých nástrojů, anebo Světleného toku.

Aktuálně probíhá finální testování. Maximální míra světelného toku nebude primárně určena k osvětlení prostoru, nýbrž k dizajnovému efektu symbolu Stromu Života. Jedná se o ruční výrobu, proto je každý kus originálem. Po dohodě je také možné dodat Světelný Strom Života se zadním vývodem napájení (pro instalaci napájení ze zdi či sádrokartonu). Při objednávce je dobré si zjistit, jak dlouhý přívod napájení budete potřebovat. Použité dřevo Bříza. Můžete si ji namořit dle vlastího cítění.

Dálkové ovládání je v ceně. Možnost volby z celkem 16 odstínů barev a také různých světelných efektů. Barvy: od bílé, přes žlutou, oranžovou, medovou, červenou, fialovou, fialkovou, tyrkysovou, zelenou, různé modré až opět po bílou.

CENA SVÍTÍCÍHO STOMU ŽIVOTA

  • 3.200 Kč průměr 45 cm
  • 3.700 Kč průměr 55 cm
  • 4.400 Kč průměr 60 cm