ENERGETICKÉ ČAKROVÉ ŠPERKY

jak pro ženy tak i pro muže

zaměření: 8. čakra, krystal modrý živec, holubí peříčko, chirurgická ocel
zaměření: 8. čakra, krystal modrý živec, holubí peříčko, chirurgická ocel

Mnoho lidí miluje přírodní energetické věcičky, které jsou navíc i krásné a jsou plné Boží dokonalosti a symboliky. Nejrůznější krystaly, semínka, dřevíčka, kamínky, peříčka ...

Je radost se na ně nejen dívat, ale také dotýkat se jich, napojovat se na ně, krášlit se jimi a čerpat tak plnými doušky dary přírody. Novodobý génius Slovák, vědec, RNDr. Emil Páleš CSc. říká, že ptáci jsou z hlediska Stvoření zhmotněním vyšších láskyplných principů. Umí se svými křídly odpoutat od země. Křídla a jejich peří, to je přenádherná a Kosmicky silná symbolika. A je nejen přenádherná. Kosmická symbolika totiž na Kosmické úrovni i pracuje. Křídla a jejich peří, to je hluboký Kosmický archetyp.

Andělé se často zjevují právě s křídly.

V našem Centru Serafín se snažíme tvořivě pracovat s energiemi, vibracemi, symbolikou a různými druhy harmonizací. Snažíme se vytvářet tvůrčí druhy energií a napojování. Takové, aby sami uživatelé mohli vlastními záměry a vlastním vědomím pracovat sami na sobě. Naším primárním záměrem není někoho "vyléčit", ale dát mu "křídla", aby se mohl léčit sám, samozřejmě jen pokud o to sám stojí.

Hledáme různé formy vědomého energetického působení. Jednou z nových a krásných forem jsou energetické čakrové peříčkové náušnice.

Působí na mnoha úrovních. Jejich primární energie jsou obecně velmi jemné a něžné a pronikají tedy velmi hluboko, až do podprahových archetypálních úrovní. Rozšiřují vibrace obejmutí a obecně ženských principů. Podporují ženskost, jako takovou. A to nejen svojí viditelnou jemnou krásou, ale také na podprahové archetypální úrovni. Ženy tak mohou více a lépe cítit krásu svojí podstaty.

autorské šperky od Innes


Máme to štěstí, že námi nabízené náušnice vytváří pro naše Centrum úžasná výtvarnice s uměleckým jménem Innes, která má cit a napojení. Její náušnice nejsou jen tak "vyráběny". Jsou tvořeny. Innes čeká na inspiraci, osobně sbírá jednotlivá peříčka, očišťuje je vykuřovadlem, hraje si s nimi a cítí je. Je to tvůrčí proces. A kvalita zpracování je perfektní. Náušnice obsahují různé pravé krystalové kameny ( ametyst, křišťál, býčí oko, jaspis, achát, tygří oko, pyrit, živec, růženín, unakit, tyrkenit, avanturín, sodalit, a další ). Použitým nosným materiálem je chirurgická ocel. Nejedná se tedy o bižuterii. Co kus to originál. Co kus to specifická energie. Jednotlivé náušnice jsou vytvářeny se zaměřením na jednotlivé druhy čakrových energií. Je to celý soubor vlivů: energie ptáků, druh ptáků, druh peří, barva peří, druhy krystalů, jejich řazení, barva, symbolika, Po dohotovení od Innes jsou pak náušnice ještě energeticky a vibračně navibrovány v našem Centru Serafín příslušnými mantrami, jantrami, symbolikou, léčivými zvukovými vibracemi, zpívajícími křišťálovými pyramidami, křišťálovou harfou a dalšími křišťálovými nástroji.

Cílem je vytvořit harmonizační krásu, se kterou se budete cítit lépe. Takovéto náušnice pak vnímáme jako krásný osobní a intimní nástroj, který Vám může sloužit ku radosti a harmonizaci.

Chcete v určitý den raději podpořit vztahy? Vezměte si ten den náušnice ze spodní úrovně druhé čakry. Budete chtít jiný den raději podpořit svůj vlastní vývoj? Sáhněte po náušnicích střední čakrové úrovně. Anebo budete chtít jindy podpořit tvořivost či schopnost být více v klidném odstupu? Tak si vezměte náušnice horních čakrových úrovní. V našem Centru Serafín pracujeme se systémem devíti čaker. Zde se dozvíte více o systému devíti čaker, můžete pak povědomí o nich lépe a vědoměji využívat den co den.

Pojďte se kochat s námi. Soubor obrázků 18ti různých druhů náušnic, který si můžete prohlédnout je ukázkou. Aktuálně můžeme mít trochu jiné provedení. Všechny jsou však stejně krásné a ve stejném duchu vytvářené. Právě ty Vaše náušnice mohu tedy být trochu jiné. Dokonce ani nedokážeme vždy vytvořit náušnice tzv. na lusknutí. Je to prostě proces a ten nějakou dobu trvá. Výtvarnice Innes to prostě musí cítit. Dokud to necítí, tak nejsou hotové i kdybych se na hlavu stavěl.

Náušnice můžeme také vytvořit na objednávku pro konkrétní ženu a konkrétní zaměření. Trvá to samozřejmě déle a je potřeba si také popovídat a zjistit některé věci.

cena již vytvořených náušnic 630 Kč

5. čakra, krystal unakit, paví zelené peříčko, chirurgická ocel
5. čakra, krystal unakit, paví zelené peříčko, chirurgická ocel

Boží krása, že ?


ukázka mužských energetických šperků

Použité materiály: Lapis Lazuli, Citrín, Labradorit, Křepelčí Kámen, Hematit, Mastek, Granát, Santalové Dřevo, Láva, Křišťál, Labutí Peří

Pracujeme se systémem devíti čaker. Stejně tak jsou vytvářené tyto úžasné energetické šperky.


náhrdelníky pro rituály a 9ti čakrové náramky

Na celém světě jsou ptáci velkými duchovními průvodci. V Rusku a na východě jsou potápiví ptáci (jako kachny a potápky a další) silnými duchovními zástupci dvou říší: ŘÍŠE VZDUCHU (NEBE) A ŘÍŠE VODY (ŽIVOT / ZÁHROBÍ). Proto jsou tito ptáci šamanskými průvodci duchovních světů.

Materiály: Kachní Peří. Dodává mystické napojení na oba břehy bytí. Kameny: křišťál, ametyst a obsidián, Láva, jaspis, citrín, avanturín, pyrit, lapis, křepelčí kámen, kokosové zuby, hematit. Uvedený kus je vytvořený na míru pro konkrétního průvodce. Každý kus je proto jedinečný i materiálově.

DEVÍTI ČAKROVÉ HARMONIZUJÍCÍ NÁRAMKY. Jsou v podstatě Univerzální, ale jdou dle přání více zacílit na Mužský nebo Ženský typ. Jsou určeny pro jemné harmonizování systému devíti čaker. Tedy i oněch dvou veledůležitých odtajněných čaker Všechny kameny jsou pravé a vše je u nás také navibrováno zpívajícími léčivými křišťálovými pyramidami a také kompletní sadou Solfeggio frekvencí.


Obrázek č. 9 vlevo

Energetický šamanský " 144kový " náhrdelník vytvořený dle zadání přímo na míru konkrétní bytosti.


KRÁSNÉ ENERGETICKÉ ŠPERKY NA RUKU 

CHYTRÉ PŮSOBENÍ NA DVA DŮLEŽITÉ MERIDIÁNY 

Tyto exoticky krásné šperky jsou nejen krásné. Jsou i mocné, neboť působí na důležité meridiány na ruce. Ženy se s nimi cítí mocně, žensky. Pomáhají uvědomění své vlastní síly, a uvědomění, že svůj život máme každý ve svých rukou.

DRÁHY NA KTERÉ PŮSOBÍ

  • PRSTENÍČEK / TROJITÝ ZÁŘIČ. Trojitý zářič je chápán jako systém tří prvopočátečních energií člověka: 1) řídící energie pěti orgánů- 2) Vyživující a ochranná energie. 3) Energie v síti drah. Na ruce vede dráha Trojitého zářiče oblastí prsteníčku.
  • PROSTŘEDNÍČEK / PERIKARD. Perikard je chápán jako Obal Srdce. Na ruce vede dráha Perikardu oblastí prostředníčku.Přikládám fotečky pro nakoukání a nacítění. 

CENA 690 Kč

Výroba je vždy individuální. Každý kus je originál, a tak to má myslím být.