TĚLOVÉ, UŠNÍ A ČAKROVÉ SVÍCE

Používání tělových svící má potenciál zmírnit bolest nebo nepříjemné projevy téměř okamžitě. Občas působí tělové svíce až jako něco zázračného. Startují také samoléčebné procesy. A k tomu všemu, je jejich používání navíc i krásné, voňavé a má svoje kouzlo. Podobá se to příjemnému relaxačnímu rituálu. Uděláte si na sebe čas, zapálíte voňavý oheň, vnímáte jeho mihotající světlo, cítíte příjemný dotyk, a zažíváte zklidnění těla i ducha. Oheň je zkrátka živel.

Jako mnoho fungujících věcí, jsou i tělové svíce svým původem prastaré. Znali je v Tibetu, Egyptě, v Číně, ve staré Indii. Znali je i staří Keltové a Slované. Tyto národy znali mnohá tajemství světa a přírody. Tělové svíce používali k léčení. Tehdy jim k tomu účelu často sloužily trubičky z kůry stromů, například z břízy. Březovými svícemi vytahovali z těla "zlé síly" a zlé "duchy". My dnes moderně říkáme, že odvádíme toxiny a patogeny atd. V současné době se již místo ruličky z březové kůry používá tenoučké bavlněné plátno potažené kvalitním včelím voskem s přídavkem kvalitních esenciálních olejů. Tím se hlavně velmi příjemně prodloužila doba hoření svíce, neboť kůra hoří podstatně rychleji.

Existují mnohá vysvětlení, na jakém principu vlastně fungují tělové svíce. Osobně si však myslím, že zatím nebylo řečeno a poznáno vše. Obecně se soudí, že svíce funguje následovně:

Hořící dutá svíce vytváří uvnitř svíce podtlak a současně zahřívá danou oblast na kůži. Póry na kůži se otevřou a škodlivé patogeny a nečistoty díky podtlaku a uvolněným a nahřátým drahám projdou snadno přes kůži ven. Současně se pod kůži snadno dostanou výtažky z léčivých esenciálních olejů a tím se efekt násobí. Zjistilo se také, že mnohé energetické blokády se tímto dokáží rozpouštět a odblokovávat. Toto vše pak vede k oživení samoléčebných vnitřních mechanismů. Je vypozorováno, že tento samoléčitelský proces velmi často pokračuje další dny, nebo i týdny po aplikaci tělové svíce.

Jsem přesvědčená, že zde fungují ještě další faktory. Například v účinnosti svící hraje roli, zda je včelí vosk neředěný a kvalitní, také hraje roli, zda jsou svíce ještě navíc energetizovány a navibrovány např. ve včelím úle, nebo zda jsou aplikovány léčitelem a podobně. Myslím, že tělové svíce fungují převážně na energetické a jemnohmotné úrovni. O jemné hmotě už dnes věda hovoří zcela konkrétně, používá sice jiný slovník (např. fyzikální vakuum), ale podstata zůstává stejná. Sami vědci soudí, že až 99% našeho Vesmíru existuje v námi nepozorovatelné formě (temná energie a temná hmota). I přes bariéru nepozorovatelnosti však vědci vědí, že tu oněch skrytých 99% je a že zásadně působí na to zbývající pozorovatelné jedno procento. Nemůžeme se pak samozřejmě divit, že nerozumíme procesům vyvěrajících ze skrytých energií, vědecky prozatím neměřitelných. Můžeme však pracovat s pozorováním léčebných účinků a se zkušenostmi při používání tělových svící.

A jaké jsou vypozorované účinky tělových svící?

INDIKACE

 • uvolňují stres, zlepšují stavy deprese a podráždění
 • zmírňují zánětlivé procesy a jejich pozůstatky chronického charakteru
 • čistí lymfatický systém
 • odstraňují toxiny z těla
 • snižují bolest
 • zlepšují trávení
 • uklidňují bolesti páteře a kloubů
 • uvolňují energetické bloky a tím vpouští energii tam, kde dlouho chyběla
 • podporují hojení ran
 • spouští i dlouhodobější samoléčebné procesy
 • harmonizují čakerní systém
 • pomáhají proti nespavosti
 • pomáhají proti: astmatu, ztuhlosti svalů a kloubů, zánětům zubů, ekzémům, alergiím, oparům, gynekologickým problémům, potížím se štítnou žlázou, upravují menstruaci a další a další a další

Kdy se naopak použití tělových svící nedoporučuje?

KONTRAINDIKACE

 • u osob s kardiostimulátorem
 • u těhotných žen na oblasti dělohy
 • při alergii na včelí produkty
 • u lidí trpících velmi vysokým krevním tlakem se nesmí dávat na hlavu
 • nesmí se přikládat nikdy přímo na sliznice
 • na otevřenou ránu, což je i ekzém (svíce přikládáme vedle afektu)
 • perforovaný ušní bubínek (svíce se přikládají před nebo za ucho)
 • nikdy nepřikládáme přímo na srdce
 • pro děti do tří let věku

Vedlejší účinky

Nejsou známy žádné nežádoucí vedlejší účinky. Procesy s tělovými svícemi vycházejí jak z tradic východní medicíny, tak z našeho tradičního léčitelství.

Doporučení

Před i po aplikaci tělové svíce je potřeba hodně pít vodu. V těle nastává samoléčebný proces a toxiny se tak mohou lépe odplavovat z těla ven.


UŠNÍ SVÍCE

Mají kónický tvar. Odstraňují nahromaděný maz, uvolňují energetické bloky, aktivují lymfatický systém. Skrze ucho se svícemi čistí celé fyzické tělo, neboť působení zasahuje do trávicího, nervového a srdečně-cévního systému. Podporují přirozenou detoxikaci organismu a startují samoléčebné procesy v organismu.


TĚLOVÉ SVÍCE

Mají válcový tvar a působí v celém výše uvedeném spektru odstraňování potíží.


ČAKROVÉ SVÍCE

Mají kónický tvar. Posilují funkce nejdůležitějších energetických bran našeho těla. Osobně pracuji se systémem DEVÍTI ČAKER. Kromě všeobecně známých sedmi čaker pracuji i se dvěma nedávno odtajněnými čakrami (velcí mistři východu se rozhodli odtajnit čakry - SURIA a VADŽRADHARA). Čakrové Svíce prodáváme pouze jako kompletní sadu devíti čaker.

Více se můžete o systému devíti čaker dozvědět ZDE

9. SAHASRARA, šišinka, vhled, kosmická čakra Pravdy a Bytí

8. ADŽŇA, třetí oko, inspirace, taktické myšlení

7. VIŠUDDHA, štítná žláza, tvorba, dar umění, sluch

6. VADŽRADHARA, brzlík, zdroj magických sil, imunita

5. ANAHATA, střed hrudníku, víra, Božské Já, Láska

4. SURIA, solar plexus, zdroj vnitřní síly, léčení, samoléčitelské procesy

3. MANIPURA, pupek, citová aktivita a strach, zrak

2. SVADHISTHANA, pohlavní orgány, sex, reprodukce, chuť

1. MULADHARA, kostrč, uzemnění, atributy přežití, čich


MILENECKÁ SADA

Nádherný, vkusný, voňavý a navíc zdravý dárek. Sada svící pro zkvalitnění partnerských vztahů a milování.

Sada obsahuje celkem 12 svící - čtyři ušní svíce, dvě svíce pro sexuální čakru, dvě svíce pro srdeční čakru a dvě čakrové svíce pro třetí oko.


Kvalita tělových svící

Kromě správného aplikování tělových svící je také důležitá kvalita svící. Kvalitou nemyslíme jen použitý materiál, zda je včelí vosk bez naředění parafínem, zda je v BIO kvalitě, zda jsou esenciální oleje v BIO kvalitě, ale máme na mysli také energetické procesy. S jakým energetickým vkladem byly svíce ručně vyráběny. Například ruční výroba je jednou z podmínek nejkvalitnějších svící. Energie včelstva a jeho konkrétního místa, energie a záměry výrobce, to vše vnáší do tajemného procesu léčivého působení tělových svící dar ještě vyššího působení a vyšší účinnosti. Díky tomu dovedou svíce i "hovořit". Zkušený terapeut dokáže podle způsobu hoření plamene odečítat jemný informační tok o průběhu procesu a závažnosti léčeného problému. Tomu by přesně odpovídala představa působení svící na jemnohmotné a energetické úrovni.

Množství, barva, tvar a další znaky nečistot vytažených z těla ven do svíce, jsou významným vypovídajícím faktorem o druhu a závažnosti problému.


Úžasné tělové svíce z Bílých Karpat

Máme to štěstí, že tělové svíce odebíráme od nejkvalitnějšího výrobce, jakého si jen umíme představit. Je jím naše kamarádka, "přírodní žena" z Bílých Karpat. Ruční výrobou tělových svící přímo žije a září u toho štěstím. Má svoje vlastní včelstvo, o které se stará původními přírodními postupy. Do čistého neředěného včelího vosku přidává propolis, protizánětlivou kurkumu a šalvěj z vlastní bylinkové spirály. Svíce jsou vyráběny přímo na míru a jsou navíc ještě energetizovány ve včelích úlech. Katčiny tělové svíce zkrátka uzdravují už jen od pohledu.


CENY svící při terapii v Centru Serafín:  - většinou jsou doplňující součástí jiných technik

CENY svící při objednání domů

Tělové svíce

 • 45 Kč / ks

Ušní svíce

 • 45 Kč / ks

Čakrové svíce

 • 450 Kč - sada devíti čakrových svící

Milenecká sada

 • 450 Kč - voňavé dárkové balení, které potěší vaše estetické cítění

Tělová svíce s esenciálními oleji

 • 60 Kč / ks různé druhy esenciálních olejů

Bio kvalita olejů - ručně lisované, v nej bio kvalitě, min počet kusů při objednávce 2 ks

Levandule - uklidňuje nervové napětí, antidepresivum, působí proti nespavosti. Má blahodárné účinky při bolestech hlavy a proti migréně.

Jasmín - afrodiziakum, uklidňuje, ale zároveň povzbuzuje organizmus, harmonizuje. Zlepšuje náladu a zvyšuje sebedůvěru.

Heřmánek - Má protizánětlivé, antiseptické, antialergické a uklidňující účinky. Podporuje hojení. Tlumí bolest a stimuluje zažívání, podporuje trávení a chuť k jídlu, uvolňuje při nadýmání), působí proti depresím, utišuje.

Hřebíček - Baktericidní, dezinfekční, antiseptické, hřejivé, lokálně znecitlivující účinky, tlumí bolesti (zubů), působí na nervové a svalové vypětí.

Rozmarýn - posiluje paměť a schopnost koncentrace, životabudič, na imunitu a dýchací potíže.

Borovice - pro posílení třetího oka, funkce šišinky, posiluje imunitu a dýchací potíže

Bergamot - na deprese, úzkosti, nespavost, nervozitu

Mandarinka červená - na uvolnění, radost, proti nadýmání, podporuje trávení

Šalvěj lékařská - podporuje léčivé schopnosti, má antibakteriální, antivirální účinky, pomáhá při duševním a tělesném oslabení


TURBO SVÍCE 

 • Turbo  M  rozměr 300mm x 16mm průměr 79Kč / ks   (nad 20ks - 75 Kč / ks)
 • Turbo  L   rozměr 300mm x 20mm průměr 89Kč / ks  (nad 20ks - 85 Kč / ks)
 • Turbo XL rozměr 400mm x 20mm průměr 129Kč / ks (nad 20ks - 125 Kč / ks)

DOPRAVA

K ceně svící je potřeba započíst běžnou cenu poštovného Zásilkovny nebo České pošty. Svíce posíláme v pevných papírových krabičkách, jako obyčejný balíček.

Svíce jsou vyráběny v malých množstvích, aby byly čerstvé, případně přímo na míru klientovi (svíce nejsou vyráběny tzv. "na sklad"). Z toho důvodu může být čekací lhůta týden, někdy až 14 dní. Je to určitá daň za kvalitu. Akutní případy mají přednost.

Při pravidelnějších či větších odběrech lze domluvit různé individuální konfigurace dodávek svící.

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem