amulet SVAROŽIČ

  • PŮSOBENÍ

  • DUCHOVNÍ
  • SLUNEČNÍ NAPOJENÍ
  • PODPORA ŽIVOTA

varianta 9A

varianta 9B

Další dokonalý geniální Sluneční symbol. Použitá barva Nebesky modrá a barva pozadí je nijaká - průhledná. Může být i bílá (technicky vzato bílá není barva, neboť obsahuje všechny barvy spektra)

SVAROŽIČ je symbolem Nebeské síly boha Svaroga. Symbol symbolizuje uchovávání v prvobytném stavu rozmanitosti všech obrazů forem života ve Vesmíru. Tomu plně odpovídá genialita symbolu, neboť je multi-fraktálního typu a lze jej šířit na všechny strany mnoha různými způsoby překrývánání a napojování. Úplně žasnu nad genialitou jeho tvůrců.

Symbol SVAROŽIČ ochraňuje všechny vědomé, moudré a rozumné formy života před Duševní a Duchovní degradací (možná proto se mi tak moc líbí). Také ochraňuje vědomé formy života před úplným vyhubením. Wow. Úplně mi naskakuje husí kůže.

Použitá propletenost tohoto symbolu je uhrančivá. Člověk si ji musí prohlížet a zkoumat. Je tam tolik náznaků různých geometrických struktur propojení, přitom tam není ani jeden uzavřený vnitřní sektor. VŠE JE TEDY JEDNÍM, A VŠE JE SOUČASNĚ I SVÝM OPAKEM. Zvolená barva je navíc velmi jemná, téměř až průhledně bleděmodrá. Je to symbolika VELEJEMNOSTI nastavení celého Univerza. Žádná okázalost, ale dokonalost detailu, dokonalost vědění, a nenápadná všeobjímající provázanost veškerenstva. Tento symbol je doslova manou pro zvídavé a zkoumající Duše.


ŘEMÍNKY K VÝBĚRU


DŘEVĚNÁ KRABIČKA K SADĚ AMULETŮ