amulet OBEREŽNIK

PŮSOBENÍ

  • SLUNEČNÍ
  • OCHRANA
  • ŠTĚSTÍ
  • ZDRAVÍ

varianta 30A

varianta 30B

varianta 30C

Symbol využívá nesmírně mocné a silné symboliky. Vypadá jako devíticípá hvězda. Kdo však ví, ten ví. Na hlubší úrovni to jsou tři rovnostranné trojúhelníky. Osobně velmi doporučuji: Kdo chce proniknout do významu Kosmicky silného sdělení "TŘI ROVNOSTRANNÉ TROJÚHELNÍKY" nechť se prosím podívá na následující odkazy:

Na základě uvedených odkazů lépe pochopíme, jakou roli v Kosmu mají rovnostranné trojúhelníky. OBEREŽNIK v sobě nese mnoho vrstev sdělení. Je Orámovaný v kruhu, TÍM JE POSÍLENÝ. Kruh zrcadlí principy možností, neohraničenosti, dokonalosti, duchovnosti ... zde více o kruhovém principu

Principem TROJICE obecně popisujeme komplexní systémy (Otec/Syn/Duch nebo Tělo/Mysl/Duch, nebo Infomace/Energie/Hmota, nebo Trojjedinost atd. Zde více o principech trojice jako takové. Tři trojúhelníky současně vytváří 9 cípů hvězdy. Devět je numerologicky nejvyšším číslem vůbec (protože pak už se všechna čísla jen a jen opakují). Devět proto odkazuje na nejvyšší hodnoty vývoje člověka. PraSlovani tuto symboliku propojili se symbolem Slunečního vyzařování. Otce Slunce vztahovali k nejvyšším tvůrčím principům v našich životech. OBEREŽNIK (dříve zvaný VESTNIK) přináší zdraví, štěstí, radost. Ochraňuje štěstí. Nebeská barva odkazuje na hodnoty, které jsou nad námi, zlatá odkazuje na Otce Slunce a bílá barva na čistotu a harmonii. Zkusme se na symbol dívat následovně: VIDÍME NAD HLAVOU NÁDHERNĚ MODRÉ NEBE, NA KTERÉM ZÁŘÍ ZLATÉ SLUNCE. SLUNCE VYZAŘUJE TVŮRČÍ TROJÚHELNÍKY - SLUNEČNÍ MERKABU. No není to dokonalá nádhera?


ŘEMÍNKY K VÝBĚRU


DŘEVĚNÁ KRABIČKA K SADĚ AMULETŮ