amulet ZDROJ

PŮSOBENÍ

  • DUCHOVNÍ
  • SLUNEČNÍ
  • DOMOVINA PRASLOVANŮ

varianta 26A

varianta 26B

varianta 26C

Tento symbol není vytvořený ve zjednodušené pravoúhlé geometrii. Plně využívá křivek. Jde tedy více do konkrétní sdělovací roviny. Díky použití křivek je možné čtyři rozdílné kvadranty vyzařování částic více promíchat, neboť jednotlivá ramena se rotací v rámci jednoho kvadrantu již i překrývají. A to se díky rotaci Slunce skutečně děje. Má to vliv na výsledné radiační záření dopadající na Zemský povrch, tudíž na ovlivňování života na Zemi. Použité barvy jsou nebesky modrá a červená. Nebesky modrá hovoří o "NEBI" což je jednak pohled na svět z pozice pozemského člověka (jen ze Země je Vesmír vidět jako bleděmodré nebe) a také je to symbolika Nebeského království jako takového, tedy naší Duchovní Domoviny. Červená je barvou Srdce, Krve, Akce, Jangu, Ohně, Přeměny, Transformace ... Tedy Kosmické síly umožňující proměnu. Dohromady obě promíchané barvy pak dávají barvu fialovou/purpurovou, což je veskrze Duchovní barva.

Chytré a moudré symboly mívají často i další skryté informační roviny. Když tento symbol ZDROJ použijeme skutečně jako zdroj, tedy s vědomím, že obsahuje v sobě vše (i protiklady) tak ho propojíme s jeho opakem (otočeným symbolem) a získáváme magický obraz Slunečního vyzařování po jednotlivých sektorech. A kolik jich je uvnitř? OPĚT 12, stejně jako u mnoha dalších chytrých symbolů. Je to fantastické. Díky Slunečnímu vlivu se na Zemi skutečně utváří 12 základních charakteristických vnitřních struktur lidských povah, tedy vnitřních království, neboli zdrojů našich impulsů chování. A Impuls, to je akce, emoce, pudovost, to je síla typu Jang a proto tomu dokonale sedí červená barva. Prostě geniálně jednoduché, moudré, provázané, poučné.

PraSlované používali tento symbol také jako symboliku Pravlasti lidských Duší (dle prastarých textů je Sluneční úroveň shromaždištěm vyspělých Duší, které se již nemusí inkarnovat, ale pokud chtějí, tak mohou). Zde dle PraSlovanů přicházejí na svět nematerializované lidské Duše (Slunce je vnímáno tedy jako portál pro příchod Duší) Zde se dle PraSlovanů ustanovuje těmto Duším ZLATÁ POUŤ a následně mohou odejít na Zem. Tak jako ZDROJ všeho je nekonečný, tak i vývoj Duše pokračuje dál a dál. Tomu plně odpovídá genialita symbolu Zdroj, neboť je fraktálního typu a lze jej rozšiřovat na všechny strany a stále si zachovává plnou informaci. Pozn. krásně je v něm vidět tzv. princip smyčkování (spletitost elektromagnetických drah), což je další základní Sluneční symbolika. (Keltské vzory atd.)


ŘEMÍNKY K VÝBĚRU


DŘEVĚNÁ KRABIČKA K SADĚ AMULETŮ