ZVUK VE HMOTĚ - CYMATICS

INFORMACE VLOŽENÉ DO VZORŮ ZVUKOVÝCH ENERGETICKÝCH VLN

Mým největším šokem a překvapením je, jakou úžasnou moc mají energie léčivých zvuků z léčivých nástrojů. Bez vysvětlování, bez přesvědčování, bez dogmat. Klient si jen lehne, prodýchává čakry a nechá na sebe působit léčivé zvuky a energie. Nejčastější zpětnou vazbou od klientů je jejich dojem, že se k nim lidé z jejich okolí chovají mimořádně hezky. Někdo to umí lépe specifikovat, někdo hůře, dojmy jsou však podobné. Co se jim ve skutečnosti děje?

Zvuková harmonizace klienta samozřejmě nezpůsobila harmonizaci lidí z jeho okolí. Způsobila harmonizaci "pouze" u klienta. Klient pak po několik dní vyzařuje vyšší vibrace, harmoničtější energie a energetické vzory. Jejich okolí jim to "jen" následně zrcadlí. Přiznám se, že nevím jak takového mocného a nádherného a viditelného pokroku v životě klienta dosáhnout nějakým povídáním. A to mě stále naplňuje a stále přivádí k úžasu. Je neuvěřitelné, jak mocné jsou energie léčivých nástrojů.

Domnívám se, že zvukovým energiím stále příliš nerozumíme. Proč se čakra čaker - srdeční čakra - která je středovou, centrální čakrou, je čakrou Lásky, proč se jen jmenuje ANÁHATA, což v překladu znamená "nekonečný zvuk." Znamená to něco jako nekonečná Energie? Nekonečné působení? Nekonečná píseň?

Není náhodou zvuk skutečně nekonečnou písní Univerza? Píseň je dílem Ducha, stejně tak jako Univerzum samotné. Zdá se, že právě proto nejrůznější hmotné formy Univerza tak mocně reagují na vzory zvukových energií, tedy na "písně Univerza".


Podívejte se například na chování tekoucí vody, která prošla polem určitého zvuku. Vydržte prosím až do konce videa. Myslím, že naše znalosti fyzikálních vlastností jsou krátké na to, jakým způsobem zvuk moduluje následné informační chování molekul vody.

Zvuk moduluje následné informační chování molekul vody.


Specifické zvukové pole specificky organizuje hmotu. Kromě rozložení určuje také její proudění.

Zvuk umí mnohé. Hmota v jeho poli překoná gravitaci a v levitačním procesu se nově organizuje.


Posvátná geometrie v akci, když zpívají křišťálové pyramidy. 

Zde více o křišťálových pyramidách.

Solfeggio Frekvence vystavené základní Kosmické frekvenci 432Hz.

Odhalíme zde Matrici dvojitého Toroidu JIN JANG. Zde o tom více.


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________