HARMONIZACE PRO PÁRY

HLOUBKOVÉ PROPOJOVÁNÍ PÁRU

kam slova nemohou, tam může souznění energií

Mocný je účinek harmonizačních energií. Prožitek je proces, který má dar přepisovat buněčné nastavení. Prožitek je to, co v nás pracuje hloubkově. Pokud pracujeme s harmonizačními léčivými energiemi vědomě, například společně v páru skrze aktivitu čaker, můžeme dosáhnout hlubšího vzájemného propojení zúčastněného páru.

V našem Centru Serafín pracujeme se systémem devíti čaker. Kromě známých sedmi čaker pracujeme ještě se dvěma odtajněnými čakrami. Obě dvě se nachází v oblasti srdce. Mezi srdeční a krční čakrou - Vadžradhara a mezi srdeční čakrou a pupeční čakrou - Suria. Obě odtajněné čakry dokáží spolu se srdeční čakrou doslova zázraky.

Zde najdete více o dvou odtajněných čakrách - systém devíti čaker

Při vědomé práci s devíti čakrami můžeme hloubkově propojovat ty páry, jež chtějí prohloubit svoje vzájemné naladění, vzájemé nacítění a propojení. A kromě hlubšího propojování se svým blízkým partnerem, pozvedáváme prací s čakrami svoji bytost jako takovou, na všech úrovních.

Cítíte-li, že byste se s blízkou bytostí rádi vzájemně hlouběji propojovali a vzájemně se napojovali na podprahové energeticko-informační úrovni, máte možnost použít tuto vesmírně krásnou formu energetického zvukového prožitku, která je beze slov. O to účinnější však bývá: "kam slova nemohou, tam může souznění energií". Vzájemné energetické propojování probíhá pomocí různých léčivých harmonizačních nástrojů. Používáme úžasné vesmírné křišťálové nástroje, křišťálové pyramidy, kříšťálové mísy, úžasnou novinkou je křišťálová harfa a další jiné mocné nástroje, gongy ...

... prostě lehnete si oba na kožešinu ... zavřete oči a necháte na sebe působit zvuky, vibrace, energie ...

Používáme také zpívající léčivé křišťálové pyramidy

Stává se, že ti, kteří k nám chodí na takové čakrové harmonizační "koupele" jasně vnímají, že se v jejich životech "něco pozitivního děje". Nejčastěji mají pocit, že se k nim jejich okolí chová příjemněji. Tento stav může trvat po dobu několika dnů po zvukové "koupeli". Samozřejmě, že hlavní příčinou jsou oni sami, neboť jejich okolí jim zrcadlí jejich vlastní nastavení.

U páru blízkých bytostí, je tato krásná pozitivní životní "změna" ještě násobena a umocněna tím, že harmonizačními energetickými koupelemi si prošli oba společně a nikoliv pouze jeden z nich. Harmonizační práce s čakrami má dar přinášet celkový růst dané osobnosti. A párová práce má potenciál přinášet navíc kvalitnější souznění daného páru.

Cena pro pár: 1.200 Kč / 120 minČAKROVÁ MILENECKÁ SADA TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Další velmi zajímavou možností, jak může pár posilovat vzájemné energetické prolínání, jsou čakrové milenecké sady tělových svící. Více se o nich dozvíte zde.

Máme to štěstí, že náš dodavatel BIO tělových svící je přírodní a duchovní bytostí Tělem i Duší.

Má svoje vlastní včelstvo, o které se stará původními přírodními postupy. Do čistého neředěného včelího vosku přidává propolis, protizánětlivou kurkumu a šalvěj z vlastní bylinkové spirály. Svíce z tohoto vosku jsou vyráběny přímo na míru a jsou navíc ještě energetizovány ve včelích úlech. Takovéto tělové svíce zkrátka uzdravují už jen od pohledu.


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________