LÉČIVÁ ZVUKOVÁ "KOUPEL" s MEDITACÍ

každé ÚTERÝ v 17:00  Centrum Serafín Zámečnická 3 Brno

LÉČIVÁ ZVUKOVÁ "KOUPEL" s MEDITACÍ


ZVUKY ?

Mým největším šokem a překvapením je, jakou úžasnou moc mají energie léčivých zvuků z léčivých nástrojů. Bez vysvětlování, bez přesvědčování, bez dogmat. Klient si jen lehne, prodýchává čakry a nechá na sebe působit léčivé zvuky a energie.

Nejčastější zpětnou vazbou od klientů je jejich dojem, že se k nim lidé z jejich okolí chovají mimořádně hezky. Někdo to umí lépe specifikovat, někdo hůře, dojmy jsou však podobné. Co se jim to ve skutečnosti děje?

Zvuková harmonizace klienta samozřejmě nezpůsobila harmonizaci lidí z jeho okolí. Způsobila harmonizaci "pouze" u klienta. Klient pak po několik dní vyzařuje vyšší vibrace, harmoničtější energie a energetické vzory. Jejich okolí jim to "jen" následně zrcadlí. Přiznám se, že nevím jak takového mocného a nádherného a viditelného pokroku v životě klienta dosáhnout nějakým povídáním. A to mě stále naplňuje a stále přivádí k úžasu. Je neuvěřitelné, jak mocné jsou energie léčivých nástrojů.

Domnívám se, že zvukovým energiím stále příliš nerozumíme. Proč se čakra čaker - srdeční čakra - která je středovou, centrální čakrou, je čakrou Lásky, proč se jen jmenuje ANÁHATA, což v překladu znamená "nekonečný zvuk." Znamená to něco jako nekonečná strukturovaná Energie? Nekonečné působení? Nekonečná píseň?

Zvuková energie proniká hmotou. Není náhodou zvuk skutečně nekonečnou písní Univerza? Píseň je dílem Ducha, stejně tak jako Univerzum samotné. Zdá se, že právě proto nejrůznější hmotné formy Univerza tak mocně reagují na vzory zvukových energií, tedy na ony "písně Univerza".

Zde něco více o úžasném působení zvuku ve hmotě (dokumentační videa)

MEDITACE ?

K meditacím snad už ani nelze napsat nic nového. Dokonce jsem zaslechl názor, nebo spíš podivující se otázku: to se ještě dnes někdo zabývá pořádáním meditací?

Nic nového zde neřeknu. Bude to jen malá velká pravda.

PRAVIDELNÁ MEDITACE JE NENAHRADITELNÁ

Pokud chcete být v každodenním reálném shonu života více nad věcí, pokud chcete být déle klidnější, než Vás něco vytočí a rozčílí, pokud chcete být častěji šťastnější, pokud se chcete cítit celkově lépe, pokud chcete být zdravější, potom pravidelně meditujte. Vůbec nejde o to, abyste unikali z reality, nebo o to, abyste se někde vznášeli. Jde o to, že pro Vaše jednotlivá těla, pro Vaše různé vrstvy bytosti, pro Vaši psyché, pro Vaši fyziologii, jsou meditace potřebnou a doslova nenahraditelnou očistou. Nejde jen o pocity. Hraje se tu o nejvyšší hodnoty. Zdraví, duchovní vyspělost, fyziologické změny ... Chcete být na stáří bystrou čiperkou anebo senilním starcem? Například nové mozkové neurony se dokáží tvořit i v nejvyšším stáří, bez ohledu na věk. Má to však dvě nutné podmínky, bez nichž se již nedokáží nově tvořit. První podmínkou je určitá míra pravidelné duševní práce člověka. Přestože mnoho lidí zaměstnává dostatečně svoji mysl i ducha, tak přesto se jim nové neurony v mozku již netvoří. Je to proto, že tato samotná podmínka sama o sobě nestačí. Vědci zjistili, že je potřeba, aby byla současně splněna i druhá podmínka a tou je, aby člověk pravidelně dostával sebe a svůj mozek do velmi nízkých hladin, blízkých hlubokému zameditování. Moderní věda tedy objevila zázrak. Dosud totiž vědci tvrdili, že v dospělosti se již nové mozkové neurony netvoří a že pouze ubývají. Dnes připouští opak. Je však zapotřebí pravidelně meditovat. A právě tohle Vám nabízím.


Nabízím Vám:
 • každé ÚTERÝ v 17:00 ZVUKOVÉ "KOUPELE" s MEDITACEMI

Zvukové koupele jsou vytvářeny zvukovými energiemi úžasných léčivých křišťálových pyramid, křišťálových mís, chrámového gongu. vzdušného gongu, křišťálové harfy, koshi, šamanských bubnů, tibetských mís, křišťálového deštného sloupu, Sundrumu, Solfeggio frekvencí ...


Zde něco více o účincích léčivých nástrojů, které používáme v Centru Serafín

A zde něco o léčivých Solfeggio frekvencíchkteré v centru také používáme


SKUPINOVĚ

Zvukové vibrační působení je provázané s dechovými meditačními praktikami. Aktuálně se budeme věnovat otevírání systému devíti čaker. Sedm známých čaker doplníme o dvě nedávno odtajněné čakry. Jedna je pod srdeční čakrou - SURIA a druhá je nad srdeční čakrou – VADŽRADHARA. Společně se srdeční čakrou vytváří tyto odtajněné čakry komplex sil, který dokáže zázraky. Více o těchto odtajněných čakrách ZDE.

 • Termín: úterky 17:00
 • Délka skupinových meditací a vibračních koupelí je 120 minut
 • Cena 300 Kč
 • minimální počet účastníků 3 - 4, maximální počet 6 - 7
 • REZERVACE Vámi vybraného termínu
 • nejlépe na čísle 776 776 011
 • nebo klikněte níže na tlačítko objednat u JIRKY,
 • nebo napište na e-mail: centrumserafinjirka@gmail.com    

INDIVIDUÁLNĚ nebo PRO PÁRY

 • Termín dle dohody
 • Délka individuálních meditací a vibračních koupelí pro jednotlivce i pro páry je cca 120 minut
 • Cena 900 Kč individuálně
 • Cena 1.200 Kč pro páry


DOPORUČENÍ: V případě zvukových léčivých koupelí pomocí silných léčivých nástrojů (gongů, křišťálových mís, křišťálových pyramid a dalších nástrojů), může u "nováčka" někdy dojít k tomu, že vnímá určitý zvuk (vibraci) jako nepříjemný. To se děje tehdy, když daný vibrační vzorec naráží u daného člověka na konkrétní vnitřní bloky. V takovém případě má člověk dvě možnosti. Buď se může snažit "nepříjemnému" zvuku nějak vyhnout či mu "uhnout", anebo si může uvědomit, že právě vnímá svůj vlastní vnitřní blok a může se pokusit celou věc vědomě pozorovat. Tímto přístupem v principu neutíká před "nepříjemnostmi", ale jde jim naproti. A to je v rámci vývoje bytosti veliká věc. Po čase "nováček" zjistí, že onen zvuk už mu vůbec nevadí, ba naopak, že si jej dokonce přeje. V podstatě se daný blok postupně rozpustil a tím bylo umožněno životadárné proudění harmonizační energie do vnitřních energetických systémů.

Získáváme tím uklidnění, nadhled, odstup a harmonizujeme toky energií. Naše Psyché a tělo je posilováno a harmonizováno. Jedná se o ozdravný proces.


Níže vložené nahrávky většinou obsahují velmi nízké frekvence léčivých energetických nástrojů. Proto velmi doporučuji jejich poslech přes kvalitní sluchátka. Přímo z PC ani ze špatných sluchátek nemůže dojít k přenosu energetické vibrační podstaty nahrávek, a to vč. možného dojmu nízké hlasitosti.

Určeno pro poslech přes kvalitní sluchátka, jinak neuslyšíte úžasné hluboké tóny zenových mís.


Energetická meditace uvnitř chrámového gongu

CRYSTAL ÓM - křišťálové nástroje

určeno pro poslech přes kvalitní sluchátka


zpěv čtyř pyramid pro devět čaker

unikátní flétnohra s trojím alikvótním laděním


Tibetské mísy - pro pravou hemisféru


křišťálová harfa - nebeské tóny křišťálu harmonizují křemík na klíčových místech naší DNA


souvislé tóny a vibrace chrámového gongu

úžasný deštný sloup. Nutno zažít "na vlastní kůži".


léčení buněk vibracemi křemíku - léčivé křišťálové nástroje


zpěv u potůčku


vibrační lázeň. Tibetské OM a léčivé křišťálové pyramidy s podtónem gongů


inner galaxy - gongy a mísy ve vibrační rovnováze


CleanSing

Nahrávka CleanSing je tvořena velmi jemnými podprahovými vibracemi a je potřeba ji poslouchat přes sluchátka. Z reproduktorů počítače skoro nic neuslyšíte. Jemnost a podprahové působení vibrací "očišťuje" DNA. Pro vizuální vjemy byly vybrány obrázky krystalů.


křišťál léčí a harmonizuje kudy "kráčí", křišťálové pyramidy vytváří fantastické vibrace a energie


Interconnection. Propojování odlišností


koshi vzduch a koshi voda ve vzájemném zvukovém tanci - both worlds


Následuje nahrávka velmi hlubokých (očistných) vibrací dvou gongů ve vzájemném souznění. Pokud na Vás budou vibrační vzory působit příliš hluboce a temně, doporučuji využít toho a vše uvnitř sebe pozorovat a poddat se tomu. Bloky uvnitř Vás se tak mohou začít rozpouštět. Pozn. velmi nízké vibrace vyžadují kvalitní sluchátka.

Dva gongy v očistných hlubinách. Deeper and deeper

Další ukázkou hloubkového vibračního působení je zaměření na SPODNÍ ČAKRY (s elementem vody). Pro dosažení hlubšího vibračního účinku doporučuji poslech opět přes kvalitní sluchátka. Energii gongů je však ideální čerpat přímo "naživo". Působí totiž tlakovou vlnou na celé tělo. Hlavní nosnou frekvenci přiložené nahrávky tvoří nižší vibrace ZEMITÉHO gongu (tzv. chrámový gong). Vyšší gong, který zazní v nahrávce občasně je gong VZDUŠNÝ.__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________