RITUÁL PROŽITKU  

60 minut Rituálu Prožitku (za úplného mlčení)

30 min. regenerační masáže + 30 min. zvukové vibrační harmonizace

Energetická masáž skvěle umocňuje působení zvukové vibrační harmonizace. Energetické dráhy v tělech se hloubkově uvolňují a zprůchodňujjí. Dochází k hlubší relaxaci a to nejen na úrovni fyzického těla. Energetická masáž vytváří spolu se zvukovou vibrační harmonizací provázaný celek.

energetickou masáž provádí KAMILA

Zvuková vibrační harmonizace. Ojedinělý způsob harmonizace tělesných buněk a navyšování jejich vibrací. Dochází k propojování hemisfér. Vibrace gongů a léčivých křišťálových pyramid prostupují energeticky celým tělem. Léčivé nástroje působí současně jako tvarové zářiče. Nutno zažít a prožít.

vibrační harmonizaci provádí JIRKA


Oba procesy probíhají v Centru Serafín souběžně, avšak v oddělených místnostech. Prvních 30 min. absolvuje klient jednu část Rituálu Prožitku a na dalších 30 min. se navzájem vystřídá s druhým klientem, takže během 60 min. projdou oba klienti oběma částmi Rituálu Prožitku.


MLČENÍ - Důležitou součástí Rituálu Prožitku je proces mlčení. Obě dvě části rituálu (energetická masáž i vibrační harmonizace probíhá v naprostém mlčení. To je základní podmínka Rituálu Prožitku. Vše probíhá mlčky, beze slov. Noví klienti nám předem telefonicky odsouhlasí, že rozumí a souhlasí s podmínkou, že celý Rituál Prožitku proběhne mlčky a to od vstupu do Centra Serafín až po jejich odchod. Mlčení při Rituálu má svůj hlubší podprahový význam, zejména pro lidi dnešní moderní uspěchané doby.

RITUÁL PRO PÁRY - Vzhledem k organizační náročnosti je Rituál Prožitku určen pro páry. Ve výjimečných případech je však možné uskutečnit Rtuál i pro jednotlivce.

ORGANIZAČNÍ DOMLUVA RITUÁLU - Je potřeba předem zavolat a odsouhlasit průběh Rituálu bez mluvení.

CENY:

ZAVÁDĚCÍ CENA pro pár 1000 Kč celkem za oba za celý Rituál. Pro jednotlivce 600 Kč celkem za celý Rituál. Klientům, kteří absolvují Rituál Prožitku za zaváděcí cenu, již tato cena zůstane i nadále.__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________