RITUÁL PROŽITKU  

60 minut Rituálu Prožitku (za úplného mlčení)

30 min. regenerační masáže + 30 min. zvukové vibrační harmonizace

Energetická masáž skvěle umocňuje působení zvukové vibrační harmonizace. Energetické dráhy v tělech se hloubkově uvolňují a zprůchodňujjí. Dochází k hlubší relaxaci a to nejen na úrovni fyzického těla. Energetická masáž vytváří spolu se zvukovou vibrační harmonizací provázaný celek.

energetickou masáž provádí KAMILA

Zvuková vibrační harmonizace. Ojedinělý způsob harmonizace tělesných buněk a navyšování jejich vibrací. Dochází k propojování hemisfér. Vibrace gongů a léčivých křišťálových pyramid prostupují energeticky celým tělem. Léčivé nástroje působí současně jako tvarové zářiče. Nutno zažít a prožít.

vibrační harmonizaci provádí JIRKA


Oba procesy probíhají v Centru Serafín souběžně, avšak v oddělených místnostech. Prvních 30 min. absolvuje klient jednu část Rituálu Prožitku a na dalších 30 min. se navzájem vystřídá s druhým klientem, takže během 60 min. projdou oba klienti oběma částmi Rituálu Prožitku.


MLČENÍ - Důležitou součástí Rituálu Prožitku je proces mlčení. Obě dvě části rituálu (energetická masáž i vibrační harmonizace probíhá v naprostém mlčení. To je základní podmínka Rituálu Prožitku. Vše probíhá mlčky, beze slov. Noví klienti nám předem telefonicky odsouhlasí, že rozumí a souhlasí s podmínkou, že celý Rituál Prožitku proběhne mlčky a to od vstupu do Centra Serafín až po jejich odchod. Mlčení při Rituálu má svůj hlubší podprahový význam, zejména pro lidi dnešní moderní uspěchané doby.

RITUÁL PRO PÁRY - Vzhledem k organizační náročnosti je Rituál Prožitku určen pro páry. Ve výjimečných případech je však možné uskutečnit Rtuál i pro jednotlivce.

ORGANIZAČNÍ DOMLUVA RITUÁLU - Je potřeba předem zavolat a odsouhlasit průběh Rituálu bez mluvení.

CENY:

  • 1. 400 Kč cena pro pár (celkem za oba dva za celý Rituál)
  • 1.000 Kč cena pro jednotlivce (celkem za celý Rituál)


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________