Mgr. Kamila Veselá

Mgr. Kamila Veselá

V dětství jsem toužila zachraňovat zvířata a mít velkou smečku psů. Dnes toužím zachraňovat zvířata a pomáhat lidem. Psy mám dva a k tomu čtyřnohou smečku dětí. Děkuji za to Bohu. Děti jsou největší školou a výzvou našeho života.

Díky nemoci mojí maminky, jsem odmalička vnímala boj člověka s vážnou nemocí velmi intenzivně a zblízka. Později jsem se snažila pochopit, proč k nám nemoc přichází, jaké jsou možnosti žít s ní a jak s ní bojovat. Zároveň mě přitahovala psychologie. Vždy jsem cítila propojení mezi duší, tělem a nemocí. Ale tenkrát jsem odpovědi nenacházela.

Velký zlom nastal až mnohem později. Narodila se mi dcera s vážnou diagnózou. Mé hledání tím dostalo nový impulz a nový ráz. Dnes již chodí dcerka do školy a myslím, že jsme ušly za tu dobu obrovský kus poctivé a objevné cesty.

V životě nás formuje mnohé a to již od samého narození. Většinou však své negativní zážitky a traumata vytěsňujeme. To, že nás ale nadále ovlivňují, i když si myslíme, že jsme je dobře "zametli" pod koberec, to je nad Slunce jasné.

Někdy nám stačí svěřit se dobrému příteli anebo se z toho vyplačeme. Někdy si ale uvědomíme, že jsou stále s námi. Objevujeme potom, že se nám v životě opakují stále tytéž vzorce a že nemůžeme najít něco, co už bychom dávno mohli mít (šťastný vztah, úspěch v práci, zdraví ...)

Občas si možná někde přečteme, že všechno je v našem myšlení a vnímání.

Jenže "jak na to" v naší běžné každodenní realitě života. Negativní zážitky, duševní bolesti, traumata, komplexy, týrání ve všech možných podobách, fobie, ale i vztahové problémy, to vše ve mně vzbuzovalo otázky, jak s tím žít a nebýt zatížen. Jak si pomoci a zbavit se strachů, nízkého sebevědomí, výčitek a všech dalších programů, které jsme "nasáli" v dětství. Během své životní cesty jsem objevila úžasnou metodu, která mi s tímto vším pomáhá. A to jak u sebe, tak i u druhých lidí.

Je to E F T - techniky emoční svobody.

Další úžasnou oblastí celoživotního seberozvoje, která mě pohltila a kde snad mohu být druhým trochu platná, je Tradiční Čínská Medicína a také Korejská Medicína. Snažím se předávat dál to, co již umím. Jsou to však natolik komplexní léčebné systémy a přístupy, že vím, že další růst je na celoživotní vzdělávání.

Největšími učiteli v mém životě jsou však moje děti. Učí mě každou minutou a neustále mi nastavují zrcadlo. Jsem za to Univerzu nesmírně vděčná. Je to škola života.

Mým dalším velkým učitelem je můj muž, s nímž všechny své poznatky a zkušenosti mohu sdílet na našich velmi blízkých cestách duchovního hledání. Jeho hledání a zaměření se po 20ti letech propojilo s tím mým a myslím, že nyní utváříme vztah plný porozumění a lásky a vzájemného doplňování.

IČ 01211749,  ZÚJ: 551112 - Brno-Nový Lískovec

MOJE ODBORNOSTI


Pedagogická fakulta Masarykovy Univerzity   certifikáty

speciální pedagogika,

sociální pedagogika,

výtvarná výchova,

učitel všeobecně vzdělávacích předmětů


SVP Help me (Středisko výchovné pomoci Help me)   certifikáty

zástupce ředitele,

vedoucí vychovatel


Psychodynamická sebezkušenostní skupina pro pomáhající profese certifikáty

2002 - 2005

Brněnský Institut Psychoterapie


Certifikace AAMET   certifikáty

EFT Practitioner ADV (1., 2., 3. stupeň - lektor Marta Nosková)


Certifikace IWAISA association   certifikáty

NLP Practitioner (lektor Richard Flook)


Akreditovaný Masér   certifikáty

EduSpa College


Certifikace International META-Medicine® Association   certifikáty

IWAISA (lektor Richard Flook)


Certifikace SU JOK I. a II.   certifikáty

ONNURI ACADEMY (garant Zinaida Saidová, lektor MUDr. Lenka Kalinová)


Certifikace SU JOK III. speciální energetický kurz   certifikáty

lektor MUDr. Albert Umzar, Clinica-Tibet, Sankt-Peterburk


Reiki I. , II. , III.   certifikáty

Mistr Boris Tichanovský


TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA   certifikáty

Certifikace brněnského institutu, dvouleté studium tradiční čínské medicíny


aurikuloterapie (akupunktura ucha)   certifikáty

lektor MUDr. Petra Uriková