silný workshop ŽIVOTNÍ REVOLUCE, komunikací s vyšším vědomím k vyšší moudrosti

04.03.2019

13. 4. až 14. 4. 2019, Brno                                                                                 Hovořit se stromem? Dostávat odpovědi od dubu? Že je to nemožné? Ale prosím Vás. Co dělali Druidové? Pojďme objevovat nedozírné možnosti komunikace s vyšším vědomím přírody.

Dostávat odpovědi od vody? Že je to nemožné? "Ale prosím Vás." Podívejte se na fotky génia Masaru Emota. Pojďme objevovat nedozírné možnosti komunikace s vyšším vědomím světa.

Že je těžké rozumět snům? Ano i ne. Každopádně však má každý člověk dar a schopnost se to učit a také naučit. Pojďme objevovat nedozírné možnosti komunikace s vyšším vědomím duchovního světa.

Že jsou sny jen jakési střepy a odpadky činnosti mozku? "Ale prosím Vás." Sny jsou komunikací jednoho vědomí s druhým vědomím. Sny umí radit a předvídat, umí motivovat a inspirovat. Kdo se sny cíleně pracuje, ten se také dopracuje fascinujících poznání.

Že není snadné umět číst Řeč Univerza? Ano i ne. Jakou řečí vlastně hovoří Univerzum? Vesmír hovoří skrze symboly, skrze dějovou kauzalitu. Proto není nic náhoda, proto vše co se děje se děje z pohledu vyššího vědomí správně. Pojďme objevovat nedozírné možnosti porozumění symbolům, symbolice, číslům, kauzalitě.

Myslíte si, že když dostanete chuť zavolat kamarádce, jestli by nešla do kina, že jste to Vy, kdo dostal nápad jít s ní do kina? Ano i ne. To co určuje mnoho našich činností je práce vědomí uvnitř našeho podvědomí. Odtud chodí impulzy o podněty. Jenže podvědomí nemáme vědomě pod kontrolou a to co se uvnitř děje je doslova fascinující. Různé zdroje uvnitř podvědomí sledují různé cíle a volí různé strategie. Pojďme objevovat nedozírné možnosti pramenící z uvědomění a pozorování vlastního vnitřního světa v podvědomí.

Že nejde kouzlit? V čem jsou šamani tak úžasní? Šamani vědí, že podvědomí je napojené na vyšší světy. Například "levou zadní" řídí v každém z nás všechny fyziologické procesy a u toho dělá ještě spoustu dalších činností. Jeho schopnosti a možnosti jsou nedozírné. Šamani to vědí. Šamani chtějí důvěřovat svému podvědomí a tak dělají vše pro to, aby uměli slyšet a vyslyšet jeho tichý šepot. Je to sice jenom šepot, ale je stálý a moudrý.

Chcete se vydat do světa, který je ještě těhotnější, úžasnější a rozmáchlejší, než je Alenčina pohádková říše?

Pokud něco ve vás uvnitř šeptá, že byste taky rády, nebo rádi zažili, zkusili, poznali ...

potom jste srdečně vítáni. Workshop, který nemá hranic, workshop, kde si různá omezení budeme utvářet pouze my sami, je tu a vy jste zváni.

Dočetli jste až sem? Je to náhoda? Vy víte, že není.

Těší se na Vás - jirka inkateo veselý

PRO INSPIRACI k "NAMLSÁNÍ"

INFO K WORKSHOPU


  • Vzhledem k příznivému vývoji základního workshopu I. bude naše práce dále navazovat i workshopem II. 21. až 22.6. 2019 tentokrát již v přírodě v Kobilí. Workshop II. je určen pro absolventy I.