FESTIVAL ZDRAVÍ OTROKOVICE 23. - 24. listopad 2019

18.02.2019

Dvoudenní prodejní a přednáškový festival všeho, co nás může rozvíjet tělesně, duševně, duchovně. Zdravá jídla, přednášky, léčitelé, numerologie, výklady, atd.

Na Festivalu Zdraví v Otrokovicích se mi moc líbí energie návštěvníků, jejich zájem a přístup. Mám tam z toho všeho radost. Moc rád tam pojedu jako prodávající a přednášející i nyní v listopadu 2019.

odkaz na stránku festivalu zde

Na dvoudenní Otrokovický festival přivezu k prodeji většinu osvědčených věcí z našeho obchůdku - odkaz na konkrétní zboží zde

Na festivalu budu mít přednášku: (najdete zde i další přednášky lektorů)
  • Kdy: v sobotu 23. 11. 2019 , v době od 14:40 h do 17:00 h
  • Kde: v přízemí - Městská kavárna (je tam perfektní atmosféra)
  • Téma: ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, "nová" KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, "nové" ČTENÍ SVĚTA - jak komunikuje Vesmír, Kosmický význam čísel a využití v praxi (více o přednášce níže) a možná i něco podle vašich dotazů (komunikace se stromy atd.)
  • Cena symbolická: 14 Kč (o významu čísla 14 resp. 144 více zde
  • Přednášející: Jiří Veselý Centrum Serafín

ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, ČTENÍ SVĚTA...

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme lidskými slovy a proto mu nic nenamluvíme. Slyší přímo podstatu. A umíme my vnímat jeho "řeč" a jeho podstatu? Jak k nám promlouvá? Skrze symboliku?

Představíme si fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života. Jakmile uzříte základní principy Kosmu, na kterých Kosmické Stvoření stojí, můžete tytéž principy zřít nejen v numerologii, ale i ve všem ostatním, v geometrii, v mezilidských vztazích lidí, v životních souvislostech, v čemkoliv. Získáte tím schopnost ČÍST SVĚT z úplně nové, vyšší či hlubší úrovně. Je to úžasné, fascinující a také neuvěřitelně zábavné.

K dispozici bude také prodej unikátních číselných karet Kosmické numerologie SVĚTLO ČÍSEL a knihy PRÁCE SE SNY.