CENTRUM SERAFÍN NA FESTIVALU ..

Třídenní prodejní, zážitkový a přednáškový festival všeho, co nás může rozvíjet tělesně, duševně, duchovně. Zdravá jídla, přednášky, prodejní stánky, léčitelé, numerologie, výklady, atd. Na tento festival přivezu k prodeji většinu osvědčených věcí z našeho obchůdku - odkaz na konkrétní zboží zde

Na festivalu budu mít také netradiční workshop z cyklu ŘEČ UNIVERZA, cílená práce se sny, čísla a další s ranním rozborem obdržených snů.


  • Kdy: 17. 5. až 19. 5. 2019
  • Kde: Kulturní dům Litoměřice
  • Téma přednášky: ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, "nová" KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, "nové" ČTENÍ SVĚTA - jak komunikuje Vesmír, Kosmický význam čísel a využití v praxi (více o tématu níže) P.S. Přednášku jem mojí chybou nestihnul včas nahlásit. Nyní čekám, jestli někdo přednášku zruší. Pokud ano, přednáška se bude konat. Dám info.
  • Cena: zdarma
  • Bonus: účastníci přednášky získávají slevu 144 Kč na balíček karet s knížkou Světlo čísel
  • Přednášející: Jiří Veselý Centrum Serafín

cyklus ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, ČTENÍ SVĚTA ...

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme lidskými slovy a proto mu nic rozumem nenamluvíme. Slyší přímo podstatu. A umíme my vnímat jeho "řeč" a jeho podstatu? Jak k nám promlouvá? Skrze symboliku a kauzalitu?

Představíme si fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života. Jakmile uzříte základní principy Kosmu, na kterých Kosmické Stvoření stojí, můžete tytéž principy zřít nejen v numerologii, ale i ve všem ostatním, v geometrii, v mezilidských vztazích lidí, v životních souvislostech, v čemkoliv. Získáte tím schopnost ČÍST SVĚT z úplně nové, vyšší či hlubší úrovně. Je to úžasné, fascinující a také neuvěřitelně zábavné.

K dispozici bude také prodej unikátních číselných karet Kosmické numerologie SVĚTLO ČÍSEL a knihy PRÁCE SE SNY.__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________