CENTRUM SERAFÍN NA FESTIVALU

Třídenní prodejní, zážitkový a přednáškový festival všeho, co nás může rozvíjet tělesně, duševně, duchovně. Zdravá jídla, přednášky, prodejní stánky, léčitelé, numerologie, výklady, atd. Na tento festival přivezu k prodeji většinu osvědčených věcí z našeho obchůdku - odkaz na konkrétní zboží zde

Na festivalu budu mít také netradiční workshop z cyklu ŘEČ UNIVERZA, cílená práce se sny, čísla a další s ranním rozborem obdržených snů.


  • Kdy: 7. 6. až 9. 6. 2019 ( workshop s přespáním se koná z 8. 6. na 9. 6. )
  • Kde: Autokemp Merkur Pasohlávky
  • Téma workshopu: ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, "nová" KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, "nové" ČTENÍ SVĚTA - jak komunikuje Vesmír, Kosmický význam čísel a využití v praxi (více o tématu níže)
  • Cena: zdarma 
  • Bonus: účastníci workshopu získávají slevu 144 Kč na balíček karet s knížkou Světlo čísel
  • Přednášející: Jiří Veselý Centrum Serafín


cyklus ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, ČTENÍ SVĚTA ...

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme lidskými slovy a proto mu nic rozumem nenamluvíme. Slyší přímo podstatu. A umíme my vnímat jeho "řeč" a jeho podstatu? Jak k nám promlouvá? Skrze symboliku a kauzalitu?

Představíme si fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel a možností cílené práce se sny. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života. Jakmile uzříte základní principy Kosmu, na kterých Kosmické Stvoření stojí, můžete tytéž principy zřít nejen v numerologii, ale i ve všem ostatním, v geometrii, v mezilidských vztazích lidí, v životních souvislostech, v čemkoliv. Získáte tím schopnost ČÍST SVĚT z úplně nové, vyšší či hlubší úrovně. Je to úžasné, fascinující a také neuvěřitelně zábavné. Pokud nám zbyde čas, můžeme se podívat blíže na fascinující uspořádání našeho podvědomí, tak jak to vybádal skvělý terapeut Artho Stefan Wittemann, anebo si můžeme zahrát úžasnou hru od Roberta Moose nazvanou Vesmírný Věštec, při které můžeme všichni zábavnou formou dostat odpověď od Vesmíru na naši otázku. A vůbec, ... můžeme vše co se nám zachce. Nechme se unášet daným okamžikem.

K dispozici bude také prodej unikátních číselných karet Kosmické numerologie SVĚTLO ČÍSEL a knihy PRÁCE SE SNY.__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________