ASTROVÍKEND Ezo Festival 27. a 28. 4. 2019 Brno

17.04.2019

Dvoudenní prodejní a přednáškový festival všeho, co nás může rozvíjet tělesně, duševně, duchovně. Zdravá jídla, přednášky, léčitelé, numerologie, výklady, atd. Na dvoudenní festival Astrovíkendu v Brně přivezu k prodeji většinu osvědčených věcí z našeho obchůdku - odkaz na konkrétní zboží zde

Na festivalu budu mít přednášku: (divadelní sál Omis. Najdete zde samozřejmě i další přednášky lektorů)

  • Kdy: v neděli 28. 04. 2019 , v době od 11:15 h do 13:15 h
  • Kde: divadelní sál Omis, Brno Lužánky, Lidická 50
  • Téma: ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, "nová" KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, "nové" ČTENÍ SVĚTA - jak komunikuje Vesmír, Kosmický význam čísel a využití v praxi (více o přednášce níže)
  • Cena: 120 Kč (cena pořadatele)
  • Přednášející: Jiří Veselý Centrum Serafín


ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, ČTENÍ SVĚTA...

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme lidskými slovy a proto mu nic nenamluvíme. Slyší přímo podstatu. A umíme my vnímat jeho "řeč" a jeho podstatu? Jak k nám promlouvá? Skrze symboliku?

Představíme si fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života. Jakmile uzříte základní principy Kosmu, na kterých Kosmické Stvoření stojí, můžete tytéž principy zřít nejen v numerologii, ale i ve všem ostatním, v geometrii, v mezilidských vztazích lidí, v životních souvislostech, v čemkoliv. Získáte tím schopnost ČÍST SVĚT z úplně nové, vyšší či hlubší úrovně. Je to úžasné, fascinující a také neuvěřitelně zábavné.

K dispozici bude také prodej unikátních číselných karet Kosmické numerologie SVĚTLO ČÍSEL a knihy PRÁCE SE SNY.