VIDEARELAXAČNÍ a MEDITAČNÍ AUDIOvidea Centra Serafín

Níže vložené nahrávky obsahují často velmi nízké frekvence léčivých energetických nástrojů - gongů. Proto velmi doporučuji jejich poslech přes kvalitní sluchátka. Přímo z PC ani ze špatných sluchátek nemůže dojít k přenosu energetické vibrační podstaty nahrávek, a to vč. dojmu nízké hlasitosti.

zpěv čtyř pyramid pro 9 čaker

souvislé tóny a vibrace chrámového gongu

úžasný deštný sloup - nutno zažít "na vlastní kůži"

léčení buněk vibracemi křemíku - léčivé křišťálové nástroje

Zvuk křišťálu je zvukem vibračních vzorů křemíku v jeho nejčistší formě. Křemík je podstatnou částí struktur člověka a jeho DNA. Zvuk léčivých křišťálových nástrojů proniká do těla člověka a proniká jeho poškozenými buňkami. Křemíkové struktury v těchto nezdravých buňkách "slyší" čisté vibrační vzory křemíku v jeho původní přírodní podobě a přebírají jeho vibrace. Tím se zbavují energeticko-informačního balastu a bloků a čistí se. Přeji očistný relaxační poslech. Doporučuji poslech přes sluchátka, kvůli jemným interferencím a rezonancím.

zpěv u potůčku

vibrační lázeň. Tibetské OM a léčivé křišťálové pyramidy s podtónem gongů

inner galaxy - gongy a mísy ve vibrační rovnováze

CleanSing

Nahrávka CleanSing je tvořena velmi jemnými podprahovými vibracemi a je potřeba ji poslouchat přes sluchátka. Z reproduktorů počítače skoro nic neuslyšíte. Jemnost a podprahové působení vibrací "očišťuje" DNA. Pro vizuální vjemy byly vybrány obrázky krystalů.

křišťál léčí a hamonizuje kudy "kráčí", křišťálové pyramidy vytváří fantastické vibrace a energie

koshi vzduch a koshi voda ve vzájemném zvukovém tanci - both worlds

Interconnection. Propojování odlišností.


Následuje nahrávka velmi hlubokých (očistných) vibrací dvou gongů ve vzájemném souznění. Pokud na Vás budou vibrační vzory působit příliš hluboce a temně, doporučuji využít toho a vše uvnitř sebe pozorovat a poddat se tomu. Bloky uvnitř Vás se tak mohou začít rozpouštět. Pozn. velmi nízké vibrace opravdu vyžadují kvalitní sluchátka.

Dva gongy v očistých hlubinách. Deeper and deeper


Další ukázkou hloubkového vibračního působení je zaměření na
SPODNÍ ČAKRY (s elementem vody). Pro dosažení hlubšího vibračního účinku doporučuji poslech opět přes kvalitní sluchátka. Energii gongů je však ideální čerpat přímo "naživo". Působí totiž tlakovou vlnou na celé tělo. Hlavní nosnou frekvenci přiložené nahrávky tvoří nižší vibrace ZEMITÉHO gongu (tzv. chrámový gong). Vyšší gong, který zazní v nahrávce občasně je gong VZDUŠNÝ.

Vibratory bath of bottom chakras, element water


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________