MEDITACE a ZVUKOVÉ "KOUPELE"

Každé ÚTERÝ a ČTVRTEK v 18:30 MEDITACE SE ZVUKOVÝMI "KOUPELEMI"

kde: v Centru Serafín na Zámečnické 3 Brno


K meditacím snad už ani nelze napsat nic nového. Dokonce jsem zaslechl názor, nebo spíš podivující se otázku: to se ještě dnes někdo zabývá pořádáním meditací?

Nic nového zde neřeknu. Bude to jen malá velká pravda.

PRAVIDELNÁ MEDITACE JE NENAHRADITELNÁ

Pokud chcete být v každodenním reálném shonu života více nad věcí, pokud chcete být déle klidnější, než Vás něco vytočí a rozčílí, pokud chcete být častěji šťastnější, pokud se chcete cítit celkově lépe, potom pravidelně meditujte. Vůbec nejde o to, abyste unikali z reality, nebo o to, abyste se někde vznášeli. Jde o to, že pro Vaše jednotlivá těla, pro Vaše různé vrstvy bytosti, pro Vaši psyché, pro Vaši fyziologii, ... jsou meditace potřebnou a nenahraditelnou očistou.

Nejde jen o pocity. Hraje se tu o nejvyšší hodnoty. Zdraví, duchovní vyspělost, fyziologické změny ... Chcete být na stáří bystrou čiperkou anebo senilním starcem? Například nové mozkové neurony se dokáží tvořit i v nejvyšším stáří, bez ohledu na věk. Má to však dvě nutné podmínky, bez nichž se již nedokáží nově tvořit. První podmínkou je určitá míra pravidelné duševní práce člověka. Přestože mnoho lidí zaměstnává dostatečně svoji mysl i ducha, tak přesto se jim nové neurony v mozku již netvoří. Je to proto, že tato samotná podmínka sama o sobě nestačí. Vědci zjistili, že je potřeba, aby byla současně splněna i druhá podmínka a tou je, aby člověk pravidelně dostával sebe a svůj mozek do velmi nízkých hladin, blízkých hlubokému zameditování. Moderní věda tedy objevila zázrak. Dosud totiž vědci tvrdili, že v dospělosti se již nové mozkové neurony netvoří a že pouze ubývají. Dnes připouští opak. Je však zapotřebí pravidelně meditovat. A právě tohle Vám nabízím.

Nabízím Vám:

  • Každé ÚTERÝ a ČTVRTEK v 18:30
  • MEDITACE SE ZVUKOVÝMI "KOUPELEMI"

Zvukové koupele jsou vytvářeny zvukovými úžasných léčivých křišťálových pyramid, křišťálových mís, chrámového hongu. vzdušného gongu, koshi, šamanských bubnů, Sundrumu ...


Zde něco více o účincích léčivých nástrojů, které používáme v Centru Serafín


Zvukové vibrační působení je provázané s dechovými meditačními praktikami. Aktuálně se budeme věnovat otevírání systému devíti čaker. Sedm známých čaker doplníme o dvě nedávno odtajněné čakry. Jedna je pod srdeční čakrou - SURIA a druhá je nad srdeční čakrou – VADŽRADHARA. Společně se srdeční čakrou vytváří tyto odtajněné čakry komplex sil, který dokáže zázraky. Více o těchto odtajněných čakrách ZDE.

  • Délka meditací a vibračních koupelí je 120 minut
  • Cena jednotlivého vstupu je 260 Kč
  • REZERVACE Vámi vybraného termínu
  • nejlépe na čísle 776 776 011
  • nebo klikněte níže na tlačítko objednat,
  • nebo napište na e-mail: centrumserafinjirka@gmail.com    

V případě zvukových léčivých koupelí pomocí silných léčivých nástrojů (gongů, křišťálových mís, křišťálových pyramid a dalších nástrojů), může občas docházet k tomu, že někdo vnímá ten který zvuk (vibraci) jako nepříjemný. To se děje tehdy, když daný vibrační vzorec naráží u daného člověka na vnitřní bloky. V takovém případě máme dvě možnosti. Buď se můžeme snažit "nepříjemnému" zvuku nějak vyhnout či mu uhnout, anebo si můžeme uvědomit, že právě vnímáme naše vlastní vnitřní bloky a můžeme se pokusit celou věc vědomě pozorovat. Postupně zjistíme, že si na zvuk jakoby zvykáme. V podstatě se dané bloky pomalu rozpouští a ustupují a tím propouští stále více energie do vnitřních energetických systémů. Získáváme uklidnění, nadhled, odstup a harmonizujeme toky energií. Naše Psyché a tělo je posilováno a harmonizováno.

Níže vložené nahrávky většinou obsahují velmi nízké frekvence léčivých energetických nástrojů. Proto velmi doporučuji jejich poslech přes kvalitní sluchátka. Přímo z PC ani ze špatných sluchátek nemůže dojít k přenosu energetické vibrační podstaty nahrávek, a to vč. dojmu nízké hlasitosti.

zpěv čtyř pyramid pro devět čaker

souvislé tóny a vibrace chrámového gongu

úžasný deštný sloup. Nutno zažít "na vlastní kůži".

léčení buněk vibracemi křemíku - léčivé křišťálové nástroje

zpěv u potůčku

vibrační lázeň. Tibetské OM a léčivé křišťálové pyramidy s podtónem gongů

inner galaxy - gongy a mísy ve vibrační rovnováze

CleanSing

Nahrávka CleanSing je tvořena velmi jemnými podprahovými vibracemi a je potřeba ji poslouchat přes sluchátka. Z reproduktorů počítače skoro nic neuslyšíte. Jemnost a podprahové působení vibrací "očišťuje" DNA. Pro vizuální vjemy byly vybrány obrázky krystalů.

křišťál léčí a harmonizuje kudy "kráčí", křišťálové pyramidy vytváří fantastické vibrace a energie

Interconnection. Propojování odlišností


koshi vzduch a koshi voda ve vzájemném zvukovém tanci - both worlds


Následuje nahrávka velmi hlubokých (očistných) vibrací dvou gongů ve vzájemném souznění. Pokud na Vás budou vibrační vzory působit příliš hluboce a temně, doporučuji využít toho a vše uvnitř sebe pozorovat a poddat se tomu. Bloky uvnitř Vás se tak mohou začít rozpouštět. Pozn. velmi nízké vibrace vyžadují kvalitní sluchátka.

Dva gongy v očistných hlubinách. Deeper and deeper

Další ukázkou hloubkového vibračního působení je zaměření na SPODNÍ ČAKRY (s elementem vody). Pro dosažení hlubšího vibračního účinku doporučuji poslech opět přes kvalitní sluchátka. Energii gongů je však ideální čerpat přímo "naživo". Působí totiž tlakovou vlnou na celé tělo. Hlavní nosnou frekvenci přiložené nahrávky tvoří nižší vibrace ZEMITÉHO gongu (tzv. chrámový gong). Vyšší gong, který zazní v nahrávce občasně je gong VZDUŠNÝ.

Vibratory bath of bottom chakras, element water


Harmonizace buněk                         Tranzové seance                                Rituál prožitku

__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________