ZTRACENÉ PYRAMIDY

Existuje pojem ZAKÁZANÁ ARCHEOLOGIE. Spadají do ní všechny artefakty, nálezy a mnoho skutečností, které nejdou vysvětlit oficiální vědeckou doktínou. S Pyramidami má věda obecně také potíž. Jejich datace, účel. použitá technologie stavby, umístění, ... to vše je velmi často bez relevantního vědeckého vysvětlení. Podívejme se zde na některé tzv. "ZTRACENÉ PYRAMIDY".

Ukázka "zakázané archeologie" Pštrosí vejce s rytinou tří Pyramid v Gíze. Vejce je však staré 7.000 let.

Ukážeme si postupně různá místa na světe, která z hlediska Pyramid překračují nejdivočejší fantazie. Mnoho lidí cítí, že Pyramidy jsou tajemné a že jejich samotná struktura, či geometrie, je Kosmickou Bránou, či Kosmickým Kódem, jež spouští nám neznámé Kosmické síly a procesy. Na konci tohoto článku najdete odkazy na záhadné Kosmické fungování Pyramid.


CHOLULA (MEXICO)

Nachází se zde mohutný kopec, na kterém stojí 300 let křesťanský Kostel zasvěcený Panně Marii. V roce 1881 se zvídavému průzkumníkovi (Adolph Bandelier) něco nezdálo. Mohutný kopec ve tvaru Pyramidy lákal k průzkumu. Začalo se kopat. Jako první co se ukázalo, byla skutečnost, že kopec není kopec, ale že je objemově nejmohutnější postavenou Pyramidou, jakou lidé kdy objevili. Strana její základny měří 450 metrů. Objem Choluly je 4,45 milionu metrů krychlových (oproti 2,5 milionu metrů krychlových v Egyptě u Velké Pyramidy). Jak je tedy možné, že tak obrovská Pyramida byla pokládána za kopec? Pyramida je vytvořena z mnoha Pyramidálních vrstev. Je to komplex. Nejvrchnější část je vystavěna z nepálený cihel. Ty časem erodovaly a rozpadaly se opět na hlínu a ta později zarostla bujnou vegetací. Postupným odhalováním různých vrstev Pyramidy se ukazuje Fantastická vnitřní struktura. Přikládám fotky, které jsou dechberoucí. První etapa výzkumu skončila v roce 1950. Jen během této první etapy profi výzkumů bylo v Cholule objeveno asi 8 kilometrů vnitřních tunelů. Název místa či Pyramidálního komplexu Cholula znamená "ÚTOČIŠTĚ" a podle legend zde založil obřadní místo obr jménem Xelhua. Žilo zde odhadem 100.000 obyvatel. Archeologové často nazývají Cholulu a Teotihuacan "sesterskými městy". Je zde totiž patrný vzájemný vliv a dříve zřejmě existovalo jejich vzájemné spojení díky jezeru Texcoco. Příroda je mocná čarodějka, avšak i ničitelka. V době, kdy do Choluly dorazili Aztékové, již byla obří pyramida zcela pokrytá vegetací. Když si prohlédneme obrázky, je jasné, že další výzkumy přinesou další a další fantastické souvislosti.


ANTARKTICKÁ PYRAMIDA Z DÁVNOVĚKU

V Antarktidě lze spatřit něco, co je kolosální a záhadné. Tyčí se zde Pyramida neuvěřitelných rozměrů. Čtvercová základna 2.000 m x 2.000 m a výška je 1.265 m. Křemenný kámen je v podstatě polovodič. Někteří vědci dnes přináší informace, že samo jádro planety Země vykazuje znaky, jako by mělo organizovanou krystalickou strukturu, což by následně vysvětlovalo dokonalou energetickou mřížku planety Země. V takovém nastavení gigantické a organizované energetické struktury by pak obrovská pyramidální struktura polovodičového typu byla schopna generovat nepředstavitelné ORGANIZOVANÉ SÍLY.

Ukázala se mi ještě jedna velmi významná skutečnost. Jde o sdělení ukryté v rozměrech této neskutečné Pyramidy. A to konkrétně v jejích poměrech. Poměry Velké Pyramidy v Gíze, což je 440 staroegyptských loktů délky vůči 280 loktům výšky jsou konstantou či klíčem našeho Kosmu. Měření Kosmu ukazují, že pětistěnná pyramida obecně s těmito rozměrovými poměry v sobě nese zakódované všechny zásadní kvantové klíče našeho Vesmíru. A to na miliontiny přesně! Jsou to tyto klíče:

Poměr Velké Pyramidy v Gíze, (neboli Pyramidální struktury Tvoření) je 440 / 280 = 1,571. A poměr Antarktické Pyramidy je 2.000 / 1.265 = 1,581. Nepřesnost je tedy zcela minimální. Pouhá jedna setina. A když uvážíme, že se za statisíce let mohla Antarktická Pyramida erozí o setinu skutečně proměnit, což by bylo jen logické, potom by přesnost vycházela naprosto dokonale.


CARALSKÉ PYRAMIDY

Jednou z nejúžasnějších věcí ohledně "Ztracených Pyramid" je skutečnost, že se i v dnešní modrení době objevují a nachází nové a nové Pyramidy. Tyto v Caralu (Peru) byly objeveny teprve v roce 1995 !!! No je to vůbec možné se všemi těmi satelity a letadly. A nejen to, aktuálně se v Caralu konají živé vykopávky a jsou objevovány stále nové a nové věci. O co že se jedná konkrétně? Na pobřeží Peru se na dvou místech (Caral a Supe) našly celé Pyramidální komplexy. Jsou staré minimálně 5.000 let. Tím se dostáváme do tajemné doby obřích Olméckých hlav s tvářemi černochů a asiatů. Další superzajímavostí Pyramidálních Komplexů v Caralu a Supe je funkční užívání Pyramid. Ty byly totiž vyprojektovány a postaveny jako funkční součást správních struktur, s velkými a někdy i obřími vnitřními místnostmi pro velké množství lidí. V Caralu takto stojí v jednom komplexu hned pět takto pojatých Pyramidálních komplexů. Několik staveb bylo postaveno tak, aby představovaly souhvězdí. Každá stavba měla více účelů (včetně festivalů, obřadů atd.) Stavební komplexy byly navíc zdobeny barevně, stejně jako to známe z Mayských staveb a Pyramid. Je tu tolik silných otázek. 1) Jak to mohlo celé unikat pozornosti až do roku 1995? 2) Stářím se řadí do doby Olméků a možná ještě dál. 3) A nevidíme zde žádné menší nebo prostší stavby, přesně naopak, mají výšku 100 metrů, a navíc slouží jako součást celých Komplexů. Ale hlavně ... jedná se o úplně jiný způsob užívání. Veřejné vnitřní prostory, více ku prospěchu všech. Více to tepe každodenním rytmem života. Toto jsou podle mě fascinující Ztracené Pyramidy. Jsem moc zvědavý, co vše zde ještě vykopávky přinesou.


PYRAMIDY NA POLOOSTROVĚ KOLA

Na Poloostrově Kola se nachází dvě velmi záhadné Pyramidy. Poloostrov Kola je poloostrov nacházející se v oblasti Murmansk v evropské části Ruska. Propojení Barentsova a Bílého moře. Rozloha asi 100 000 kilometrů čtverečních. Poloostrov Kola se stal fascinujícím místem jak pro vědecké výzkumníky, tak i nadšence obecně. Mnoho vědců, kteří podnikli vědeckou výpravu na toto záhadné místo věří, že poloostrov Kola může být domovem nejstarších civilizací na Zemi. Vědecké objevy stupňovitých Pyramid a masivních kamenných desek, které byly přesně vyřezány před x tisíci lety poskytují silné důkazy pro tuto logickou myšlenku. Nejstarší známé vědecké zkoumání Pyramid Kola se uskutečnilo na počátku 20. století, ruským učencem Alexandrem Vasiljevičem Barčenkem. Barčenko nabyl přesvědčení, že pyramidy Kola postavila ztracená civilizace "HYPERBOREA". Starý známý řecký historik Hekataios z Milétu věřil, že Hyperborejské svaté místo se nachází "na ostrově v oceánu... za zemí Keltů". "Naproti pobřeží Keltské Galie je v moři ostrov, ne menší než Sicílie, ležící na severu, který obývají Hyperborejci, kteří se tak jmenují, protože žijí za Severním větrem," řekl Diodorus. "Tento ostrov má příjemné klima, úrodnou půdu a je hojný ve všem, produkuje dvakrát ročně. "Podle Barčenka v době cca 10.000 až 12.000 př. n. l. (tedy v době Velké Potopy) byly Árijské kmeny nuceny opustit poloostrov Kola a vydat se směrem na jih. Po studiu zednářské literatury Barčenko postupně došel k přesvědčení, že Hyperborejci byli vysoce sofistikovaná společnost schopná atomové energie, levitace a letu. Barčenko věřil, že Samiští šamani žijící na poloostrově Kola byli strážci staré moudrosti Hyperborea. A jak už to tak často bývá, Barčenko byl v roce 1938 zavražděn.

Novodobý výzkum: v roce 2007 se ruský expediční tým rozhodl prozkoumat pyramidy Kola moderními přístroji. Cesta za Pyramidami je však náročná. Vědci potřebovali pomoc místních. Laponci však váhali, zda jim mají ukázat cestu. Členy expedice byli fyzikové, matematici, přírodovědci, geologové, samí kandidáti věd a doktoři věd a profesoři. Na základě jejich zkoumání se ukázalo, že Pyramidy byly postaveny s velkou přesností. Pyramidy jsou dvě vysoké stavby spojené mostem a zarovnané se světovými stranami. Vědci používali moderní georadar "OKO". Dospěli k jednoznačnému závěru, že profil Pyramid je antropogenního původu (vytvořený člověkem). Nejsou to přírodní kopce, ale uměle vytvořené Pyramidy. Vědci objevili svými radary, že uvnitř Pyramid jsou Dutiny a neobjevené místnosti. Jak jinak, že?


PYRAMIDY V ČÍNĚ

Ve které zemi lze ještě dnes něco ve velkém stylu utajit před zbytkem světa? No jistě, v Číně. Nedozírně veliká země, která je pod takovou kontrolou vlády a vojáků, že cizáci mají prostě smůlu. U nálezů v Číně lze vycházet pouze z informací, které pochází z minulosti, které v podstatě unikly až do dnešní doby, anebo z informací, které světu předloží samotná vláda. Relativně nedávno Čínská vláda přiznala, že v okolí XIANU (oblast SI-AN) kde se nachází nepředstavitelná TERAKOTOVÁ ARMÁDA Prvního Císaře, tak že se tam nachází také stovky Pyramid. Později to mírně upřesnili. Je jich více jak 400. A to pouze v této oblasti. Největší z těchto Pyramid se nachází v blízkosti Terakotovoé Armády. Zjistilo se, že struktura okolí Terakotové Armády je natolik rozsáhlá a provázaná, že nejde jen o Terakotovou Armádu s 10.000 jedinečných vojáků z terakoty (každý váží přes půl tuny), ale že se jedná spíše o pohřbené celé město, se sítí tunelů, podzemních řek, léček na nezvané hosty a labyrintů. Zjistilo se, že některé tajné tunely vedou právě do největší Pyramidy. Naprosto famózně rozkrývá zašifrovaná tajná vědění v systému Terakotové Armády geniální badatel Maurice Cotterell zde o knize.

V roce 1945 letěl pilot amerického letectva James Gaussman na trase mezi Indií a Čínou, když najednou jeho pohled upoutal záblesk. Spatřil, cituji jeho slova: "Obrovskou pyramidu, která by zahanbila Gízu. Bylo to čistě bílé ze všech stran," a dále řekl "pozoruhodný byl vrchní kámen, obrovský kus materiálu podobnému drahokamu, který mohl být křišťál. Nebylo možné, abychom přistáli, i když jsme chtěli. Byli jsme ohromeni nesmírností té věci." O dva roky později plukovník Maurice Sheahan, ředitel společnosti Trans World Airline pro dálný východ, hlásil úplně stejnou zkušenost. Oba letci odhadovali výšku Pyramidy na 1.000 stop (přes 300 metrů). V 17. století psal o pyramidách v Číně jeden římský jezuita. V 18. století zase francouzský orientalista a sinolog Joseph de Guignes dokládá, že Číňané jsou "bývalou kolonií Egypta. "Prastaré mapy zobrazují celé soustavy Pyramid v Číně. Dnes však máme k dispozici satelity, tak co by se před nimi dalo utajovat? Je to zvláštní, ale skutečně dalo. Pokud to je nejvyšším záměrem Čínských vůdců. A to skutečně je. Zcela cíleně se mohutně vysazuje na Pyramidách vegetace, která v místních podmínkách nejrychleji roste (Cypřiše), aby se Pyramidy skryly pod příkrovem přírody. Celé oblasti jsou přísně střeženy vojáky. Nikdo z cizích (ani archeologové) se tam nedostanou. Vše je pod nejpřísnější kontrolou. Satelity však dokáží alespoň něco zjistit. Podařilo se zmapovat umístění desítek pyramid v XIANU. První, co upoutalo pozornost jsou informace ukryté v prostorových vztazích Pyramid. Jsou (jak jinak) v přesném astrologickém zarovnání. Zatímco většina z nich je umístěna podle světových stran (asi polovina z nich je orientována na skutečný sever). No a nyní to přijde: několik z nich je o 14 a něco malinko stupňů orientováno "mimo". Už jste doma? 14, anebo 14,4 anebo 144 anebo 144 000. Nejutajovanější Tvůrčí Kód Kosmu, jaké lidstvo zná, a jaký kdy existoval. Je to tajná zpráva "TĚCH, CO VÍ" anebo těch "CO UŽ SE NEMUSÍ INKARNOVAT" Zde o tomto Kódu všech Kódů více.

Systém Terakotové Armády a celého pohřbeného města v sobě skrývá také léčky na vetřelce. A to léčky natolik sofistikované, že jen blázen se pohrne do tajných chodeb a tunelů. Byly tam objeveny systémy s tekutou rtutí. Dokonce celé jezero s rtutí. Prastaré texty odhadují na 100 kanálů či řek s rtutí. Rtuť zde plní několik funkcí naráz. Vytváří dokonalé zrcadlové obrazy Hvězd umístěných na stropě. Pozor, není to jen o "parádě". Systém zrcadel je tajným mystickým systémem, jak se dá pracovat s nefyzickým vědomím. Zde o tom více. Výpary rtuti jsou velice jedovaté, takže to je také dokonalá ochrana před nezvanými živými vetřelci. Číňané mají skutečně něco podstatného společného se Starým Egyptem. Je to velmi silná úcta k tradici a k zemřelým. Je nezlomitelná. Dále to jsou hluboké znalosti o systému Reinkarnace, Mystiky, Astrofyziky, a energetických toků obecně. Nekonečná úcta a pokora k zemřelým a znalosti Reinkarnace. Když to celé spojíme, tak i dnešní Čínští vládci velmi dobře vědí, že násilné vrtání se v léčkách zemřelých supervládců a supertechnologů dávnověku by nemuselo "prospívat jejich zdraví." (Ve skutečnosti to je ještě mnohem hlubší a provázanější. Klany, které tam vládnou po tisíciletí dodnes, mají své informace. Ti tahají za nitky). Na obrázcích uvidíte utajování sázením Cypřišů na Pyramidách a dále také zarovnané pole soustav Pyramid. Po tom všem, co se mi podařilo doposud nasbírat informace o původu dané oblasti a kultury (nechci to zde psát) si nedokážu ani střípečkem představit, jaké nedozírné technologie a informace se mohou nacházet v systému Ztracených Čínských Pyramid a soustav. Říká se, že jen v XIANU je toho tolik na rozkrývání, že to bude práce na několik staletí. Dodnes se ani nenašel pohřbený První Císař. Je dokonale ukryt anebo tam ani už fyzicky není. Když si představím třeba informační zdroj znalostí o meridiánech a čakrách, ... musí tam být informační poklady lidstva a Kosmu. Zdá se však, že to všechno ještě pěkně dlouho zůstane utajené pod pokličkou.


ZTRACENÉ PYRAMIDY V EGYPTĚ

Co by to bylo za stránku o Ztracených Pyramidách, kdybychom se zde nevěnovali také Egyptu. Že tam žádné Ztracené Pyramidy nejsou? Omyl. Tam je toho Ztraceného velmi mnoho. A zdá se, že včetně Pyramid. Je to docela snadné. Stačí, aby Pyramidy pocházely z nedozírného dávnověku, a písečná poušť se postará o své dílo. A co teprve, když někomu vyhovuje, aby Pyramidy skutečně zmizely. Angela Micol, je amatérská satelitní archeoložka. Před rokem našla pomocí satelitů a jejich radarů struktury, které nasvědčují podzemním stavbám, Pyramidám, s vnitřními útvary, dutinami a šachtami. Dalším zkoumáním se ukázalo, že právě tyto útvary jsou na několika starých a vzácných mapách označeny jako pyramidy (Discovery News). Dva objevené možné Pyramidové komplexy, se nacházejí asi 140 km od sebe. První je pouhých 18 km od města Abu Sidhum. Poblíž Oázy Fayum se nachází druhý možný komplex Pyramid. Následně se Angele Micol ozval pár, který má zálibu, a dokonce i profesi ve sbírání historických map. Medhat Kamal El-Kady (bývalý velvyslanec v sultanátu Omán, a jeho žena Haidy Farouk Abdel-Hamid, bývalá poradkyně egyptského prezidenta a poradkyně pro otázky hranic a mezinárodní otázky suverenity). El-Kady a Haidy poskytli Egyptu mapy Země Al-Sharif Al-Idrissi nakreslené pro sicilského krále Rogera II v roce 1154. Na těchto mapách je uvedeno označení Pyramidy. Nakonec se našlo asi 34 map (včetně mapy Roberta de Vaugoudyho z roku 1753, a vzácné mapy inženýrů Napoleona Bonaparta) a další staré dokumenty, které hovoří také o Pyramidách." Byly by to největší pyramidy, jaké lidstvo zná," řekl pár. "Nepřeháněli bychom, kdybychom řekli, že nález může zastínit pyramidy v Gíze."

Jejich zdroje naznačují, že uvedené Pyramidy v lokalitě Fayum byly úmyslně pohřbeny. Takže? Co s tím? Teď, by měl následovat pozemní výzkum. Jenže víme, jak to chodí. Lokalita u Fayumu ještě nebyla zkoumána ani předběžně. V lokalitě poblíž Abu Sidhum již proběhla předběžná pozemní expedice. Vedla ji Mohamed Aly Soliman. Průzkum poskytl velmi zajímavá předběžná data (keramika, mušle, transportované vrstvy, které danému místu nepatří a které Egypťané používaly k ukrývání. Faraoni používali mušle při stavbě svých hrobek a pyramid za účelem ventilace. Před lety se pokusili kopat na místě místní lidé, domnívali se, že vyčnívající mohyla je prastarého původu. Narazili však na velmi tvrdý kámen. Aly a Micol se domnívají, že to může být žula." To, co nás ujistilo, že tyto mohyly skrývají Pyramidy, byla speciální dutina a detektor kovů, které jsme použili nad mohylami," řekla Aly Solimanová. "Detektor, který jsme použili, ukázal podzemní tunel směřující na sever na obou velkých kopcích." No není to úžasné? Pohřbené gigantické Pyramidy. Přímo před očima.


28.000 let stará PYRAMIDA GUNUNG PADANG

Je vybudovaná na mimořádně silném energetickém místě, a to přímo na vyhaslé sopce. Nachází se v Indonésii (oblast Gunung Padang, Západní Jáva, 100 km jižně od Jakarty) a byla objevena teprve na počátku 20. století holandskými kolonizátory. Stáří této obrovské a mocné Pyramidy bere dech. Dle odhadů vědců, kteří ji zkoumali, pochází pravděpodobně z doby před 28.000 lety !!! Jak je možné, že tento skvost z dávnověku unikal pozornosti moderních pozorovatelů? Je to převážně proto, že pyramida je porostlá mohutnou vegetací (sopečné složení půdy, silná energie místa a vlhké prostředí, to vše silně podporuje vitalitu vegetace). Z letadla proto není pyramida téměř rozpoznatelná. Na jedné z fotek je vidět, jak málo je z letadla dnes rozpoznatelná. Přitom její rozměry jsou famózní, zabírá plochu 150 000 metrů čtverečních (Velká Pyramida v Gíze má zabírá plochu 53 000 metrů čtv.). Konstrukce této Pyramidy je velmi promyšlená a zcela unikátní. Je to v podstatě celý komplex Pyramid a teras. Každá část měla jiný účel. Na obrázku je vidět rekonstrukce jedné části. Samotná technika stavby je také úchvatná. Pyramida (Pyramidální komplex) má protáhlý tvar s přední polokruhovitou částí. Je to vytesáno a postaveno z čediče. Čedič je však velmi tvrdý materiál, takže si vědci neumí představit, jak někdo mohl umět v době paleolitu, tedy s kostěnými nástroji něco takového zvládnout. Mnoho pozdějších civilizací si neumělo poradit s tímto velmi tvrdým materiálem. Zřejmě vědcům stále něco uniká, a to, že historie lidstva byla jiná, než jak se ji učíme ve školách. Vědci zatím nerozklíčovali, jaká civilizace mohla něco takového vybudovat. A tím pádem ani neví, k jakému účelu celý komplex jejich stavitelům sloužil. My už však dnes víme, že původní prastaré Pyramidy nebyly hrobky. Naopak. Sloužily neuvěřitelně sofistikovanými způsoby živým a poskytovaly mocné zdroje energií a také uchovávaly mocná sdělení, často v geniálně zakódovaných formách. A proto je další téměř neuvěřitelnou skutečností, že toto fascinující archeologické super naleziště bylo v roce 2004 uzavřeno pro další vykopávky. Proč asi, že ? Někteří vědci se domnívají, že super civilizace, která tuto stavbu vytvořila, náhle zmizela někdy před zhruba 10.000 lety. Nikdo neví proč, a kam. Neuvěřitelné. Stávající vědecké paradigma již prostě není udržitelné.


ETRUSKÉ PODZEMNÍ PYRAMIDY

Nově objevovaným Fantastickým Ztraceným Pyramidám stále není konec. Ukážeme si nyní nový objev: Ztracené Etruské Pyramidy, KTERÉ SE NACHÁZÍ V PODZEMÍ ! Ano čtete dobře. V podzemí. Etruskové se tu podle vědců zjevili cca před 3 tisíci lety. A jak jinak, ihned uměli všechno. "Etruskové byli velmi inspirativním národem. Byli známí svým uměním, zemědělstvím, umem zpracovávat kovy a byli zdatnými obchodníky. Francouzi se od nich naučili vyrábět víno, Římané stavět silnice. Evropa se díky nim naučila psát. Etruský národ obýval původně dnešní Toskánsko a okolní území." Několik století před Kristem se jejich specifický vliv ředí a ztrácí v ostatních kulturách. Před pár lety si ve střední Itálii chtěl jeden Ital zvětšit svůj sklípek. Prokopal se však do obrovské prostory přímo pod svým sklepem. Prostora má pyramidální stěny. Dnes tuto podzemní Pyramidu, kterou vybudovali Etruskové zkoumají vědci. Zjistili, že se v podzemí v okolí nachází celé sítě chodeb a podobných prostor. Podle Claudia Bizzarriho, (ředitele Parco Archeologico Ambientale dell'Orvietano) se pod městem nachází nejméně pět Etruských pyramid, z nichž tři ještě nebyly vykopány. Musíme si tedy teprve počkat na další nálezy, fotky a souvislosti. V přiložených fotkách má dokonce jedna podzemní Etruská Pyramida také nadzemní část, která vyčnívá nad povrchem. Zřejmě se muselo jednat o celé provázané komplexy prostor a chodeb určených pro různé účely. Záhadou také je, proč je to vše z velké části zasypáno. Kdo a proč to zasypával. Každopádně je fascinující, že v dnešní době, uprostřed rušné Evropy, přímo před očima, či spíše přímo pod našima nohama, se ještě i v dnešní době dají dělat tak zásadní nové Pyramidální objevy.


PODMOŘSKÉ PYRAMIDY

V roce 2000 se při hledání potopených vraků lodí podařilo na západ od dnešní CUBY nalézt pomocí podmořských sonarů, něco, co vypadá jako celé potopené město s obrovskými Pyramidami. Jsou zhruba dvakrát větší, než Velká Pyramida v Gíze. A nejde jen o Pyramidy. Je vidět, že se jedná o celý městský komplex či areál. Přesně v duchu záhadných Mayských staveb, Teotihuacánů atd. To co je na celé věci super záhadné, je hloubka, ve které se toto Sonarem zachycené Pyramidové město nachází. Je to přes 700 metrů hloubky. Přičemž obdobné podmořské stavby a komplexy z doby cca 13.000 let před letopočtem, se dnes nachází v hloubce cca 120 pod mořem. 740 metrů? Do takové hloubky mohlo město klesnout buď místní obrovskou a prudkou Zemskou katastrofou (což by ale vedlo k totálnímu zanešení města obrovskými nánosy bahna, takže by město v podstatě zmizelo) anebo velmi velkým stářím komplexu (cca více jak 50.000 let).

Zajímavé je, že tohoto sonarového objevu se v roce 2001 až 2004 chopily ty nejserióznější instituce (National Geographic atd). Chopila se toho však také Kubánská vláda. Ta slíbila, že vše prozkoumá. Výsledek? Ticho po pěšině. Průzkumná akce zorganizovaná v roce 2004 přinesla "technické obtíže" , takže se nemohlo nic pořádného zjistit. Zpráva zněla takto: "nemohli dokončit misi kvůli technickým nedostatkům ponorky. což způsobilo, že nebylo možné pořizovat snímky z mořského dna" Takže? Klasika. Jednoho dne však bude jasněji co se tam doopravdy nachází. Toto je přesně moment, kdy mě napadá, že ať už je Atlantida kdekoliv, tak je velmi pravděpodobné, že obecně neexistovala jedna Atlantida, ale že takových super technologických center a civilizací zničených Zemskou činností například potopením, je mnohem více. A hlavně mě k tomu napadá, nebo spíše to tak cítím, že všechna ta potopení, nejsou dílem náhody, ale že Matka Země, je Bytostí GAIA, která hlídá určité meze a limity a pokud se její obyvatelé chovají už přes "čáru", tak je jednoduše ukončí. O tom, že na planetě Zemi pobíhaly různé civilizace (i ty dnes vědou zakázané) je dnes dostatek zpráv, dokladů i artefaktů. Přikládám například také fotky různých typů kovových šroubů, nalezených uvnitř skal, kamenů anebo také i geod. Stáří těchto kamenů je od 300 milionů let !!! po 200 milionů let (např geody) až po např 500.000 let. V některých případech se nepodařilo určit složení kamene. Vědci se domnívají, že kámen je umělého původu. V některých případech se podařilo určit přesné složení kovu, z nichž jsou některé šrouby (čistá slitina 98% hliník a 2% Hořčík, tedy supermateriál) Snímky jsou natolik fascinující a vypovídající, že podle mě musí chytit za srdce každého. Vždyť všechno je úplně jinak, než jak nám od dětství říkají. A dokud budeme takto ohloupení, tak jsme jako slepé ovce na provázku.