SILNÝ WORKSHOP odloženo karanténa Řeč Univerza - Dolní Bousov (Permafarma Jagava) 

27.12.2019

 

SILNÝ NETRADIČNÍ WORKSHOP

21 . 3. - 22. 3. 2020 na permafarmě JAGAVA Dolní Bousov

Úžasné místo. Úžasný čas. Úžasné téma.

Jste srdečně zváni.

NULOVÝ BOD, ROVNODENNOST, ŘEČ UNIVERZA, NETRADIČNÍ PŘEDÁVÁNÍ ZKUŠENOSTÍ ...

Fascinující Kosmická Numerologie, Symbolika, kterou k nám promlouvá Vesmír, Cílená práce se sny, Odpovědi od našich duchovních rádců, odpovědi od Duše Stromů, Vědomé tvoření ve stavu nulového bodu ...

To vše je součástí netradičního workshopu v přenádherném prostředí JAGAVY a v úžasném čase jarní rovnodennosti.

Téma Workshopu: ŘEČ UNIVERZA z cyklu Noční povídání do usnutí

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme omezenými lidskými slovy. A proto mu nic nenamluvíme. Slyší přímo naši podstatu. Slyší motivace a důvody proč říkáme to, co říkáme. A umíme my vnímat jeho podstatu a jeho "řeč"? Jak k nám promlouvá? Skrze Kosmické principy a Kosmickou symboliku?Představíme si nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významů jednoho ze základních symbolů vědomí Kosmu - čísel. Ukážeme si také, jak lze dostávat konkrétní odpovědi na naše konkrétní otázky skrze cílenou práci se sny. Zvědomíme si možnosti vědomé komunikace s vyšším vědomím. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života.

Ukazuje se, že netradiční forma workshopu, kdy všichni v uvolněné atmosféře a náladě společně přespíme a "pracujeme" se sny, přináší nové dimenze vnímání. Je to nasávání informací tzv. "mezi řádky" A přesně o tom je komunikace s vyšším vědomím. Řeč symboliky a řeč Kosmu je dobré umět vnímat tzv. "mezi řádky."

NULOVÝ BOD: Zvolený termín netradičního workshopu nám tentokrát vychází přímo Kosmicky vstříc. První jarní den, doba jarní rovnodennosti - to je silný čas tvoření, je to čas NULOVÉHO BODU.

Když se všechny síly vyrovnávají, a vše utichne a ustane, VZNIKÁ STAV NULOVÉHO BODU. Je to stav, kdy se může stát zázrak. Představte si, že se houpete na houpačce. Tam a zpět, tam a zpět. V jednu jedinou chviličku se však nacházíte v bodě, kdy levitujete. Je to bod úvrati, Pohyb Tam se již zastavil a pohyb zpět ještě nezapočal. V tomto nulovém bodě jsou všechny síly vyrovnány. Veškeré Vaše okolí nulového bodu se nachází v té nejcitlivější vibrační fázi a je se zázračnou citlivostí připraveno vnímat veškeré podněty, tedy i ty Vaše.

Když jste hluboce zameditovaní, blížíte se tím velmi stavu nulového bodu. Vše ustalo, Vše je vnímáno. Vy vnímáte vše, okolí vnímá vše od vás.

Naše matička Země je naší matkou Gaiou. Slunce je naším Otcem. Matka Gaia si od Slunce čerpá vše, co potřebuje. Energie, Informační Matrice, Koordináty..

Země a Slunce tančí v dokonalé souhře své Kosmické tance. Čtyřikrát do roka se Země a Slunce dostávají do vzájemného rovnovážného stavu. Dva Slunovraty a dvě rovnodennosti. Tyto rovnovážné stavy jsou ve svém principu Kosmicky tvořivé, neboť se síly vyrovnávají. Jsou to okamžiky "úvratě." Duše Slunce s Duší Země spolu hovoří neustále. Pokud se i my vnitřně naladíme na energie nulového bodu, můžeme se do těchto Kosmických Tvořivých sil zapojovat také.

Sluneční národy dávnověku toto všechno věděly a znaly. Proto prováděly různé Sluneční obřady a rituály. Běžně hovořili s Duší Slunce a dostávali také od něj odpovědi.

Pojďme navázat na moudrost Keltů, Pohanů, Druidů, Egypťanů, Mayů ...

Náš netradiční workshop na Jagavě může být díky času jarní rovnodennosti o to silnější.

Mimochodem, není žádná náhoda, že právě vy a právě teď, čtete tyto řádky. Mělo to tak být. Další je už na Vás ...

BONUS PRO ÚČASTNÍKY WORKSHOPU: Účastníci workshopu také obdrží buď a) zdarma e-knihu Práce se sny, nebo b) slevu 144 Kč při nákupu karet Kosmické numerologie. ZPŘÍJEMNĚNÍ SEMINÁŘE Vezmu sebou i nějaké zvukové léčivé nástroje. Můžeme si zpestřit život příjemnou léčivou zvukovou harmonizací.


ORGNIZAČNÍ INFO

KONTAKT na přednášejícího Jiřího Veselého

KONTAKT na organizátora Tomáše Fraňka

ÚHARADA SE ZÁLOHOU: záloha při přihlášení 440 Kč, zbytek na místě

  • NA ÚČET: 129677450 / 0300 Var. Symb. 44 + zpráva Vaše příjmení
ÚHRADA BEZ ZÁLOHY: to je 1.440 Kč
  • NA ÚČET 1656243093 / 0800 Var. Symb. 22 + zpráva Vaše příjmení

O LEKTOROVI

  • člen Centra Serafín - brněnské centrum seberozvoje
  • autor knihy PRÁCE SE SNY (vydala Fontána)
  • autor knihy a číselných karet Kosmické numerologie SVĚTLO ČÍSEL
  • aktivní v oblasti: přednášky, workshopy, semináře, osobní vedení, zvukové terapie
  • web https://www.centrumserafin.cz/jiri-vesely/
  • facebook https://www.facebook.com/centrumserafin.cz/
  • Osobní poselství: "Svět je přesně takový, jaký ho vnímáme. On totiž ani jiný být neumí. Pokud změníme své vnímání, změníme tím svět."