VÝKLADY KARET

Životní výklady číselnými kartami Kosmické numerologie

SVĚTLO ČÍSEL

Nabízím Vám úžasné a motivující životní výklady číselnými kartami Kosmické numerologie. Vaše podvědomí a Vesmír se propojí a formou Kosmických principů získáte odpověď od Vyššího vědomí. Tyto výklady dělám jak osobně, tak i na dálku. Můj tip: neprohloupíte, neboť karty jsou z hlediska odpovědi mnohovrstevnaté a veskrze tvořivé. Za mě: jsou fantastické !

Dále nabízíme výklady nejrůznějšími klasickými kartami od našich skvělých externistů.

KT:

Karty, nástroj hovořící bohatou symbolickou řečí, používám jako prostředek, díky kterému je možné spojit se se svou duší, rozpoznat své iluze, nahlédnout na příčiny různých životních situací, v nichž se tazatel ocitá a jimž leckdy nerozumí nebo se v nich zacykluje. Tedy karty pomáhají lépe pochopit sebe nebo blízké i vzdálenější lidi (ale třeba také zvířata) a také nastiňují možná řešení nejrůznějších problémů. Ovšem karty samy za nikoho nerozhodnou, pouze ukáží potenciál jednotlivých možností a případné překážky. Konečné rozhodnutí je pak na tazateli.

Nevykládám karty fatalistickým způsobem, tudíž se ode mě nedozvíte, v kolika letech se vdáte nebo porodíte, kdy vyhrajete v loterii apod. Místo toho se ve výkladech zaměřuji především na současnou situaci, od které se budoucí děje odvíjejí. A mnoho můžeme sami ovlivnit svým postojem.

Nejvíc pracuji s klasickými taroty, ale v oblibě mám také Osho Zen tarot nebo specifický karetní systém Symbolon, který je obzvlášť vhodný pro lidi, jež chtějí nebo se nebojí nahlédnout na své stinné stránky. Vychází z astrologických principů, a tudíž mj. umožňuje lépe pochopit některé konstelace v osobním, ale i partnerském horoskopu.

Dále používám karty "Orákulum umění skrze hvězdný proud" od Cheryl Yambrach Rose, které můžou být zajímavé nejen pro "hvězdné lidi", neboť přinášejí inspiraci z hvězd a dalších "jiných světů".

CENY:  

  • 400 Kč - akční cena za běžný výklad

  • 998 Kč balíček karet SVĚTLO ČÍSEL (vč. knížky uvnitř 169 stran Kosmické numerologie)
  • 39,50 USD v anglické verzi za balíček karet kosmické numerologie SVĚTLO ČÍSEL

__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________