ÚŽASNÝ VZKAZ Z VESMÍRU - HALOWEEN

11. 11. obdržíme úžasný vzkaz z Vesmíru. V tomto symbolicky velmi silném a magickém datu, mine planetu Zemi asteroid, který k nám promlouvá od roku 2015. Tehdy jej vědci poprvé zpozorovali. Tehdy prolétal kolem Země přesně 31. 10., a to velmi těsně (pouze 1,27 násobku vzdálenosti Země Měsíc)

V tento den se na Zemi slaví svátek Haloween, a tak si vědci sami pro sebe tento asteroid nazvali Haloween. Ale nebylo to jen kvůli datu. Tento rok proletí Haloween kolem Země 11. 11. 2018, tedy opět numerologicky v mimořádném datu. Čtyři jedničky, no to je síla. A současně také dvě jedenáctky, to je také síla. Celkové datum je numerologicky 6. Vztahuje se tedy k planetě Zemi.

Zde najdete Kosmický význam čísla 6, dle Kosmické numerologie.

Samotný asteroid je ze symbolického hlediska opět šestkový, je totiž velký 600 metrů.

A co je na tom všem tak zvláštního? Podívejte se prosím dobře, jaký výraz v sobě nese asteroid Haloween a propojte si to s datumy, kdy prolétal a kdy nyní prolétá kolem Země. Je to jen náhoda? Nebo to je řeč vyššího vědomí? Každý si samozřejmě může věřit svému. A tak je to i správně.

Kosmos a geomorfologie zcela jistě dovedou reagovat na záměry vědomí, Zde je jeden z přenádherných důkazů a ukázek: "terénní" útvar v Kanadě

Jak případně číst tento Haloweenský vzkaz z Vesmíru? To zde nechci rozepisovat. Všichni jsme tvůrci, tak se zamýšlejme a vnímejme každý sám za sebe. Každopádně to je síla. Například mě učí PRÁCE SE SNY , že symboly, pokud jsou poslány vyšším vědomím, byť vypadají na první pohled sebehrůzněji, v sobě nesou pozitivní záměry, pozitivní snahu o popostrčení. V takovém případě ona hrůznost bývá často jen formou sdělení, která říká, že je to důležité. Anebo také často znamená nikoliv hrůzu, ale principy. Třeba smrt bývá často symbolem přerodu, změny a nikoliv hrůzného konce života. No nežijeme v úžasném světě?


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________