kurz - KOSMICKÁ NUMEROLOGIE  principy, praxe, karty - sobota 8. 9. 2018 Brno

22.03.2018

kurz nová Kosmická Numerologie (sobota 8. 9. 2018 Brno)

Představení a zvědomění principů, příklady, praxe, Karty Světlo Čísel a další

NOVÁ KOSMICKÁ NUMEROLOGIE

Představíme si zcela nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel, tak jak jej lidstvo žije na podvědomé úrovni již od nepaměti. Vychází z prazákladních univerzálních Kosmických principů, a proto nese název Kosmická Numerologie. Kolektivní podvědomí lidstva tuto Kosmickou moudrost zná velmi dobře. Velikou silou konceptu Kosmické numerologie je jeho praktická ověřitelnost. Díky všudypřítomným názorným příkladům, má každý z nás kdykoliv možnost si v praxi ověřovat platnost Kosmické numerologie, neboť na podvědomé úrovni se základními Kosmickými archetypy pracuje lidstvo neustále. Názorný příklad zde

VYUŽITÍ V PRAXI

Na semináři si zvědomíme jednotlivé principy a pochopíme, jakou řečí hovoří Vesmír. Tyto principy pak budeme moci vědomě využívat ve svůj prospěch, stejně jako to dělali mudrci dávnověku.

Čeká Vás důležitý pohovor? Svůj výkon můžete podpořit propojením se s principy čísla 4. Chcete si dodat více odvahy k vyslyšení volání svého srdce? Můžete se vědomě propojit s číslem 7. Chcete se vědoměji rozhodovat? Můžete se propojovat s číslem 3. Chcete podpořit jedinečnost Vaší individuality a kreativity? Můžete se propojit s pětkou. Chcete se vědomě napojovat na harmonii Univerza? Můžete se propojovat s číslem 8. Záleží Vám v srdci na někom a chcete podpořit duchovní kvality při Vašem setkání? Můžete se vědomě propojit s číslem 9. A tak dále a tak dále. Jakmile uzříte, pochopíte a prožijete vliv všudypřítomných Kosmických principů v praxi, náhle je jasněji uzříte všude kolem sebe. A čísla, to nejsou pouhé kupecké počty. Čísla jsou jedny z nejsilnějších symbolů Univerza a jeho vědomí. Čísla proto pracují na nejhlubší úrovni. Tyto základní symboly ji přímo spoluvytváří.

ČÍSELNÉ KARTY SVĚTLO ČÍSEL

Na semináři si ukážeme a zvědomíme nejen Kosmickou numerologii. Představíme si také mocný nástroj práce s Kosmickou numerologií v praxi. Je jím knížka s balíčkem číselných karet Kosmické numerologie Světlo Čísel. Tyto karty přináší nové tvůrčí úrovně pro vědomé tvůrčí bytosti. Kromě Kosmických principů pracují také s moudrostí Keltů, Druidů, Čínské medicíny, východoasijské moudrosti a další.

Tyto unikátní karty budou k dispozici k prodeji pro účastníky semináře.


VESMÍRNÝ VĚŠTEC

Můžeme si také zahrát úžasnou hru, Vesmírný věštec. Při této hře každý obdrží zábavnou formou hlubokou odpověď od Univerza na svoji otázku.

ZPŘÍJEMNĚNÍ SEMINÁŘE

Díky konání semináře přímo v našem relaxačním Centru Serafín, můžeme také využít zvukových léčivých nástrojů a udělat si příjemnou léčivou zvukovou harmonizaci.

LEKTOR Jiří Veselý více zde

Omezený počet volných míst. Aktuální počet volných míst je 5.

CO JE DOBRÉ VĚDĚT

  • v Centru Serafín je možné si vybrat a koupit také některé vybrané osvědčené produkty. Zde ukázka

ORGANIZAČNÍ INFO K SEMINÁŘI

  • termín semináře: sobota 8. 9. 2018
  • od 10h do 17h
  • cena: 690 Kč (sleva 300 Kč při koupi balíčku karet Světlo čísel)
  • adresa: Centrum Serafín, Zámečnická 3, Brno
  • kontakty: 7756 776 011, centrumserafinjirka@gmail.com, www.centrumserafin.cz