ŘEČ UNIVERZA z cyklu Noční povídání do usnutí

18.09.2019

netradiční workshop s přespáním

ŘEČ UNIVERZA  (noční povídání do usnutí)

Významy snů, cílená práce se sny a jejich interpretace, Kosmická numerologie a umění jejího praktikování, umění čtení Řeči Univerza, Kosmická symbolika a její uplatnění v každodenním životě, Komunikace s vyšším vědomím. Odpovědi od Duše stromů, ... to vše je součástí praktického netradičního workshopu Řeč Univerza.

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme omezenými lidskými slovy. A proto mu nic nenamluvíme. Slyší přímo naši podstatu. Slyší motivace a důvody proč říkáme to, co říkáme. A umíme my vnímat jeho podstatu a jeho "řeč"? Jak k nám promlouvá? Skrze Kosmické principy a Kosmickou symboliku?

Představíme si nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významů jednoho ze základních symbolů vědomí Kosmu - čísel. Ukážeme si také, jak lze dostávat konkrétní odpovědi na naše konkrétní otázky skrze cílenou práci se sny. Zvědomíme si možnosti vědomé komunikace s vyšším vědomím. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života.

Abychom na workshopu byli schopni nasávat skutečnou a nepolapitelnou podstatu, ukrytou někde mezi řády, nikoliv jen nějaké povrchní poučky či rozumová schémata, tak "nasávání" probíhá netradiční formou workshopu. Cílem je uvolnění, dobrá nálada, sdílení, napojení.

Noc co noc má každý z nás možnost zužitkovávat ve svůj prospěch pár jednoduchých rad a poznatků, které vycházejí z letitých zkušeností s prací se sny. I ve Vašem případě může cílená práce se sny znamenat doslova životní revoluci. Den co den můžeme praktikovat čtení Řeči Univerza a můžeme nejen vnímat Kosmické principy a významy čísel všude kolem nás, my je můžeme den co den aktivně a vědomě žít.

Čeká Vás důležitý pohovor ? Můžete se vědomě spojit se čtverkou, a tím se napojit na čtverkové Kosmické principy Orientace, Porozumění, Pochopení, Ovládnutí a tím vědomě posílit svůj výkon. To vše můžete, pokud to víte.

Účastníci workshopu také obdrží zdarma e-knihu Práce se sny a slevu 144 Kč při nákupu karet Kosmické numerologie.
  • stránka facebook události

něco navíc

ZPŘÍJEMNĚNÍ SEMINÁŘE Vezmu sebou i nějaké zvukové léčivé nástroje. Můžeme si zpestřit život příjemnou léčivou zvukovou harmonizací.

HLOUBKOVÁ OČISTA  Účastníci budou mít také možnost dozvědět se něco a vybrat si něco na hloubkovou očistu těla (střevního traktu, krve, tělních tekutin, životního prostoru atd.)

VESMÍRNÝ VĚŠTEC  Můžeme si také zahrát úžasnou hru, Vesmírný věštec. Při této hře každý obdrží zábavnou formou hlubokou odpověď od Univerza na svoji otázku.

jste srdečně zváni