ALLfest Litoměřice 18.5. - 20.5. 2018

26.04.2018

18.5. - 20.5. 2018 Alchymistický festival Litoměřice

Letošní ročník Alchymistického Festivalu v Litoměřicích 18. 5. až 20. 5. bude opět napěchovaný kvalitou. Sejdou se tam úžasní lidičkové, přednášející, tvůrci i prodejci úžasných věcí pro zdraví a rozvoj. Je mi převelikou ctí, že se mi organizátoři Festivalu ozvali a že se jej mohu opět zúčastnit jako jeden z přednášejících i vystavujících. Téma, které jsem si vybral je úžasné, a už z principu věci nemůže nudit.

Vybral jsem si ŘEČ UNIVERZA. Pronikneme do principů uhrančivě fascinující nové Kosmické Numerologie. A pokud nám zbude trochu času, tak se budeme věnovat také, cílené Práci se sny.

Tímto zvu všechny zájemce dne 19. 5. v sobotu v 10h (v budově knihovny) na přednášku ŘEČ UNIVERZA - KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, principy, symbolika, využití v praxi. Program festivalu najdete zde. Pozn.: budu tam mít k dispozici pro zájemce na prodej také knížku s číselnými kartami Kosmické numerologie - SVĚTLO ČÍSEL.

Po všechny dny budu mít na festivalu stánek, kde bude možné pořídit číselné karty Světlo Čísel a další různé zajímavé věci: koloidní zlato, stříbro, baryty, křemelina a další.

Těším se na Vás a Přeji RaDost ze života. Jirka