festival Zdraví a Duše Ostrava 27. 9. - 28. 9. 2019

09.09.2019

Festival je sice třídenní, já však na něm budu pouze první dva dny, tj. v pátek 27. 9. a v sobotu 28. 9. 2019. V neděli už budu na jiné akci. Tentokrát zde budu převážně se stánkem s našimi osvědčenými produkty. Osobní konzultace jsou možné. Tentokrát budu v Ostravě sám, takže pokud by měl někdo zájem o pátečí večerní "soukromou" přednášku či povídání na vybrané téma, je to možné uskutečnit buď někde ve Vašem centru nebo někde v teple kavárny. V takovém případě poprosím o domluvu předem.

Tip na témata: například KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, "nové" ČTENÍ SVĚTA - jak komunikuje Vesmír, Kosmický význam čísel a využití v praxi, očista těla, komunikace s vyšším vědomím, získávání odpovědí od stromů, rozkrývání zdrojů uvnitř našeho podvědmí.

Festival Zdraví a Duše je prodejní a zážitkový a přednáškový festival všeho, co nás může rozvíjet tělesně, duševně, duchovně. Zdravá jídla, přednášky, léčitelé, numerologie, výklady, atd. Jste srdečně zváni.


mimořídné: na festival dovezu k prodeji také nádherné čističe prostoru, minerály Baryty, Jsou tak krásné, jak jsem ještě nikdy nemě. Více o Barytech