vitalizační dlaždice Human Relax

RELAXACE a NÁPRAVA NAŠEHO TĚLA

RELAXACE SPECIÁLNÍMI DLAŽDICEMI Z KŘIŠŤÁLOVÉHO BETONU S REVITALIZAČNÍ SMĚSÍ CARBOMETUM

Lidé podprahově milují kámen, krystaly, přírodniny, a milují také Kosmickou symboliku. To vše působí na naše těla harmonizujícími principy a efekty a lidé to cítí.

Vědecký pracovník Bruce Lipton, dnes známý z mnoha přednášek a knih o energetických procesech a biologických principech, učí nádhernou a moudrou formou celý svět, že vše kolem nás jsou energie a že tyto energie jsou usměrňovány vědomím a že vědomí je zpětně usměrňováno těmito energiemi.

Představte si, že sedíte u počítače a pod stolem máte krásnou dlaždici, na kterou když si položíte nohy, tak první, co ucítíte je příjemná reflexní masáž chodidel. Za další chvíli se dostaví také energetická relaxace díky speciálnímu složení materiálu dlaždice.

Materiálové složení dlaždice vychází jak z nejmodernějších výzkumů a nemodernějších patentovaných technologií, tak současně nemenší měrou z prastarých znalostí lidstva o působení krystalů a minerálů na biopole člověka. Byly postupně vyvinuty dvě řady směsí: RELAX a RELAX + ANTISMOG.

V dlaždici řady RELAX je například obsaženo velké množství čistého krystalického křišťálu. Tuto přírodní krystalickou směs doplňuje dále speciální revitalizující složka Carbometum, která ve spolupráci s křišťálem vytváří synergické ozdravné a harmonizující efekty.

CARBOMETUM (Švýcarský patent)

ČISTÝ KŘIŠŤÁL (významné množství)

Carbometum je speciálním postupem revitalizovaná forma uhlíku, na který jsou navázané speciální částečky vybraných minerálů, kovů a také křemíku. Švýcarský výrobce se ve svém výzkumu trefil do černého. Carbometum totiž vykazuje silné a dobře měřitelné revitalizující účinky na biopole. Vynálezcem a objevitelem vitalizační úpravy uhlíku je švýcar ing. Karl Grieder. Z této směsi bylo postaveno již mnoho celých staveb, např. škola Rudolfa Steinera v švýcarském Prattelnu, která prokázala velmi silné bioenergetické ozdravné účinky.

REVITALIZUJÍCÍ ÚČINKY NA BIOPOLE

 • energeticky harmonizuje a ozdravuje prostor
 • zatepluje (piezoelektrický efekt)
 • revitalizuje betonovou směs
 • pomáhá odstiňovat geopatogenní zóny
 • vytváří v okolním prostoru zdraví prospěšné záporné kyslíkové ionty
 • výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu
 • vede ke zkvalitnění dýchání (zdravé dýchání je základem zdraví),
 • zmírňuje projevy astmatu a alergií
 • posiluje imunitní systém dětí i dospělých
 • zvyšuje schopnost koncentrace


VITALITA dnes naštěstí není již jen nějakým ezoterickým pojmem.

Dnes se běžně Vitalita reálně měří a kvantifikuje, např. na rostlinách. Pojem Vitalita by se dal nahradit významem "prospěšnost pro život."

Lidé zjistili, že prostředí, které je komplexně zdravé pro člověka, vykazuje kolem 6.000 Bovisových jednotek.

Běžný obyčejný beton vykazuje cca kolem 4.000 Bovisových jednotek.

Dlaždice ze spec. směsi Human Relax vykazují kolem 8.000 až 9.000 Bovisových jednotek.


+ ODSTÍNĚNÍ ŠKODLIVÉHO ZÁŘENÍ

RELAX + ANTISMOG

V nabídce je volitelně také směs obohacená ještě navíc také o Barytovou složku, která umí téměř až se zázračnou účinností čistit prostor od všudypřítomného škodlivého záření (WIFI, elektromagnetické záření, vysílače, mobily, vysokofrekvenční záření atd.) Elektromagnetický smog s vysokofrekvenčním zářením je strašákem budoucnosti, neboť se jejich hodnoty každým rokem doslova znásobují. Vědci hledají za katastrofální ztrátou množství a aktivity mužských spermií právě toto záření. Není se co divit, živé buňky přece pracují s těmi nejjemnějšími energiemi a signály, tak jak by je nemohlo poškozovat tvrdé vysokofrekvenční záření, které proniká skrze betonové zdi. Zde o výjimečných čistících schopnostech Barytu více.


Další způsoby, jimiž se dají bioenergetické účinky směsi exaktně prokázat:

 • EAV (elektroakupunktura podle Volla)
 • Biorezonance
 • GDV vizualizace vypouštění plynu (foto tzv. "aury")

Více se k metodám a konkrétním výsledkům měření dozvíte níže na stránce

Foto celistvosti biopole listů i po odtržení jejich části


Revitalizační a relaxační dlaždice Human Relax jsou proto vhodné pro ochranu, nápravu, relaxaci a ozdravné působení. Už jen pouhá jedna jediná reliéfní dlaždice pod kancelářským stolem, nachystaná pro unavené nožky, dokáže zázraky.

Mnoho lidí dokáže jasně vnímat příjemné působené (vitalizující účinky) dlaždice z uvedeného materiálu už jen pouhým stoupnutím si na ni. Dobře je to cítit, když si člověk postojí na dlaždici a pak si přestoupí např. na běžný beton. Po vstoupení na běžný beton, má člověk pocit, jako by si na sebe dal batoh. Najednou cítí, jako by ztěžknul.

Vitalizující účinky dlaždic Human Relax se dají ještě více zesílit, např. propojením s vodou.

Že je voda zázračnou látkou ve Vesmíru, to už dnes cítí většina lidí. Člověk miluje vodu. Voda ho umí očišťovat a nabíjet. Pomocí vody můžeme zažívat úplný restart. Ženy to cítí velmi dobře. Proto často po nějakém nepříjemném zážitku podvědomě sáhnou po energetické očistě ve sprše. A když se k tomuto principu očišťování se vodou ve sprše přidá ještě princip vitalizace a harmonizace skrze chodidla stojící na vitalizačních dlaždicích Human Relax, tak se očistné účinky vody a podlahy vzájemné násobí.

Vitalizační dlaždice se dají seskupovat a také různě kombinovat. Již při sestavení pouhých čtyř dlaždic, se vytvoří krásný a praktický osobní prostor pro vyšší napojování se a meditace. Dlaždice se např. mohou pokládat volně na již hotovou podlahu. Dají se samozřejmě také stavebně zakomponovat při stavbě do pokládky podlahy, kde vytvoří jedinečný relaxační a dizajnový koutek.

Dlaždicemi se dají také obkládat stěny. Jdou použít jako samostatné podložky pod cokoliv, na čem vám záleží. Pod mísu s jídlem, sklenice s nápoji, ... Lidská vynalézavost nezná mezí.

Jedna z nejžádanějších položek v našem Centru Serafín je minerál Baryt. Ten má dar úchvatným způsobem (na kvantové úrovni) čistit prostor od škodlivého záření. Je na tom dobře vidět, co lidé chtějí, a co zřejmě tedy i potřebují.

Bohužel, problém se všudypřítomným elektromagnetickým smogem se neustále stupňuje a co je ještě horší, tento problém nenarůstá lineárně, ale doslova exponenciálně. Každým rokem se situace násobně horší. Počet vysílačů a jejich kmitočty a výkony se neustále jen navyšují.

Cokoliv, co je přírodního původu a co má dar čistit a harmonizovat životní prostředí, bude stále více tzv. "k nezaplacení."

Proto věříme, že relaxační dlaždice a relaxační směsi od Human Relax jdou tím správným směrem a že jsou také proto podporovány vyššími Kosmickými silami.

Tím se dostáváme k další rovině možností využívání Vitalizačních dlaždic. Ty je možné si vybrat a pořídit se silnými Kosmickými symboly Kosmické geometrie a pracovat s nimi vědomě. Úroveň relaxačních účinků se tím významně zesiluje. Přesně jak přednáší skvělý Bruce Lipton. Vše jsou energie a vše se ovlivňuje navzájem.

Kdo by chtěl dlaždicemi současně i silněji čistit prostor od škodlivého záření (wifi, elektromagnetické záření, vysílače, ionizující záření atd.) ten si může zvolit variantu vitalizačních dlaždic, které navíc významně obsahují také Barytovou složku.

Protože se u materiálu Human Relax ve svém základu jedná o vysokopevnostní betonovou směs, je dobré zmínit, že tento speciální vitalizující materiál umožňuje některé speciální pohledové efekty. Beton je například na pohled velmi pěkný, hladký, a vytváří dokonalé struktury. Je velmi příjemný na dotek a na omak.

Směs Human Relax je navíc vyráběna ve čtyřech různých barvách a odstínech, přičemž všechny varianty barevného provedení k sobě navzájem ladí. Dlaždice se tak dají navzájem velmi zajímavě barevně kombinovat.

Z ČEHO VŠEHO LZE TEDY VYBÍRAT?

Všechny uvedené produkty je možné si vybrat jak ve variantě RELAX, tak i ve variantě RELAX + ANTISMOG


Vývoj probíhá neustále. Vzhledem k tomu, že vysokopevnostní beton je vhodný i pro venkovní využití, probíhá také vývoj zahradního vitalizačního nábytku (židle, stolky, lavice ...) Už se těšíme, až Human Relax nabídne světu také zahraní produkty z vitalizační směsi.

Jak je výše uvedeno, trvalé a významné očistné a harmonizační účinky v dnešním znečištěném prostředí jsou doslova k nezaplacení. V případě Human Relax však k zaplacení jsou 😊. Za jednorázovou cenu, je tak možné získat trvalou ochranu, vitalizaci, čištění a harmonizaci.


BIOFYZIKÁLNÍ METODY MĚŘENÍ POZITIVNÍCH ÚČINKŮ

Bioenergetický vliv vitalizované směsi v okolí člověka lze ověřit exaktními biofyzikálními metodami měření.

EAV (elektroakupunktura podle Volla) - Pomocí "Elektroakupunktury podle Volla" se měří vodivost tkáně na akupunkturních koncových bodech prstů. Měření poskytuje informace o funkčním stavu odpovídajícího orgánového systému. Druhým měřením, při kterém je zkoušený materiál zaveden do testeru vzorků, lze prokázat vliv materiálu. Některé materiály (např běžný beton) může - v závislosti na dispozicích - spouštět různé zátěže, například na oběhový systém, srdeční činnost, systém plic nebo tlustého střeva. Tyto zátěže však mizí v případě přidání směsi Carbometum.

Biorezonance - Biorezonanční měření zkoumají biofyzikální interakci mezi lidmi a materiálem. Měří se zejména rozsah rezonance a disonance. Ukazuje se, že např. stavební směs do kterého je přidán Carbometum, vede k bioenergeticky optimálnímu složení materiálu srovnatelnému s nepálenou hlínou.

GDV (vizualizace vypouštění plynu) - "Každý z nás vytváří a pohybuje energetické pole, které vyzařuje ven. S moderní technologií plynového výboje GDV je možné měřit a analyzovat bioenergie jako celek a ve vztahu ke konkrétním orgánům a orgánovým systémům. S moderním vývojem GDV vzniklo vědecké měřící zařízení, které umožňuje spolehlivou práci v oblasti zkoumání energetických polí a v bioenergetice" Touto metodou lze měřit a zviditelňovat vitalitu člověka. Na podlaze s přídavkem směsi Carbometum, bioenergetické pole zřetelně nabývá na intenzitě. Subjektivní vnímání dobré kvality místnosti tak může být objektivně potvrzeno.