Tesla Medik - TMPó

UNIKÁTNÍ PŘÍSTROJ TMPó, KTERÝ HARMONIZUJE TĚLO, ORGÁNY A BUŇKY

HLAVNĚ TO ZDRAVÍČKO   ...   od určitého věku už tak lidé hovoří a uvažují. Zdraví je něco, co se nedá jen tak koupit.

speciální terapeutické biorezonanční prostěradlo s inteligentní  řídící jednotkou


JAK TO CELÉ FUNGUJE

Když vznikal Kosmický program, tak vědci hledali super zdravé kandidáty na astronauty. Chtěli najít účinnou metodu, jak by mohli dobře a detailně rozpoznat, zda je daný kandidát zdravý a jak moc je zdravý.

V prvním kroku se snažili nalézt dle tehdy různých dostupných metod stovky co možná nejzdravějších jedinců. Všem těmto jedincům pak měřili frekvenční vyzařování jednotlivých orgánů, části těl a struktur. Tím vznikl jakýsi "zdravý etalon" neboli mustr, jak mají frekvenčně vypadat zdravé ledviny, játra, srdce atd.

Vědci věděli, že vše, co znají, v lidském těle, lze vibračně, tedy frekvenčně měřit. Vlastní a jedinečné energetické vibrace, neboli frekvence, má totiž úplně vše.

Vypracovaný etalon "zdravých frekvenčních křivek" potom vědcům sloužil jako základ pro porovnávání s frekvencemi kandidátů na astronauty.

Od tohoto okamžiku, už byl jen maličký krůček k vytvoření ozdravného frekvenčního principu, který si dnes můžete volně koupit a působit jím na své jednotlivé orgány a celé tělo.

Jak funguje uzdravování pomocí frekvencí?

Úplně všechno kolem nás jsou frekvence. Včetně nás samých. Teplo, zvuk, elektromagnetická energie. Každá buňka, každý patogen, každý orgán, to všechno má svoje jedinečné specifické frekvence. Zde můžete např. vidět na videu, co dokáže jediná konkrétní zvuková frekvence dokonce i s tak velkou hrubou hmotou, jako je písek.

A když víme, že se frekvence matematicky skládají, nebo navzájem vyrušují, tak máme klíč k jejich cílenému modulování.

Jeden příklad pro pochopení: nahrajeme zvuk například tlesknutí. Tento zvuk pak přehrajeme současně ze dvou reproduktorů v místnosti. Jako výsledek uslyšíme tlesknutí ze dvou reproduktorů. Dosud je tedy vše v normálu. Pak ale pokus pozměníme. V počítači se podíváme, jak vypadá frekvenční křivka daného konkrétního tlesknutí. Počítačem vyrobíme přesně opačnou frekvenční křivku. Zrcadlově tedy otočíme frekvence. Nyní pustíme tlesknutí z obou reproduktorů současně, avšak tak, že z jednoho reproduktoru pustíme originální nahranou frekvenční křivku a ze druhého reproduktoru pustíme ve stejnou chvíli zrcadlově obrácenou křivku. Otázka zní, co uslyšíme nyní?

Odpověď zní: uslyšíme TICHO. Uslyšíme absolutní ticho, neboť každá část zvukové křivky z jednoho reproduktoru se vždy setká s přesně opačnou částí křivky a když sečteme např hodnotu A + 10 s hodnotou B - 10 tak výsledkem je 0.

Tak funguje svět frekvencí. Přičemž VŠE KOLEM NÁS, VČETNĚ NÁS SAMOTNÝCH, JSOU FREKVENCE. Na vše na co se podíváme.

Když tedy budeme na nějaký zdroj frekvencí (třeba ledviny) působit jiným zdrojem frekvencí (třeba přístrojem), výsledkem bude vždy součet obou zdrojů frekvencí. A tento součet frekvencí pak bude působit přímo na ledviny.

Když má někdo frekvenční křivku ledvin odchýlenou od zjištěného "zdravého etalonu ledvin" například směrem nahoru, tak působením obrácených "dolních" frekvencí můžeme tlačit příliš vysokou křivku ledvin směrem dolů, tedy směrem ke zdravému průběhu křiky. Můžeme tak na ledviny působit přesně vypočítanou frekvencí, která dorovnává odchýlenou křivku pacienta přesně na tu zdravou. Tím ledviny harmonizujeme a poskytujeme jim energetický a vibrační prostor, aby se tělo samo umělo lépe vypořádat s nezdravými vlivy v ledvinách, které vychylují jejich křivku směrem nahoru.

Na tomto základě fungují v podstatě různé frekvenční energetické přístroje, kterými se dá jak měřit zatížení organismu různými patogeny, parazity, nemocemi, tak současně i vše frekvenčně napravovat. Jsou to různé přístroje, kterým obecně říkáme BIOREZONANČNÍ PŘÍSTROJE. Pochází od nejrůznějších výrobců, a povětšinou jsou velmi sofistikované a proto také velmi drahé ( Zapper, Bicom, Salvia atd. )

Podstatou principu je tedy v podstatě změřit danému subjektu frekvence, mít tabulky jaké frekvence jsou u daného typu subjektu ideální, neboli ty "zdravé", následně dopočítat zrcadlovou křivku zjištěného rozdílu a touto vypočítanou křivkou frekvenčně působit na daný subjekt. Výsledkem je pak srovnávání křivky daného orgánu směrem od odchylky k ideální zdravé hodnotě. A to pomáhá samoléčebným procesům daného orgánu.

Samozřejmě, že v životě je vše vždy komplexnější a složitější, než si my lidé představujeme. Například se "zdravé křivky" orgánů mohou proměňovat v čase, podle biorytmů. Anebo také podle aktuálních kvantových polí. V takovém případě už nestačí jen obyčejný "analogový" přístup k věci. V zásadě jde tedy o to, umět co nejlépe vypozorovat souvislosti, včetně např. kvantových polí, aby se mohla vždy aktuálně dopočítat co nejideálnější harmonizační frekvenční křivka. Různé přístroje se proto často liší ve svých kvalitách a také ve svém zaměření. Svojí základní podstatou jsou však frekvenčními harmonizátory těla.

Přístroj TMPó, který zde nabízíme je unikátní a geniální. Je to přelomový vynález. Funkce přístroje vychází navíc také z aktuálního kvantového pole uživatele. A představte si, že patent, ze kterého vychází je českého původu! Neustále se mi jen potvrzuje, že u nás v České kotlině je plno geniálních tvůrců. A představte si, tím přístrojem je speciální prostěradlo.

TAKŽE TÍM PŘÍSTROJEM JE PROSTĚ JEN PROSTĚRADLO A TO JE VŠE ?

Přístrojem je zčásti skutečně prostěradlo. Speciální prostěradlo totiž slouží jako základna pro síť speciálních vodivých nití (nejsou to drátky, ale speciální nitě), které prostupují plošně prostěradlem. Tato síť speciálních vodivých nití je napojena na elektronickou řídící jednotku, která umí vyhodnotit frekvenční stav uživatele, včetně aktuálního kvantového pole a v reálném čase tomu přizpůsobuje vysílané frekvence skrze ukrytou vnitřní síť speciálních vodivých nití.

Lidský organismus funguje na elektromagnetické bázi. Od buněk, membrán, a všech možných substruktur, ... neuronů až po jednotlivé vzruchy, to všechno jsou elektromagnetické toky o mikro velikostech např. - 70 milivoltů. Jsou to tak miniaturní hodnoty, že je cítí jen buňky. A o to právě jde.

OZDRAVNÉ PROCESY, KDYŽ PROSTĚRADLO PRACUJE

TMPó přístroj skrze speciální prostěradlo stimuluje přesně nastavenými frekvencemi buňky organismu k aktivitě, která vede ke snížení kyselosti organismu. Jak je výše uvedeno, tak mechanismus procesu je v zásadě velmi jednoduchý: dle okamžitého stavu organismu přístroj určí potřebnou frekvenci a čas působení, což poté aplikuje do sítě speciálních nití v prostěradle. Toto se opakuje v cyklech, přičemž správné frekvence a časy působení se stále aktualizují. Tento proces běží po celou dobu (pozn. kromě programů "patogeny, orgány a čakry").

Tento princip má řadu zásadně blahodárných účinků pro náš organismus a běžně ho nazýváme HARMONIZACE.

Dojde k oddělení erytrocytů (červených krvinek), díky čemuž se kyslík, který krvinky přenášejí, dostane ke všem buňkám v těle. Přímý důkaz tohoto procesu je zvýšení energie, což většina uživatelů zaznamená již po několika dnech. Jako průvodní jev může nastat i pocit tepla.

KYSLÍK je jeden ze dvou nástrojů pro regulaci pH v těle, je proto velmi důležité, aby byl distribuován ke každé buňce v dostatečném množství. Jeho nedostatek totiž způsobuje překyselení, v jehož důsledku dochází mimo jiné také ke snížení imunity. Mnohem jednodušeji se pak do těla dostávají nežádoucí mikroorganismy, dochází k zánětům a degenerativním procesům. Dlouhodobé překyselení způsobuje většinu tzv. civilizačních chorob.

Pokud tedy zajistíme správné pH (ideální hodnota je 7), začne se organismus zbavovat nežádoucích látek, zejména parazitů, toxických látek, těžkých kovů atd. Tento proces se nazývá detoxikace. Měl by probíhat rozumnou rychlostí a za tímto účelem má TMPó dva regulační nástroje - výkon a čas.

Ne všech patogenů se organismus umí zbavit touto přirozenou cestou. Některé je třeba z těla vyhnat či zlikvidovat za pomocí dalšího nástroje, kterým jsou rezonanční frekvence. V TMPó je tento nástroj pod položkou Patogeny a funguje následovně:

Každý předmět včetně živých organismů má tzv. rezonanční frekvenci, která dokáže způsobit jeho destrukci. To znamená, že pokud se na objekt působí touto frekvencí, začíná objekt kmitat stále více a více, až dojde k jeho zničení. Příkladů lze najít celou řadu.

V r. 1921 Dr. Rife přišel na to, že se tento princip dá použít pro likvidaci patogenů v lidském těle. Tuto myšlenku pak rozvinula Dr. Clarková a Ing. Beck. Na základě jejich výzkumu se podařilo postupně odhalit více než 2500 různých frekvencí, které dokáží zlikvidovat téměř všechny známé patogeny. TMPó obsahuje všechny tyto frekvence a jsou rozděleny do 30 balíčků. Pokud si v položce patogeny zapnete "ANO", pak se zcela automaticky spouštějí v době spánku a pomáhají Vám v boji s těmito zákeřnými vetřelci.

Přístroj obsahuje ještě ladící frekvence orgánů, pod položkou "orgány" a ladící frekvence čakrového systému, pod položkou "čakry".

Vzhledem k principu fungování přístroje je nutné na prostěradle ležet bez oblečení.

TPMPó přístroj je natolik uživatelsky příznivý a sofistikovaný, že řídící jednotka s malým displejem je integrovaná současně do krabičky zdroje napětí a má JEDINÉ ovládací tlačítko, pomocí něhož se snadno zvolí požadovaný program.

Stačí tedy pouze ležet na prostěradle a nechat ho působit. Výrobce garantuje minimálně 50ti násobné praní při 40° C. Vzhledem k hodnotě přístroje, byla zvolena prémiová kvalita bavlny. Skutečná výdrž, tedy bude v reálu mnohem vyšší.

Osobně doporučuji užívat prostěradlo podle vašeho vnitřního nacítění, nikoliv bez přestávky a neustále. Všeho má být s mírou a zlatá střední cesta a nic se nemá přehánět atd atd ... známe to. Přesně tak to vnímám, cítím a užívám.

Vědomé užívání, podpořené záměrem u tohoto přístroje hraje také svoji roli. Vzpomeňme jen na kvantová pole. Proto je dobré, dělat si pomocí TMPó přístroje cílené a záměrné očisty a harmonizace.

Další skvělou funkční vlastností TMPó přístroje je, že dokáže připojit současně dvě speciální prostěradla a dokáže monitorovat a obsloužit každé zvlášť. Stačí tedy jedna řídící jednotka, a přitom dva lidé mohou samostatně využívat jeho služby.

FUNKCE, KTERÉ TMPó PŘÍSTROJ OBSAHUJE

  • Základní harmonizační program
  • Program na eliminaci patogenů
  • Program pro podporu orgánů
  • Program na harmonizaci čaker

Vše funguje automaticky bez potřeby každodenního nastavování.

CENA A POŘÍZENÍ TMPó PŘÍSTROJE

Pokud bude uživatel vědomě a s rozmyslem užívat speciální toto unikátní prostěradlo, napojené na TMPó, tak si myslím, že mu může vydržet po desítky roků. A v takovém náhledu na celou věc, se mi už jeví poměr VÝKON/CENA jako úžasný. Dejme tomu, že nákladově to takto odhadem vychází na 2 Kč/denně. Ale copak se dá zdraví poměřovat penězi? Jistěže nedá. Říkáme přece, HLAVNĚ TO ZDRAVÍ ...

Zajímavé, že? Myslím si, že je to více než jen zajímavé. Dobří a kvalitní léčitelé přikládají své ruce a působí těmi správnými harmonizujícími vibracemi. Nyní máme možnost zahalit úplně celé své tělo do péče harmonizujících frekvencí.

FILOZOFIE VZÁJEMNÉ HARMONIE PRODEJCE S UŽIVATELEM

Povaze přístroje a principům jeho fungování prospívá z hlediska jeho propagace osobní prezentace, podpořená znalostmi a důvěrou. Proto je tato vstupní prodejní energie zahrnuta do celkového systému prodeje. Vše má být přece v harmonii a vše má být vzájemně vyváženo. Uživatelé TMPó přístroje bývají často velmi spokojení a kdo bývá spokojený, ten to rád sděluje druhým s osobním nadšením. Pokud takový spokojený uživatel přispěje k získání dalšího uživatele, je za to oceněn stejnou komoditou, jakou sám získal výrobce a prodejce při prodeji, tedy je oceněn také penězi. Jinými slovy, pokud spokojený uživatel přispěje k prodeji TMPó přístroje dalšímu jinému uživateli, získává tím sám finanční odměnu. Je to tak čestné a vše je navzájem v rovnováze. Napřed dostal peníze prodejce od uživatele (za produkt) a později získal peníze uživatel od prodejce zase za svůj díl práce (úspěšné doporučení). Tímto systémem se podporuje šíření přes osobní doporučení, která jsou podložená osobními zkušenostmi. A to pak zvyšuje míru vědomého užívání.